Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

alzbetka
autor
1. jún 2010

ahojte,
vsetkym drobcom prajeme vsetko naj ku dnesnemu dnu deti 🙂
nasi skolkari maju dnes v skolke sutaze, iba skode, ze im nevyslo pocasie, chceli ist do prirody, ale musia ostat v telocvicni ☹ . inak sme boli v sobotu na dni deti, tu kazdy rok robia hasici a betka si super zasutazila a dokonca detska striekali aj z poziarnej striekacky, bolo super

nikolasko
1. jún 2010

pridávam sa 🙂 🙂 🙂
aj naši mali v škôlke zraz s polišmi ...a celý týždeň majú výlety
pridala som foto 😀

michaela2410
1. jún 2010

baby, kedy ten dazd skonci!!!! 😢 😢 😢 😢

Deti, vsetko najlepsie k vasmu sviatku 😀 😀 😀 😀 😀

alzbetka
autor
4. jún 2010

s tym dazdom by uz bolo na case, u nas dneska vytopilo dedinu, nas to nastastie obislo, ale ked som videla tu valiacu sa vodu, nebolo mi vsetko jedno. a ked som rano videla tu spust uprostred dediny, tak mi bolo az do placu. Strach a hruza. Uz nech pekne svieti slniecko a nech zacne konecne leto.
prajem vam vsetkym pekny vikend.

nikolasko
10. jún 2010

hurá aké teplo 😎 😎 😎 😎 😎
kde ste všetky?????????

hanka274
10. jún 2010

nikiiiiiiiiii, vonkuuuuuuuuuuuuuu, paaaaaaaaaaaa 😎 😎 😎 😎 😎
dodatocne detom vsetkym vsetko najsamlepsie!!!!
a tiez vyjadrujem smutok s ludmi, co ich postretlo nestastie povoden, chudaci, keby som mala peniaze, vsetkym dam... och 😢

michaela2410
10. jún 2010

hura, tu to žije 😀 😀 😀

nikolasko
18. jún 2010

fúúúú to fakt žije
halooooo baby píšeme veď nás zamknú 😀 😀 😀
my by sme mali ísť v nedeľu do Bojnej zo škôlky ako koncoročný výlet ale ak bude pršať tak sa nikam nejde.

alzbetka
autor
18. jún 2010

nikolasko budem drzat palce, aby sa pocasie umudrilo a bolo pekne, ved aj vcera malo prsat a u nas bolo straaaaaaaaasne teplo.
nase deturence sa dnes fotia, ale tentokrat to zobrali ucitelky do vlastnych ruk 🙂
chystate sa na leto niekam s detmi, alebo to istia stari rodicia?
my sa chystame o tyzden na Duchonku a tiez dufam, ze sa pocasie umudri, lebo ak bude prsat, sa tam asi zblaznim 🙂

michaela2410
18. jún 2010

my asi pojdeme zajtra do bojnic na rozpravkovy zamok...boli sme uz po dva roky a velmi sa nam pacilo... 😎

nikolasko, v bojnej je super, my sa tam chystame so znamimi niekedy, len to pocasie a cas nam to nejako nedovoluju

hanka274
18. jún 2010

nikolasko, akoze my? zo skolky? aj rodicia??

nikolasko
18. jún 2010

hani presne tak detičky učky aj rodičia 🙂
fúú v lete Ničko bude asi pendlovať medzi st.rodičmi a my si prestriedame dovolenky a spoločná asi k moru.
Inak sme boli teraz cez víkend v Štúrove na víkend a bolo super Ničko sa vyjašil poplávali sme, vyperličkovali sme sa a aj hotel bol super toto som už potrebovala.
miši do Bojnej chodievame je tam skvele kto nebol nech ide odporúčam
konečne to tu trošku ožilo HURA 😀 😀 😀

nikolasko
18. jún 2010

Pridávam foto

hanka274
20. jún 2010

mazem foto 🙂

hanka274
20. jún 2010

tak to cumim nikolasko, ze aj rodicia.
to je fajn napad.

michaela2410
20. jún 2010

u nas cez prazdniny nieje problem, lebo ja som doma skoro cele prazdniny, len nejaky tyzden na zaciatku a konci prazdnin musim ist aj ja do roboty, inak si beriem dovolenku na cele prazdniny, a tento rok mi to vyslo celkom dobre, este stale mam plny pocet dni... 😎

alzbetka
autor
21. jún 2010

dnes mi Betka rano zahlasila: maminka, ja sa uz tak tesim na to leto 🙂 . tak dufam, ze sa ho dockame, lebo tu od rana leje ako blbe

hanka274
21. jún 2010

hanka ma tiez hlasky... minule som jej kazala poskladat tricko vyzehlene muzove, ale rozculovala sa, ze jej to nejde, bo je velke, vravim, ze ved tatino je velky, tak ma vacsie veci ako ona....a ze tak nech je maly, pytam sa, ze a to ako, a ona, ze no normalne palicou /ja som sa zacala smiat pri predstave ako ho trieska palicou dakou po hlave a muz sa scvrkava/, ale ze no carymary fuk...ze sa zmensi...a tak, tak som sa jej pytala, ze ako bude moct nam potom stavat domcek, ved nedociahne na strechu a tak...no sranda...
a k tomu pocku, rano sa rozrevala, ze ona uz chce konecne suknu po tyzdni...och...
bre ranko inac... 😎
ak by ste si chceli mrknut nase foto z domceku...
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/hanka274/

nikolasko
13. júl 2010

hani waw super vám to rastie držím palce 😉 😉 😉 len tak ďalej

a tu zase nikoho kde ste všetky? haloooooo
ako prázdninujete?

michaela2410
13. júl 2010

@nikolasko my prazdninujeme s bolavymi lukasovymi zubami, k tomu sa mu vytvorila velka afta na jazyku a to ideme do talianska za necele dva tyzdne...dufam, ze to nejako dame do poriadku ☹ ☹ ☹

nikolasko
13. júl 2010

miši ajaj dovtedy aj zabudne že ho niečo trápilo 😉

michaela2410
13. júl 2010

dufam ze mas pravdu 😉

nikolasko
18. júl 2010

miši mám 😉
kde ste všetky ????

michaela2410
18. júl 2010

ja tu som, ale nikto viac, tak nic nepisem 😉
a lukas sa uz ntolko nestazuje, len musime kazde rano davat vaticku do zubka, a vecer vyberat a cistit, v utorok ideme zubarke, ale neviem, ci mu nieco aj bude robit, ci si to da...ma este jeden kaz ktory by bolo treba spravit, ale neviem, ako by to dopadlo po poslednom raze...

alzbetka
autor
18. júl 2010

ahojte,
miska tie zubky vam nezavidim, betka ma uz dva vytrhnute zubky a ked sa u nas spomenie zubarka, tak to smeruje k placu ☹, skoda, ze sa s tym nedalo nic robit. tak si ich dajte pekne do poriadku nech si uzijete dovolenku.

nikolasko
4. aug 2010

fuuuu tu to žije
my sme sa stihli vrátiť aj z dovolenky a tu ani čiaročka ☹

michaela2410
5. aug 2010

ja to tu len tak pravidelne sledujem, ale tu nokoho ☹

nikolasko
5. aug 2010

ja som tu 🙂
miši kedy idete na dovču už balíš? 😎 ako ste na tom so zdravím už je dobre?

cairka
5. aug 2010

ahojte.
ja tu občas tiež nakuknem, ale kedže sa to tu nehýbalo, tak nebolo na čo reagovať 😅

idem sa pochváliť. včera k nám pribudla "sestrička" 😵 volá sa Klaudinka a dnes má 10mesiacov. Prišla, rovnako ako Vaneska pred takmer 4 rokmi (bože, to je doba 😨 ) , z Domčeka 🙂 Vaneska zatiaľ sa správa ako už skúsená veľká sestra, čakám, kedy príde útok žiarlivosti 😅

nikolasko
8. aug 2010

cairka jééééééj tak to blahoželáme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 WAW

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre