Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

loss
11. sep 2008

caute mamule co tu mate nove?

klinko
11. sep 2008

ahoj lossik
zuzi, to vies, ze nam je smutno a Marekovi ani nehovorim. mne aspon robi spolocnost moje drobciatko, on je tam sam. ty vies, ako to je ☹

putyna
11. sep 2008

cafte baby dnes sme boli zase na cviceni a dnes uz bolo super timik vobedz neplakal astrasne sa mu pacilo este aj v saune sme boli

tinus
11. sep 2008

Ahojte dievčatá chcem sa k vám pridať a pokecať si s vami som z okolia LM, a putyny sa chcem spýtať kde chodíte cvičiť s bábätkom pa

tinus
11. sep 2008

Takže som práve dočítala staršie príspevky a dočítala som sa o tom, že chodíte plávať s detičkami do jánošíka prosím vás nedali by ste mi o tom nejaké info koľko sa platí a aké staré detičky tam môžu ísť, za odpoveď ďakujem vopred

zuzana24
11. sep 2008

bambu minuly tyzden v utorok porodila a este je v porodnici ☹

evi viem ako to je ☹

zuzana24
11. sep 2008

baby my sme vcera mali uz 16mesiacov.

bambulka026
autor
11. sep 2008

Saske blahozelame...tak to leti... 😖

My uz tiez za par dni budeme mat rocik. 🙂

paskova
12. sep 2008

Tinus vitam Ta aj ja medzi nami. Ja tiez cakam babo, a urcite budem chciet ist s nou plavat. Zatial chodim na cvicko len ja, no chodim. Stretli sme sa prvykrat tento tyzden, bolo to fajn, hlavne sme kecli. Sesticka, ktoraq nas ma na starosti je perfektna, kludne sa k nam pridaj, bude veselsie. 🙂

zrzuska
12. sep 2008

ahojte mamicky.

aj my ak sa nam podari budeme chodit na to kupanie. tak som tiez zvedava ci mala nespusti krik 😕
skusali sme ju uz kupat vo velkej vani lebo dostala take sedatko do vane (lebo uz nam vie sediet 🙂 ) a v nom sa jej na suchu pacilo. aj v malej vanicke. ale vo velkej vani spustila krik. a zistila som ze sa boji sprchy 😖 taka bola zlata, chuda ako na mna kukala a plakalaaaaaaaaa taky ksichtik hodila 😅

a co ste boli v rackovej? my byvame v pribyline 🙂

zuzka peto je tvoj drahy? ako sa mate? uz ok?

my celkom dobre. az na zuby. nie a nie vynst von. kamoska ma o dva tyzdne starsiu dcerku a predstavte si ze uz ma 4zuby 😕

tinus
12. sep 2008

Ahoj paska ale ja už nečakám bábo ja už mám 1,5 ročnú dcerku Karinku a s ňou by som chcela plávať lebo sa dosť bojí vody achcela by som ju osmeliť, na stránke mám starý profil a neviem ako ho mám zmeniť stále mi vypisuje že som nezadala dátum a aj keď ho tam mám tak neviem ako nato.

Ešte raz by som vás chcela poprosiť i nejaké info o plávaní s detičkami v Jánošíku ďakujem

zrzuska
12. sep 2008

tinus mne sa zda ze to stoji (cely ten kurz) nejakych 2000sk. ale nemam to iste.
zevraj treba ist na recepciu do janosika a odtial si zobrat prihlasku a tu vyplnit. tiez sa mi zda ze treba potvrdenie od pediatra ze je babo zdrave a ze moze ist na plavanie. inak nic neviem blizsie.

loss a jastericka tam uz su prihlasene, tak budu vediet viac 😉

neviem asi od 5mes mozu deticky chodit na plavanie.

zrzuska
12. sep 2008

tinus tam si daj do tehotenstva tu moznost "ani jedno ani druhe"
a potom si len pridaj dietatko 😉

lebo mne dakedy ukazovalo oboje. mozno ti to potom pojde zmenit

tinus
12. sep 2008

Veď som to tak spravila ale keď dám zmeniť tak mi vypisuje že som nezadala rok narodenia a nepustí mato ďalej tak neviem čo mám robiť

putyna
12. sep 2008

tinus takze vytaj teda plavanie stoji 2500sk je to 8x a mas v om zahrnutu perlickovu kupel a saunu, je to 2x do tyzdna a chodi sa tam od 6 mesiacov do 3rokov.Ako zruska napisala na recepcii dostanes prihlasku tam ju aj odnesies s5 a aj papier si musis ist k doky potvrdit je to tam v poho nas timi 1x reval ostodusu ostal na mne prilepeny a ani sme necvicilii len sme stali vo vode ale 2x sa mu uz zpacilo veeeelmi iba clapotal a clapotal.

putyna
12. sep 2008

bambu co si kupila malemu na rok mna nic nenapada tak daco prosiiim porad. diky

tinus
12. sep 2008

Díky putyna za info , a ja ti môžem poradiť, čo kúpiť malému mi to máme už za sebou , neviem či to tvoj Timi má ale mi sme našej malej kúpili Hovoriaceho macka od Fisher price, malá si ho hneď oblúbila a postupne sa učí všetky riekanky ktoré sú tam, myslím si že tento macko veľmi rozvíja rečové schopnosti detí, tak taký je môj tip , je dosť drahý ale stojí to zato

alinka76
12. sep 2008

čafte mamule, ja vás hrozne zanedbávam, ale mám toľko aktivít, že nestíham. Evuš, pošli mi fotky z návštevy, ja ti tiež pošlem, len maj so mnou strpenie 🙂 ako sa máte?

Samko už behá ako havino po dome a veľmi sa mu to páči. A mraučí tu pri mne zase, tak ideme von. Ja sa zas vrátim 😀

bambulka026
autor
12. sep 2008

Zrzus, mi chodime do Rackovej na Kyslu vodu.
Mojmu muzovi strasne chuti, tak to vacsinou spojime s malym vyletikom, aspon sa Matko vybeha... 🙂

Put, my sme mu kupili odrazadlo - auticko, co moze i rodic ovladat a tlacit ked maly nevladze, taky vlacik na baterky, blika a hra melodiu, a auticko vkladacku co moze tiez blikat, hrat a aj zvieratka sa tam hybu.
Uz som mu to aj ukazala a dovolila pohrat sa, zda sa ze sa mu to paci... 😀
Uz len kopu bateriek nakupit.... 😝 😅 😅 😅

Ali, tak to uz tiez musis mat oci vsade... 🙂

bambulka026
autor
12. sep 2008

No ja mu chcem toho hovoriaceho psika od fisher price na Vianoce...
Len neviem kde tie hracky uz budeme davat. ☹

putyna
12. sep 2008

tinus diky heh mas pravdu asi mu toho kupim a ked sa mu nebude pacit tak isto sa bude pacit mne 😀
timimu sa moc hracky neoplati lebo on sa snimi nehra ale este mu asi kupim aj daku vkladacku a bude ok idem mu piect tortu a kupimm mu uz daco hadam aj na oblecenie na zimu bude heh.

zuzana24
12. sep 2008

ahojte baby zrzi peto je moj drahy ano ak si sa pytala mna 😀 my uz sa mame fajn mame na plane vas prist kuk len daj znat kedy vam to vyhovuje.

putyna
12. sep 2008

bambu diky za typi moj mangel by chcel malemu kupit to auto na baterku no uvidime co mu nakoniec kupime 🙂 dufam ze uz konecne pride vyplata heh lebo teraz bolo toho dost

zuzana24
12. sep 2008

put rozpravaj mi nieco o peniazoch tiez cakam kym mi pride bankomat 😀 😀 😀

stankalm chcem ti podakovat za radu s tym odstranovacom dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉dnes som ho kupila,aj tebe zrzi.

bambulka026
autor
12. sep 2008

Put, ved ja som to uz radsej kupovala dopredu,lebo naraz by to bolo vela.
Ja mu tortu objednam, my robime oslavu az 27.-28.9, a toho 19. upeciem len daky kolac, ak niekto pride necakane.

zuzana24
12. sep 2008

bambu ja ma 22.9.naŕodky takze s tym kolacom mozes prist ku mne 😀 😀 😀 😀

lila794
12. sep 2008

Ahojte babeny, volako som sa nevedela dostat sem v poslednych dnoch. Trosku sme cestovali.

Fiha, uz sa to blizia oslavy 😉

Zrzuska, my do Rackovej tiez chodime veeeelmi casto. My s mangelom sme taki horalici - mame tam obehane vsetky kopce a strasne radi sa tam vraciame. No a s krpcom zatial len tak na priehradu. Inak, ja som v Pribyline do materskej ucila. Takze ju celkom poznam. A aj tam velmi casto chodievame. Muz sa stara o jeden dom, ktory svagrovci uz sice predali.

zuzana24
12. sep 2008

baby chcela som sa vam este zasa pochvalit 19.9.nam prileti ocino 😀 😀

lila794
12. sep 2008

Zuzi, supeeer, konecne, co????

Inak, dala som nove foto

klinko
12. sep 2008

jeeej Zuzi, tek to ti zavidim, nam pride az na konci novembra.
tak tu sa ide oslavovat? aj my sme torsku vcera oslavovali, sice len polrocik. Adamko dostal prve auto na ovladanie, este si nan trosku pocka 😖
ali poslala som ti tie fotky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre