Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

hanka274
30. okt 2010

@barunka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vsetucko naj naj naj najlepsie aj vam!!!
inac, baby...a co vy dve??? to len pri jednom ostanete??? haaaaaaaaaaa????
ze takto nadrzovku sa spytam??? 😀 😀 😀 😀
som zvedava kolko tu bude moj prispevok posledny 😀 😀 😀

michaela2410
31. okt 2010

@hanka274 nebude posledny...aj ja sa pridavam ku grarulantom 😉

hanka274
31. okt 2010

@michaela2410 misi, myslela som ohladne toho, co som sa pytala barunky a nikolaska...vies...
ze sa zatnu a nenapisu tu aj mesiac...coooo??? tak co baby??
😀 😀 😀 😀

barunka
1. nov 2010

hanka 😀 😀 😀 my zatiaľ nemáme v pláne zostať pri jednom, ale ani to druhé zatiaľ neriešime. aj simonka sa nám naplánovala sama... zatiaľ by sme druhé nechceli, no keď bude, tak bude 😀 😀 😀 uvidíme... no ak by som si ja mala vybrať, tak až bude simča väčšia a bude školáčka, takže ešte dva roky by som si počkala 😀 😀 😀
ale ako hovorím, zbytočne plánovať, veď sa ani nemusí podariť 😀 😀

nikolasko
1. nov 2010

hani 😀 😀 😀 mne dve detičky bohato stačia (Ničko a manželík 🙂)

ja sa zatial na druhé bábo necítim stále si vychutnávam Nička nehovorím nikdy ale teraz nie nechcem nič plánovať, ale má byť druhé bude ak nie nebude

lubka78
3. nov 2010

my sme sa tak trochu prechodne prestahovali smerom na severozapad, tak dufam, ze vsetko bude v pohode a ze to zvladneme bez komplikacii 😉 Misko sice vcera horuckoval, ale dnes sme uz bez teploty, aj ked este trochu kasle a sopli 😉

hanka274
3. nov 2010

@barunka @nikolasko , tak ste ma odpaaaalili 😒 😒...

@lubka78 a kam?? a akoze prestahovali?? to len tak? ziadne stahovacie maniere, stresy...??

lubka78
4. nov 2010

@hanka274 vsak pisem, ze len prechodne 😉 teraz sme na 6tyzdnov v Berline....ale nie je to pre nas ziadna novinka, lebo tento rok sme tu uz 3.x 😵 a ja som akosi prestala mat stresy s balenim a tak, kedze kazdu chvilu niekam cestujeme, raz k babkam, potom zas sem 😉
ako si tak nacrtla temu pocet deti, tak zistujem, ze asi tu budem zatial sama s 3 detmi 😉

hanka274
4. nov 2010

Berlin??? kokso...to co vy ako tam preco naco?? pjekne...
Aaaaaaa co? sama??? no...ale vyckaj, ja ta dobehnem, ja by som chcela este strasne babenkoooooo, strasne, strasne, strasne...a Marek dokonca aj povolil, ze ok, aj ked to bude dalsia tretia baba, so mnou stvrta 🙄 🙄 😅 😅 😅 😅
ale az po domeeeee 😖 😖 😖 😎 😎 😎 😎

lubka78
4. nov 2010

@hanka274 noooo, moj drahy tu ma pracu, a mali sme moznost ist s nim, tak sme to vyuzili 😉
a uz sa tesime, ked nas dobehnete 🙂 inak vam dost zavidim ten domcek, aj ja by som chcela 😅

hanka274
4. nov 2010

lubka, ale vies, nie je to len o tom, ze mame dom, alebo budeme mat...a hotovo...vies 😉 😉 😉

alzbetka
autor
4. nov 2010

ahojte, tu sa to akosi rozbehlo, sem-tam vas tu pozrem, ale akosi nestiham.
lubka, neboj, nebudes tu sama s tromi detmi, ja Ta predbehnem, mam termin koncom mesiaca a hanka nas urcite skoro dobehne 🙂

hanka274
4. nov 2010

jeeeeeeeeej, no vidiiiiis, albetkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa esteee...
inac, moja mamina tak sem-tam vravi Sim Betka...lebo mam svokricku Betku /Alzbeta/ a ze sa na nu podoba...hehe
hej!!! ale inac, baby, radsej ticho, teraz by to bolo velmi velmi velmi nevhodne a "zle"....takze radsej o mne nehovorme...
hehe
radsej.
baby, mala som uraz, musim sa vam postazovat, velmi hrozny, myslela som si, ze vykrvacam a moj muz sa mi smial...
a musim hned koncit teraz, tak vam napisem neskor o tom....musim teraz ist..papa

lubka78
5. nov 2010

@alzbetka jeeeeeeej ved na teba som celkom zabudla...si sa tu dlho neukazala 😅 😀 prepac 😉 a ako sa citis takto tesne pred porodom? a co budete mat vlastne? 🙂

lubka78
5. nov 2010

@hanka274 tak hadam to nic hrozne nebolo 😒

bambus195
5. nov 2010

Je tu jedna HANKA274 , ktorá !!! ???? (zamknutá)

fulopova (okres Bratislava) pas užívateľa
Registrovala sa 28. septembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 11 príspevkov a 1 inzerát.
fulopova Otravna žena, ktorá Vam poohovára všetok tovar, nikdy nic nekupi len provokatívne provokuje a z nicoho nic dava negativne hodnotenia..DAVAJTE SI POZOR NA TUTO KUPUJUCU HANKA274 !!!!!! nikdy nic nekupi a hodnoti , ako si to moze dovolit, nahlasim to administratorovi !!!!!!!!!!!! Viete mi poradiť???? Stretol sa tu niekto s touto osobou???? Bezdvovodne hodnotí a nemá čo, len vas provokuje s tovarom, take kupujuce nech ani nekukaju a nemaju pravo písat hodnotenia, nie???? Vsak nic nekupia tak ako je to mozne ze da hodnotenie, ked len ohovára a provokuje, nechapem, je to clovek, alebo co je to?????
18. aug o 18:11
Jej Hanka274 to si Ty?

hanka274
5. nov 2010

@bambus195
ahoj 😅 😅 😅 😅 fiiiiha a co by si potrebovala??
Ano, mala som taky "pisomny konflikt" s menovanou...vymienali sme si sukromne spravy ohladne tovaru v bazari, co ma zaujalo iba kvoli jej opisu, nie tovar ako taky...a potom som sa nakoniec dozvedela, ze to co predava sa na nete predava o velmi velky financny rozdiel lacnejsie...a moje otazky ju zrejme asi dost zarazili, asi to necakala a zrazu bum, obula sa do mna, normalne mi sanka padala...
a co by si rada??? to je zvlastne, dnes si sa registrovala a hned si sla na vec ma z modreho konika vyhladat na modrej streche?? co ta k tomu viedlo ak prezradis???

hanka274
5. nov 2010

@lubka78 lubka, hladala som flasku, v nasom 1,5i som nevedela najst flasku, ktoru som pred chvlkou dala Simonke do ruky...normalne nebola, tak ma to nastartovalo k hnevu, potom som teda, ze jej dam vodu do flasky, kde mava mlieko, nevadi, ale zabudla som tam dat dolu taky spodok, ta flaska sa sklada a cela voda mi vytiekla pomedzi take dierky a tieklo na linku v kuchyni na mobil a tak...tak som to dala do drezu, chytila mobil utrela ho a pustila som vodu este v dreze na nieco, uz neviem na co a tam som mala taku tu ciernu platnu z toustovacu, bol rozobraty, sme ho cistili...a ta voda z baterie ako sa pustila, tak rovno na tu platnu a odtial vsetko na mna to striekalo...normalne sa mi darilo takto po sebe rad za radom...tak som ten utrety mobil v ruke co som mala chcela polozit niekde a zhoda nahod som ho polozila, resp. treskla s rukou do obyvacky do policky na rozobratu cast toho toustovacu, co sa neumyva a tam boli male ziarivky, co svieti na oranzovo a zeleno, ze ci to uz je alebo co...a bum rukou na to...tak sklo vsade, hlboka rana...normalne som plakala 😔 😔 😔 😔 fakt baby...a muz sa mi smial...ale osetril ma 😵 😵 😵

lubka78
5. nov 2010

@hanka274 noooo, kec se dari, ta se dari 😠 😅 hlavne, ze si to prezila 😉 aj ja mam obcas take stavy, ze sa to na mna sype 😅

hanka274
5. nov 2010

@lubka78 ale ja som ti tak vybuchla, ze normalne som sama zo seba nechapala...najprv sa mi za to ze placem Marek smial...lebo tolko krvi okolo mna...okrem porodov este nebolo...fakt mi to lialo...lebo hlboko som si to, to som celou silou proste pleskla ten mobil na ten toustovac...proste hlboko to bolo a v momente z kazdej strany krv krv krv...
tak sa mi smial, ze placem....ze co si myslim, ze som si tepnu rozrezala 😅 😅 😅 😔 😔 😔 ci co...a tak...a potom mi neskor, ze normalne som s povahou u nho klesla o 50%...ale to iba chvilku, vecer uz bol "normalny"...
a ma to hrozne mrzelo, ze som tak vybuchla, aj mrzi...normalna nekontrolovanost...fujha, hanba mi...

a ty co? nevolnosti su uz fuc? ci ani neboli?? ako sa citis...hehe 😵 😵 😵 😵 😵

lubka78
5. nov 2010

@hanka274 ja odkedy som tehotna sa ovela castejsie vytocim ako kedysi, a to aj za uplne prkotiny 😒 ale snazim sa nerozculovat 😅 a zas podla mna to nie je nic nenormalne, ze sa tak obcas vytocime 😉
mne je teraz celkom fajn, akurat ma bolia krize 😅 zle mi bolo tak asi do 11.-12.tyzdna...nevracala som sice, ale vsetko som mala v krku, len ma napinalo a v kuse ma bolel zaludok 😖

alzbetka
autor
5. nov 2010

ahojte,
lubka citim sa vcelku fajn, aj ked sa uz niekedy ledva kotulam 😀 a co budeme mat? na 90% by to malo byt dievcatko, ale 100%-ne to nie je, takze uvidime 🙂, hlavne nech je zdravucke a nech vsetko dobre dopadne
hanka, k tomu urazu, z toho si nic nerob, ja som tri tyzdne dozadu umyvala pohar a ten mi praskol v ruke a zarezal sa mi do hanky ukazovaka, ja som zbadala kost, zakryla som to utierkou a zacala som kricat na muza, pretoze mi je hned zle, nakoniec musela pre neho utekat betka. som isla na pohotovost a mi to tam zosili a este len potom mi doslo zle. a reakcie mojho draheho, asi take iste ako toho tvojho. smial sa mi, ze co chaosim a tak.

hanka274
5. nov 2010

lubka a to tie krize este len dojdu...ved to poznas...
alzbetka, juj, ved vy to mate uz za par... 😵 😵 😵 😵 😵 ha! a ty tiez ranena?? inac, neznasam pohar ktoremu nedociahnem prstami na dno...to ked po oslave, po navsteve tam uschne dzus do rana...konec... 😀 😀 😀

nikolasko
8. nov 2010

fuuuu ale ste sa rozkecali čo som tu nebola,my prerábame spálňu tak nebolo času
alžbetka to ako rýchlo ušlo veď za chvíľu rodíte WAW
hani takže bobičko si mala 🙂 🙂 🙂 🙂

lubka78
8. nov 2010

@hanka274 tak presne na taketo pohare je dobre mat umyvacku 😉 😀
ved toho sa bojim, ze ked ma teraz tak bolia, co bude neskor 😅

hanka274
8. nov 2010

no nikolasko, nooo, hej...fnuk 😢 😢 😢 😢
lubka, ja ju az v dome, tu neni miesto, jedine pod balkon 😀 😀 😀
nemboj, zvladla si uz 2 deti, 3 lavou zadnou... 🙂 🙂 🙂

jahody11
8. nov 2010

Ahoj,

Baby, chcem vas poprosit o pomoc, potrebujem prieskum diskriminacie zien, matiek k bakalarskej praci. Cize sa to tyka matiek, ktore sa uz vratili po materskej dovolenke do zamestnania, a tak vas PROSIIIM o vyplnenie dotaznika, zaberie vam to cca 3 minutky vasho casu 😉
http://jahody11.dotazniky.com/

Za vyplnenie vopred dakujem 😵

alzbetka
autor
8. nov 2010

no, lubka, umyvacka je 😀, ale bolo prave poumyvane a hovorim si, ze to urobim a nebudem to nechavat tak 🙂

lubka78
9. nov 2010

@alzbetka 😉 tak nabuduce si to mozno rozmyslis 😵

@hanka274 ved aj pod balkonom by jej bolo dobre 😀 😀 😀 kym by si dala umyvat a povyberala riady, aj by si sa prevetrala 😅 😀 😀 😀

alzbetka
autor
9. nov 2010

lubka tak nejako 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre