Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

vejinka
2. máj 2011

@gina333 je to svinstvo tieto uplatky.ja erika dam asi o rok.stale mame plienky o nocniku a zachode nechce ani pocut.fakt neviem ako to pojde dalej spolieham sa na leto.dam bez plienky po dvore a budem dufat v zazrak.ako je na tom sofi?

gina333
2. máj 2011

@vejinka : rovnako ako vy, plienkujeme stale, ani jej nevadi ked v hovienku sedi, tiez sa spolieham na leto. 😉 A uplatok ma ani nehne dat, vsak kde sme, za obycajnu skolku mam niekomu pchat peniaze? Keby slo o strednu skolu, to clovek uvazi, ale za skolku, no naozaj nie!!! 😲 😠

chrumen
2. máj 2011

ahojte liptáčky 🙂 našla som tu túto fajnú tému tak by som sa rada pridala
my bývame v LH konkrétne v Liptovskej Porúbke 🙂

vejinka
2. máj 2011

@chrumen ahoj vitame ta.mas rozkosne babatko.

vejinka
2. máj 2011

@gina333 kedy dame stretko? Ja by som aj hned ale zasa mohli by sme cez vikend v sobotu povedzme a mohli by aj muzi.ja s detmi do mesta sama netrufam.

chrumen
2. máj 2011

@vejinka Dakujeme 🙂
ako tak pozerám je vás tu veľa čo máte už dost veľké detičky ale aspoň budem mať odkiaľ čerpať rady a nápady 🙂

@putyna ahoj a teba tuším poznám cez moju sestru Reňu - pokiaľ si ťa s niekym nepletiem 😉

vejinka
2. máj 2011

@chrumen ja mam druhe pol rocne 😉 .

gina333
2. máj 2011

@chrumen : vitaj 🙂
@vejinka : my tento weekend mame oslavu, Natalaka ma narodeniny. 😉 Ja by som mohla aj cez tyzden, ale skor bez muza, toho na take babske klabosenie nenahovorim. 😀

oktavia
6. máj 2011

Ahojte maminy liptáčky, môžem sa k Vám pridať?

vejinka
6. máj 2011

@oktavia jasnee vitame ta tu. 😉

oktavia
6. máj 2011

@vejinka ďakujem, som Vás trošku počítala, vidím, že dávate aj stretká. Je tu dáka maminka aj zo Závažnej Poruby?

vejinka
6. máj 2011

@oktavia a vies ze neviem? 😅

gina333
8. máj 2011

@oktavia : ahojky, aj ja ta vitam. 🙂 stretko beriem, uz ked konecne bude pekne mozeme si dat rande na nejakom detskom ihrisku, alebo v Janosiku. Vsak veji, tam je dobre. 😉 🙂 🙂 🙂

vejinka
9. máj 2011

baby ma napadlo kde by mohlo byt stretko.co tak liptov vedla tesca? Vnutry maju obrovske hracie centrum co vy na to? Ale zasa by neboli vonku.tak dajte dake tipy na stretko

vejinka
9. máj 2011

inak minuli rok som tu spominala stretko niekde na vikend v okoli.nejaky pekny penzionik decka sa vyblaznia a tak mensie decka zazitkov kopec.proste cez leto trosku vypadnut zo stereotypu.hm?

vejinka
9. máj 2011

ale museli by sme tu dostat aj kocky ako putyna jastericka loos veja a ostatne co tu uz dost dlho neboli.co vy na to vyjadrite sa 😉

vejinka
9. máj 2011

@gina333 bolo by tam dobre keby som neschytala zihadlo od vcelicky.krava jedna 😅 ale aspom ze erika nebodla

oktavia
9. máj 2011

@gina333 ďakujem za privítanie 🙂

oktavia
9. máj 2011

@vejinka tak keď budete organizovať dáke stretko, rada sa pridám

putyna
13. máj 2011

@chrumen ahojky no jasne mas pravdu 🙂

putyna
13. máj 2011

baby aj ja chcem ist svami

putyna
13. máj 2011

heh veji kukam ze aj mna si spomenula zlate 🙂 no mozno keby ze napiseme aj na facebook tak by sa dake baby odtialto co tu dlho neboli nasli

waitinka7
16. máj 2011

Dievčatá, chcem sa opýtať, či neviete, v ktorej ZS a kedy sa cvičí ZUMBA? Chcela by som ísť, ale taktiež by som chcela zobrať so sebou malého. Keď cvičia baby v Jánošíku, vraj tam je aj zopár detičiek, ktoré prídu s mamičkami a tie detičky sa tam potom dakde v rožku spolu hrajú....a baby možu v pohode cvičiť.

geegee
20. máj 2011

Ahojte baby, ospravedlnujem sa ze sen vtrhava cudzinec 🙂 Chcem len napisat, ze ak by ste vedeli o niekom, koho by zaujimal denny letny tabor pre skolkarov od 3,5 roka ktory funguje sposobom ucenia sa hrou a aktivnou cinnostou, organizujem taky v Ruzomberku. Rada poskytnem info cez IP 🙂

eronika
24. máj 2011

Ahojte, uz som tu veru dlho nebola a ako kukam, kukam, tak planujete aj stretko. No, ak mi to prave vtedy moj zdravotny stav ☹ dovoli, tak sa rada pridam 🙂 🙂 🙂
Inak mojej malej zacinaju hrozne chybat deti ☹ - nenajde sa medzi Vami niekto v podobnej situacii z blizsieho okolia (sme z Okolicneho) na spolocne hracie chvilky 🙂. Ked ideme na Podbrezky na ihrisko, tak je to tam uz "pogrupene" a aj tak sa hrame sami a neviem ako to riesit - v okoli nemame ziadne vhodne deti (mala ma 2 roky 5 mesiacov), do skolky nechodi a este ani nejde, tak ak by sa niekto nasiel, tak sa potesime 🙂

gina333
25. máj 2011

@eronika : my mame ten isty problem ako vy, chybaju na deti. 😲 Kazdy den chodime na ihrisko, ale vacsinou sa tam deti striedaju, alebo presne ako pises su pogrupene. Velka skoda, ze byvate az v Okolicnom a my sme z mesta, urcite by sme sa k vam pridali. 😝 😉 😉

gina333
25. máj 2011

@waitinka7 : viem, ze sa cvici na Podbrezkach aj na Nabrezi. Ja chodim k Hanke, ale tam sa s detmi neda, ja by som to zo Sophi ani neriskla. 🙂

eronika
25. máj 2011

@gina333 Ahoj, je to fakt skoda ze nie ste blizsie ☹ . A na ktore ihrisko v meste chodievate? Pokial to nie je daleko od zastavky MHD, tak by nam nerobilo problem raz za tyzden zist aj do mesta 🙂 , aby sa baby trosku pohrali. 🙂

gina333
26. máj 2011

@eronika : chodime na nabrezie, na take mensie ohradene. Zastavka je na Rachmaninku, alebo ked ides autobusom cez nabrezie tak pri geodezii, blizsie veru neviem. 😲 Ak by se niektory den buduci tyzden prisli daj mi vediet, kludna ta aj na zastavke pockam, budem rada. 🙂 🙂

eronika
27. máj 2011

Urcite niektory den prideme (podla pocasia) - dame vcas vediet 🙂 . O kolkej asi chodievate von, aby sa baby stihli aj pohrat a nasli sme si "busy", pretoze my chodime o 12:00 spavat. Tesime sa. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre