Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

hanka274
17. dec 2009

miska, prajeme vam vsetkym skore uzdravenie!!!! nech mate krasne sviatky a nie v posteli...
mysi, kojim, jasnacka, snad to aj nadalej tak bude, no zacnem s papanim skor ako u hanky, hanka zacala jest okrem mna 😀 v 7.mesiaci, no simke dam skor, pretoze ma reflux a grca a grca a stale grca, baby, ona nic ine nerobi len grca a ja len perem a prezliekam ju, vsade len mokre veci a vyprate nestiham ani prat, ani plienky samozrejme...fuuurt grcka, je to o hubu a pre nu tiez, chudatenko moje, takze zacneme zachvilocku s mrkvovou mrkvou, to bude basta...ble. 😅 😅
cairka, no ja neviem, ja by som to uz doma nechcela mat ani za nic, mozem ti poslat 1.triedou ak chces...ale ne, no doniesol to marek, tak by mi to bolo luto a vlastne oficialne ani na to nenadavam, no paradox, ze obaja jej to nedavame, alebo vzdy vymyslime vazny dovod, ze to nieje vhodne prave teraz sa s tym hrat 😀 , ked si to vypyta 😀 😀 😀
my sme mali v utorok besiedku, no krasa, perfektni boli vsetci, strasne zlate su tie decka, take bezprostredne, bezstarostne...och, zlaty...a najsamvac moja hanka, samozrejme pre mna ako mamcu...xixi.
vroni, ako v papuciach??? ako co? bosa? neeeee...ako do auta po chodniku bosa? ci??? nechapem. ci to fakt???? 😀 😀 😀

a baby co mate pre drobcov??????
u nas sa spominala pracka, tak sme kupili pracku, no v tescu sme stretli svagrinu /krsnu/ a ta si to hned supla do vozika, ze, no a mam darcek pre Hanku...tak sme boli zase nasucho...ale nakoniec mam pre nu zatial plastovy riad, normalny na papanie-misky s rozpravkovym motivom, prestieranie take plastove princeznove /u nas letia princezne a ine sympaticke dlhovlase postavicky zenskeho rodu 😀 😀 😀 😀 , puzzle, pancusky, tricka dlhe, pyzama, teraz dako dost podrastla a vsetko ma iba po krize, potom autosedacku pre babiky, kybliky take plastove ako do piesku, na ceruzky a tak, potom garaz pre auta, auto take male jedno, ramcek na svoju fotku /to ona moze taketo, strasne sa sama luuubi 🙄 😅 😀 😀 / a taky vankusik 🙄 princeznovy 🙄 ... 😀 😀
inac, teraz som len tak pre zaujimavost ratala kolko ma to zatial vyslo a je to 1000,-sk...ani sa mi to nezda, ale fakt, v tescu, v kauflande...napriklad ta sedacka pre babiky bola za 6e, garaz pre auta za 3e, aj pyzama, kybliky po 12sk...takze som semtam vystihla smiesne ceny, takze my tak...
no pre nikoho ineho nic nemam, moji rodicia chcu kanvicu, tak budu mat to, svagrovcom kozmetiku-chceli, pre marekovu mamu sme uplne mimo a pre mojho brachasa s frajou netusim, su mladi, byvaju spolu...neviem, ci daky obrus pekny, ci daky obraz do kuchyne mensi...netusim...no nieco sa vzdy da najst, prinajhorsom dotrepem klasiku sosku slona a basta, no pre svokru moju nevieme absolutne co, oblecenia ma tolko, ze si moze otvorit obchod s textilom...netusim, poradte.

vroni
17. dec 2009

Hanka, naozaj 😀 😀 😀 V papučiach si vyšla von. Kosa ako v Rusku a v aute ani nemukla, keď som jej čižmy podala, len si ich natiahla. Ale my parkujeme vo dvore, takže od brány po auto je to necelých 10 metrov. Stačilo (v aute máme to smiešne kúrenie, čo sa zapína vopred, takže to bol naozaj len ten kúsok po dvore)
Inak, mame sme kúpili voňavku a mobil, svokre kávovar. Tiež sa im nedajú skrine pre handry zavrieť....

hanka274
19. dec 2009

vroni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎

nikolasko
23. dec 2009

ahoj baby želám krásne prežitie vianočných sviatkov bohatého Ježiška a hlavne pohodičku

alzbetka
autor
25. dec 2009

nikolasko dakujeme a tiez prajeme pozehnane vianoce a tiez vsetko dobre do noveho roka 🙂

cairka
25. dec 2009

aj my sa pripájame a prajeme všetkým krásne vianoce a šťastný a úspešný rok 2010 🙂 verím, že detičky včera mali žne 😀

michaela2410
26. dec 2009

aj ja sa prripájam a želám všetko naj, naj, naj...

U nás sme sa rozhodli, že s množstvom darčekov sa preháňať nebude, lebo detskú už majú plnú a dostávajú darčeky aj u mojich a mužových rodičov, u mojho brata, u švagrovcov, u mojej babičky, u svokrinej sestry (žije sama, tak kupuje aspon nejaku drobnosť deťom). Myslím, že toho majú aj tak vela. A to som prikázala, aby mali vsade po jednom darceku. Ale vysvetlite to babkám!!! 😀
No a Tomáš vyhlasil, že vlani nepuslúchal velmi a dostal päť darčekov, tak tento rok si našiel pod stromčekom len tri 😀

A našli si to, čo chceli. Ale mali sme aj plač. Lukáš začal tri dni pred štedrým dnom vykladať, že on dostane korčule (predtým sme sa o ničom takom nebavili), tak som prikázala este mužovi zohnat take tie "kačenky", co sú také dvojite (na normalnych by to ešte nezvládal), no a ked mi manzel den pred stedrým dnom volal z roboty, ze ich zohnal, tak som skakala od radost. No a náš milý Lukáško ich večer rozbalil, a zacal, ze on take nechce, ze kde maju kolieska a on chce normalne a zacal normalne revat, aj slzy vytlacil. Ale pripisujem to tomu, ze poobede nespal, tak bol upišťaný na všetko. Ved včera uz bolo dobre a chodil v nich aj po obyvačke (tú podlahu som radsej neštudovala, aka po nom zostala 😀

takže želám, aby ste prežili aj krásneho Silvestra a veľa zábavy

myskapipiska
27. dec 2009

caute, mam jednu otazku, je mozne, ze sa mi ines docikava? kazde rano dostane ciste pancusky a vecer smrdi jak posledny bezdak, furt si cvrkne do gati, pocika sa ked sa smeje, niekedy aj v noci. ja uz neviem co s nou, bit ju za to nechcem, aj ked dakedy mam take nervy ze by som jej supla, lebo mam pocit ze to robi naschval.

u nas sa tiez darceky okomentovali, ruksak sa jej nepacil, lebo ona chcela hello kitty, nie princeznovy (no bohuzial, hello kitty som nezohnala, teda videla som ale vsetko cez 30 euracov a to teda neda za ruskak do skolky) barbie tiez obrblala, ze preco ma len plavky a nie saty, na sveter povedala, ze je velky, no hrozne s nou

michalag
27. dec 2009

Ahojte baby, uz vas citam dlhsie ale zatial som sa neodhodlala k vam pridat kedze to uz mate poriadne rozbehnute ... mozme sa pridat???

My sme mali byt tiez v april 2006, ale malemu sa chcelo na svet o 5 dni skor, tak sme stihli este posledny marcovy den 🙂

cairka
28. dec 2009

ahojte.
michalag, jasné. Samko tu bude najstarší, bude frajeriť 😝 😀
myška, najprv by som zbehla k mudre, nech nás pošle na urológiu (alebo kde chodia deti), lebo pokiaľ si samovoľne cvrkne ked sa smeje, tak to asi není dobré...a zas ked sa rehoce nemá dôvod si naschvál cvrkať...pokiaľ teda z toho nerobíte šou, čo asi nerobíte 😉

moje skromné dieťa na štedrý deň vyhlásilo, že ona už nepotrebuje darčeky, že už dostala 3 od mikuláša, takže sa večer vytešovala zo všetkého 😎 ešte aj z pančušiek 😀 najviac sa potešila gitare a lekárskemu kufríku

nikolasko
28. dec 2009

ahojček 🙂
tak u nás to prebehlo v pohode z darčekov mal Ničko prevažne radosť niečo ho zaujalo viac niečo menej ale v noci sa rozplakal že nedostal dráhu s dinosaurom a nedal sa utíšiť.Kúpili sme mu takú poriadnu tú čo chcel bola taká plastová šmejdová a on takto 😢ale vybabrali sme s tým keď sme ju konečne postavili tak sme ju obložili dinosaurami a bolo 😀

Michalag so Samkom vitajte aj my sme v posledný ale aprílový deň 😉

miši to pocikávanie rieš čím skôr to nieje určite len Inéskinou zábavkou

cairka veď ty máš doma poklad pošlem ku vám Nička na školenie skromnosti 😀

michalag
28. dec 2009

babenky dakujeme za privitanie 🙂

myska, ja by som to tiez riesila, podla mna to nie je v Ineske 😉 ....

nikolasko, my cakame druhe babo posledny aprilovy den, tak som zvedava 🙂

My so Samkom a pocikavanim bojujeme uz od 2 rokov a stale sa to strieda z obdobiami kedy sa krasne pyta a kedy sa pocika alebo mu cvrkne a je mu to jedno 😒 , ale ja si myslim ze je to tym ze ide na zachod na poslenu chvilku a niekedy ho musim donutit aby tam vobec isiel a vycikal sa, ale na velku nastastie ide, to sa nam uz davno nestala nehoda

sidus
28. dec 2009

Ahojte, hlásim sa po tisíc rokoch. Neviem, či si ešte na mňa vôbec pamätáte 🙂
Michalag, si nás predbehla, Tamarka je prvoaprílová 😎 Ale mali sme sa narodiť v marci, len si slečna dávala načas.
Ako ste sviatkovali? My dobre, malý to ešte moc nevnímal, zato Tamka si prišla na svoje. Myska, radšej by som zašla, za to nič nedáš 😉 Keď si cvrkne pri smiechu, tak myslím, že to určite nerobí naschvál.

myskapipiska
28. dec 2009

budem musiet skocit, len mi je to uz blbe, sme tam kazdy tyzden, furt je niektory chory

nikolasko
31. dec 2009

Nech čerti od Vás smolu odnesú a choroby stratia Vašu adresu. Veľké príjmy, nízke dane a sexu tak primerane počas celého roku vám prajeme 😉 😉 😉

sidus ahooooooooooooooj konečne si sa tu ukázala 😉

michalag
31. dec 2009

Tak ako dnes starý rok padá,
nech do Tvojho srdiečka štastie sadá,
zabudni na bolesť a starosti
a preži ďaľší rok v láske a radosti.

sidus
31. dec 2009

Ahojte,
Nikolasko, hej, konečne 😀 Nemám absolútne čas. Stále ma naháňa. Mala som skúšky, pred sviatkami poslednú z matiky, ale už mám semester ukončený, tak mám teraz voľno. A ešte chalupu nám zatepľovali, takže stále čosi.

Chcem vám i vašim rodinám popriať do nového roku hlavne to zdravie, šťastie, lásku, pokoj a radosť a nech sa vám splní všetko tak ako si prajete. 😵 😵 😵

alzbetka
autor
31. dec 2009

vsetko dobre do Noveho roka!!!

hanka274
31. dec 2009

ahojte, vsetko dobre v novom roku vsetkym prajeme!!!!!!!!!!!!!!!! 😎 😎 😎
a pekne sviatky vsetkym...
baby, mate decka zaockovane proti zltacke??

myskapipiska
31. dec 2009

😉 aj my prajeme stastny Novy rok 🙂

cairka
31. dec 2009

V novom roku žiadne nehody,
iba veselé príhody,
doma veľa pohody,
nepoznať žiadne nezhody
a peňazí dostatok na hody.

Prajeme Vám v novom roku 2010 veľa šťastia, zdravia a aby bol lepší, ako ten minulý 😵

hanka274
3. jan 2010

cairka, co si tu ty robila polhodku po polnoci??? to my sme si pripravovali akurat rachetle 😀 😀 😀

hanka274
4. jan 2010

tak, a my mame kiahne 😒 😒

nikolasko
4. jan 2010

super teraz v zime? 😨

michalag
5. jan 2010

baby ani nestraste s tymi kiahnami, lebo ma svihne, ale asi je to lepsie teraz ako v lete

nikolasko tak nech to rychlo pretrpite a budete mat uz pokoj 😉 🙂

michaela2410
5. jan 2010

tak aj ja sa po case hlasim...ZELAM VSETKO NAJ V NOVOM ROKU...

michalag, vitaj uz niesom posledna, kto sa pridal 😀 😀 😀 ale je to tu fajn, hoci sem chodim pomenej

s pocikavanim mame aj my problemy, hoci sa uz nepocikava uplne, ale niekedy ide naposlednu chvilu a tak si cvrkne. Z dnesneho dna mam aj usmevnu prihodu, boli sme u mojich rodicov a lukas ze chce cikat, ale aby snim isla babina...a potom prisiel s cistymi slipkami a sepka dedovi ... psssst lebo ja ho uz za to hresim, ze sa nepyta skor...a babine vraj sepkal tiez, aby bola pssst... 😀 😀 😀 nevedela som, ci sa mam smiat, ci sa mam hnevat, alebo hanbit za to, ze sa Lukas boji, aby som ho nehresila

myskapipiska
6. jan 2010

hani, a to vsetci ste chytili? my ked budeme mat, tak pomooooc, ani ja ani muz sme este nemali
michaela to mne ines tiez zatajuje, sa jej spytam ci ma mokre a ona ze nie, ale vzdy aj skontrolujem radsej,

cairka
7. jan 2010

hani, no to vieš, dieťa spalo, ja som kukla ohňostroj a mohla som závisláčiť 😝 prajeme ľahký priebeh kiahní hanke a simonke aby ich ani nechytila (a ak, tak aby sa z toho ľahko dostala)

hanka274
7. jan 2010

misi, hanka zatial iba, je u nasich...je mi smutno.
simka to snad nechyti, radsej by som bola ak tak ked bude starsia ako hanka...ja som to nastastie mala, tatino nas ale nie. To je dolezite aby to mali deti, pretoze u dospelych to moze mat zle nasledky a aj priebeh-vysoke horucky atd atd atd....
cairka a preco by sa lahko z toho dostala simonka? ako si to myslela?

vsetko vsetkym dobre v novom roku 2o1o !!!

cairka
7. jan 2010

hanka, ved píšem, že ak by náhodou simonka dostala kiahne, tak aby sa z toho ľahko dostala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre