Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

lubka78
19. mar 2011

ahojte,
@alzbetka my sme sa uz dokotulali 😉
vcera sme sa vratili z porodky, Borisko sa narodil v pondelok 14.3. o 13,40 hod s mierami 4000g a 50cm 🙂 😵
mala som super rychly porod bez nastrihu a sitia 😉 skoro sme nestihli do nemocnice, ani mm nestihol porod 😅 kym sa bol prezliekat, aby mohol prist k porodu, tak ja som porodila 😅 😵 😵

nikolasko
20. mar 2011

WAW zo srdca gratulujeme a Boriskovi prajeme veľa veľa zdravíčka a mamičke mliečka. Lubka a teraz keď si sa už takto pekne rozbehla treba zapracovať na dievčatku aby nebol v rodine taký veľký nepomer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉
Srande u Alžbetky je to naopak 🙂 🙂 🙂 😉

cairka
20. mar 2011

@lubka78 , jéj, lubka, gratulujeme k ďalšiemu princovi 😵 😵

@alzbetka , veve dostane na narodky korčule, kolieskové, lebo už jej sú malé čo mala minulé roky 😉

lubka78
20. mar 2011

@nikolasko @cairka dakujeme 😉

alzbetka
autor
21. mar 2011

@lubka78 gratulujem a prajem vela zdravicka Tebe aj malinkemu Boriskovi 🙂

cairka my sme korcule dostali na vianoce, u nas to bude asi kolobezka, lebo mame iba jednu a to taku mensiu, na tej uz bude behat klarka 🙂 a betka by mala vacsiu

lubka78
21. mar 2011

@alzbetka dakujem 😉

alzbetka
autor
1. apr 2011

ahojte aprilovcatka, prajeme Vam k piatym narodeninam, ktore Vas cakaju tento mesiac, vsetko najlepsie 🙂

nikolasko
1. apr 2011

Kto začína? pripájame sa a posielame bošteky 🙂 🙂 🙂 🙂

vroni
14. apr 2011

My uz sme po 🙂 Krpana dostala kolebezku, hru na konzolu a farmu, normalne s nou bol aj chvilu pokoj 😀 😀 😀
Zvlastnym a najkrajsim darcekom (ale to skor pre mna nez pre dieta) bolo, ze sme akurat stvrteho dostali vyrozumenie, ze ju od septembra beru do nulteho rocnika do skoly, takze sme snad az do maturity skolsky vybaveny 😀 😀 😀 (je to lyceum, preto az do maturity)
@lubka78 - gratulujeme!!!
A ostatnym aprilovcatam tiez vsetko najlepsie!

michaela2410
26. apr 2011

ahojte, neviem, ci si ma este pamatate, ale akosi na kona nemam cas, chodim sem len na bazar a do temy prvacikov, kedze jedneho mam doma
chcem sa pridat ku gratulantom a vsetkym aprilovakom a aprilovackam zelam vsetko naj, naj, naj... 😉 🙂 🙂 🙂
my mame uz po oslave obidvoch, kedze to mame vkope... 😀

nikolasko
27. apr 2011

Miška jasné učka sa nezaprie 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 (dobre si pamätám?) tak nielen k prváčikom ale aj sem poprosíme 😉
yasi už väčšina máte po oslavách my sme až na úplnom konci a tento rok to pekne vyšlo na sobotu tak mi v sobotu oslavujeme
tak ešte raz prajeme všetúčko naj naj naj hlavne zdravie šťastie lásku a pohodu 😉
ozaj a deň pred narodeninami nás čaká očkovanie dostali sme od DR. pozvánku to bude sranda

michaela2410
27. apr 2011

@nikolasko tak my sme ockovali vcera...no a cely den bol v pohode, ale vnoci dostal teplotu a strasil asi tri hodky, ze ho boli hlavicka a cez den ani velmi nejedol, ma este teplotu, ale mensiu...no a muz dosiel, ze je tiez akysi chory, sa citi mizerne, tak mozno aj lukas je prechladnuty, alebo nieco ho obchadza... ☹ tak uvidime ako sa to vyvinie...
a ono, ja som sem nazerala casto jeden cas, ale vtedy to tu akosi nezilo, tak som prestala ☹ ale skusim to obnovit 😀

nikolasko
29. apr 2011

ahojte
tak očkovanie máme za sebou Ničko ani nezaplakal bol veľký hrdina keď sestrička pichla iba skonštatoval nebolelo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 zajtra nás čaká rodinná oslava tak som doteraz fungovala a som KO
miška nazerať nestačí treba čo to aj šrajbnúť 🙂 🙂 🙂

michaela2410
30. apr 2011

tak to ti zavidim, lebo lukas jacal ako tur, len co pochopil, ze ideme pichat jeho...mala som co robit, aby som ho udrzala...ale to je u neho normalne...aj ked sa skrabne, tak reve, ze vykrvaca, vobec neviem, od koho to ma... 😀

michaela2410
4. máj 2011

tak, tu ste ma zvozili, ze sem len nazeram a neprispievam, ale akosi je tu mrtvo ☹ ☹ ☹

cairka
4. máj 2011

Ahojte.
Aj my takto veľmi oneskorene prajeme všetkým aprílovčatkám všetko najlepšie a úspešný rok do ďalších narodenín. 😵 😵 😵

My sme ešte očkovanie neriešili, to je hádam jediná výhoda toho, že je večne chorá 😝 Ináč ani moc nemáme čo písať, Veve sa správa, jak keby už mala aspoň 12 rokov a nie 5 😝 som myslela, že keď skončí obdobie vzdoru, tak bude chvíľu kľud a ono hneď puberta 😅

michaela2410
5. máj 2011

@cairka ja mam zase problem, ze Lukas, ked si postavi hlavu, ze nieco nieje tak ako si to predstavuje, tak s nim nikto nepohne...aj ked neustupime, aj tak si trva na svojom...akurat dnes mi ucitelka v skolke vravela, ze isli nacvicovat program na den matiek, a chceli obliect deti aj do kostymov, no a lukas si zmyslel, ze jemu sa tie nohavice nepacia, tak nebude tancovat...no a 20 minut s nim nepohla...uz teraz sa boji, co spravi lukas pred vystupenim v kulturaku...

alzbetka
autor
6. máj 2011

ahojte,
@cairka, aj my mame doma "pubertacku", strach a hruza 🙂
nas mali ockovat v stredu, ale nic z toho, lebo klarka ostala v pondelok nachladena a ten potvora sopel ma uz aj betka a dnes rano sa zobudila aj zuzanka so soplikom ☹
prajem pekny vikend

nikolasko
10. máj 2011

baby Ničko má zlomenú ruku spadol na lakeť z bicykla a bum sádra na ruke ☹ ☹ ☹ ☹

cairka
11. máj 2011

@nikolasko , jejda, chudák Ničko. Tak držíme palce, aby rúčka prestala skoro bolieť 😔 držte sa

alzbetka
autor
12. máj 2011

@nikolasko drzte sa a nech je rucka skoro fit

nikolasko
13. máj 2011

ďakujeme babulky dnes nám vymenili sádru za dlahu a má byť minimálne v pohybe ale ako ho držať na uzde to nám nepovedali 🙂 už je besný ako predtým dnes bavil u lekára celú čakáreň

lubka78
16. máj 2011

ahojte 😉

@nikolasko noooooooo teda, tak nech sa vam skoro ta ruka uzdravi 😉
ja trochu zanedbavam MK, lebo vobec nestiham 😅 zacali sme s Filipom chodit na plavaren, to ma 2x do tyzdna a este raz do tyzdna ma anglictinu....tak som rada ked sa vychystame so vsetkymi 😵
a dodatocne prajeme vsetko naj vsetkym aprilovcatkam 😵 😵 😵

nikolasko
17. máj 2011

ďakujeme 😉
my už máme kurz plávania za sebou je to super krpo sa vôbec nebojí vody v pohode sa ponorí ale plávať ho tam nenaučili 🙂
baby kam sa chystáte v lete?
poznáte niekto Habakuky na Donovaloch boli ste tam už niekto?

nikolasko
27. máj 2011

baby máme už dole sádru od včera teraz chodíme na rehabilitácie
od pondelka na 4 dni mám Ničko odchádza do školy v prírode neviem ako to tak dlho bez neho vydržím ešte som takto dlho bez neho nebola ☹ ☹ ☹ ☹

alzbetka
autor
1. jún 2011

vsetko naj k vasmu sviatku mile deturence 🙂

cairka
23. apr 2012

Ahojte všetci, skúsim, či tu ešte niekto občas pozrie 😒
Pozerám na názov, že "Bábätká" 😀 😀 riadne nám už tie naše bábätka narástli 😀 Ako sa máte všetci a ako sa majú vaši šesťroční veľkáči?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre