Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

hanka274
20. aug 2010

alzbetka, co znamena posunut dalej??? 😀 😀 😀 😀

nikolasko
20. aug 2010

alžbetka 😖 😖 😖 😖

nikolasko
20. aug 2010

jééééj Hani ahoj on line 😉

hanka274
21. aug 2010

jeeeej, ahoj, no ja som ani nedufala, ja odpisem a prehodim na modrustrechu....to by ma ani nenapadlo, ze tu budeme online...hehe 😀 😀 😀 😀

alzbetka
autor
22. aug 2010

hanka, posunut dalej = dala som ju spoluziacke 🙂

hanka274
23. aug 2010

aha, uz som sa bala horsieho... 😕 😀

alzbetka
autor
23. aug 2010

😉

michaela2410
23. aug 2010

tusim ste tu korytnacku tu aj pomaly pochovavali 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikolasko
31. aug 2010

hani miška to čo sa vám to v tej BA deje normálny des

hanka274
31. aug 2010

@nikolasko myslis v devinskej?? no ani nehovor, ja pochadzam z dnv a rodicov tam mam, delila ich len hlavna cesta, takze boli v diani celkom blizko 😔

nikolasko
2. sep 2010

hej myslím to ešteže sú OK
hurá dnes ideme do škôlky len som zvedavá ako ho zobudím a ako nabehneme na režim, poobede ideme Nička prihlásiť na tanečnú nech sa tam ventiluje 😀
ako ste zvládli 1. deň vy?

alzbetka
autor
2. sep 2010

ahojte, rano bolo celkom fajn, Betka sa zobudila uz pred pol siedmou a tesila sa do skolky 🙂. ked sme tam dosli, tak sme zistili, ze ju dali uz do velkej triedy a ona chcela mat svoje stare pani ucitelky, ale este bolo v pohode. pekne isla do velkej triedy a zvitala sa s pani zastupkynou. potom mi ale suseda hovorila, ze ked tam bola dat malu, tak betka plakala ☹ a to este ale chudatko nevie, ze pani ucitelka, ktora bola vlani vo velkej triede, tak ta uz tam nie je, maju tam nejaku novu. tak som zvedava, co bude poobede.

hanka274
2. sep 2010

ahojte, u nas vsecko oka...nik, ze pol 7 a ty hore...och ☹
alzbetka a mala tiez...och, ranovstajky...no chuda tak jej bude smutno, ale ved poobede by mohla "stare" pani ucitelky vidiet, ked sa spajaju, ci nie? u vas to tak nie je?
Hanka ma tiez inde triedu ako mala prve 2 roky a ucitelky mala furt tie iste a aj teraz, ale iba jednu, druha sla k prvacikom a druhu ma Hanka riaditelku /teda zastupkynu, maju 2 skolky a ona je tu akoze riaditelkou/, tak bude reciii 😝 ale zase Hanka je uz ok, uz je vacsia...len som sa musela vracat po papucky, dako mi vypadli, mali sme vsetko len to nie...sme boli zvyknuty aj po vikende, ked po case som oprala aj vankusik alebo co, tak papucky, tam boli cely rok...xixi...
takze u nas ok, uvidime poobede.

hanka274
2. sep 2010

dievky moje zlate a sim uz nekojim a je mi smutno ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔 😔 hrozne, bolo to nadherne, nik, ved vies, ty si dlho kojila nicka, ja hanku 1,5r a sim 13 mesiacov, ale skoncila som to ja, lebo uz vazne nevladzem, sim zle vysledky krvne, chudokrvnost, ja tiez...takze ten "sajrajt" co jej robim teraz /Hami/, tak je asi nakoniec "lepsi" a hlavne vyzivnejsi ako moje mliecko, bolo ho dost, no pri hanke a sim, som absolutne nemala cas a silu sa starat o svoje zdravie, tlacit sa zeleninou, ovocim, zdrave stavy pit denne na litre...absolut, nepravidelna strava, tak sa to potom odzrkadlilo na mojich vysledkoch a na simonkinych detto...no a je mi fakt smutno, uz mi to pripada, ako keby ma uz nepotrebovala ked vidim aka je zalubena do flasky a ako taha a tak...a ja len tak pri nej nasucho...och.
je mi fakt normalne smutno za tym, hrozne. 😔

alzbetka
autor
2. sep 2010

hanka, skoda. ale mas super, ze ti pije z flase, ja ked som betku odstavila po roku a 3 mesiacoch, lebo som bola tehotna, ine mlieko som do nej nedostala a to iste bolo aj pri klarke, tu som odstavila po dvoch rokoch. klarka sa napriklad az teraz naucila pit mlieko, ale len tak trosku, sem - tam.

hanka274
2. sep 2010

2 roky si kojila?? pekne...a tiez ti bolo zakazdym tak smutno?

alzbetka
autor
2. sep 2010

hanka, tak, tak, dva roky a veruze mi bolo luto ked som ju odstavovala, ale ona je podarena, este teraz sa ma kolkokrat opyta, ci tam mam mliecko 🙂
no a ku skolke, poobede bolo uz dobre 🙂, tak uvidime ako bude zajtra, velkacka nasa

nikolasko
2. sep 2010

baby my sme plačkali ☹ ale po mojom dohovore to prešlo a kým som popodpisovala všetky papiere tak sa pekne hral a poobede mal svoju obľúbenú učku tak už bol raj sľúbil mi že zajtra to bude v poho tak som zvedavá
hani 🙂 🙂 🙂 🙂 hmmmm presne viem ako ti je

lubka78
6. sep 2010

ahojte 😉
aj my sme uz nastupili do skolky 🙂 trochu ma rano problem, ale potom je uz v pohode 😉

nikolasko
14. sep 2010

lubka pekné že sa ukážeš 😉 😉 😉
zase tu skapal pes ☹ ☹ ☹
kde ste všetky??????????????

lubka78
14. sep 2010

@nikolasko no vidis, ja sa ukazem a po mne potopa, potom vsetky zdrhnete 😉
a mame novinku, kto si vsimol aku? 😵

michaela2410
15. sep 2010

@lubka78 fiha, aka novinka! gratulujem 😉

nikolasko
15. sep 2010

ty brďo do tretice všetko dobré WAW gratulujeme 🙂 🙂 🙂

barunka
15. sep 2010

ahojte dievčatá, po sto rokoch som sem zablúdila, neviem či si ma ešte pamätáte 😀

lubka78
15. sep 2010

@barunka no porozmyslam, ci ta niekde vynorim v pamati 😀
a dakujem za gratulacie, tak sa nejako podarilo 😉 uvidime, co sa z toho vykluje 🙂

cairka
16. sep 2010

@lubka78 , jééj, gratulujem k bábätku v brušku 😵
@barunka , ako sa máte so simčou?

veve ide do škôlky až od októbra, tak som zvedavá, hlavne či sa nezopakuje situácia z minulého roku, že sme to po treťom zápale pľúc vzdali. ale verím, že nie, že vtedy za to mohli lieky, ktoré brala prekvapivo na zvýšenie imunity 😠

nikolasko
16. sep 2010

to by aj mňa zaujímalo ako sa majú barunkovci škoda že sa tu odmlčali ☹ ☹ ☹
cairka držím palce aby to veve zvládla 😉
hanula mišky obe kde ste?

lubka78
16. sep 2010

@cairka dakujeme 😉
hadam, to uz zvladnete tentokrat v pohode 😉

michaela2410
16. sep 2010

nejako sa to tu prebudza....tak tu hodim otazku ☹ dnes som uz aj revala kvoli tomu...mam problem s LUkasom a jeho pocikavanim...dnes som prisla do skolky a znova bol po spanku pocikany ☹ ☹ ☹ uz som z toho hotova, ucitelka mi tvrdi, ze sa vzdy pred spanim vycika, ale zaspi a pocika sa...uz to bolo tretikrat po sebe a ja som z toho hotova, nechcem ho valit k dr a davat do neho nejake lieky ☹ ☹ ☹ a ono je to s nim problem v tom, ze vzdy ide na poslednu chvilu, takze ked spi nema sancu sa nepocikat...v noci sa nepocika, lebo ho ked ideme spat s manzelom dame vycikat...uz som z toho fakt na prasky...ved na buduci rok bude predskolak!!! nemate nejaky recept ako ho naucit sa nepocikat?...a co sa tyka uciteliek, tak ma tam tie najlepsie, co si mozeme zelat... ja neviem...som z toho zufala...chodim uz do skolky s malou dusickou, ci ma tam zase caka kopka s mokrym pyzamkom ☹ ☹ ☹ ☹ je mi do placu ☹ ☹ ☹ ☹

nikolasko
16. sep 2010

miška náš malý sa asi 2x pocikal na dovolenke to som tiež nechápala lebo čo je s plienok von tak sa mu to takmer vôbec nestalo a je fajnovka, možno je to len začiatkom šk. roka držím palec 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre