Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

sidus
20. júl 2009

Mysi, tak to máš fakt naprd 😠 No na čo je taký chlap? By ma trafilo 🙄

myskapipiska
20. júl 2009

vies co, asi ma raz z neho klepne, nevies zariadit aby ho nepustili do lietadla 😀

sidus
20. júl 2009

Zavolaj, že je terorista 😀
Šak sa s ním riadne porozprávaj, všetko mu vytmav ručne stručne. Očividne všetko berie ako samozrejmosť. Aj to, že má krásnu rodinu. Až kým o ňu jedného krásneho dňa nepríde
😠

myskapipiska
20. júl 2009

za pokus to stoji 😀
a este mi do telefonu plakal, ze nema peniaze, neviem ako chce potom prerabat izbu detsku, uz ju inak preraba pol roka a odkial chce zobrat do septembra 1000 libier, lebo sak chce ist do tunisu, letenky by nas vysli iba nejakych 500 libier, ale sak jasne ze by rodine nakupil darceky, lebo on je milionar a este by sme potrebovali aj na vreckove. naposledy jak sme boli v tunise, som tam ja s ines isla skor, jasne ze mama mi dala vreckove a on dosiel za nami o 2 tyzdne a peniaze stale pytal od svojej mami, mne jej bolo luto, tak som jej tie peniaze vsetky povracala z tych mojich (o nich o nevedel)
sorry, ze si tu vylievam srdiecko, ale nervy mam, a nemam to komu povedat

lubka78
20. júl 2009

myska...to mi je tak luto, ze musis riesit taketo problemy 😖 a kludne pis, ved na to sme tu aby sme sa navzajom podporili...musis sa s nim urcite porozpravat, vyjasnit si vsetko ako je co je a ked to nepojde, tak asi mu naozaj hrozi, ze pride o krasnu rodinku 😒 ...drzim palce, aby si to v najblizsich dnoch zvladla, ako najlepsie to pojde 😉
hanka...umyvaj okna, vysavaj,...len si neubliz 😀

myskapipiska
20. júl 2009

lubka, ja uz nemam nervy na neho, ja by som hned podala ziadost na rozvod, ale sa bojim, on sa mi vyhrazal, ze mi zoberie deti a to riskovat nechcem, no mam to na houby.
hani, nechces dojst aj kumne pomoct upratat 😀 podlahu v obyvacke som uz zmyla konecne, uz len kuchynu, zachod, kupelnu a chodbu a mam frai 😀
inak hani, neviem preco mam taky pocit, ze dnes pojdes 😵

myskapipiska
20. júl 2009

mna raz z tej ines slaktrafi, uz som mala umytu dlazku a kybel som nevyliala, ze si idem oddychnut a ta dora mala suuuup, vyliala ho, skoro ma slak trafil, dufam, ze mi ta voda vtiekla pod postel a pekne to tam zacne hnit

sidus
21. júl 2009

Mysi, chcela ti len pomôcť a ešte sa ti nepáči 😀 Ako ste sa s mužíkom zvítali? 😝
Hanka sa neozýva, či už nie je náhodou rozdvojená 😅

hanka274
21. júl 2009

AHOJTE !! Ale nie, este som pokope...slaka 😠 😠 ...
misi, nevyslo...ale predpovedaj prosim na najblizsie hodiny...alebo dni, vcera som si bola vybavco obciansky, vodicak, tak zajtra by mohol byt, zajtra mam aj poradnu, poobede by som obehala zdravotnu, banky...ponahlasovala zmeny...no a stvrtok mozem...to mam volnas...xixi...
😅
sidus, mam 164cm a 44kg...tot moje miery... 😀 😀
idem povysavat, utret prach...dat prat...mam tu sesternicu do stredy, akurat som ich vyslala s hankou na ihrisko, tak idem upratovat...ahojte.

sidus
21. júl 2009

Hanka, ty kokso, to si iná modelka 😀 Ja mám 50 kg pri výške 157 cm. Tak to som iný tučniak 😀

hanka274
21. júl 2009

50kg je uplne v pohode...ja mam teraz necelych 55kg a veeelmi rada by som bola keby mi kazde jedno kilo ostalo...ale neostane, po porode budem mat este menej ako som mala 44kg...a tazko budem doberat naspat, este aj pri kojeni...teda takto to bolo pri hanke...takze uz nicomu inemu neverim, ani ze mi 10dkg ostane... ☹
idem hodit foto do albumu...
čeknite 😅

sidus
21. júl 2009

No Hanka, aká kočka je z teba 😵 Pasuje vám to spolu 😅
Ja som so svojou váhou spokojná, takto mi vyhovuje a cítim sa tak fajn 🙂
Musím ísť, lebo Tomiho chytá nejaká besnota, hodinu v kuse vrieska, tak ho idem trochu vyvenčiť na vzduch 😝

hanka274
21. júl 2009

papa, ja idem dat malu spat...

nikolasko
21. júl 2009

hanula ste zlatučký párik 😵 😵 😵 taký šťastný a spokojný párik 😉 a malá kočula ani nehovorím

myskapipiska
21. júl 2009

sidus, ines vzdy pomoze tam kde netreba. strasne ju voda pritahuje, kolkokrat ked okupem anisa, ona musi ist otestovat tu vodu, ale ked jej chcem vlasy umyt, tak huci, jak keby ju z koze drali, a muz, uz ma stihol parkrat vytocit, vcera dosiel nieco pred siednou a uz o deviatej bol vonku, lebo sak kamarati su dolezitejsi ako rodina, no nie? a dotrepal sa domov o jednej vnoci. dnes dospaval a zase je vonku.
hanka, teda ty si stihla, ja do kelu mam este po porode 11 kg naviac 😝 pri ines som pribrala este viac ale potom som to ani neviem ako zhodila, citim sa jak megero, isla som kukat tie tvoje fotky, furt mi to blbne a nechce mi ich otvarat, tak skusim neskor, inak aj ja som hodila dve fotky, anis ma novy strih 😀 letny
ines mi dnes zaspala o 19,00, bola unavena, postvarala toho dnes vonku dost, uz to vidim ze za dve hodky je hore

myskapipiska
21. júl 2009

no uz mi to islo, ten tvoj jaky fesak 😵 a mala hanka, okana, je pekna po mamine

hanka274
21. júl 2009

jeeej, dakujeme...no pekna po mame...to teraz vynimocne prijmam...kedze jej biolog.otec 😠 😠 😅 🙄 🙄
idem kuknut anisa...

hanka274
22. júl 2009

APRILOVKY, zajtra mi drzte palce! Ideme na to!
Dosla som do poradne dnes a dr, ze akooo? Vravim, ze no, uz by som tu aj ostala...tak ma kukol, nic nevravel, pytal sa ma ci tvrdne brusko a ze uz jeden porod mam za sebou a ze no co tak kedy by ste chceli, zajtra? Vravim, ze nooo, moze byt, aj prvu dceru som rodila vo stvrtok.../stale som bola v tom, ze vtipkujeme/, tak, ze mam sa ist obliect, dosiel za mnou do kabinky s knizkou, ze no, tak zajtra rano dojdite za mnou o 7:15...kukam na nho, ze preco? A on, ze sak chceme rodit nie?? Vravim, ze ano, ale, ze nechcem planovane sekciou, chcem normalne, on, ze dobre, neni problem, iba viacmenej pite, ked tak nieco suche, ak by bolo treba sekciou, inac normalne...vravim, ze coooo??? On, ze ano, uz ste na 2-3 cm otvorena...a ja, ze sak nemam ani kontrakcie...nic...tak sa pousmial, nebojte sa, budete mat. No ale stale som neverila vlastnym usiam...tak som sa este naposledy pytala, ze to vazne zajtra rodime, ci len ma prijmete do nemocky...A on, sebavedome vtipne, jasne, rodime, poobede sa chcem ist kupat...
No takze asi ja ozaj zajtra rodim... 😅 😅 😅 😅

cairka
22. júl 2009

hanka, tak zajtra budem držať palce, aby ste to mali šup šup so simonkou za sebou 😵 drž sa

hanka274
22. júl 2009

dakujem !!!

michaela2410
22. júl 2009

Hanka!!!!drzim palce aj v dalekom Taliansku!!!!! 😎

Len vas chcem pozdravit a poslat slnecny pozdrav z dovolenky!!! A tu ake spravy 😀

hanka274
22. júl 2009

no caves!!! diiiiiky...pocujes??? diiiiiiiiiiiky...

uzite si teplooo, dovcuuu, aj ja si uzijeeeem zajtraaaa teploooo a simcuuuu 😀 😀 😀

sidus
22. júl 2009

Hanka, tak super, budeme držať všetky prsty 🙂 A daj hneď vedieť nejako. 😵

hanka274
22. júl 2009

jasneeee...

myskapipiska
22. júl 2009

hani, zvlasne, takto to naplanovat, vtipny dr. ze poobede sa chce ist kupat, ani nebudes spat vnoci. a ku komu chodis?

hanka274
22. júl 2009

Dr. Krizko st.-Ruzinov.
No vies co, ja by som ho nahodou rada potesila nech sa ide uz kupat hned na obed...teda ze mne ten porod trvat dlho nebude... 😎

myskapipiska
23. júl 2009

ja tiez mam dr v ruzinove, dr. zacok, ten obcas tiez byva vtipny, tak snad to uz mas za sebou,

sidus
23. júl 2009

Júj Hanka, dúfam, že už máš Simonku pri sebe 😵

myskapipiska
23. júl 2009

som sa akurat dosla kuknut, ci je nieco nove, takze nemame ziadne info,ze? snad uz to maju za sebou 😉

barunka
24. júl 2009

Hanka držím palce.... a čoskoro sa hádam dopracujem aj k odpovedi na IP ale najprv musím opäť "vychladnúť"

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre