Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

jastericka
21. dec 2008

Luci a to je aké to aktívne chodítko?? Neviem si to predstaviť.. 🙂
Sranda, ako sa tie detičky stále menia, že?

Naša Tinka je teraz dáka pokojná, nervózna začne byť, len, keď sa jej už chce spať alebo keď je hladná.
Luci, čo tak varievaš malej? Daj dáke tipy na fajnotky, čo Ti papkala, keď mala 8 mesiačkov.

slonicek
21. dec 2008

Ahojte dievčatá no blíži aj sa bojím toho pôrodu no uvidíme kedy to bude ešte mám poradnu 30.12 🙂 tak hádam ešte budem doma na sviatky v utorok idem na pásy 🙂 ja Vám dám vedieť hned Vám napíšem ked budem v nemocnici aj ja Vám prajem všetkým Veselé Vianoce a všetko dobré do Nového roku.

zrzuska
22. dec 2008

no slonicek drzkam ti palceky. isto to zvladnes.

evi ja to mam tazke lebo mne mala odmieta obedy. total ☹ uz neviem co by som jej dala. miesam jej roznu zeleninu a do toho mäsko sa vari aj cestoviny alebo vlocky jej tam davam dakedy. podla toho ci ma zapchu. vtedy jej pcham vlocky do vsetkeho. alebo nam dost pomaha nutrilon sedemzrnna kasa.
prisla mi domov krabica UM tak aj to jej pridavam do tej zeleniny alebo kasu aby mi aspon daco zjedla. alebo mi zje ked jej dam trosku sunky alebo syru a za tym mi zaje zeleninovou kasou. alebo s rozkom. no vymysla potvorka jedna. no kupne zje iba taky fukot 😠 😒 lenze to keby sme jej mali kupovat......
napr. vcera som jej uvarila zemiak so spenatom a zjedla mi to uz o 11 a potom sme sli do BB a tam sa zobudila hladna tak zjedla este kupnu sunarek zeleninovo mäsove.

to aktivne choditko je toto. to mame my:
http://www.hravo.sk/product_info.php?cPath=156_...

a tam mas tie choditka. to sa vlastne dieta iba drzi a tak chodi. nie v pavuku si aj sadne a hocijako sa len poodraza. som zvedava co na to povie ameli. ale bude to mat az pod stromcek. tak musime vydrzat do stredy vecera 😅
ja som chcela ine. pacia sa mi tie co maju vela hraciek tam. ale podmienka bola ze to musi byt choditko + odrazadlo. cize ze si moze sadnut na to a odrazat sa a vozit. tak nakoniec toto drahy vybral. 🙂

jastericka
22. dec 2008

Katka: držím Ti palce, som zvedavá, kedy sa maličká narodí, možno 18.1., vtedy mám narodky ja 😉 A určite to zvládneš, veď pozri sa na Regi, aká útla žienka a pôrod suprový... 🙂

Luci: som si kukala to chodítko, no super to vyzerá, ja som tiež zvedavá, čo na to Ameli...potom daj vedieť, ako sa jej v tom páči. Hm, s tou stravou je to hrozné, aj ja vymýšľam kadečo, ale presne ako píšeš, tie všelijaké presnidávky ovocné a zeleninovo - mäsové zje len taký fukot a ešte otvára pusinu, že by ešte chcela, ale keď jej uvarím, tak to síce papká, ale po pár lyžičkách ju začne naťahovať....
Už aj ja jej dávam kúsok rožteka, tak je celá šťastná, že si môže dačo žuť a tiež jej dávam tie Nestle keksíky, to jej veľmi chutí 🙂

alinka76
23. dec 2008

Dievčatá, aj keď tu chodím teraz poskromne, prajem vám všetkým krásne vianoce v kruhu našich detičiek, nech sa im rozžiaria očká pri vianočnom stromčeku a nech sa vám v novom roku splní všetko, po čom túžite a vstúpite do neho tou správnou nohou.

ewusiklm
24. dec 2008

ahojte babenky a detičky....prajem Vám všetkým Krásne Štastné a Veselé Vianoce,nech sa Vám splnia všetky Vaše tajné sny...a nech v očkách našich detičiek v tento krásny deň zažiaria hviezdičky štastia 🙂 ŠTASTNÉ A VESELÉ VIANOCE PRAJEME Samko,Evka a Miško 😵

bambulka026
autor
25. dec 2008

Aj ja my Vam prajeme krasne prezitie Vianocnych sviatkov a vsetko dobre v Novom roku, a nech Vam Vase deticky robia len radost... 🙂

putyna
25. dec 2008

Baby my sa pripajame vela zdravicka hlavne cmuk a krasny novy rok prajem

karolka1
26. dec 2008

Dievcata, nech tu na vas nezabudnem 😲

http://www.facebook.com/photo.php?pid=155831&l=...

Krásne Vianoce všetkým!!!!!!!!!

lila794
26. dec 2008

Karolka, vidim, ze fungujes na facebooku - poslala som ti ziadost, tak kuk 😉

bambulka026
autor
27. dec 2008

Ali, Samkovi blahozelame k 1 rocku. 🙂

bambulka026
autor
27. dec 2008

Taktiez vsetko naj aj Evkinmu Samkovi,
Pani, pozeram ze to tu ma viac drobcov pekne zaokruhlene... 🙂
Takze vsetkym blahozelame.
Ked sa pocasie trosku umudri, tak budeme musiet zorganizovat to stretko, lebo uz som zvedava ako to vyrastli.

Dokonca i mala Sophi ma uz mesiacik. 😲
Tak to uteka... ☹

paskova
27. dec 2008

No veru dnes uz mame mesiac, je to k neuvereniu ako to vsetko leti. 😵

ewusiklm
27. dec 2008

Ahojte babenky....pripájam sa ku kratulácii Alinkinmu Samkovi k rôčiku 🙂 prajeme všetko NAJ 😉
bambu-tiež by som rada na stretko,tiež som zvedavá na drobcov ako vyrástli 🙂

karolka1
27. dec 2008

Lily, no mne nic neprislo 😠 skus este raz, nejako nam blbne net cez sviatky ☹

karolka1
27. dec 2008

Hups, pardooon, uz to maaam 😉 no je mozne z tvojich znamych nikoho nepoznam? a to vzdy tvrdim, ze mikulas je maly a poznaju sa tam vsetci 😵

lila794
30. dec 2008

Ja tam mam z LM iba par ludi, mozno preto 🙂

ewusiklm
30. dec 2008

Lila-Dávidkovi všetko naj k meninkám 😉

slonicek
30. dec 2008

Ahojte maminky tak mi sme ešte dve stále dnes som bola na pásoch zatial ešte to nevyzerá na pôrod ešte v pondelok idem na pásy a uvidíme či sa bude malinkej chcieť 🙂

putyna
30. dec 2008

lila aj my prajeme davidkovi vsetko naj k meninkam cmuk

jastericka
30. dec 2008

ahoj Katka, čo Ty chceš ísť rodiť, ešte počkať, ešte máš čas 🙂 síce už len chvíľočku 😉 Držím palce

HAPPY NEW YEAR 2009 🙂

lila794
30. dec 2008

Dakujeme 🙂

slonicek
31. dec 2008

jastericka ved už mám termín o týžden tu mi to nejak blbo ukazuje 🙂 dufam že nebudem prenášať to bysom nechcela ☹

vejinka
31. dec 2008

kocky vsetko naj do noveho roku 😉

vejinka
31. dec 2008

slonicek moooooooooooc drzime vsetky palce s erikom 😉

jastericka
31. dec 2008

jááááj Katka, tak to je niečo iné, ja som sa riadila koníkom, tu máš termín 21.1. Tak sa držkaj a neboj, zvládneš to a prepáč, že som Ti takto napísala. Teším sa na dobré správy 🙂

vejinka
1. jan 2009

pridala som par fotiek 😉

bambulka026
autor
2. jan 2009

Aj my prajeme vsetko naj v novom roku.

Veji, Erik cakal na polnoc?
Ja som bola az prekvapena ako Martinko prespal ohnostroj, taky rachot to bol.
Na to, ze to bola silvestrovska noc tak spal super.

ewusiklm
2. jan 2009

Pripájame sa a tiež prajeme všetko naj v Novom roku..náš malý tiež prespal celú noc a ani tie výbuchy ho nezobudili 🙂

vejinka
2. jan 2009

bambulka kdeze zaspal okolo deviatej a desat minut pred nocou ho zobudili rany 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre