Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

sweetienka
29. jan 2007

ahojte aprilcatka a maminky, ako vidim skarede pocasie bolo asi vsade, my sme boli vonku cca 20 minut, chcela som, aby mala chvilku spinkala (vonku sa jej to podari takmer vzdy), ale bola strasna zima a zacalo prsat, takze zase ficime bez spanku 😒 hm...som zabudla spomenut, ze mala ma strasne rada cd-cka, teraz vytiahla stojan a prehrabuje sa v nich, tvari sa ako v siedmom nebi a nevyzera, ze by sa chcela unavit 🙂

co sa tyka antibiotik, tiez viem, ze sa musia dobrat, ale je to velka skoda, ze Vam ich predpisali aj ked nemuseli, verim, ze sa coskoro obidve budete citit lepsie 😉

hanka274
29. jan 2007

sweetienka, jeej, presne mala pred 2 dnami zacala tiez vytahovat zo stojana disky....zlate.
No ani mi nevrav, skoda, skoda, mu hlavu a ruky urvem!

nikolasko
29. jan 2007

do zoznamu zaujimavých vecí pre drobcov pridávam časáky dvere papuče...
a kde je barunka?

sweetienka
29. jan 2007

k tym casopisom, ked som si kupovala tusim evu bola zabalena do folie, nieco tam bolo pribalene, mala videla ako to trham a kym so sla ten obal vyhodit roztrhala mi titulku 😉
a papuce jasna vec 😀

nikolasko
29. jan 2007

tak to moje dieta práve zjedlo kúsok papierovej vreckovky a ešte si aj odgrglo 😒 a to som si myslela že tam ešte nečahá 😕

hanka274
29. jan 2007

ma napadlo, neviem tusim barunka mi blahozelala k 9-tim mesiacom, dik, mala mala teplotku a tak, stresy a som na to zabudla.
Inak jasne casaky a papucky, a aj obute papucky a este aj horuci radiator a do kupelne stale chodi...musim zatvarat. A este aj na chodbu za tymi spinavymi zablatenymi kolieskami od svojho kociku. A inak kazdu malilinku spinku najde, ani ju nevidno, ale najde.

nikolasko
29. jan 2007

to je presne aj u nás 😀 😀 😀 asi to začnem volať eta

nikolasko
29. jan 2007

nie to ale ho 😉

cairka
29. jan 2007

Ahojte. My sme tiež už na ATB - a to pred týždňom jedny dobrala 😖 Najprv som ani neplánovala ísť k Dr., že to sú zúbky, ale dostala horúčky, tak že sa nám vrátila angína ☹ Našťastie je vonku tak škaredo, že mi ani nie je ľúto, že nemôžme ísť von.
Hanka, ešte ma naspadlo k tomu pitiu - keď sme s malou došli domov z decáku, tak tiež moc nechcela, až časom som zistila, že vypije len naozaj teplý čaj. Ani vlažný vtedy nechcela, teraz už hej, stiahne tak 160- 300ml/deň. Podľa nálady. A len cumľom, sosáčik nemal úspech. 🙄

kacenka_2
29. jan 2007

Hani, ako sa volal ten doktor na Kramaroch? Aby som si dala nabuduce na neho pozor. My mame oblubene novinove letaky - tie pokrkveme, CD odhadzujeme a vreckovky - snazi sa co najviac ich vytiahnut z boxu. Dvere a papuce nas nezaujmaju. Dnes sme boli na navsteve u kamosky, ma maleho 3 mesacneho syna, bol zlatucky. K tomu pitiu - maly ma vidi pit z flase mineralku, vtedy chce aj on. Skus jej ist prikladom.

barunka
29. jan 2007

nikolasko, tu som 🙂 dnes nebolo času surfovať, Simi nespinkala len hodinku, učí sa chodiť, takže mám čo robiť. Nos už máme celý dokaličený, dve čiarky zvisle, a jednu krížom cez nich vodorovne... Vyzerá teda úžasne...

baby, ja viem, že som sem chcela jednej z vás niečo napísať, lebo ste sa niekto niečo pýtali, ale ja sklerotická si neviem ani za ten svet spomenúť...

inak hani, cairka má v podstate pravdu, skúšala si dávať to pitie aj v rôznych teplotách??? Mňa napríklad simi teplým čajom či vodou akurát tak opľuje, ona musí mať také studenšie (nie chladené, také klasické ako mi pijeme)

hanka274
29. jan 2007

joj, keby to tak fungovalo....

hanka274
29. jan 2007

skusim tu teplotku, az tak som to nesledovala, proste nebolo horuce, zmrznute, dala som. A skusim jej ist aj prikladom.
Kacenka_2, doktor sa volal Pisarcik.

ivcap
29. jan 2007

Baby, keď píšete o tých "zaujímavých hračkách",deťúrence ich nejedia? Lebo moja Saša všetko berie do úst a potom si na tom hrooooooooozne pochutnáva 😠 .Keď jej niečo zoberiem, tak sa neskutočne rozčertí. Ja malej dávam čajík izbovej teploty. Nechcem ju učiť len na teplé nápoje, nech si zvykne aj na studené.

kvendolinka
30. jan 2007

baby vy ste ale toho popisali no mala som co robit aby som vsetko stihla precitat 😉 My sme boli u nasich 4dni tak som tu dlho nebola a obidve sme s Natalkou schytali chripku jak svet.Tak mi je blbo klby ma bolia jak slak sama so sebou mam dost a to musim este malu obliect a o chvilu utekat k dr.a mali sme vo stvrtok dostat vakcinu ale asi z toho nic nebude ☹ este sa tu dnes zastavim tak zatial papa

nikolasko
30. jan 2007

prajem skoré uzdravenie 😉
baby chcem sa spýtať či krémujete drobcom tváričky v takomto chladnom počasí ked idete von ?
barun tak Simča hotový kaskadér 😀 prajem vela trpezlivosti 😉

ivcap
30. jan 2007

Ja Sašku krémujem. Kúpila som NIVEABABY do chladného a veterného počasia. Ináč majú teraz v TESCU akciu na detskú NIVEU .

hanka274
30. jan 2007

vidis to ma ani nenapadlo....iba po kupani plesknem Aviril olej, ale asi zacnem kramovat niveou mam take telove mlieko hypoalerg. ved aj to by malo stacit nie?
kvendolinka....och, drzte sa babulky, pekne v teplucku, nech ste co najskor zdrave!!!!! ☹

mimi109
30. jan 2007

ahoj hanka 😀 😀 😀

hanka274
30. jan 2007

caves mimi109, krasny den ti prajem!!!!

mimi109
30. jan 2007

aj ja tebe 😀

barunka
30. jan 2007

nikolasko aj my používame od nivei ten wind und wetter, neobsahuje vodu, takže keď vonku fučí alebo je chladno nevysuší jej pokožku.

akurát sme dorazili od sestry, simi sa zasa činila, chuderka taký bordel jej tam po nás ostal. najedla sa a teraz spí. som zvedavá dokedy 🙂

kvendolinka, prajem skoré uzdravenie, obom. VEru najhoršie je, keď je chorá maminka, lebo starať sa musí tak či tak

hanka274
30. jan 2007

caute baby, mam problem: malu som dala spat do postielky a ked sa zobudila, tak bola potvora ticho a zjedla servitku....presnejsie: ta Tesco rolka, tak z nej ten odtrhnuty stvorec a z toho mensiu polku. Kurnik neviem odkial to vzala, ma vedla komodu ale bolo to daleko, do prcic, asi moc ne....
pomooooooc, co sa jej najhorsie moze stat?
idem jej dat chytro polievku, snad to neuskodi....

anika
30. jan 2007

hani, klud, daj jej nejaku tekutinku, papanie, cicik, hocico.Kamoskin maly prehltol alobal, vykakal ho, ale papier sa najskor rozlozi.este pokukal okolo postielky, v postielke, ci to nepotrhala len na drobne, aj v puske, ci to nema ponalepovane na podnebi.

hanka274
30. jan 2007

z pusy som vytiahla, aj z postielky, je to mensia polka....
alobal? kokso, no to je daco.....

nikolasko
30. jan 2007

klud nevieš z čoho priberie 😉 včera si
Ničo pochutnal na papierovej vreckovke a ako som už písala ešte si aj odgrgol 😀 sú to čísla tie naše detúrence.Dnes musím zaklopať klop klop je ako medík práve spí boli sme aj trošku vonku skoro nás odfúklo ale asi mu to prospelo 😀 😀

hanka274
30. jan 2007

hej, viem pisala si aj grg, len som myslela, ze tak trosku si odtrhol, nie skoro polku, jak Hanca... 😲

sweetienka
30. jan 2007

ahojte babulky, strasne sidielka su tie nase deticky, mne Dianka uchmatla piskotku, schovala si ju v rucke a potom strcila do pusy, tak som sa zlakla...
moja znama mala podobny problem, maly jej spapal papierik, na ktorom mala napisany recept 🙂 je dolezite dobre sa za tym napit, takze nebojte nic 😀
ja musim tiez davat pozor, ked sa mala zobudi...uz nezvykne vykrikovat, snazi sa zabavit sama vytahovanim veci...hned vedla postielky ma prebalovaci pultik a kremy su Nr.1 🙂

kremy: treba v zimnom obdobi kremovat tvaricku aj rucky, aj ked ma babo rukavicky, tiez pouzivame niveu, ale zacina mat okolo nosteka suchsiu pokozku, tak neviem cim jej to mam natierat, vraj je dobry seba med, mate skusenost?
ozaj a Vase babatka uz tiez chodia ako barunkina Simonka? lebo my akurat tak lozime, chodit sa nam moc nechce, po par krockoch si sadne a lozi, tak som zvedava ako su na tom ostatne aprilcatka...

hanka274
30. jan 2007

ahoj, chodime da sa povedat casto, skoro stale. Ale s pridrzanim.
Sebamed pouzivam od 1.mesiaca mydlo. Je super. Zatial nam vyhovuje....

sweetienka
30. jan 2007

mydlo aj telove mliecko mame odskusane, len ten krem na tvar nie, ale aj tak vdaka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre