Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

vejinka
4. dec 2008

prave sme sa vratili z trhov..a ludi na maaariu 🙄 🙄

bambulka026
autor
5. dec 2008

Aj my sme boli vcera pozriet na trhoch, no sklamali ma take boli o nicom.
Ani Martin nechcel sediet v kociku, do toho zacalo prsat, tak sme to zabalili a sli domov. 😖

ewusiklm
5. dec 2008

aj my ideme dnes pozriet na trhy...ale drobca dam ku mame lebo uz v kociku dlho neposedi a nechcem s nim behat medzi tolkymi ludmi...tak uvidime ako tam bude.A zajtra máme rôčik,tak dnes pôjdem rovno aj po tortu 😝

vejinka
5. dec 2008

ewusik..ty kokso ale to letiiiii..gratulujem malinkemu 😉

zuzana24
5. dec 2008

ewi aj my so Saskou gratulujeme k roku 🙂

ewusiklm
5. dec 2008

veji-dakujeme...no to ti poviem,ved to je akoby vcera jed som prisla s takym malym batoskom domov a uz mame rocik 🙂

zuzi-dakujeme 😉

putyna
5. dec 2008

ewi vsetko najlepsieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee drobcovi

no mi sme boli tiez vcera s timim na trhoch a chystame sa aj dnes a nebolo to take strasne chodit s nim pomedzi ludi

vejinka
5. dec 2008

my sme boli aj dnes a moj muz tak nadaval..more ludi a potom to otocil a hybaj domov..celu cestu som mu hovorila ze ma nelubi ked mi nedopraje sa pokukat po stankoch. 😠 ..ale nepomohlo 😅

pridala som par fotiek z vianocneho fotenia...troska sme blbli s muzom 😀 😀

lila794
5. dec 2008

Ahojte, aj my s Lenockou sme boli na trhoch, celkom sa dalo, len sa preryvat s kocarmi cez tych ludi....tak sme zakotvili v cukroske na kavicke. Mame aj super fotky, Marecek s Mikulasom 😉 , ved Lenka asi hodi do albumceka, a aj ja, len som zabudla fotak v aute a nechce sa mi ist pon do toho dazda.

Samko, vsetko najlepsie - mikulasske babatko 🙂

Pochvalime sa - dnes nam vyliezol zubok a tlaci sa dalsi - rovno na 8 mesiacov, aspon si budeme lepsie pamatat 😀

vejinka
5. dec 2008

lilka gratulujeeem 😉

bambulka026
autor
6. dec 2008

Samkovi blahozelame a prajeme vsetko naj. 😀

Jej, aj Davidkovi blahozelame k zubku i k 8 mesiacikom 🙂

ewusiklm
6. dec 2008

ahojte babenky...dakujeme za blahozelania 🙂)) a inak este nikto nic nevie o paskovej?

ewusiklm
6. dec 2008

lilka-gratulujem k prvemu zubku a aj k 8 mesiaciku 🙂

lila794
6. dec 2008

dakujeme! a dnes sa nam podaril dalsi kusok - Davidko sa sam postavil v postielke. Dnes sme aj trochu hnackovali, asi z tych zubkov 😝

Foto je uz v albume 😉

ewusiklm
7. dec 2008

Dobré ránko babenky...ako sa mate?My po včerajšku super...takže už máme rôčik a 1 dník 🙂 dala som aj pár foto s oslavy 🙂

lenocka80
7. dec 2008

Cauko. Liluska no to su kraaaasne fotky 😀 ale az na ten moj xicht 😀 A Davidko je bohovy v tej ohradke ako stoji...sranda...Za chvilu ho uz budes nahanat po byte a krikat, toto nerob, toto nechytaj, tam nechod 😀 😀 😀

lila794
7. dec 2008

Noooo, dnes iba placeeeee 😝 asi dalsi zubok a na rukach nosit, uz mam svalovicu z tej Pribyliny!!!

lila794
7. dec 2008

Juj, zlatyyyy je s tym Mikulasom!!!! Cukricek!

karkulka1
7. dec 2008

Dobrý večer, prepáčte, že sa vám tu takto votriem, ale nemáte kontakt na nejakého dobrého detského ortopéda v LM? A kde sídli, či sa treba objednávať, koľko sa za objednanie platí a pod. ďakujem pekne. Ja som z RK a tento náš je totálne od veci.

lila794
8. dec 2008

Karkulka, u nas su dvaja dr.Petricek a dr. Grossmann. Obaja sidlia v poliklinike. U Grossmanna sa objednavat netreba, vzdy nas na klbiky zobral hned.

Marecek, vsetko najlepsie k 8 mesiacikom!!!! 😀

Zuzi, ved vy uz o chvilu letite, co? A Saska je uz zdrava?

lenocka80
8. dec 2008

Lilka dakujemeeee 😉 Inak babky zavadzam novy rezim Marekovi...siahla som po knihe Kazde dieta sa vie naucit spat...Uz som to nezvladala, v noci v jednom kuse hore a zaspat len pri mne a popritom ma kvakal, vlasy trhal, skrabal...no tak som si povedala dost. Zacala som od rana, rano zaspal sam, spal asi dvadsat min...na obed zaspat ani panovi, hodinu a pol v postielke a nezaspal a to bol unaveny, tak sa teraz trapime a cakam na dalsi spanok, a to by uz mal byt ten vecerny...noc bude asi tazka, ked sa zobudi...dufam, ze to zvladnem. Drzte mi palce 😝 😝 😝

lila794
8. dec 2008

Leni, posli ju aj mne!!!!!! Pomoooooc! Cez den v pohode, len rano vystrajal, tak som ho dala do postielky, on na bruchu, otoceny ku dveram, trhal tie drevene rurky a revaaaal: Mamamaammaaa....koniec, ja som uz mala take nervy, ze som mu skoro po zadku dala 😝 iba mamu som zavolala, nech si mozem pozehlit a vlasy si umyt 😝
Vcera vecer kym zaspal, tak bolo pol desiatej....! V noci tiez furt hore a normalne, ze cicku chcel. Kazde rano vstanem a boli ma hlava a cely den som neschopna, uz sa mi to na zdravi odraza. Uz som rozmyslala, ze od 9. mesiaca mu dam na noc UM, nech sa vyspim, uz nevladzem!!!

ewusiklm
8. dec 2008

lenocka a lila-ja mam presne to iste s malym...uz mam niekedy aj nervy a aj mu sem tam tapnem po zadku a aj pokricim na neho,co uz nevladzem...neviem dokedy to takto vydrzim

zuzana24
8. dec 2008

lilus no veru za chvilu letime uz v piatok 🙂 saska uz zdrava,uz ma to prestalo bavit ze je furt chora na to hrdielko tak som jej kupila sirup na posilnenie imunity s hlivou ustricovou a asi aj to nam pomohlo k uzdraveniu.

lenocka80
9. dec 2008

No baby, tak to bola noc... 😝 😝 😝 Citim sa ako najvacsia svina na svete, ze takto trapim svoje dieta ☹ Inak vydrz ma uzasnu...Teraz som ho ulozila a znova plac...jooooj nech uz to prestane...Len asi robim chybu, lebo mu davam cumlik a to by sa nemalo....ale hadam to nebude take kriticke...teda dufam, lebo potom mozem asi zacat odznova.

putyna
9. dec 2008

baby no ale ja mam to iste este ze byvam zatial s nasimi lebo ked som sama s nim doma tak nic nespravim a dakedy mam pocit ze zinfarktujem.este ze mi ho po obede trosku zabavia nasi lebo moj mangel radsej telku bude kukat tak som sama na neho rano.

putyna
9. dec 2008

lila tebe sa mali vyhra sam v postielke ja ho tam nemozem ani len polozit lebo reveme ako divy normalne ako by som ho bila

putyna
9. dec 2008

no baby kuk som fotky no tie vase deturence su podarene

lila794
9. dec 2008

Put, no, vyhra sa mi, aspon to. lebo niekedy len chodit a chodit.....

Dnes som bola s Vierkou, kolegyna mala oslavu, maleho som nechala so segrou, normalne mi to dobre padlo.

paskova
9. dec 2008

Ahoj baby, tak som konecne doma z nemocky. Moja Sophi sa narodila 27.11., mala 3200g a 49cm. Rano som isla do poradne, kde sa ma Timko opytal, ci nechcem ist rodit, lebo som otvorena na 4,5. Nemala som ale ziadne bolesti. 😉 O pol jedenastej ma priali na porodnicu a mala sa narodila o 14:10. Ked mi pustili vodu zacala som mat bolesti, ale take normalne. Doki aj sestricka vraveli, ze to bol ukazkovy porod a ja, ze som ukazkova rodicka. 😀 😀
Mozno , ze mi pomohli tie homeopatika, ale fakt tie bolesti sa dali predychat.
Mala sa prave zobudila, napisem neskor co sa mi este prihodilo. 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre