Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

alzbetka
autor
22. apr 2009

Ahojte, aj my sa pripajame k blahozelaniam pre oslavencov. My sa malej chystame kupit prilbu a chranice a este strasne chce tie male potvorky z little pet shop (nakazila ju neter), nieco pekne na oblecenie a este jej upecem nejaku tortu.

nikolasko
23. apr 2009

komu sme nestihli zablahoželať tak dodatočne prajeme všetučko naj hlavne zdravíčko 😉 😉 😉 😉 😉
jooooj myši držím palce aby ste tú cestu zvládli máš môj obdiv 😉
na kúpu korčúl sa mimoriadne teším ale asi až o rok teraz sa mi to zdá skoro

cairka
23. apr 2009

Ahojte. Vy teda máte bohaté narodeniny a že či bude stačiť 😝 😀 😀 Veve dostala baby born a hotovo 😅 teda ako odo mňa, od rodiny ešte nejaké maličkosti.
My máme bycikel 12 od minulého roku, lieta na ňom jak šarkan a predvčerom sme boli v parku, bolo tam dievčatko na chlp rovnako vysoké ako veve s byciklom 16 a nedočiahla na ňom poriadne. potom si aj vymenili a ani vaneske to moc nešlo na tom 16, takže ja som rada, že máme ešte ten maličký.

a korčule sme cez zimu skúšali na ľade, to jej celkom pekne išlo, ale kolieskové máme iba veľké, tak musí rok počkať 😠

sidus
23. apr 2009

Cairka, veď aj tie darčeky, čo som vypísala sú komplet od celej rodiny, od nás, babiek, dedkov a krstnej. 😉
A tiež myslím, že ten bicykel sme mali kúpiť menší, dočiahne síce na pedále dobre, ale predsa len je ťažší, aj celkovo na ovládanie, hlavne keď sa iba učí. No čo už 😉

hanka274
23. apr 2009

ja si tiez myslim, ze to staci...
lekarnicka, dazdnik, trubka na bicykel, pocitadlo, do vlasov somarinky, nohavice a tie topanky k sukni....
myslim, ze korcule tiez az o rok, prinajhorsom v juli na meniny iba tie korcule a mam vybavene...teraz teda nie...
Inac, ste moji svedkovia, spominam tu korcule v juli...mozno...aby ich moja mamka v maji ci juni nekupila skor...ty koki...to neeeeee, to dufam, ze toto uz ne... 😠 😠 😠 😀

Dnes teraz o 9h sa v skolke fotia a dnes Hanka prvykrat plakala v skolke...nechapacky...tak bude isto usmoklena...neva, hlavne nech ma pamiatku...trdeeeelko moje...

cafteeee

hanka274
23. apr 2009

a tortu jej spravim ja, taku smotanovu-piskotovu s jahodkami...viete...vystrihnem z papiera "3roky" a posypem grankom...a basta...

myskapipiska
23. apr 2009

dik baby za povzbudenie, ja mam taky pocit, ze ines by potrebovala helmu a chrnice aj pri obycajnej prechadzke, dokaze spadnut aj ked sa ma za ruku drzi, chuda, otlcena je, dufam, ze maly nebude taky gramblos 😎
cairka, ten tvoj pokladik je nejako moc sikovny, noznicky, korcule, bicykel
hanka, 😀 tvoja mama jaka aktivna, ked sa bude v sikolke fotit, tak ines urcite na fotke nebude, jak ju poznam, zatne sa ze ona nejde a basta 😀, ozaj a co malinka v brusku?
inak zo skolky sa este neozvali, zevraj maju povinnost do konca maja, nechapem co na tom rozhoduju dva mesiace, co mam robit, ak mi nahodou daju vediet, ze ju nevezmu, da sa podat nejake odvolanie? alebo to mam cakat do dalsieho septembra?
mnaaaam taka piskotova torta, jak by som si dala, ale musim sa krotit, od porodu som tam pribrala 😅

cairka
23. apr 2009

myška, no veve je zručná,v tom rozhodne nie je po mne 😀 😀 😀 a hlavne je dosť cieľavedomá, že aj ked spadne, tak sa postaví a skúša dalej, fakt čo skúsila športy, tak tie jej idú 😎 na to, že pred 2apol rokmi nad ňou lámali palicu, že ani chodiť nebude... som rada, že im to tak vytmavila 😠

so škôlkou neviem, my sme boli zaniesť prihlášku hned prvý deň, tak mi aj rovno dala podpísať rozhodnutie, že ju berú...

barunka
24. apr 2009

ahojte, my sme tiež boli na preventívke... Simi má 108 cm a 16,5 kila 🙂 takže vo váhe zaostávame, ale ona je skôr slížiková, svalnatá postava 🙂
ten 14 palcový, simi na tom jazdí ako drak, kupovali sme ho v maďarsku a sme spokojní 🙂

hanka274
24. apr 2009

misi, moja mama je kapitola...fuuuuuha... mala v brusku kope velmi casto...a je vseeeetko v poriadku 🙂
odvolat sa mozes vzdy prvykrat, no musis v odvolani spisat asi velmi presvedcive argumenty.
a vy vlastne ako to budete? tu ci v UK?
barunka, isto nezaostavate so 16,5 kilami 😉 a vyyyska?? to je jasne uz asi 2 roky co tu piseme...Simca je tu najvyssia, sikulka, vela papa...xixi...

myskapipiska
24. apr 2009

cairka, ste mali nejake zdravotne problemy? ja som podavala prihlasku asi 3 dni pred skoncenim terminu, tak snad sa nam ujde miesto
hanka, moja mama je tiez expert, inak uz druhy den ma otvoreny stanok, musela uz, sak sme mali kvoli tej jej chrbtici zavrete od decembra, sice dojde domov utahana no ale co uz, peniaze treba. ja teraz budem v anglicku len nejake tri tyzdne, dojdem 19,5, na slovensko, kvoli preockovaniu maleho a potom netusim, ale v kutiku duse dufam, ze vacsinu budem na slovensku
ozaj a ineska sa vykadila do nocnika, tak sa tu vytesujeme obe, doteraz to vzdy do gati nakladla, nastastie sme vzdy boli doma

hanka274
24. apr 2009

super, no vidis, postupujete, zachvilu sa bude pytat...
takze vy budete pendlovat medzi sk a uk???? co povies ucitelkam v skolke?? ci dala si im vediet dopredu?

myskapipiska
24. apr 2009

ona uz plienky nema, iba to kakanie nam robi sarapatu ☹ vobec neviem jak to bude, radsej by som boa na slovensku, a vskolke som sa pytala riaditelky a ona ze prerusit sa da dochadzka na zaklade papiera od lekara

nikolasko
25. apr 2009

baby pomooooc nemôžem zohnať chrániče ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ všade len dievčenské 😒
tie škôlky sú úžasné riadi ich jedno ministerstvo a každá má iné pravidlá normálne ma to dojíma.

myskapipiska
25. apr 2009

nikolasko akurat vcera v draciku som videla, no ale v blave, v auparku,maly taky set, chranice aj s helmou, aj dievcenske aj chlapcenske, akurat kukam katalog na nete ale tam nie su ☹

cairka
26. apr 2009

myška, ako sa to vezme, ked som ju brala z DD v osmich mesiacoch, tak bola na úrovni piatich a neurologička moc optimisticky správu nepísala 😝 ale tak do prvých narodenín dotiahla rovesníkov a teraz má aj podľa psychošky (a testov) mentálny vek o 5 mesiacov vyšší, takže už je to v pohode 😎

my máme chrániče z normálneho športového obchodu, ale je fakt, že ružové 😝 až na to, že sú od 3-8 či koľko rokov a sú jej poriadne veľké 😅

nikolasko
26. apr 2009

babule ďakujem za typy asi pôjdeme do Auparku a mrknem na ne
cairka to je predovšetkým tvojou starostlivosťou 😉 😉 😉mamička na jednotku 😉

lubka78
26. apr 2009

cairka, tak klobuk dole 😵 sikovna mamicka ma sikovne dievcatko 😉
myska...no s tymi skolkami je to tak, zavisi od riaditelky ako sa k tomu postavi a teraz mam pocit, ze za chvilu ani deti, ktorych mamicky su na materskej ani nebudu moct chodit do skolky 😒

myskapipiska
26. apr 2009

cairka, to vazne, veve si si adoptovala? teeeda, klobuk dolu, uvidis, jaka ti bude vdacka, ked vyrastie, tam by nemala taky dobry zivot ako s tebou
hej, tie skolky, ine podmienky si kladu, keby som mala peniaze,tak ju dam do sukromnej, za nasim domom je jedna, chodia tam sami cudzinci a komunikuje sa tam po anglicky, ale to to riadne mastne
musim sa postazovat, dnes sme boli v zoo a inu, chudatko moje, dobol pelikan ☹ , hnusak jeden, ked ona pipina, hlavu si nacapi na to pletivo a pritom som jej kricala nech nejde tak blizko, no ona si neda povedat, vtak jeden hnusny, kusok vyssie, tak jej oko vydobne, moje zlatinko, bude mat pekny fokel pod okom
no idem pokukat, ci nemam niekde odpoved na inzerat, predavam kocik maxi cosi mura 3, neviete o niekom ci by nechcel? novy, origos balenie, za 350 by som ho dala

nikolasko
27. apr 2009

Malej Hanke prajeme k dnešným narodeninkám veľa veľa zdravíčka šťastíčka a pohodičku.Od Nikuška sladký boštek posielame 😵
myši čožééééééé by som mu krk vykrútila 😠 a Muru no neviem je to dosť ťažko predajný kočík ☹

myskapipiska
27. apr 2009

hanka dnes oslavuje? tak aj my sa pripajame, ineska posiela sladku lizatkovu pusu a anisko oslintanu, mlieckovu
😉

sidus
27. apr 2009

Ahojte, júj, Hanke všetko naj naj naj naj naj. 😵 Aj my posielame pusinky, šak sa nedáme zahanbiť, nie? 😀 Cairka, teda to je super, že si si malú vzala. 😵 Obdivujem Ťa a prajem, nech ti robí len a len radosť 😵
Myska, zajtra letíš?

myskapipiska
27. apr 2009

sidus, zajtra, zajtra, joooj, ale furt nemam autosedacku, som volala dnes s kurierom, slubil, ze ak ju bude mat, tak mi ju doniesie hned rano a ak nie, tak neviem co budem robit, v sportaku ho este nechcem vozit, v UK je kosa. a si neviem predstavit, jak budem zajtra zhanat taxik, co ma dve autosedacky k dispozicii. inak este som sa ani poriadne balit nezacala, sa mi do toho nechce nejako, nuz ale budem sa musiet prinutit 😝

cairka
27. apr 2009

ahojte,
hanke prajem všetko najlepšie 😵

baby, dakujeme 😵 ale to je vaneskina zásluha, ona je taký samouk, ani by sa nemusela všetko až tak rýchlo učiť 😅 hlavne má super pamäť, tak si zapamätá aj to, čo nemusí 😠

myška, zajtra budem na teba myslieť, bude škoda ak nestihne dôjsť tá sedačka 😒 snád sa to ešte porieši do odchodu.

sidus
27. apr 2009

Myška,to je blbé s tou sedačkou, takto na poslednú chvíľu 😝 Tak pekné balenie a šťastnú cestu 😅

nikolasko
27. apr 2009

myši budete na nete? ak nie tak sa držte a aj my prajeme šťastnú cestu a pevné nervy 😉

myskapipiska
27. apr 2009

dufam aj ja, zase som im pisala, ze co je s tym, ale pisat nemcovi po anglicky, ale som to tak polopate napisala, tak snad to pochopia, som na nervy, uz vidim, ze zajtra zase budem mat "cestovnu" migrenu. vzdy ma chyti, ked niekde cestujem, asi to je tym, ze zabudam pit alebo aj stresom

lubka78
27. apr 2009

myska..tak silno drzime prsteky, aby ste mali dobru cestu a aby ste stastne doleteli 😉 drim palce, aby sa to s tou autosedackou podarilo 😉
a Hanke prajeme vsetko naj, naj 🙂 🙂 🙂

sidus
28. apr 2009

Ahojte,
Lubka krásne fotečky, Miško je šikovnýýý 😵 Teda, náš sa v polroku ešte ani neprevalil na brucho, lebo bol tučný, ale našťastie to dobehol celkom rýchlo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre