• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätká apríl 2006

23. apríla 2012 
aj my furt, ze co, co, co??? ale pocut pocuje, testovala som :wink: :grinning:
22. sep 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je asi nejaka vseobecna choroba: neposluchanie!
Cairka, aj tak to mas dobre, ze ti vydrzi na tej stolicke sediet. My mame kut, ale u Lukasa nemam sancu, aby tam zostal (jedine ze by som ho tam drzala) a Tomas zacne tiez robit cirkus, akoby ho drali z koze. Ta socialka skor pride k nam, lebo niekedy nepomaha nic ine, len riadna po zadku. :cry: :frowning2:
23. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminka nasa ked tu budes tak si daj bacha uz som tu aj ja tatino :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
istenem a ty nepoznas pravidla, ze mas mat foto inak ti ju zmazu!!!
24. sep 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, to je moj...a mam po ptakoch :angry: :angry:
24. sep 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak ťa tu tatinko pekne vítame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
baby dnes sme vyrezali z tekvíc niečo ako strašiakov a neublížili sme si :grinning: všetko sme to nechali na schodoch škôlky a bolo to fakt pekné
24. sep 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikolasko waw...to mate teda akcie...a neviem, asi si zabudla napisat alebo si pisala?? to vy s detmi? to kedy? doma? v skolke?? ako? my sme este nic spolocne s deckami v skolke nemali...
24. sep 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikolasko, to v robote sa takto pekne potajomky zaregistroval a teraz mi tu bude hundrat do vsetkeho, uvidis...xixi :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hani no čo spravíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chlap :wink:
vyrezávanie tekvíc bola akcia organizovaná škôlkou rodičia a detičky vyrezávali tekvice kto chcel zobral si ich domov a kto chcel nechal ich tam dnes ráno to tam zapálili v takom tmavom kúte a bolo to fakt pekné deti sa strašne tomu tešili
25. sep 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, my sme take akcie este nemali s detmi...
25. sep 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
nikolasko, to je super taká akcia. :slight_smile:
veve ak sa nič nepokazí bude od štvrtku škôlkárka :sunglasses: sa teší, tak snád zvládne nástup bez problémov...len dúfam, že ju nevyradia kvôli kašľu, ked som čítala barunkinu story...veve má teraz svoje alergické obdobie...
25. sep 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka, tak vam moc drzim palce, nech sa adaptuje bez problemov a ostala tam. :sunglasses:
25. sep 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka držíme moc moc palčeky
baby pridala som foto :wink:
27. sep 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka, no super, neboj, zvladnete to, my sme uz tyzden doma a asi ani zajtra nepojde, stale kasle a anis tiez zacal :angry: no co uz narobim,
dnes sme boli v zoo, som pridala fotky do vsetkych troch albumov
27. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ďakujeme :slight_smile:
super fotky všetky :dizzy_face: akí sú už veľkáči všetci...
27. sep 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myska aj my sme tam včera boli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: škoda že sme to tu nespomenuli mohli sme sa stretnúť
28. sep 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne fotky mate z tej ZOO...nik, maly jaky je uz velkyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face:
28. sep 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikolasko dakujem za privitanie :wink: ja tu budem len trosku potichucky ocumovat a potom nejak budem ohurovat moju mangelku ze jaky som ja sikovny sikovnicek ze o detoch viem ako vela.... :grinning: :grinning: :grinning:... ale neeeeee... sak ona to vie... len na nich nemam cas teraz trosku..... ked staviame... ze maminka???? :sweat_smile:... no ale uz bolo mna dost tu... uz budem radsej :zipper_mouth:
28. sep 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatinooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , pracuuuuj, simonka spala, vytriedovala som veci, pekne nam uz rastie...tooolko veci malych ale uz si pomrnkotava, tak sa asi coskoro zobudi...paaa
28. sep 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hani to v rámci obedňajšej prestávky koníková kontrola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
je už veľký a huatýýýý ani nehovorím.Dnes ráno si zobral do škôlky plyšového potkana ,dal mu meno Emil ,má taký dlhý chvost za kt.ho vždy chytí a točí si s ním.Učka mu ráno hovorí Niki a čo sme si povedali že sa hračky nebudú nosiť a on jej to neni hračka to je Emil.
Alebo vždy ked ideme tak sa hráme čo všetko napr. pláva, lozí ,lieta...a Nino lieta vtáčik,lietadlo,mucha Herry Pottelr :grinning: no mám dosť
28. sep 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobreeeeee, ze mucha hery poter, hehehehe
28. sep 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja len na skok. Vitam novych clenov :grinning: :grinning: :grinning: ma to pobavilo, Hanka mas tu kontrolu.

Myska, tebe zelam vsetko naj k meninkam.
29. sep 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no misi, mam po paraaade a po ohovarackach...uz musim pisat jedine akeho mam ja bomboveho najsamlepsieho najposlusnejsieho najochotnejsieho a najurobvsetkejsieho muzika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale ne, sak on taky je...

no baby, co noveho??
29. sep 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miškám želáme aj my všetko naj naj od Nikuša posielame bočky a poriadne to oslávte :wink:
29. sep 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sa pripajame, takto dodatocne!! :dizzy_face:
30. sep 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, my mame uz prechadzku rannu za sebou, a mam sto chuti zalahnut do postele...no kopec roboty caka, takze asi e-e :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. sep 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, a hned sa chcem postazovat, dnes mi poobede vytrhli osmicku a teraz to zacalo boliet ako slak a stale vypluvam krv, fuj! A to som sa isla povodne len objednat :cry:
30. sep 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja gratulujem miske a dakujem, aj ked ja som neni miska, ale tiez som mala meniny tento mesiac, tak to beriem :sunglasses:
30. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misi, mne bude 21.10. trhat 8. skor som nechcela, lebo sa bojim. :unamused:
1. okt 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hanka, ja som aj celkom rada, ze to bolo ako bolo, lebo cakacie doby su tu dva mesiace a mna to sem-tam bolelo.
1. okt 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok