Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

zuzana24
2. apr 2008

zrzi precitaj si pribalovy letak,ale mala by si jej to dat iba raz za den ked je taka malinka potazne 2x ale viackrat urcte nie.

zrzuska
2. apr 2008

zuzi tam iba pisu ze pre dojcata pred jedenim alebo po jedeni 25kvapiek.

na fore v marcovkach mi pisala jedna baba, ze to davaju malej aj po kazdom kojeni. no v pondelok ideme do poradne, tak sa opytam 🙂

plostica2502
2. apr 2008

ahoj bambu🙂))...tak ste so slavkou potrkotili teda dobre,hej a maly,ako na seba reagovali🙂...sranda,po takej dobe,vsak...to uz ani pravda nieje,ze sme pupiky velke mali a kopkalo nas v nich,co 😀

ahoj ali,aj mi mame klokanku🙂 a tiez,ked niet rady,tak chodim s malym po byte🙂)

ahoj jani...ty brdo,riadne chudnes,co mas stres....to mas az podvahu na svoju vysku

zuzana24
2. apr 2008

luci mne doktorka povedala ze viac ako 2x bych jej to nemala dat.ja som s nou aj vela nozickami cvicila abo brusko masirovala alebo este vetrovou mastou potierala my sme mali kazdu chvilu zapchu tiez aj koliky poriadne ☹ ale zvladli sme to vsetko 😀

loss
2. apr 2008

caute maminy tak ako sa vam dari?
Zrzus teda mala ma uz mesiac teda to ozaj bezi 🙂
zuzka24 ako sa mate kedy konecne dojdete?Ja sa aj rozpadnem a vy nikde 😅

putyna
2. apr 2008

zruska ja som to tiez davala timkovi po kazdom jedeni

zuzi no co ja viem heh zachvilu ma ani nebude vidno inac v sobotu mi zaciname s hokejbalom hehe

bambulka026
autor
3. apr 2008

zrzus, ja som to tiez Matkovi davala poobede po kazdom kojeni, lebo on maval koliky hlavne k veceru.

Plosti, no zlaty boli, tak kukali po sebe a nas Mato ho hned chyta l 😀 , on kazdeho musi opacit kto je pri nom...
Mne tak to brusko chyba... ☹
inak ako by som zistila ze som tehu, ked nemam ani mrchu? neviete?
Musim si kupit test, lebo mam nejaky divny pocit....

zrzuska
3. apr 2008

baby dakujem 🙂

lossik veru to leti. no uz sa tesim ked prejdu tie koliky

plostica2502
3. apr 2008

bambu,to vazne🙂))...no asi ozaj len testom a myslim,ze v 101tke mas akciu,kupis 2 za cenu jedneho...za 119asi,alebo 109...a potom daj vediet,co ste sa posnazili.... 😀 ...inak ja som dostala raz tetku a potom uz nie,ale mam ja tabletky a momentalne ani netutumutujeme,lebo zas mam dake problemi,zislo by sa mi ist k dokimu,ale za objednanie presne na cas,co ja potrebujem sa plati 150 a aj tak je mozne,ze hodku si este pockam 😖 😢 😒 ....a co ake mas priznaky....

jani moja,ty nesportujes moc 😀 ...ako sa ma timko a misko...pridite nas kuknut,uz je teplucko a chodis na tie cvicenia,co si spominala...

inak bambu,to je super,ze sa tak mali k sebe🙂...ste boli aj vonku s nimi...

alinka,dakujem za receptiky,uz za chvilu budeme aj mi moct papat,uz si daco davala samkovi....

loss
3. apr 2008

bambulka neviem ale zda mi ze som ta videla na prechadzke s malym mala si taku modru vetrovku no nebola som si ista tak som nekricala a maly plackal.Ved da zastav ked pojdes zase okolo

zuzana24
3. apr 2008

ahojte babenky-maminky ako sa mate?pocujte co by ste povedali na stretko chvilu od odrobcov oddychnut? 😀 dajte znat ako sa vam napad pozdava.

lossik ved si povedala ze ked dojdete z nemocky sa ozves zatial si sa nie tak som nevedela ci nemas nieco ine nahodou.

putyna
4. apr 2008

zuzi no jasne suhlasim hehe

zuzka nie nesportujem pocuvaj v sobotu o pol jednej ma misko hakejbal vy kedy zacinate hmmm

bambu ale aj v lekarni mas ze 2 za cenu jedneho a stoji do 90 korun
heh bambu ja sa tiez hocikedy bojim a citim ako tehotna heh potom uz iba strachy

my ked sme boli na navsteve pri kamoske co ma male babo ale starsie o mesiac tak spal a ked sa sa zobudil tak tobiasko sedel nad nim a zacal ho chytat za ruku tak timi iba plac spustil ty kokso tak potom plakali abe deti naraz hehe
ale doma sme mali zase o 3 mesiace mladsie tak toho zase isiel chytat on tak som ho hned zbuzerovala ze sa tobiaska bal hehe

zuzana24
4. apr 2008

a ja som sa vam zabudla pochvalit my sme zacali lozit predvcerom 😀

a viac sa k nam nik neprida? ☹

plostica2502
4. apr 2008

aj my v sobotu,teda mame rande🙂)))oki,este zistim,kedy presne mino hra,ale aj ak neskor,tak docupkame skorej,dobze 😀 ...ale su vypocitave tie deticky,co🙂)))

inak baby,vcera mi zdochol moj havinko 😢 😢 😢 😢

loss
4. apr 2008

zuzka nemam tak ta cakam OK

zuzana24
4. apr 2008

tani tento tyzden som u nasich ak tak tak buduci tyzden ale este sa ti ozvem.

zuzana24
4. apr 2008

to co tu zienky dnes spite? a co s tym stretkom to pojdeme len s puty?

plosti inak uprimnu sustrast prijmi za havinka ☹

zuzana24
5. apr 2008

no zeny vcera nik a to ani dnes nik?halooooooooooooo dnes tu bude mrtvo?

bambulka026
autor
5. apr 2008

Ahojte, ja nemam cas na PC. 😖
Maly je v poslednom case nejaky nervny, a stale by sa len varoval, musim byt pri nom i ked sa hra.

Zuzka poslala som ti IP. A gratulujem, mala je sikulka...
So stretkom suhlasim, len mne vyhovuje viac cez vikend ked planujete bez drobcov.

Plosti, ani sme sa k sebe s muzikom moc nemali, no citim sa fakt nejako divne. Mozno budem len chora...
Pocuj, ked ides k lekarke a kojis Minka, tak by ta mala vziat hned, aspon mne tak vzdy povedali u lekarov.
Rovno jej povedz ze maleho kojis a ona ta vezme... Ku komu chodis?

Ked sme boli u Slavky, tak sme boli len dnu a to sme neboli dlho lebo im bolo treba obom spat.
Kym by som narvala kocik do auta a poskladala ho zase spat, tak by nam bolo treba ist domov 😀

Loss, je to mozne ze si nas videla. Dakedy sa ozvem, ked pojdeme do LH.

zuzana24
5. apr 2008

no jasne ze cez vikend mne to tiez tak lepsie vyhovuje 🙂 pocuj bambu a nejdu vam zubky bo mne mala vtedy bola taka nervna ked jej isli prve zubky?

bambulka026
autor
6. apr 2008

Zuzi, tiez som myslela, no nema ani naznak ze by sa mu prerezavali. Ani dasienka opuchnute....nic... 😖

loss
7. apr 2008

bambulka co nemozes spinkat?A mozno su to ozaj tie zubky len v pociatocnom stadiu

zuzana24
7. apr 2008

ani moja mala nemala bambu iba bola nervna a o par uz sa jej kusok belelelo 😀 a co si nemohla spinkat ci maly si pytal papat? 🙂

plostica2502
7. apr 2008

ahoj zuzi...dakujem ti......nj,to sme sa s put stretli,muzi nam hrali hokejbal 😀 😀 😀 ale sme sa rozpravali,ze ked bude teplo tak sa secky pojdeme prechadzat a nik kolo nas neprejde 😀

ahoj bambu,ja,ked berem kocik radsej pozicavame jumper od svokra 😀 😀 😀 zeby sa neskladal 😀
....mam halka a on tam furt ma plno...tak som nesla,vysadili sme sexik a je to uz celkom fajn,len chudak moj velky milan,aspon sa viac venujm minuskovi 😀 a mino pocitacu 😀 a filmom 😀

bambulka026
autor
7. apr 2008

Ahojte,vtedy bol maly hladny a bola som zvysok mliecka poodsavat.

Zuzi, no uvidime ci to budu tie zuby.

Loos, ako sa drzite? Nemam cas behat po temach, maly je furt na mne ako prisavka.
A ked ho vezmem za Pc tak plieska po klavesach, ze sa mi neda na compe nic robit.

Plosti, Halko je dobry, ja mam Valeckovu, no ked ju zastupoval aj tak ma vzal prednostne ked som povedala ze kojim maleho.
Ja som ten test este stale neurobila normalne mam z toho strach co mi vyjde...Ale uz sa musim odhodlat.

Ali, co je s Tebou? Este stale mas tolko mliecka?

loss
8. apr 2008

bambulka kazdy den ma boli popodbrucho som zvedava dokedy takto vydrzime

plostica2502
8. apr 2008

he bambu...rychlo rob sme zvedave,ci bude s teba dvojnasobna maminka🙂) 😀

gemerka
8. apr 2008

ahojte maminy z LM, sory ze som sa vtierkla do debat, no od maja sa stahujeme do LM a chcela by som sa vas popytat na pediatricku. Budeme byvat na Podbrezinach. Neviete mi nejaku dobru dokinu odporucit? dik

vejinka
8. apr 2008

gemerka..mna mala od malicka dr. kyselova podla mna je ok..ved zijem 😀 😀 😀 😀

alinka76
8. apr 2008

ahojte, nejako vás zanedbávam 😔 máme sa dobre, ale mali sme rušno. v sobotu sme konečne hodili fasádu na dome, tak sme už pekní 🙂 škoda, že sa mi nedá prísť na stretko, rada by som s vami pokecala, ale teraz muž chodí autom preč, začína mu sezóna na strechy. ani malého si neužije, ešte stále nie je doma a za chvíľu sa kúpeme. no čo už.
Plos, my ešte nepapáme nič, však ani nie je treba, mám mliečka dosť, malo by sa začať až od 6. ukončeného. a malý nebýva hladný natoľko, aby sme museli dačím dokrmovať. v noci mi spí už 8 hodín, cez deň to síce občas doháňa, že pýta po 2 hodinách, ale dá sa to zvládnuť. akurát ráno ho budí slnko a nechce sa mu spať, reční mi v posteli a tak sa musím s ním rozprávať 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre