Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

kloti
23. aug 2010

@lila794 všetko najlepšie k meninkám Ti prajeme...hlavne veľa zdravíčka, radosti z deťúreniec a slniečka v akejkoľvek podobe 😉

lila794
23. aug 2010

@kloti Dakujeeeeem 😉

goga03
30. aug 2010

ahojte,

neviete ci este v janosiku funguje to plavanie pre deti??

neviem to na nete nikde najst 😒

sisa004
30. aug 2010

@goga03 no to veru neviem,a na plavarni dačo také nefunguje??

lenocka80
30. aug 2010

@goga03 Neviem ci to este funguje, ale ja som s malym chodila v roku 2008 a nasla som este cislo na tu pani. Tak ti ho pisem a skus zavolat. Snad ti to vyjde 🙂 Vola sa Mata Mrazikova a tel. cislo 0905 651 610

goga03
31. aug 2010

dakujem,

ja som to cislo mala, kedze aj ja som chodila v roku 2008,.len niekto mi hovoril, ze Mata je tehotna a ze asi konci s plavanim.
kazdopadne dnes som jej volala a plave sa.lenze tento kurz v septembri ma uz plny, takze pojdeme az v oktobri.dufam, ze aj Tamarke sa to bude tak pacit ako Olimu

waitinka7
7. sep 2010

Ahojte dievčatá,
dlho som tu nebola 🙂))
Chcem vam ponuknut nove pancusky pre chlapceka - 2 ks za 3 Eur (modré, veľkosť 86-92), ja som ich kúpila dvojbalenie v Bille za 4 Eur, vyzerá to byť dobrá kvalita, len tomu môjmu je to malé. Určite je to dobrá cena. Ak by niektorá chcela, ozvite sa mi.

vejinka
7. sep 2010

@waitinka7 jooj ja by som uz na mojho maleho potrebovala taku 104-110 😉

waitinka7
8. sep 2010

Ja kupujem 98ku. V pohode sa natiahnu. Len tieto som akosi neodhadla, zdali sa mi dobre...

lucien2
8. sep 2010

@vejinka ahoj, ja som tu nová, ale ak môžem poradiť, tak v Hrádku jedna pečie a my v rodine si dávame piecť k nej na ukážku naša na krstiny. Ale mám na nu kontakt len cez mimibazar. sk : Silvia S. (silwik) ID 21018, má tam aj strašne veľa na výber. 🙂

vejinka
8. sep 2010

@lucien2 ahoj dakujem pekne..ale my sme uz dva roky oslavovali a aj tortu som robila sice..nevysla tak ako mala ale maly sa tesil aj tak... 😉
@waitinka7 my ficime este na bodoch a celu zimu este urcite tielka neoblecieme. ja nebudem riskovat ze mi prechladne ked je take sidlo 😉

lila794
10. sep 2010

@vejinka Veji ako? Uz to mas za par 😉

vejinka
10. sep 2010

@lila794 ahoj moja.. no uz to bdue co nevidiet...krcok uz mam spotrebovany a je otazka par dni kedy sa to rozbehne..uz som xcela aj dnes ist rano ale presli mi kontrakcie...a odvtedy slabeee takze mozno v nedelu a mozno neskor 😉

lila794
10. sep 2010

@vejinka No, Veji, Vilko sa uz pyta 😉 ja som mala noc pred porodom normalne ze pravidelne kazdych 10min., ale som si povedala, ze az ked budu castejsie, tak budem budit, ale o tretej rano prestali a cely den boli, ale nepravidelne, ale uz poriadne, boleli jak šľak. Ale ked uz druhu noc som znova mala kazdych 10 uz sme rano o 5tej isli, lebo som sa bala - po tom prvom cisarovi. Juuuuj, rychlo ti to preslo. Vela stasticka, malo bolesti a rychly porod ti prajem!!!! Drzkaj sa!

vejinka
10. sep 2010

@lila794 heh no teraz si ma potesila takze podla toho pojdem zajtra rano kedze presne taky isty priebeh som mala dnesnu noc od stretej do sistej bolesti kazdych 10 minut a potom zrazu nic len obcas

vejinka
10. sep 2010

@lila794 a na kolko prstov si bola otvorena ked si dosla na prijem? a ozaj kedze si rodila normalne a aj ja idem ako to prebiehalo? ja som cela poserkana... 😅

lila794
10. sep 2010

@vejinka otvorena som bola na 3. Rodila som pri Skolkovi, ale za asistencie primara. Neviem, kvoli comu si mala cisara. Ja kvoli nepostupujucemu porodu, David bol velky. Kedze som nemala urobeny odhad hmotnosti pri malej, tak mi isli urobit usg, odhad bol 3500g, primar povedal, ze to skusime normalne, ale ze su hned pripraveni na sekciu, keby bol len naznak, ze to nepojde. O 14,15 mi dali infuzku, aby zosilneli kontrakcie a ze o 15tej uvidia, lebo mala sa furt drzala hore. Tak ta hodina bola najhorsia. O 15tej stale hore, primar, ze este 15min. a veru uz zisla dole, 3x som potlacila, primar ju posunul a bola von. 😀 Bolo to super, s tym prvym porodom sa to ani porovnat neda. Dufam, ze budes mat taky fajn porod ako ja!!!!! O dve hodiny som uz behala a rano uz aj sedela 😀 Myslim na teba!!!!!!

vejinka
11. sep 2010

@lila794 noooo aj ja xcem taky porod 😀 ale uvidme zatial kontrakcie su ale nic necitim uplne bez bolesti su...takze cakam kym nejake bolesti pridu...iank pijem ten malinovy cas na bezbolestne otvaranie porodnych ciest ale zasa troska boliet by to asi malo...takze cakame 😉

vejinka
11. sep 2010

@lila794 ja som malehjo mala otoceneho KP preto ten cisar

lila794
11. sep 2010

@vejinka jaaaaaaaaj, ja som mala bolesti, celu noc som predychavala 😝 , aj cez den 😝 😝 😝 Neboj, bude dobre, druhy porod je lahsi.

vejinka
11. sep 2010

@lila794 som velice zvedava...kedy to na mna pride 😉

lila794
22. sep 2010

@vejinka Veji, cela si este?

vejinka
22. sep 2010

@lila794 stale som cela a asi bduem do vianoc 😅

lila794
22. sep 2010

@kloti Zuzi, Jakubkovi vsetko najlepsie k rôčiku!!!! Poriadne ste oslavili?

kloti
23. sep 2010

@lila794 ahooojky, ĎAKUJEME krásne 😀 oslava bola parádna, len nejako nestíham nahodiť fotky - ale aj na to príde čas 😉 momentálne soplíkujeme a zoznamujeme sa s "vysávačovou odsávačkou". Jakubko sa vysávača bojí, a tak sme mu spolu nakreslili oči, nos a ústa a chodíme ho pozerať do "vysávačovej izbičky" a hráme sa s ním...no sranda - občas sa na svojich výplodoch ohľadom kamoša vysávača dobre zasmejem 😀

A ako sa máte vy? Rastiete do krásy 😉 Dúfam, že ste zdravučkí a vychutnávate si babie leto 🙂

kloti
23. sep 2010

@vejinka veji, teeeda, asi je Vilkovi v brušku dobruško 😉

vejinka
23. sep 2010

@kloti no to ti poviem sak u mna ma sladkeho kolko chce a ked sa narodi bude len na mlieku...vie co robi.. 😀

kloti
23. sep 2010

@vejinka 😀 😀 😀

lila794
23. sep 2010

@kloti Joooj, sopliky vedia potrapit. My sme sa tiez s vysavacom nemali radi 😀 Uz sme davno sople nemali, ale uz sa vie sam vysmrkat. Noemi sa zatial drzi, klop-klop. O tyzden ide mat pol roka, je úžsná - velmi dobrucke dietatko. Davidkovi idu posledne stolicky, zase vsetky 4naraz, tak mame trochu veselsie 😀 😝 Z kazdej uz ma kusok von, ale to trva, kym sa prederu. Uz pomaly rozmyslame aj o skolke. Mozno od noveho roka, ma velmi rad deti a sam sa pyta 😀 Tak skusime aspon na 4hodiny.
@vejinka Neboj, dlho to uz nepotrva. Drzim palce a prajem prijemny porod. A tie kontrakcie uz presli?

vejinka
23. sep 2010

@lila794 ahoj no vsetko preslo..jak cigana pasak 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre