Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

jastericka
27. feb 2009

Regi: aj my sme si tým prešli...presne ako píšeš, je to hrozne únavné, ale fakt to prejde. My sme sa ešte pred 3 týžňami budili každých 20 minút.
Teraz je to už lepšie, ale Martinka sa už odstavila a nechce cicu. Cez deň aj v noci jej ponúkam, ale len si podrnká prštekom po bradavke 😀 , pozrie sa na mňa, vyškerí tie štyri zuby a je po papaní 🙂

Stani: veď Ti porozprávam, ako sme dopadli na súde....ale to osobne 😀 Ale Chrapúň ani neprišiel.....
Nezávidím Ti tú školu, aj Ťa obdivujem, že si sa na to dala 🙂 šikulka

jastericka
27. feb 2009

****************************************SNIEŽIK SA NÁM CHUMELÍ, ZIMIČKA UŽ PRIŠLA, POLIA, LÚKY VYBIELI, SANICU NÁM CHYSTÁ**************************** 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

UŽ DÁVNO NESNEŽILO, ŽE??? 😀 😀 😀 😀 KEDY ZDOBÍTE VIANOČNÉ STROMČEKY??? 😀 😀 😝

stankalm
27. feb 2009

Evi...to je aj dobre, že sa Ti sama odstavila, máš o jeden problém menej...aj ked viem ako Ti je, určite Ti je to aj ľúto...mne bolo aj v jej 2 rokoch, a to mi už nemalo byť 😉

Tak už bol aj súd? No som zvedavá na detaily...len kým sa mi stretneme, to asi potrvá... 😒

Pekný zasnežený deň všetkým 🙂

zrepka
27. feb 2009

Aha vidim ze Evka to berie sportovo aj ja som dnes len krutila hlavou pri pohlade z okna!Na ten piknik si este asi pockame poriadne dlho 😠 marec bude dlhy!

Regi pripajame sa ku gratulacii!vidis tak si sa toho ockovania bala a nakoniec ako ste sa dobre vyspali no nie? asi budete chodit castejsie aby sisi oddychla 😉 😀

my sme boli vcera plavat .Baby Matko bol taky uuuuzasny taaaak sa tesil zlatko moje. uz sa neviem dockat pondelka.Aj sme sa dobre vybuvali ako sa vysantil.plavec moj maly 🤐

lenocka80
27. feb 2009

Pridavam sa k Jastericke, sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 Joooj to je krasny pohlad. Inak Jastericka my sme to s tym odstavenim mali rovnako. Trvalo to asi tyzden a potom znova chytil, takze som aj rada, lebo ked som to hovirila dr. ze sa uz odstavil, tak vravela ze je to skoda...Ale i tak by mi to uz teraz nevadilo, ved papa aj dost jogurtov, syr, tvaroh...Tak som zvedava ako to bude dalej.

vejinka
27. feb 2009

dobre ranko zienky..veru snezi ...a my mame pol roka..a ja az 26 rokov..juj ale to leti 😅

zrepka
27. feb 2009

fiiiha tak vy oslavujete vo velkom veji!Vsetko dobre k vasmu sviatku! A neboj aj mna caka 26tka toho roku ☹ a tiez nechapem ako sa to stalo ved len vcera som mala 17nast 😖 😀

paskova
27. feb 2009

Veji vsetko naj ku sviatkom. 🙂 🙂 🙂 Veru leti to, nikto z nas nemladne 😒 esteze nas ti krpci robia mladsimi. To pocko mi uz ide na nervy, aspon, ze uz prestalo snezit, prave som vysackovala malu na balkon spinkat. Dnes sa chystam konecne docitat Twilight sagu, je tu suuuuper kniha, uplne ma to chytilo ako pubertacku. 😀 😀

vejinka
27. feb 2009

zrepka..osva asi nebdue..nemam co slavit..akurat maleho pol rocnice by som mohla..ale dako mi ani do smiechu nieje...asi blby den 😖

zrepka
27. feb 2009

aaaale veji ved sa len pozri aj slniecko uz vyslo 😀

paskova
27. feb 2009

Baby chcem sa opytat na takuto vec, mam este stale cez brucho taky hnedy pasik, zmizne to vobec, lebo ma to stve? Pri Natalke som to nemala, a je to skarede. ☹

vejinka
27. feb 2009

paskova mne to este nezmizlo.. 😒

waitinka7
27. feb 2009

Lenocka, to uz mozes malemu davat jogurt, syr, tvaroh? Ja som myslela, ze to az od roka...

paskova
27. feb 2009

vejinka nestras ☹ ja ze na leto uz to bude prec 😠 Uz tyzden svicim aspon brusaky na to huspeninove brucho, ale ked ten pasik tam zostane tak sa s dvojdielnymi plavkami mozem rozlucit. 😖 😖

vejinka
27. feb 2009

paskova...nuz bledne to hrozne pomaly... 😠

tictactoe
27. feb 2009

😀 no ja som to schytala asi vsetko... huspeninu, pasik a dokonca 2 tyzdne pred porodom mi este aj koza popraskala a este mi ostala aj jazva od piercingu lebo som si ho musela vybrat. no radost pozret 😒 takze regi, ty mozes ist s pasikom este stale na molo 😉

paskova
27. feb 2009

No Zuzi piercing som mala aj ja, a presne tam to mam este hnedsie. No otras ☹ ☹ ☹ Ze na molo? Bejvavalo 😀 😀

lila794
27. feb 2009

Ahojte, ja si dnes oddychujem, maleho sme dali ku svokrovcom a idu tam aj nasi, reku, nech si oddychnem!

Regi, pasik mam stele 😝 , takze asi to tak rychlo nezmizne. Aj huspenina stale a neskutocne poraskana koza - David bol hrozne velky, takze aj ked som poctivo natierala brusko 3xdenne, popraskalo ako slak. Dr. Krekacova mi povedala, ze tam pomoze iba plastika.
😝

Veji, Zuzi, 26 rokov???? Ake mladice! Ved ja som uz mala 30tku a citim sa super!

vejinka
27. feb 2009

to iste sa stalo aj mne... 😅 okrem toho pircingu

lila794
27. feb 2009

Ozaj, Leni, neviem tvarohy a syry nie je este skoro? Asi by som sa este bala.

jastericka
27. feb 2009

ja dávam zatiaľ jogurty, to sa už môže,nie?

Regi: pásik mám aj ja ešte stále, vôbec mi to ale nevadí a ani trošku tej huspeninky na bruchu..... 😉 Po pôrode mi zostalo ešte 5 kg, ale cítim sa dobre a to je hlavné.
-
Veji: všetko najlepšie Ti prajem a aj Eričkovi 😉 A 26rokov, to je krásny vek, ešte máš 4 roky do 30-tky , čo má povedať chúďa lila 😀 😀 😀 😀 alebo Regi 😀 😀 😀 .....Kočky, ja len žartujem, dobre? 😝

lila794
27. feb 2009

Evi, v pohode 😀 ja si tiez z toho robim srandu 😀 ja sa citim fajn, ani mi to nepride, ze mam 30 a pravdu povedat, ani mi to moc nechcu verit 😀

A jogurty davam aj ja, ale len activiu, smotanove dr. zakazala, aby moc nepriberal 😀 a tu vahu mate fajnu, maly mal vtedy tak podobne, o par g viac. Ale nepotesim ta, sice to uz nejde tak rapidne hore, uz bude mat pomaly 12kg 😝

Renca, kedy sa tu objavis?

jastericka
27. feb 2009

smotanové zakázala? No, božeee a ja dávam práve tie 😕 . Takže prechádzame na Activiu aj my 😀

vejinka
27. feb 2009

dakujem kocky za gratulacie 😉

lenocka80
27. feb 2009

Baby som ostala normalne zaskocena s tymi jogurtami. Nam zasa dr. povedala, ze kupovat smotanove, ze ziadne nizkotucne a tak...A tvaroh mu davam, len velmi zriedka, taku pomazanku robim...A syr zasa Bambino na ranajky, tiez mi to dr. poradila...Tak ja neviem...

lenocka80
27. feb 2009

A este to som chcela, ze vlastne ked som povedala dr. ze sa maly odstavil, tak mi povedala, ze mu mam davat co najviac mlicnych vyrobkov, a ze jogurty za den aj 2-3....

jastericka
27. feb 2009

Leni, to fakt? Akú máte doktorku? Tak ale je to logické, čo Ti poradila, veď predtým papkal mliečko každú chvíľku a jeden jogurt to pravdepodobne nenahradí. A dávaš mu aj UM ?
Ja dávam Martinke Nutrilon, vypije tak 2x po 150ml, aj to je málo, čo by mala podľa tabuľky vypiť počas dňa, ale zase v noci si občas ešte cucne aj odo mňa.
A si myslím, že to Bambino je úplne v pohode a aj tvarohová pomazánka, keď mu ju dáš raz za čas.

Stani: poviem Ti pravdu, mám také zmiešané pocity, ohľadom toho odstavenia, aj som rada, lebo ma to vyčerpávalo, najmä to nočné vstávanie každých 20 minút 🙄 . Ale keby spinkávala dobre v noci, tak by som ju kojila, dokedy by chcela. Je to také divné, že už zrazu ma odmieta, ale čo už 😉

jastericka
27. feb 2009

Leni, pozerala som si práve Váš album, Marek má prekrásne očičká 🙂 , bude snowboardista po tatkovi či mamičke? 😉

lenocka80
27. feb 2009

Mame dr. Gabrysovu ako Lila. Ja mu davam vecer kasu urobenu zo Sunaru, lebo z flasky mi nechce pit ani za pana...A zasa znova kojim, takze ja si myslim, ze by to mohlo byt v pohode 😒 NO teda kojim vecer pred spanim a niekedy este v noci. Nas jedalnicek vyzera asi takto: Rano chlebik s Bambinom a cajik, prip. s maslom, ci pomazankov, desiata ovocie, obed zelenina, maso, cestovina, ryza....vlocky, striedame to. Potom jogurt, ci pribinacik a vecer kasa...
A vy ako to mate?

lenocka80
27. feb 2009

A tiez som kukla albumcek 🙂 Martinka ma take dlhe vlasky??? Uz aj copiky...no teda. A nam nejako vlasky nic 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre