Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

vejinka
11. nov 2010

@lila794 heh to si ma potesila 😉

lila794
12. nov 2010

Dievčatá, inak ak by ste chceli take foto, tak vam cez IP poslem kontakt, takto by mi asi zmazali prispevok 😉 Chalan je z LM. Tieto nase fotky su vsak este neupravene.

putyna
13. nov 2010

@lila794 no ale ste na nich nadherny

eronika
19. nov 2010

Ahojte, ja som tu po prvykrat. Raz som sa uz bola pozriet v novej herni MC Zornicka na Podbrezinach (v juni 2010), ale zial nam nesedeli hodiny kedy bolo otvorene - akurat v tej dobe mi mala spavala alebo sa prebudzala a uz by som to nestihala (ja som z Okolicneho). Ako je to tam teraz?

gina333
22. nov 2010

ahojte 🙂

@vejinka : maly je krasny, vlasaty certik 🙂 ako tak citam tie noci veru nie su u vas ruzove. 😲 No moja Sophi tiez este neprespi celu noc, mrnci, place, musim ju zobrat k nam do postele. Ale presne ako lila pise cas strasne rychlo leti, takze si ju uzivam. 😉 🙂

@lila794 : tak s tym zachodom si ma potesila, moja Sophi este nesedela ani tam ani na nocniku, proste s holou ritkou nie a nie. 😉 🙂 Tak cakam kedy dostane rozum, ved uz ma tento tyzden 2 roky, tak to hadam nie je tak daleko. 😵 😵

V Zornicke som stale este nebola, ja vobec nestiham ked je muz doma, kazdy den varim, ale ked v decembri pojde prec tak si to tam pojdem omrknut. 😵 😵

vejinka
22. nov 2010

@gina333 ani Erik nema zaujem o nocnik a to sme o dost starsi ☹

gina333
22. nov 2010

@vejinka : mna z toho ide porazit, pri Natalke som uz od 8 mesiacoch nevedela co je pos.ata plienka 🙂 😉 a Sophi ani nehne to inde robit. 😝

vejinka
22. nov 2010

@gina333 podobne a teraz uz vobec nema zaujem ked vidi ze aj Vilko ma plienky 😠

gina333
22. nov 2010

@vejinka : ja neviem co su to za det 😒 Sophi uplne vsetko rozprava, chodi s nami na zachod 😵 tam diriguje, podava papier, splachuje ale akonahleju chcem s holym zadkom dat na misy, panika. 😲

vejinka
22. nov 2010

@gina333 Erik reve ako keby ho drali uz len ked mu spomeniem nocnik alebo zachod

gina333
22. nov 2010

@vejinka : no este sa kazdy naucil 😀 co narobime, hlavne, ze su zdravi. 😵 😵

putyna
1. dec 2010

no baby my sme sa odnaucili az v 2,8r. a uplne ze sme aj vnoci nemali ale teraz sme sa zacali znova vnoci pocikavat a neviem co mam robit baby poradte

lenocka80
2. dec 2010

@putyna neboj nic, to je len prechodny stav. Aj marek mi tak robil. On sa odnaucil, ked mal 2.3 r , zazracne mu to trvalo len dva dni, kym to pochopil a hned aj v noci sa zacal budit. Takze ja som bola uplne vyhukana, ze ako super...a potom prislo obdobie, ked zacal cez den zadrziavat az do poslednej chvile, skoro az ked mu uz islo ujst tak sa pytal a v noci sa sem tam pocikal. Ale preslo to a uz je zasa vsetko ok. takze, len trpezlivost. Nehres ho ani nic, len ho pochval ak sa nepocika a to prejde samo. Ja som citala, ze to je normalny vyvin, a je to len prechodne. 😉

putyna
4. dec 2010

lenocka dakujem 😉

vejinka
19. dec 2010

@lenocka80 waw gratulujem k tehu 😉

lenocka80
20. dec 2010

@vejinka dakujeeem. 🙂 Este sa moc nechvalime, ale tu som uz neodolala 😅

vejinka
20. dec 2010

@lenocka80 takze ani babka nevie?? nie aby som sa prekecla ked ju stretnem v kaufiku 😉

lenocka80
20. dec 2010

@vejinka no ta vie, to som musela 😀 Ale keby si jej povedala, tak by ma sfukla, ze sa uz vychvalujem. Lebo v lete sme o jedno babo prisli, tak kym je kriticky prvy trimester, len tak akoze tajomstvo 😀

vejinka
20. dec 2010

@lenocka80 ok nikomu ani muk 😉

lila794
20. dec 2010

@lenocka80 len pekne ležkaj a oddychuj pokial Marek dovoli 😉

lenocka80
21. dec 2010

@lila794 no ved keby sa to dalo...Pravda je, ze moc neoddychujem akoby som mala 😒 No dufam, ze nic nepokazim a neublizim mimi....Dnes idem na kontrolu, tak uvidim...Ale takze je oddychovat, ked mas energie este za 3roch a nic ta neboli ani nic...No a Vianoce, a piect a riadit 😝 😅 A vonku sneh 😀
A vy ako sa mate?

vejinka
24. dec 2010

baby VESELE VIANOCE A STASTNY NOVY ROK

gina333
24. dec 2010

Prajem krasne Vianoce kazdej z vas 🙂 🙂 🙂 🙂

kloti
30. jan 2011

Ahojte mamičky. Chcem sa opýtať, či niektorá z vás nemá skúsenosti so 4D vyšetrením u MUDr. Ďakujem 😉

kloti
30. jan 2011

@lenocka80 JEEEEEJ, LENIIII, len teraz čítam Tvoj status - že čakáte bábätko 😀 z celého srdiečka blahoželám 😉 zajtra sa chystáme do herničky a mám pre Teba tie DVD-čka - ešte spred Vianoc 😉 teším sa na vás. Papapa

vejinka
30. jan 2011

ahojte baby co keby sme dali jarne stretko niekde v nejakom peknom penzione na liptove na vikend? 😉

mimaml
31. jan 2011

Pozdravujem Vás Liptáčky.

Dnes mi detská doktorka Mudr. Droppová na Podbrezinách oznámila, že jej končí ambulancia a máme si rozmyslieť ku ktorej druhej doktorke sa prihlásime. Prosím Vás o Vaše názory ku komu chodíte Vy a ako ste spokojni. Počula som že Dr. Šutliaková má veľa detičiek.
Ked´že pracujem a rodičia tam bývajú, teda mali sme ju "pod nosom" celkom ma to napálilo, že končí.

Ďakujem Vám všetkým.

krpuch
31. jan 2011

ahojte baby, ja som ani nevedela o tejto teme - ja som tiez okres LM...- Dubrava (dedina)... 🙂

eronika
31. jan 2011

@mimaml Ahoj, ja chodim ku Dr. Gabrysovej na polikliniku a som s nou 🙂 velmi.......velmi 🙂 spokojna. Vrelo odporurcam. Ja som z Okolicneho a pri vybere lekarky som volila radsej polikliniku ako Podbreziny z dovodu, ze ak nas bude posielat na dalsie vysetrenie, tak to budem mat aspon rovno pod nosom 🙂

vejinka
31. jan 2011

vitam nove tvare
@mimaml
@krpuch

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre