Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

myskapipiska
25. júl 2009

este ziadne spravy? jejda, ja som na ihlach. sme mohli dat niektora z nas hanke cislo,aby poslala smsku,

sidus
25. júl 2009

Hanka nás napína 😎 Či to náhodou predsa len nebude malý Marek 😀

myskapipiska
25. júl 2009

asi nema cas na nas, ale som strrrraaasne zvedava

myskapipiska
26. júl 2009

pomoooc, sme choriiiii, vcera mala ines bolesti bruska a zvysenu teplotu, anis tiez teplotu, jemu sa mi podarilo dat syrup na horucku, tak teplota klesna, no ines mi zaspala, v noci ze 38,3, ja som mala tiezb skoro 38. tak sme leteli na kramare, dr ma zd.bala ze nema doma paralenove cipky. dopisem neskor, hlava mi ide prasnut

cairka
26. júl 2009

hanka asi napíše až z domu 😵
myška, skoro sa vyzdravte všetci 😵

myskapipiska
26. júl 2009

no a pokracujem, dr. povedala, ze ines brucho neboli a ze anis je uplne v poriadku, dosli sme domov, dala som inule cipok, rano, anis horucka 38,7 ines iba zvysenu, ide ma slak trafit, ledva zijem, uz som bola dvakrat so psom, v obchode, varila som polievku a ked som si lahla, lebo anis spal, tak moj mudry muz si lahol tiez a zaspal, takze ja som si pospat nemohla, aby inula nebola sama, taka som bola nasrata. teraz isiel von, tak som mu nakazala, nech aspon lieky nakupy, jasne ze pytal odomna peniaze. tak ma vytaca, da mi 5 korun a vypyta 6.

no hej, hanka, myslim na nu

lubka78
26. júl 2009

ahojte 😉
som tu par dni nebola a ake spravy tu mame 😉 hanka..tak drzim palce, hadam to uz mas za sebou a vsetko dobre dopadlo 😉 a pozerala som aj fotocky...hodi sa vam to spolu 😵
myska...tak drzim palce, nech vam to skoro prejde 😉 hadam to je len nejaky otravny virus..tak ho rychlo vyzente von 😅

nikolasko
27. júl 2009

ako tak čítam a počítam tak Hanula so Simonkou by dnes mali doraziť domkov 😵 😵 😵 😵 😵 teším sa na infošky
mysi skoré uzdravenie a pevné nervy 😉

lubka78
27. júl 2009

aj ja stale myslim na Hanku...tak sa hadam skoro ozve 😉

myskapipiska
27. júl 2009

baby, ja som nestastna, ineska stale horuckovala, tak sme isli na kramare na infekcne a nechali si ju tam, revem od stvrej, najhorsi je ten pocit, ze je tam sama, som tam volala uz, a zevraj spinka, no dobre im tam narobila bordel tak jej dali injekciu na spanie, je mi strasne, anisko je v poriadku a mne robili vyteri a v stredu budu vysledky.ja sa doma zblaznim, boze moj, nech je cimskor doma, drzte mi palce 😢 😢 😢 😢

cairka
27. júl 2009

myška, to mi je ľúto ☹ verím, že si nešťastná z toho, že nie si s ňou 😢 a čo má ešte za príznaky okrem horúčky, že ju nechali v nemocke? naša dr je teda taká, že neposiela do nemocky, kým ozaj nemusí, ale mala veve pred 2 týždňami 4dni 40tky horúčky a neposlala nás nikde 😒 aj v minulosti už veve mala, dokonca raz aj s febrilnými kŕčami miernymi a doma sme sa liečili...našťastie... a tiež nechápem, prečo jej dali oblbovák...nemôže s ňou byť v nemocke muž, abo babka, aby jej bolo ľahšie? ked ty musíš byť s aniskom 😒 každopádne držím palce, aby bola čím skôr doma, snád už zajtra

michaela2410
27. júl 2009

ufff, ake spravy ☹ myska, drzim palce, viem, ako sa citis, zazila som nieco podobne, ked som bola v deviatom mesiaci a Tomasa si nechali v nemocke, ale nastastie mamina si vzala dovcu a bola s nim, mm tam nechceli nechat, som zurila 😠 a navyse ani mna k nemu nechceli pustit, aby som nieco nedostala, 😒 😖

A to som sa chcela ohlasit, ze stastlivo sme po dovolenke doma a pozriet co nove o Hanke 😉

Myska, tak sa rychlo dajte dokopy, aby ste si uzili zvysok leta 🙂

myskapipiska
27. júl 2009

soplik jej stale tecie, semtam zakasle, kychne, no neviem, povedali ze nejaky virus, no dufam, ze nie prasacia, nechcela by som, aby bol snou muz, ved ona ma z neho strach, on je nervak a furt by nanu jacal, a neviem ci by ho tam pustili, kedze som im povedala, ze on nas nakazil, moze tam byt snou dospela ZDRAVA osoba, a moja mama, chuda, ma toho sama dost, este sa neciti dobre od operacie, ma trombozu a ktovie co este, plno liekov berie, takze by raz dva nieco chytila tam, nechceme to riskovat, ale povedala, ze ak by fakt bolo zle, ze ineska by stale plakala a nevedela si zvyknut, tak zajtra by tam sla. anis je nejaky otapeny, uz spi riadne dlho, asi od pol osmej, chuda male, dufam, ze vnoci nebude buntosit, nejako ma zase hlava zacala boliet.

nikolasko
28. júl 2009

mysi to mi je moc moc ľúto drž sa nech je Ineska čím skôr fit a doma držím palce a myslím na vás 😔
michaelkovci vitajte domka dúfam že bolo fajn a užili ste si šup šup fotočky 😉
hanulááááááááááá??????????????????? 🙂

vroni
28. júl 2009

Myska, držte sa, ono ju tam asi fakt strčili kvôli tej prasacej chrípke (hystéria naša, neopúšťaj nás 😠 ) Veľmi vám držím palce, nech je Ines zasa rýchlo doma!!!!
A Hanka stále nič! Ts,ts,ts.....

sidus
28. júl 2009

Myska, to ma hrozne mrzí ☹ Chúďa Ineska, musí to byť pre ňu šok. 😒 Ale hlavne,, nech sa rýchlo vyzdravie 😔

myskapipiska
28. júl 2009

som akurat volala s dr. povedala, ze ineska je v pohode, nema horucky ani soplik, je spokojna, papa, pije, za akurat pozera rozpravky, klop, klop, klop, ale ze jej robili nejake testy, vysledky budu vo stvrtok, a ja ze teda ci ju zajtra nemozem domov zobrat, ona ze mam zajtra zavolat a uvidi, jak jej bude, a som sa este pytala, ze mm je na ceste tam, ze ci je vhodne aby siel za nou, a ona po dohode so sestrickami povedala, ze radsej nie, lebo bude smutna, ze nemoze ist s nim, ze jej ma nechat veci u sestriciek. joj chuda moje, som jej poslala len jedneho plysoveho psa a malu mysicku plysovu, dufam, ze to bude stacit, viac sa toho nevmestilo, lebo som banany, dzusik, yogurty, a detske vyzivy, piskoty, pyzamko prezuvky, a nejake hyg.potreby nabalila, no bolo toho vela, tak snad si s tymi hrackami vystaci. boze, jak mi je smutno zanou, ale je tu strasne ticho doma
a hanka co, snad je vsetko v poriadku

lubka78
28. júl 2009

myska...tak vam silno drzime palce, nech je rychlo vsetko v poriadku a aby Ineska mohla ist cim skor domov 😔
aj ja stale cakam na Hanku, hadam je vsetko OK 😕

sidus
28. júl 2009

Myska, tak aspoň, že tak, že nemá teplotu a je spokojná. Hádam to bude OK 🙂

myskapipiska
28. júl 2009

muz tam dnes bol a sme volali spolu a nejake dieta tam strasne plakalo, jak mi zle doslo, nech uz je zajtra a inasku nech pustia domov

michaela2410
28. júl 2009

Myska, juj, nemas to lahke. drz sa!!

Vcera som pridala fotecky z dovolenky, tak mozte mrknut... 😉

myskapipiska
29. júl 2009

to ste isli autom, teeeda. chalani vpohode zvladli cestu?

michaela2410
29. júl 2009

hej, isli sme autom, bolo to v pohode, isli sme v noci, tak vacsinu prespali. uz sme tak isli treti rok, pred dvoma rokmi do chorvatska to bolo horsie, lebo Lukas mal len nieco vyse roka a nechcel sediet v sedacke a po tme akoby sa bal. 😒

No a my dnes tiez mame teplotu, Lukas 38.5, ale ine priznaky ziadne, tak hadam budeme ok.

sidus
29. júl 2009

Ahojte,

Myska, tak ako? Už vieš, či ti ju pustia?

myskapipiska
29. júl 2009

ked som volala, akurat isli na vizitu, mam volat o 10,30

lubka78
29. júl 2009

myska...tak drzim palce, nech uz mas Inesku doma 😔
michaela...ste sa stastne vratili domov....supeer...aj fotky mate kraaaaaasne a plno zazitkov 🙂

myskapipiska
29. júl 2009

pomooooc, ines je len hodinu doma a uz som ohucana 😅 huba jej ide vkuse, pipinka moja, napapala sa, pustila som jej nove dvd, ale nekuka, no idem sa jej venovat 😀

michaela2410
29. júl 2009

tak to su dobre spravy, ked je vesela, tak je dobre. Moje deti dnes len sedia, nic ich nebavi a len telku chcu kukat. Ani sa necudujem, ked je teplota, nic sa nechce, a ja s nimi nechcem ist von na to slnko. idem ich nahovorit na nejaku hru...mozno clovece...

sidus
29. júl 2009

Myska, tak to je super 😅 Hlavne, že je v poriadku. 🙂
Miška, pekné fotky z dovolenky 😵
Lubka, chlapci sú zlatí 😵

sidus
29. júl 2009

A Hanka stále nič 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre