Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

lila794
26. júl 2008

veji, chodim s vajcom napichnem si ho na kocar, lebo David je tazky, normalne dnu ho beriem.

bambulka026
autor
26. júl 2008

Plosti, dufam ze to nebude nic vazne...
Potom napis ako ste dopadli.

Veji, nasi byvaju na 7 posch., a ja Ta poznam len z videnia. 🙂

putyna
26. júl 2008

Zuzka caf moja heh som v ba u rodiny tak na net nechodim som isla na 2 tyzdne tak nabuduci pondelok sa vratim cmuk ok

lila794
26. júl 2008

Plosti a co to moze byt? Ked su biele krvinky v moci? Daj potom vediet, ako ste dopadli, myslime na vas!

vejinka
26. júl 2008

putyna..serus moja..jeej aka krasna fotecka..ako sa mate rodinka?? 😉

vejinka
26. júl 2008

lilka..dako to uz poriesim..diky 😉

zuzana24
26. júl 2008

super put tak si uzi dovcu tam musi byt asi poriadne horuco 😝

plosti tiez myslim na vas.

zuzana24
28. júl 2008

baby halo co spite ci sa opalujute niekde na dovolenke?lila ako sa mate,plosti,bambu,ali,put jaj putyna este blavakuje 😀 a klinko uz priletela?

lila794
29. júl 2008

Ahoooj! My sme vcera boli zase na ocnom tu v LH - na kontrolu, som tam cakala hodinu a pol - a nakoniec mi povie, ze to ma upchate. Tak som povedala, nech to necha, ze idem do nemocky. Ta primarka v nemocnici je suprova. Tak mu to pozrela a povedala, ze sa jej to len nechcelo, ma to priechodne, ale len na 85%, tak mu to hlbsie zasondovala. Vo stvrtok na kontrolu, tak uvidime. Neviem, maly bol v poslednych dnoch nejaky uplakany. Chuda, vykakat sa mu neda - tlaci ako o zivot a nic. Potom z toho znervoznie a je zle ☹ , vcera som ho iba v nosici ponosila, potom trosku pospal v kocari, potom bolo super a vecer - joooj, kym som ho uspala bolo placu. Ale to je asi normalne, ja som len nie zvyknuta, lebo on bol ukazkove, dobrucke dieta. Ale dnes vyzera ok, uvidime do vecera.

Plosti, ako maly? Co nove?

Klinko sa veru dlho neozvala 😒

vejinka
29. júl 2008

tak lilka..dnes som bola s mzom za tou gabrysovou..a veru je super..dik ze ste mi poradili kocky 😉

plostica2502
29. júl 2008

ahojte maminky,takze sme boli na mikrobiologii a biochemii a pri mudr.slepeckej,nastastie vysledky uz vysli ok,povedala,ze to sa stava u chlapcov v malom veku,nieco ako zapal mocovych ciest a vraj to moze mat aj dedicne,ked som uz ja prekonala,tak len veeela tekutin nakazala a sledovat plienku a koncom augusta priniest moc,mno 😝 ...tak zvladame....

lila ahoj,skus mu spravit caj z feniklu na kakanie a mozes pridat aj zo 3zrniecka rasce...

mainy,dnes mi svokra a svagra vzali maleho do aqvaca🙂)

plostica2502
29. júl 2008

hrozne byt bez neho,uz som sa okupala,nohy vydepilovala,aj som si lahala aj s velkym minom grilovala kurcata na dvore aj kadeco ,dokonca mam kupelku nachystanu na kupanie,vykurenu,7prec a oni nikde...to je riadna schyza,ked ste stale s malymi a zrazu,iba ticho a nic nerobenie,alebo povedane,uz neviem co mam robit... 😀

lila794
29. júl 2008

Plosti, super, ze nic vazne! Vsak sa to neda uzit si cas, ked ho mas len pre seba? 😀 Mne staci, ked ho muz zoberie len na prechadzku, tak som nesvoja 😀

A ked on mi ziaden caj nechce 😝

Veji, super, vravela som, zlata je a vraj aj super odbornicka.

vejinka
30. júl 2008

lila..a keby si skusila ten caj vypit ty??? ono by sa to malo dostat do mliecka..niekde som to citala ze je to dokonca lepsie riesenie ako to dat babatku

lila794
30. júl 2008

ved ano, ja mu caje ani vodu nechcem davat, kym kojim do 6. mesiaca a pijem kadeco - najlepsi je caj pre kojace matky - bio z DM, vtedy sme ok.

bambulka026
autor
30. júl 2008

Lila, tak mu skus dat kvapke Sab simlex, nam tie pomahali najviac.
Este su jedny no uz si nepamatam nazov...ze by Espumisan? Nie som si ista...
Baby neviete ako sa to volali?
Cajik mu mozes davat, ja som davala hned ako sme prisli z porodnice feniklovy.

Plosti, tak to je dobre,ze malemu nie je nic vazne.

Veji, uz sa ti to krati... 🙂

Zuzi, vy sa ako mate?

vejinka
30. júl 2008

bambulka..ano je to espumisan..mam ho aj albume to mi kazali kupit v lekarni 😉
a veru zacinam sa pripravovat na "exkurziu" do porodnice a celkom sa tesim 😀 som ja ale blazon co? neviem co ma caka ale ja sa tesim..cisty cvok 😀 😀

lila794
30. júl 2008

Joj, baby moje, my sme uz vyskusali vsetko - od Sabu, Infacolu, Espumisanu, teraz sme na probiotikach - BioGaia - drahe ako slak ale asi zaberaju, sice este sam nekaka, ale aspon je v pohode. Cele dni vysmiaty. Uz sa mi zacina aj viacej hybat, snazi sa pretocit na brusko, no sranda. A v noci mi rajzuje po celej postielke, do kelu.

Veji, ja do porodky uz nerada - iba odrodit a prec 😀

vejinka
30. júl 2008

lilka....no kto by tam rad chodil..mozno ani personal tam nerad chodi 😀
ja sa tesim len na toho mohjo drobca a na to ze nebudem nic robit 😀

lila794
30. júl 2008

moja zlata, ale tam budes mat furt co robit, vobec nie je cas na oddych. 😀

zuzana24
31. júl 2008

caute mamule volako sem nemam cas chodit,mame sa fajn s drobcom chodime furt na kupalisko hodim vam aj foto.5 ideme do poradne po riadne dlheeeeeeeeeeeeeeeeej dobe tak som zvedava kolko mame kg.zatial sa majte a drzkajte sa.

berkyca
31. júl 2008

gemerka:ja byvam na hornych pri hornej jednote
zrzuska:ahoj moja nedvihala som ti lebo sme boli na dovolenke a nemala som volako casu a pri dokine som este nebola lebo sme boli prec ale zajtra asi pojdem tak dam ti vediet co a ako.a inak davam jej presnedavku a sem tem banan.

vejinka
31. júl 2008

lilka..hehe to mi robis schvalne..ja tam idem na dovolenku a ty takto 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana24
31. júl 2008

berkyca mne tam byvaju rodicia ta bytovka ako je novinovy stanok 🙂

zuzana24
31. júl 2008

denis kukla som si album a az teraz som ta spoznala podla prvej dcery 😀 😀 nazdar spoluziacka 😀

bambulka026
autor
31. júl 2008

Veji, no dovolenka to veru nebude, ale myslim ze ked uz budes mat drobca pri sebe tak ti to vadit nebude.

Lila, ja som mu tiez kupovala tie Biogaia a pomohli mu.
Uzivali sme to asi mesiac...

Zuzi, tak je dobre ze si tak uzivate leto.
Matko uz tyzden soplikuje, a nie a nie mu to prejst.
Ak mu neprejde do pondelka, tak pojdeme zas ku doktorke nech mu da este nejake ine lieky...

thera1
1. aug 2008

Ahojte.Vie mi niekto povedať či z LM chodí nejaký bus.spoj do Polska na trhy? Ideme k Vám na dovolenku a chceli by sme skočiť do Polska.Ďakujééééééém 🙂

plostica2502
1. aug 2008

ahoj bambu aj ja som akoze prechladla,nadcha,hrdlo,aj uch som mala zalahnute,ale preslo,no maly sa mi nakazil,neviem co to za cas..

plostica2502
1. aug 2008

inak lila,aj ja som davala hned cajiky a aj som pila caj pre dojciace maminy...

a zienky,viete ako jazdime v pavuku,iba zatarasy robim 😀 😀

berkyca
1. aug 2008

ahojte:
Zuzi no hura konecne ti to doslo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre