Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

hanka274
17. mar 2010

vroni, pozerala som foto, tak to by si baby zalyzovali spolu...xixixi 😵 😵 😵

cairka
20. mar 2010

ahojte baby. no veve má smolu, že s ňou nemá kto lyžovať, takže nelyžuje 😅 ale za to lieta na bicykli bez pomocných a korčuľuje jak strela 😎 tak, a tiež som sa (ju) pochválila 😀 😅

narodky veru neviem, veve chce tortu 😀 a kedže hračiek má na milú jarmilu, tak asi len kúpim lístky do cirkusu, abo niekde,kde si to užije(me). A dnes ideme upraviť postieľku, nech môže spať na hornej a nezgúľa sa z nej, tak to už bude mať ako preddavok na narodky 😀

hanka274
20. mar 2010

preddavok 😀 😀 😀
baby, co vravite na tu novu stranku??? 😔

michaela2410
20. mar 2010

hm, tak ja sa az tak pochvalit nemozem ☹ Nas lukas sice vykrikuje, ako pojde na bicykli bez pomocnych, ale dnes sa zatal a ani za svet to skusit aaspon tak, ze ho budeme vzadu drzat...no a cez vianoce bol velky plac, ked dostal pod stromcek len kacenky/korcule a on chudak hladal normalne kolieskove...tak manzel mu dnes dal na nohy normalne, ale on najskor, ze nechce, potom ze chce, potom, ze nechce...proste sam nevedel, co vlastne chce...no a on je skutocny baran, ked sa zatne, nikto s nim nepohne... 😀 😖

michaela2410
20. mar 2010

ozaj a ta nova stranka? no, treba si zvyknut, ale rada som sem prispievala do bazaru a hladala, ci niekto nieco nepotrebuje, co by som ponukla, ale teraz sa v nom nevyznam ☹

hanka274
21. mar 2010

misi...iba kacenky 😀 😀 😀 zlaty...

lubka78
23. mar 2010

ahojte 🙂
dlho som tu nebola, lebo sme neboli doma, tak uz sa hlasim aj ja do diskusie 😉
my sme kupili Filipovi na narodky taku vodnu vezu ku kolajniciam
http://www.biga.sk/stavby/thomas-friends-vodna-...
a este dokupime nejaku knihu a hotovo 😉
my sa bicyklujeme s pomocnymi, na lyziach stal asi 15min., ale nemal sa mu poriadne kto venovat, tak mozno o rok skusime znova a inak chcel by vsetko...lyze, kolieskove korcule, snowboard, skateboard, co vidi take, tak nam povie, ze to chce robit tiez...rozmyslame nad kolieskovymi tak uvidime 🙂

nikolasko
23. mar 2010

lubka vitaj 😉 😉 😉
hanula kde máš foto? 😕

hanka274
24. mar 2010

caute, no ja neviem, zmizla mi 😕

vroni
26. mar 2010

No, ja sa musím pochváliť "logickými" dedukciami môjho dieťaťa. Včera objavila tatkov časopis s autami. Okrem iného v ňom našla fotku dieťaťa v plodovom vaku (bola to reklama akože láska k autám je podmienená geneticky 🙄 ) a hneď začala skúmať, čo to je. Vysvetlovala som jej, že to je bábetko v maminkinom brušku, ktoré sa ešte nenarodilo. Tak ju zaujímalo, čo aj ona bola v mojom brušku pred tým, než sa narodila a ja že áno, bola. Dieťa sa na ňa vyčítavo zadívalo a pýta sa: "Mami, a prečo si ma zjedla?!" Našťastie ju môj záchvat smiechu ubezpečil o tom, že sa jej pri tom "zjedení" nič zlé nestalo a netrvala na ďalšej odpovedi.

alzbetka
autor
26. mar 2010

🙂

hanka274
26. mar 2010

vroni mileeeee...inac, nasa hanka uz taketo veci vie dost davno, dokonca rozoznava, ze aj teda simonka, a ze ona musi byt vacsia a lubit niekoho /dakeho chlapa ako ona vravi/ a ze potom bude mat aj ona brusko, vie, ze ja som jej mama a ze moja mama je ta a ta konkretna babka Mejus, ze tatino ma tiez maminu a nou je babka Betka, to iste pri dedkov...a aj naopak, ja som mojej mami dcera atd atd...takuto presnu hierarchiu sa naucila ked som bola tehotna, bola totiz zvedava, tak sme si sadli a rozpravali sme sa 😵
a zacina ma kazdy den s niecim sokovat...dnes rano mi vravi o elektricke a ja som nechapala a ona mi potom vysvetli, ze ved chrobacik elektricka a ja sa jej pytam, ze a vies akej farby je ten chrobacik /ci vie o com toci vobec/...a cakala som odpoved bud nie, alebo cerveny...a ona, ano, cerveny a nozicky ma take cierne, zlata....
a baby, musim sa zase vam pochvalit, vcera sme sli na tanecnu na bicykli, teda iba hanka a ja som skoro odpadla, dali sme dolu pomocne, teda moja mama dala a ona si sadla a isla, normalne isla...vcera som to videla na vlastne oci...ziadne ucenie, bez veskereho ucenia...ucili ju len brzdit, rucne, nohami nevie zatial...Naucila sa takto bicyklovat zrejme pomocou takeho jedneho bicykla bez pedalov, neviem ci ste to videli uz, ako keby kolobezka so sedackou....a tam udrzala rovnovahu, tak jej nasi dali dolu rovno kolieska pomocne, sadla si, odrazila sa, nohy na pedale a uz len utekali za nou ju ucit za jazdy brzdit...inac, frcala sama, a dokonca este aj pridavala aby som jej nestihala, lebo sa straaaaaaaaasne tomu rehotala 🙄 😀 😀
budeme ju pomaly ale isto asi smerovat k tomu sportu, vidim, ze odtial vietor fuka 😵

nikolasko
30. mar 2010

baby ja len 😕 😕 😕 😕 náš Ničko odmieta bicykel má na ňom aj spätný chod a jednoducho nevie točiť pedálmi spraví pol kolečka a späť v nedeľu som prišla o 5 rokov života nie a nie sa to naučiť
tak som sa rozhodla pre kúpu kol. korčúl pre celú rodinu a uvidíme ako mu pôjde toto a to som zvedavá ako to pôjde aj nášmu tatovi 😀 😀 😀 neviem či vôbec niekedy stál na korčuliach 🙂
takže u nás asi tadialto cesta nevedie,on je skôr na knižky a jazyky to mu ide

hanka274
31. mar 2010

mne proste fotku mazu ked som tam s muzom... ja tam proste musim byt len sama, inac mate smolu na MK, dako ma to zacina stvat, len z principu, dost to odradza.

alzbetka
autor
31. mar 2010

ahojte
u nas bicykel frci jedna radost 🙂, minule nasa klarka vzala betke aj kolobezku a normalne, ze jej to islo, som pozerala 🙂, iank aj ja rozmyslam nad kolieskovymi korculami, ale kto bude za betkou behat?

inak vsetkym aprilovcatam prajem vsetko najlepsie k narodeninam 🙂

nikolasko
31. mar 2010

hani daj si ju tam zozadu 😉
pripájame sa ku gratulantom a posielame bošteky

cairka
1. apr 2010

ahojte aprílovčatká 😵 aj my sa pripájame ku gratulantom 😵

my čakáme na kiahne...som zvedavá, či dostane veve, alebo nie, ale aj sme sa hrali s 2 deťmi, čo dostali kiahne a aj v škôlke sú kiahne... 🙄 juj, teraz by nemusela dostať, ale už som sa s tým zmierila, snád to zvládneme bez komplikácii...

hanka274
2. apr 2010

a kto tu je prvy oslavenec??
nik, ako si myslela?? 😀 😀

hanka274
2. apr 2010

tusim betka, nie?

nikolasko
4. apr 2010

baby krásne sviatky želáme 😉 a každému podľa chuti prajeme 😎 😀 😉
hani zo srandy 😉 😉 😉
betke všetko naj naj k 4 rôčku ako ste oslavovali?

alzbetka
autor
6. apr 2010

ahojte, dakujeme za gratulacie, ale nie sme ani zdaleka prve, my sme az 28., takze oslava nas este len caka. ak bude krasne pocasie ako minuly rok, tak by sme grilovali 🙂 a mozno bude aj monokel ako vlani 🙂 (schytala od suseda kamenom pod oko, esteze sa netrafil)

nikolasko
7. apr 2010

tuším sme sa sekli s Cairkinou Veve 😀 😀 😀

cairka
7. apr 2010

ahojte. nie sme prvé 😝
vroni, natálke oneskorene prajeme všetko najlepšie a dnes má spolu s veve aj myškina Ines, tak aj jej posielame narodeninové prianie 😵

hanka274
7. apr 2010

blahozelame!!! A posielame bozteky.

cairka
7. apr 2010

dakujeme 😵

alzbetka
autor
8. apr 2010

cairka pripajame sa ku gratulaciam 🙂

nikolasko
8. apr 2010

pripájame sa 😉

lubka78
12. apr 2010

ahojte 😉
vsetkym gratulantom prajeme len to najlepsie, hlavne tym ktori su uz po oslavach 😵

vroni
12. apr 2010

Ďakujeme za gratulácie a posielame všetko najlepšie ostatným oslávencom....

lubka78
15. apr 2010

my sme uz po oslave, mali sme ju vcera, bolo fajn, mali sme tu celu matersku skolku 8 deti dohromady a to kamoska s troma detmi chybala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre