Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

wodana
23. júl 2008

Ahojte kocky, nasla som prave vasu temu, teda aj moju temu, lebo v aprili 2006 sa mi narodila dcerka.

nikolasko
23. júl 2008

hani a také že nejaký igelit to ťa nenapadlo? 😉
wodana vitaj medzi nami a dúfam že sa dočkáme aj viacerých príspevkov 🙂

hanka274
24. júl 2008

no jo nikolasko, to ano, lenze ja som teraz v takom rozpolozeni, toto je obdobie kedy akoze riesime, ze ako budeme spavat, mame iba obyvacku a spalnu, ze ci my do obyvacky a malej postel do spalne, alebo spolu, zatial sme spolu na nasej velkej posteli a tam ten igelit...to potom cele prat celu plachtu velku nasu...chapes, kebyze je vo svojej, neni problem, staram sa iba o jej pradlo...ja nevim, ale asi jej tam nieco dam, lebo kym sa rozhodneme ako budeme riesit tuto situejsn, tak tych pocikanych veci bude habadej...
😖 😖 🙂

nikolasko
24. júl 2008

hani držím palec aby to dobre dopadlo 😉
inak my odchádzame v sobotu na dovču no to počko ma dojíma,má sa otepliť tak dúfam 😎 ale pri našom šťastí...

hanka274
24. júl 2008

ahoj, kam idete?? no ak na SK, tak drzim palce, lebo pocasie je hrozne, ak mimo, tak pocko vyjde, neboj...
baby, uz nevidim, idem chrnet. cafte

nikolasko
25. júl 2008

hani ideme na Vadaš do Štúrova tak dúfam,že bude pekne 😎
my si to tu môžeme o chvílu premenovať na naša téma baby kde ste všetky??????????

hanka274
26. júl 2008

tuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀
no stratili sa holky... 😖 jeeeee, wodana, vitaj, aj som ta zabudla privitat...
🙂

cairka
26. júl 2008

ahojte.
tuuuuuuuuuuuuuu 😉
wodana, vitaj medzi nami 😎

minule sme písali o tom spievaní, to si veve spievala, ale teraz už 2 dni si stále pospevuje, fakt celý deň a kopu pesničiek 😵

hanka, ja sa ešte ani nesnažím zrušiť nočnú plienku. tá jedna plienka na deň nás už nezruinuje a nevyzerá to, že by už chcela byť suchá do rána 😝

hanka274
27. júl 2008

jeee cairka, tak to musi byt zlateee pocuvat ju celyyyy den spievat... 😎
taky jemny detsky hlasok...xixixi
jaaaaj, hiiic vonku... 😎 😎 😎

alzbetka
autor
28. júl 2008

ahojte baby, my sme sa v piatok vratili z prazdnin a teraz sme trosku nachladene. klarku mi maju zajtra ockovat, tak asi z toho nic nebude, lebo vcera jej zacal tiect soplik, dala som jej kvapky a teraz je pokoj, tak uvidim co bude zajtra.

cairka aj nasa betka si pospevuje, ale najvacsim hitom je jeden koncert, ktory nam ide asi 3 - 4 krat za den (ona by ho najradsej pocuvala cely den), a najviac sa jej paci dirigent, takze u nas sa spieva, tancuje a diriguje 🙂

tak sa majte pekne, pozdravujeme vsetky deticky

hanka274
28. júl 2008

alzbetka, jj, malu neockuj ked jej co i len soplik tecie, radsej pockaj, to nestoji za to...je to risk jak hovado...
my sa tiez musime este na tych pneumokokov ockovat, nech mi neodkracaju z chladnicky plesnivyyy...hehe

cairka
28. júl 2008

ahojte.
hanka, no prvých pár hodín denne to je zlaté, ale potom do večera 😝

alžbetka, aj u nás sa aj diriguje 😀 hoci nie vždy, len ked si spomenie 😎

a my ešte nemáme ani dvojročné očkovanie 😅

hanka274
29. júl 2008

cairka, ake dvojrocne ockovanie?? proti pneumokokom? to?

vroni
29. júl 2008

Iiiiiiih, očkovanie... My našťastie už máme "všetko" za sebou, teda aj to dvojročné (ale malá je očkovaná len hexavakcínou, nič iné), vždy mala po očkovaní šialené horúčky, tak som rada, že tuším až do 13 rokov nedostane nič.... (ale to len tuším, neviem naisto, či je to tak 😉 )
Cairka, super, že ste takto dobre zvládli mandle.

alzbetka
autor
29. júl 2008

ahojte, ja mam ist na ockovanie s tou mensou 🙂 , betka je uz zaockovana aj proti pneumokokom

no, uz musim ist poobliekt baby a frcime k dr.

barunka
29. júl 2008

cairka, ani simi ešte nedostala túto hexu 😀 😀 dostane až okolo troch rokov

a pneumokokov tiež nebudeme mať

alzbetka
autor
30. júl 2008

mi sme pneumokokov stihli na posledny den pred 2. narodeninami 🙂 . vcera mi klarku pre istotu nezaockovali, ona bola v poriadku, ale ja som nachladena, tak sme to este pre istotu odlozili. no uz musim koncit, malej sa uz nepaci pri pocitaci.

hanka274
31. júl 2008

baby, to dvojrocne ockovanie je co??? to su tie pneumokoky?????
babyyyyyyy sak mi uz niektore odpovedzteeeeeeee....neeeee??? 😀 😀 😔 😔

barunka
1. aug 2008

hani to má byť štvrté preočkovanie infanrixom, v druhom roku života. niektorí lekári očkujú v dvoch rokoch, iní v troch. 😀

alzbetka
autor
2. aug 2008

hanka aj nasa dr. ockuje az v troch rokoch

hanka274
4. aug 2008

a naco je ten infanrix??
kokos, vobec nechapandeles tym ockovaniam..
😔

vroni
4. aug 2008

Hani, infanrix je infanrix hexa, čiže 6-čokovanie proti obrne, tetanu, hepatíde B, čiernemu kašľu, záškrtu a hemofilíí (čiastočné). To najbežnejšie, základné očkovanie...

hanka274
4. aug 2008

uff, gracie... 🙂

barunka
7. aug 2008

ahojte kočky, ja sem poslednú dobu akosi ani nestíham. momentálne riešime kúpu pozemku a na jar chceme začať stavať domček, tak zistujeme a googlime 🙂
hádam sa nám to podarí aj zrealizovať...

a ako? ste nachystané, Že o mesiac idú detičky do škôlok? ja už teraz viem, že budem určite plakať ako malá, ve´d som bez nej ešte nebola...

hanka274
7. aug 2008

ahoj barunka, no ja ani niesom nachystana....hanca nejde... 😔 😀
no pevne nervy pri stavani....
😎

barunka
7. aug 2008

hani, no ja už mám nervy také pevné, že by som tomu nikdy neverila, že sa takto vypracujem 😀

cairka
8. aug 2008

ahojte.
barunka, ja už mám nervy, že veve pôjde do škôlky a to pôjde až o rok 😀 😀 😀 asi som troška šiši 😅

hani, prečo nejde hanka? máš au-pair?

vroni
8. aug 2008

Baby neľakajte sa, škôlky sú fajn. Aj keď slúžia ne povzbudenie komplexov matiek 😀 Krpatá sa strašne rozrečnila, odkedy chodí do škôlky (a tomu teda vôbec nerozumiem, prečo zrazu reční po slovensky, keď chodí do francúzskej škôlky, no ale čo už...), veľmi veľa sa naučila, uzatvára prvé kamatátstva a je strašne samostatná... Tak si pripadám ako debil, že čo som ju ja vôbec učila dva roky, keď v škôlke sa naučila za mesiac oveľa viac 😎 A v sobotu mi doma vykrikovala, lebo sa vybrala do škôlky a jej nechápavá matka ju nechela pustiť. Čo ju bolo do nejakej soboty. Ona chcela ísť do škôlky a basta. 😠 Takže nakoniec sa ešte budete tešiť, že sa toho mudrujúceho škriatka "zbavíte" 😀 😀 😀

hanka274
9. aug 2008

cairka, nie, u nas vsetky deticky narodene v 2006 znietli zo stola jak prach, maju plno. ale, ze si mam dat ziadost od januara, ze to mam vyskusat...a ci mam au-pair?? myslis kvoli robote?? nie, mam mamcu doma, 2 tyzdne tu uz bola sesternica, este pride na jeden tyzden a tak....s mamou je tyzden tu, tyzden u nasich....

hehe, vroni to je dobre, tak to ano, ked to takto pojde, tak to budem rada, snad len nebude za mnou revat a podobne... 😀 😀

nikolasko
12. aug 2008

jeéééééj baby ,že škôlka my to budeme riešiť naštastie až v januári ale už teraz mám nervy 😢 a slzy na krajíčku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre