Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

hanka274
16. jan 2007

ahojte, barunka, no jasne, viem ze to najkratsie je najlepsie....a plnotucne, jasne.
pytam sa, lebo viem, ze tak 1-2 roky, lenze mne svokra tlaci do hlavy, ze jej to je mozes namocit rozok s cukrom a do mliecka a tak....jezisi kriste.....cukor? ved mi potom zeleninku nebude papat, ja nic nedochucujem...vsetko nature...chichi...Inak baby, za zeleninou (brokolica+karfiol+zemiak+mrkva) za ide zabit, ale supnut jej tak jablcko s piskotkami....no to asi nie, jedine z prstu-som na to dosla....
Kvendolinka-ja malej sa bojim strcit do pusy piskotku....lebo to je suche, tvrde...by som sa bala toho co sa ti stalo, tak ked, tak jej ju namocim vo vode trosku a ona trosku zmekne, tak v poho.....
Boze, ten moj album....
baby my mame Windows XP home, tak co? da sa tam daco porobit? poradte mi, chcem sa pochvalit, len prosim piste mi detailnejsie, ja som technicky antitalent....ked tak mozte do IP, dakujem!

nikolasko
16. jan 2007

kvendol malinká Natalka je zlatužkáááá aké má dlhé vlásky to sa budú robit copíky 😉

hanka274
16. jan 2007

my mame kratucke vlasky stale....no ved uvidite, ked sa mi podari daco s tymi fotkami.....

hanka274
16. jan 2007

baby a to mlieko asi ani prevarene nie, ze?
mne sa zda, ze svokra prehana....ved ma len 8 mes....

titkovamiriam
16. jan 2007

Hanka ja piskot dam na styri casti a Marek si s nim poradi.Nad mliekom neuvazujem,este kojim,no urcite by som ho prevarala.Cukor do mlieka nikdy!!!nebude chciet pit potom normalne.Ved do mlieka moze ist aj sladky rozok,alebo vianocka.

Poznam maminu co cukruje vseeetky polievky-chuda dieta 😒 😒

barunka
16. jan 2007

hanka, ja poznám baby, čo dávajú prevarené plnotučné mlieko od 6 mesiacov a detičkám nič nie je. ja osobne sa do roka určite nechystám dať a čo potom, to sa ešte uvidí.
v XP neviem aký je program, ale skús si z netu stiahnuť napríklad irfan view alebo photofiltre a v tých ti viem vysvetliť ako na zmenšenie foto...
ja inak piškoty dávam bežne, ešte sa nestalo, že by mojej kyseline zabehlo, lebo tá spracuje všetko, čo sa dá zjesť (samozrejme s výnimkou mäsa, to mi povypľúva...)

hanka274
16. jan 2007

no ved, ani ja nic necukrujem a pod, jasne, ze sol uz vobec nie. Cim dlhsie vydrzi bez "ochucovadiel", tym lepsie. Ved ako som pisala, za polievkami sa ide zadrhnut....co som velmi rada.
barunka, to si mam dat do vyhladavaca www.irfanview.co?, com? alebo?
☹ 😖

barunka
16. jan 2007

myslím, že na www.stahuj.cz by mal byť ten program, tam si daj len do vyhľadávača to irfanview a ono to nájde. tento je po anglicky, photofiltre je po česky.

hanka274
16. jan 2007

no po angl. viem iba tak co to...takze asi skusim photofiltre....dufam, ze mi to nenahra daky virus, je to v poho? tak idem sup do vane, lebo chcem ist potom s malou von a ked sa mi budu susit vlasy, tak pojdem to kuknut, ozvem sa potom, zatial dik!

barunka
16. jan 2007

photofiltre je v pohode. mne to nenahralo žiadny vírus. a keď si to dáš, tak ti sem šupnem stránku s návodom. na začiatok

nikolasko
16. jan 2007

barun tá Simča je pod tým sušiakom neskutočná 😀 😀 😀 😀 😀
hanka a povec svokre že vieš čo je pre tvoje dieta najlepšie a ked nebudeš vedieť tak sa potom spýtaš u nás táto veta zabrala a rady čo mám dávať a čo nie skončili

barunka
16. jan 2007

nikolasko, ďakujeme 😀 😀

hanka274
16. jan 2007

dobre poviem-do konca zivota sa nebude so mnou bavit....ale nie, je to v poho...
barunka....tak som si daco stiahla.....je to taka farebna ikonka? PhotoFiltre.
Teraz co?

nikolasko
17. jan 2007

Teraz si dáme Deli 😀 ale nie
my upravujeme fotky cez už spomínaný Microsoft Office Picture Manager a tam stačí čítat a ide to samo tiež som v tomto taký talent.
Včera som zoznámila nášho Niča s nočníkom a skamarátili sa zatial vždy ked som ho tam posadila tak sa vycikal tááák sa z toho tesím určite je to náhoda a neurobil to úmyselne ale neva 😀

alzbetka
autor
17. jan 2007

nikolasko tesime sa spolu s tebou, je to super, ked nieco spravi do nocnicka, ze?

barunka
17. jan 2007

hanka, na tejto stránke nájdeš návod http://photofiltre.suewebik.net/index.html
a to zmenšovanie foto, takže otvoríš si nejakú fotku a potom si klikneš na na obrázek, dáš velikost obrázku a tam už potom tie číselné údaje len zmenšíš alebo zväčšíš podľa toho či chceš menšiu alebo väčšiu foto...

nikolasko
17. jan 2007

alžbetka kolko málo stačí k radosti však?dnes spravil náš krpko prvýkrát papa babke skoro sa zbláznila od radosti 😀

hanka274
18. jan 2007

prvy cik na nocnik-super, blahozelam!

barunka, pozrem navod, ale to co mi vravis ty... ☹
a je to taka farebna ikonka, skusala som si otvorit foto, to mam ja v mojom subore a prekopirovat tam....a potom kade co, ale nic na zmensenie foto....
asi to nezvladnem...a nebudem mat album ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
nikolasko-a ty mas Windows XP home? a ten microso......manager, to najdem kde.

dopredu este raz upozornujem, mozno sa pytam take kraviny, ze az, ale som fakt taky talent, ked uz budem vediet, tak ok, ale zo zaciatku som jak z Marsu....

nikolasko
18. jan 2007

Ano Windows XP ja vyberiem fotku a kliknem pravým tlačítkom na myš a tam to je.Potom stačí iba čítať

nikolasko
18. jan 2007

Ozaj už spravil na nočníku aj velkú 😀

barunka
18. jan 2007

a tá moja nočník stále nemá rada pod zadkom, jedine ak na hlave, ako helmu. asi sa chystá na víchricu 😀 😀

hanka, a máš tam písané pod tou ikonkou že photofiltre?? či to je ten istý program?? lebo ak áno, tak fakt len hore na lište klikneš na obrázek, dáš velikost obrázku a zadáš nižšie čísla do koloniek šírka a výška.
alebo si klikneš na obrázok pravým tlačítkom, dáš velikost obrázku a ďalej takisto alebo dáš CTRL+H naraz a ďalej zasa tak isto

kvendolinka
19. jan 2007

Wau Nikolasko to je super 😉 My mame 1.2.poradnu a sestricka mi povedala ze treba priniest aj moc a dat ju na nocnik.Lenze podla vsetkeho by to mal byt cerstvy ranny moc tak to by som ju tam mala dat niekedy o piatej minimalne dat sadnut a to neviem ako by dopadlo.No ved vyskusame nocnik aj my ale nam sa to podarilo aj cez ten sacok na moc 🙂

ivcap
19. jan 2007

Ahojte aprílovky. Môžem sa pridať. Otejto stránke som sa dozvedela dnes z fore MAMAAJA. Mám Sašku nar. 22.04. 3340g 50cm. Už je z nej poriadna "opica" 😀ieťa na neudržanie, dnes som jej dala prvýkrát jogurt, uvidím čo to s ňou spraví.My na nočník chodíme už asi mesiac. Samozrejme, že ju tam dlho nenechám sedieť, ale nech si pomaly zvyká a musím sa pochváliť, že nám to zatiaľ ide výberne. 😵

barunka
19. jan 2007

Ahoj ivca (prezradím ti, že mňa poznáš z mamaaja). Vidím, že s tým nočníkom je krízová len Simi, ona jednoducho neobsedí na zadku ani sekundu, ak ju tam posadím, tak mi z holým zadkom utečie kade ľahšie.
Chcem sa vám pochváliť, že my už pár dní usilovne chodíme. Simi už urobí pár krokov sama a potom padne ako kabela.

hanka, idú ti tie fotky spraviť???

ivcap
19. jan 2007

Tak to gratulujem, Saška nevie ani poriadne stáť, nechodí ani po štyroch, aspoň kde ju dám tam ju nájdem. Ona sa tak smiešne kutúľa, brucho- chrbát a dostane sa všade kde chce.

barunka
19. jan 2007

ivca, veď ja som spomínala, že by som menila. Ja som minule skoro odpadla od strachu, keď u sestry (snilko7) vyliezla sama prvú polovičku schodov, len aby sa dostala za Paťkom... 😲

hanka274
19. jan 2007

ahoj ivcap, vitaj....
barunka-tak ja ale ked si otvorim ten photo...., tak tam nemam nic, proste sedu predlohu, nieco take ako to kreslenie, proste listu, so suborom....a tak, a po boku, vyber farieb, tvarov....
tak som mimo.
nikolasko-no parada
barun-este ani mi sme neskusali, musim kupit ten nocnik....

barunka
19. jan 2007

hanka, jaj tak to si ešte musíš foto otvoriť najprv a potom ten postup čo som ti písala.
foto si otvoríš tak, že klikneš na súbor, dáš otevrít (alebo ctrl+o) a vyberieš si fotku ktorú chceš, podľa toho, kde ju máš uloženú...

hanka274
19. jan 2007

no otvorila som to, jej, tusim to uz mam....ake davas ty velkosti aby som to konecne mohla sem na MK plesknut....???

nikolasko
19. jan 2007

ahojte ivca a Sašenka teším sa že nás je zase viac 😉
barun tak tá Simča nemá chybu 😲
baby Ničko má už na ceste aj spodné zúbky tlačia sa mu oba naraz ja nechápem 😲
hanka tak ked ti to už ide šup šup sem s fotečky 😀
kvendol aké ste zlatučké v tom pase 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre