Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

michaela2410
20. okt 2009

Hura, tu to ozilo 😉

Vroni, to ti nezavidim, nas Lukas ma zase "sprosty" zvyk a ked je unaveny, strka prst do pusy (to ma miesto dudla - ten ho napinal) a len trpnem, aku hnusobu niekedy zvonka schyta. 😠 tak sa jedujem na neho.

cairka
21. okt 2009

ahojte baby. Ja že to len moje dieťa má také bábätkovské maniere 😀 ked bola bábo, tak si necmúľala prsty a teraz začla 😠
a ešte máme novinku...ked ju večer uložím a idem ju o pár minút kuknúť, tak ju často nájdem so stiahnutými gaťami hrabať sa viete kde 😅 a o dalších pár minút je piskot, lebo ju štípe pipinka 😝 slovo "jemnučko" ešte asi nemá v slovníku

nikolasko
22. okt 2009

konečne je čo čítať 😉 😉 😉
náš Ničo si hryzie nechty a to len na palcoch a ukazovákoch ide ma trafiť keď to vidím normálne sa schová a hryzie

michaela2410
24. okt 2009

aspon to tu posuniem

lubka78
26. okt 2009

ahojte 🙂
my konecne po 2 tyzdnoch znova v skolke....som zvedava, co prinesie najblizsie 😉
a s tymi prstami to mame podobne, v kuse si ich pcha do ust 😖 ide ma z toho trafit

nikolasko
28. okt 2009

ahojte
Ničko je zase choručký má zápal stredného ucha ešte včera večer mu nič nebolo a ráno slzy ako hrachy že ho bolí uško tak sme na atb.a v teple takto nám pekne začali jesenné prázdniny
kde ste všetkýýýýýýýýýý haloooooooooo 😲 😲 😲

michaela2410
28. okt 2009

tu smeeeee

nikolasko
30. okt 2009

u nás dokola ...ahoj kikuš mám napustiť vaňu....aaaaaaaaaaaaaa pomoooooc inak už to nevyzerá že mu niečo bolo už sme v starých pojašených kolajach
baby ako prázdninujete vence a sviečky pokúpené?

hanka274
30. okt 2009

ahojte, my zajtra krstime simku, tak sa tesime...
aj my sme boli chori, vsetci okrem tatina...asi 2 tyzdne ☹
a reklama u nas tiez fici, no zatial len u rodicov, hanku zatial nechyta, ale do vianoc chyti isto.
no nickovi prajeme uzdravenie 😵
dobruu, dobruuu...

nikolasko
31. okt 2009

hani tak si to užite a konečne si sa tu ukázala 😉

michaela2410
31. okt 2009

baby, akurat dnes som natocila Lukasa, ako spieva "ahoj kikus" 😀 😀 😀 😀 minule to vyspevovali v obchode a taky pan sa po mne obzeral, ze som sa musela v duchu usmievat

nikolasko
31. okt 2009

je to chyták 😀 😀 😀 😀 😀 a tie tanečky čo náš pri tom predvádza 😀 😀 😀

alzbetka
autor
3. nov 2009

ahojte, my mame okrem tejto reklamy aj bambulku, mala by ju mohla pozerat od rana do vecera, pozerali ju v skolke a este teraz chodi aj ako vecernicek, tak som ju musela zhanat 😀 . Takze u nas je teraz bambulka, bambulka ...

cairka
3. nov 2009

ahojte. aj u nás ide bambuľka . a kikuš ani nie, veve si stále pospevuje "ice, ice pinqui" (ako sa to píše neviem 😅 ).
ináč sme zasa doma, po piatich dňoch v škôlke sme to dopracovali ku streptokokovému zápalu pľúc 🤐 takže zasa ATB... ale veve je už bez teploty, vyzerá celkom zdravo...kým nezačne kašľať...

myskapipiska
3. nov 2009

caute, som tu dlho nebola, teda na kona chodim, ale sem som davno nezabludila, u nas ide tiez ahoj kikus...a aj bambulku som ju naucila spievat, ale to len tak,este to nevidela, ale tiez planujem kupit, beti kde si zohnala a za kolko?
ines je tieuz furt chora, teraz kasle a anis tiez, ten este aj sopli a idu mu zuby, takze ma aj horucky obcas, inak inesku preradili do druhej triedy, lebo ze v tej prvej je najstarsia a ze je aj sikovna tak postupila, od prveho mala ist, no lenze sme doma, tak asi od pondelka pojde, som zvedava ci si zvykne, lebo tieto svoje deti ma rada

alzbetka
autor
3. nov 2009

myska, bambulka bola vsade vypredana, nakoniec mi pomohla sestra - mam ju od nej

nikolasko
3. nov 2009

pomooooooooooooc menia nám trubky v dome a 2.deň sme bez vody a plynu katastrofa dúfam že zajtra to už dokončia lebo ma .....
myši kde sa túúúúlaš?
dnes sme boli u DR uško už OK ale je zahlienený a kašle ako tuberák tak sme celý týždeň doma do toho tá odstávka no des

hanka274
3. nov 2009

nikolasko, to nam len vcera tiekla tepla spinava voda cely den, riady neumyte a uz mi vecer vlasy dupkom stali, tak som sla spat, nech to mozem chytro umyt zajtra /dnes/...
misi, to je zvlastne, ze ju dali do 2.heho...teda aj my sme uz druhaci, no predsa v prvej sa ucia nieco ine, zvykaju si tie deti na vacsi kolektiv, ine basnicky sa ucia, vobec vychova je ina ako u druhakov, uz ostrielanych...preto mi to prijde take zvlastne a zbytocne urychlene zo strany skolky...mozno si s tym ani suhlasit nemala...teda ale je to na vas, tebe...a inac skus si tu bambulku z netu stiahnut...my nekupujeme ziadne filmy, rozpravky, hudbu, nic...dokonca aj karaoke si stahujeme z netu...a spievame, aj v sobotu na krstinkach...xixi

hanka274
11. nov 2009

fuuuu, ste toho popisali 😀 😀 😀

nikolasko
11. nov 2009

Ahoj baby ešte sem niekto chodí?
Zajtra má náš Ničko v škôlke vystúpenie pre st. rodičov sa tešíííííííííííím kameru už nabíjam disk naformátovaný 🙂 🙂 🙂 🙂 potom vám napíšem ako som plakala 😀
Ozaj šup šup sem s nápadmi na vianočné darčeky,už niečo máte?
hani ti si tu taká zlatá verná 😉 😉 😉

alzbetka
autor
12. nov 2009

ahoj,
u nas uz bicykel padol, lebo ho uz videla 🙂 , tak sme jej povedali, ze je to na meniny (buduci tyzden) a co teraz pod stromcek? nemam sajn. pomoze nam asi dracik, betka si tam poznacila co chce (na kazdej strane aspon dve veci). ak date nejake typy, budem happy

nikolasko
12. nov 2009

tak vystúpenie bolo zlaté detičky rozkošné a náš Ničo jediný sám hlava dole a celé to tam odignoroval ,keď som sa spýtala prečo povedal nechcelo sa mi ☹ ale bolo to zlatučké
my máme iba mikinu s dinosaurom na tom teraz fičíme dino dino a zase dino už má všetky tak tiež neviem čo ale určite knižku o dinoch.A predsa mám typ nedávno sme kúpili Ničkovi také malé akvárko a v ňom Nemo 😉 a určite Lego to ho teraz začalo zase breť

hanka274
12. nov 2009

nikolasko, hm, no, taka zlata verna obcasna...xixi
no aj ja dufam, ze budu mat uz co najskor nejaku besiedku...este som na ziadnej nebola od marca nemali ani jednu...a vy uz tusim 2+ ten halloween, to vyrezavanie...hm...
s napadmi sem...my mame zatial 2x puzzle /Krtko+Macko Pu/, kyblik obycajny plastovy 2x-vzdy a na vsetko sa zide...taky ruzovy Princezne, a prestieranie Princezne...este by som chcela nejake misky, to dost pouzivame, viac ako plytky detsky tanier...a nejake pancuchy s peknym motivom, to ju tiez potesi...no a nic ine ma uz nenapada, tak tiez prijmem napady...

alzbetka
autor
13. nov 2009

aj betka najde pod stromcekom urcite puzzle, ozaj kolkatky kupujete? my sme na 50-kach. my kupime babam asi kuchynku, urcite nieco na oblecenie a to prestieranie sa mi paci - super napad. zvieratka sa nechystame kupovat, lebo uz maju papagaja, skrecka a na dvore zase psika 🙂

hanka274
14. nov 2009

alzbetka, ja som kupila uuuuplne na prd puzzle, obidvojo, pretoze su tusim 24...neviem, viac ako 20 a to uz pred letom vedela, ja neviem, az doma som dako zistila pocet, kupovala som to asi podla toho obrazku 0-3, ze bolo preciarknute alebo ja neviem, proste bude to mat hned poskladane, co uz...no viem, ze u nasich tusim uz 48 tiez stavia, tusim tiez tak okolo 50, takze este asi take kupim...
baby, ako drobcom idu sykavky??? č, ž, š ????

alzbetka
autor
15. nov 2009

hanka, co sa tyka tych sykaviek, ked to porovnam s detmi v skolke, tak je to v pohode, ale este mame co vylepsovat 🙂

nikolasko
15. nov 2009

Ničo ich dáva tam kde nemá a tam kde má ich nedá.Som na neho však v tomto dosť prísna a stále ho na to upozorňujem až mu tým leziem na nervy a zruší ma 😀 a aj R tatra povie pekne ale prečo-plečo 😒

vroni
15. nov 2009

Tak sykavky a r u nás v pohode, ale tá gramatika!!!!!! Tvary ako "ja kopám" (ja kopem) sú ešte v pohode, vetné konštrukcie "tatko povedal mami pomože topánku" sú už na pochopenie náročnejšie... Ale zase jazyky nemotá a rovnako hotentótsky rozpráva aj v nemčine (a asi aj franúštine, ale tú používa len s kamoškou, tak som ju zatiaľ neodhalila)
Vianočné darčeky už máme kúpené, kúpili sme bábu a postieľku (som zvedavá, komu, lebo naše dieťa ešte bábu dobrovoľne do ruky nevzalo), geomag (ten v škôlke miluje a hrá sa s nim dooblba) a bubny (už som spomínala ten masochistický tik, čo máme? 😝 ) K tomu nejaké knižky, oblečko u nás tatko nedovolí (to nie sú darčeky podľa neho), od starej mamy dostane písací stroj, mama beštia (to ako ja) počítač zrušila (a malá beštia mi obliala môj bublifukom. Nezvládol to, chudáčisko, má to za sebou. Tak budeme bez počítača obidve 😝 )

hanka274
16. nov 2009

vroni, aj my s gramatikou rovnako...mami aha ako sa kremovam /kremujem/ a podobne. Zapamatat si t neviem...
idem pozret co je to ten geomag, netusim.

nikolasko
18. nov 2009

alžbetky všetko naj naj k zajtrajším meninkám 😉 😉 😉 poriadne to oslávte

dnes som dostala od bývalej kolegynky MMS-ku narodili sa jej dvojčatká Peťko a Paľko neskutočné zlatička to už ani pravda nieje že aj Ničko bol taký drobček.

Baby a aj vy(hanka,betka...) ako to zvládate s 2 ty brďo máte môj obdiv

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre