Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

myskapipiska
28. apr 2009

dakujem lubka, budem to potrebovat,

lubka78
28. apr 2009

sidus..dakujeme...no aj Filip bol na tom tak isto, tak ma to ani velmi neprekvapilo, co vystraja 😉 a nemozu byt predsa vsetky deti rovnake 🙂

sidus
28. apr 2009

Myska, ešte si doma? 🙂
Lubka, veď práve ja som mala Tamku také číslo, tá mi chodila v 9 mesiacoch a tento je jej pravý opak, taký leňoch 😀

lubka78
28. apr 2009

sidus..ale inak chutnuckeho macka mas 😵

sidus
28. apr 2009

No hej, dík 🙂 Ale momentálne má besné obdobie, tak mi žerie nervy 😀

myskapipiska
28. apr 2009

hej, este som doma, autobus na schwechat mi odchadza o 14,00, ale uz mam konecne tu autosedacku, zlaty kurier, aj mi pasuje na kocar, tak som rada

lubka78
28. apr 2009

myska....tak sa nakoniec podarilo...drzime palceky....este raz stastnu cestu 😉

hanka274
28. apr 2009

oh 😵 , dakujeme za blahozelania...a za pusinky vsetky 😵 😵 😵 😵 😵

misi, drzim palce aj ja na cestu, dobre dorazte, pevne nervy a potom napis ako budes mat net pri sebe...

baby, hanka ma furt asi tu laringitidu alebo co, ja neviem...alebo teraz uz len alergiu, stale kasle, sople ma zelene a navyse od vcera sa jej pekne zapalili ocka...pamatate sa ked boli decka male v nemocke? tie tekute karpinky co mali?? tak to ma teraz po 3r 🙄 ...rano sa chudatko zobudila, plakala a bezala za mnou, ze mamiiii, ja nevidim...a zalepene oci, ty brdo... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...tak ja neviem ci alergia...dnes mi detska nezdvihala, neviem ci tam nebola alebo co...skusim zajtra...
☹ oh, a oslava zatial prva prebehla ok, v sobotu bude vacsia, nasi, svokrovci, bracho s frajou, marekova segra s rodinkou... 😵 😵

lubka78
29. apr 2009

my sme mali oslavu v piatok...to bola tretia.....u nas doma s Filipkovymi kamosmi 😵 .....prve dve sme mali pri babkách..bolo super...a musim sa pochvalit...urobila som vlastnorucne tortu 😉

lubka78
29. apr 2009

pridala som aj fotky 🙂

alzbetka
autor
29. apr 2009

Ahojte, aj my sme uz oslavili. Betulka bola spokojna a aj ked jej v ten den kamarat spravil monokel s kamenom (take dva centy pod oko) tesila sa z darcekov a tiey z torty. Ked sfukovala sviecky, tak sa s Klarkou predbiehali, kto skor sfukne. A potom sme grilovali so susedmi a bolo veselo.

sidus
30. apr 2009

Tak gratulujeme ešte dodatočne Filipkovi a Alžbetke a tiež posielame pusinky. 😵
Lubka, krásna torta 😵 Ja som robila Tamke tiež všetky tri a pri každej vravím, že už robiť nebudem 😀 No a teraz ma čaká ešte jedna v júli 🙂

lubka78
30. apr 2009

sidus....dakukjeme 😉
no, mne to tiez nejak neda a vzdy robim....a celkom ma to bavi...a za chvilu budem musiet urcite aj piect castejsie, ked chlapci budu vacsi 🙂
alzbetka....chudatko betka....my sme podobne dopadli, ked sme boli u svagrovcov, tesne predtym ako sme oslavovali, spadol a mal zrypany nos a celo 😒 a s tymi svieckami je to podobne, aby sme aj stokrat zapalili, aby mohol sfuknut 🙂

vroni
30. apr 2009

Lubka, krasne fotky, tak uz mame vsetci odoslavovane 😎 Ked uz sme pri tych nehodach, Natalke sa nejakym zahadnym sposobom podarilo odlomit si (pri naraze) kus zuba 😠 😠 😠 Radsej som podrobnosti neskumala, lebo ona nikdy nepada ani do nicoho nevraza, takze sme (teda ja) len zrusili kontakt s danymi detmi a povazujeme zalezitost za vybavenu. Nastastie nema zasiahnuty nerv, takze dame len zub zamknut a hotovo....
Sviecky na tortu kupujeme zasadne len tie samozapalovacie 😎 , tie vyhoria a je vymalovane (prvykrat ich treba zapalit, po sfuknuti za samozapalia znova a znova az kym nevyhoria alebo sa knoty nenavlhcia)

alzbetka
autor
30. apr 2009

dakujeme za gratulacie

nikolasko
30. apr 2009

my sme ešte neoslavovali až v sobotu,dúfam že všetko dopadne na jednotku 🙂
tortu som dala robiť ja by som zvládla maxi.tú piškotovú,máte môj obdiv čo pečiete 😉
Ničko je choručký teraz spinká a potom fičíme do BA na Disneyho dúfam že aspoň niečo s toho bude mať ☹ soplíkuje kašle ale teplotku nemá

hanka274
30. apr 2009

nikolasko, prajeme vsetko najlepsie, vela vela zdravicka, stastia, lasky...a posielame na odplatu veeelku pusinu 😵 😵 😵 😵

a taktiez dodatocne sa pripajame k blahozelaniam alzbetke a filipkovi !!!!

no vcera marek, ze on spravi poschodovu tortu...samo, ze sa budem musiet zapojit, takze sa tesim...tiez by som to odflakla iba tou piskotovou najradsej a k tomu nejaky kolacik...hmmm, ale tak ked poschodova, tak poschodova...ked sa tak zapaja...ale mozno ho este zlomim... 😀 😀 😀

hanka274
30. apr 2009

a berieme kvapky nejake do oka...to je hrozne jej to tam davat...ty kokso, to si idem hrdlo vykricat...
malo by jej to prejst po 3-4 dnoch...ja si myslim, ze to ma zapal spojiviek, zo skolky, z ihriska...vzdy ma plnu hlavu piesku, oci tiez pieskove a naposledy aj usi...nechapem co tam tie decka robia, och... ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 😠

nikolasko, uzdravte sa 😔

lubka78
30. apr 2009

nikolasko....vsetko najlepsie k narodeninam...vela zdravicka a stasticka a rychlo sa uzdravte 😉 uzite si toho Disneyho 😉
aj my dnes cestujeme...do KE, lebo tam mame auto 😉
hanka..no des...myslim s tym pieskom a zapalene oci ☹ ....inak to musi byt super ten tvoj muzicek, ked sa podujal robit tortu..to nie je ziadna sranda 😉 😵 😀

a DAKUJEME za blahozelania 🙂

alzbetka
autor
30. apr 2009

nikolasko vsetko naj a skoro sa uzdrav.
Aj ja som tentokrat betke objednala tortu, pretoze sa ucim a nestiham, v utorok mam skusky, ale dufam, ze uz nabuduci rok jej upeciem tortu zase ja.

nikolasko
1. máj 2009

ĎAKUJEME 🙂 🙂 🙂 🙂 ste zlaté 😵
Disney bol super Ničko bol v siedmom nebi
Hani mňa by viac zaujímalo čo tam robia tie učky keď deti majú piesok všade 😠
lubka šťastnú cestu 😉
alžbetka držím päste na utorok 😉

cairka
1. máj 2009

ahojte. aj my ešte posledným oslávencom aprílovým prajeme všetučko naj.

no v okolí máme 3 škôlky, okolo ktorých prechádzame takmer denne a vo všetkých robia učiteľky to isté - sedia na lavičke pri pieskovisku a rozprávajú sa 😠

zg.73
5. máj 2009

Ahojte my este nemame dva roky,tak neviem ci ho mam nutit sa pytat.S kakanim nemame problem uz od 10.mesiaca to sa pyta,ale cikat nie.Nepomahaju ani odmeny.Vzdy mi len medzi recou povie uz som cikal.

lubka78
5. máj 2009

alzbetka..tak dufam, ze tu skusku mas uspesne za sebou 😉
no...a mame nase auto naspat...opravene...sa tesim 😉

myskapipiska
5. máj 2009

caute babule, ani nejdem docitavat, som v kniznici a mam len 30 min zadara, a uz mi ostavaju len 4, takze dosli sme v pohode, len sa tu bruuutal nudim, no co uz. dnes mi doslo peniazky na ines tak som trochu nakupovala, tak aspon sa vytesujem, no bezim maly zacal plakat

lubka78
5. máj 2009

myska, tak je to super, ze ste dosli v pohode 😉
my sme dnes boli na poradni a Filip vazi 14kg (aj ked neviem, kde ich zobral) a meria 95 cm a aby som nezabudla na miska, tak ten ma 7330g 😵

alzbetka
autor
6. máj 2009

ahojte, tak skusky mam konecne za sebou 🙂) a uz sa budem moct konecne poriadne venovat aj babam. ked stu spominate tie vahy, tak nasa betka ma 13kg. my sme dnes boli u ocnej a betula bola najprv vnutri sama a ja som bola s malou klarkou v cakarni. a zvladla to paradne 🙂)

hanka274
6. máj 2009

no alzbetka, klobuk dolu...ked bola sama..hmmmm.
misi, to je super, ze ste dosli dobre...boze ako sa mozes pri 2 detoch nudit?? a este v zahranici...v cudzej krajine...och... 😀 😀
lubka, teraz robi buchty, kysne mu cesto...ja robim pomocnu silu v kuchyni...sedim a kukam aaaaaaaa....nieco co sa da po sediacky...
a preco ste mali v servise auto az v KE preboha??????

sidus
7. máj 2009

Ahojte kočky 🙂
Myska, tak super ste docestovali. Tiež sa ináč divím, že sa nudíš 😀 No ale aj to treba občas 😀
Alžbetka gratulujem k skúškam. Na akú školu chodíš? Ja som si dala teraz prihlášku na výšku, asi mi hrablo na staré kolená 😎
Hanka, už si 28 týždeň, júj, sa ti to kráti 😎

lubka78
7. máj 2009

ahojte 🙂
alzbetka..tak gratulujem 😉
hanka...my tam mame rodicov aj svokrovcov a ked sme boli na velku noc tam, tak sa nam pokazilo auto 😒 ...klobuk dole pred tvojim muzickom...moj by sa asi do buchiet nepustil 😅 , ale za to v kuchyni kde co spravi, no kysnute cesto ee 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre