Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

kvendolinka
26. okt 2006

pekne ze?No ale si predstav ze mne doktor blbec cely cas tvrdil ze cakame chlapca,vsetko mala ladene do modra,celu vybavicku vratane kocika tak sme mysleli ze to bude Tomasko a na porodnej sale sok ze mate krasnu dceru tak som z toho soku povedala Nataliu ale nelutujem.Samozrejme nam vecicky vymenili v obchode za ruzove 🙂

curly1983
26. okt 2006

to naozaj? Normalne na ultrazvuku to vyzeralo tak ze je to chlapec´? Tak to musel byt riadny sok... No tak to nakoniec clovek aj tak ma prekvapenie....ci chce vediet alebo nechce pohlavie 😀

kvendolinka
26. okt 2006

presne tak.Normalne mi ukazoval ze tu su vajicka,ze ich krasne vidno a
tak.Chapes?Doktor s 25rocnou praxou mi toto povie ale uz som od neho prec.Teraz mam takeho zlateho mladeho.Cele tehotenstvo je ako krizovka lebo sa aj tak vylusti len na porod.sale 🙂Pri druhm uz nekupujem nic dopredu

curly1983
26. okt 2006

no tak to si neviem predstavit ten sok...ale aspon v tom si mala stastie, ze vam to teda vymenili v obchode za ruzove 🙂

kvendolinka
26. okt 2006

no asi tak ale kocik ostal modry lebo sme ho nekupovali v nasom meste ale to neva tak ja sa zatial lucim lebo mala sa uz nevie dockat kupela 🙂

curly1983
26. okt 2006

tak teda prijemne kupanie ... papa 😉

alzbetka
autor
26. okt 2006

ahoj, mali sme pekny dnik, dnes som toho postihala neurekom a este sme boli 3-krat vonku.barunka zo mna sa smiali naposledy v lekarni, najprv si mysleli, ze mala sa so mnou vadi, ale potom pochopili, ze to len tak krasne 😀 vyska.

atam
26. okt 2006

my sme dnes trosku oslavovali.nasa neter ma dva roky a lubko ma dnes presne 6 mesiacov.
a nie ste sami,aj my mame doma veeelkeho krikluna.vreiska vacsinou,ked je hladny a na verejnosti nahlas debatuje.to je sranda,ked ideme po ulici, nikoho nevidno,ale zato poriadne pocut.

anika
28. okt 2006

Ahojte aprilovky, aj ja medzi vas patrim, Branko sa narodil 20.Je to zbojnik, ma dva zubky, Ale trapi nas papanie, to je boj, teda okrem mliecka.

atam
29. okt 2006

Ahoj,Alžbetka,včera som sa nedostala k PC,tak s oneskorením prejem drobuľke všetko naj k dovŕšeniu prvého polroka. 🙂
Čau,Anika,vitaj medzi nami. 😉 Dobre sa vám dnes hajalo?Ako si zvykáte na zmenu času?My to ešte zatiaľ nepociťujeme,uvidíme večer. 😉

anika
29. okt 2006

Ahoj atam,dakujem, no, uz dost dlho strasime hore, este by som si dala povedat a vliezla pod perinku a o nasom tatovi ani nehovorim, ten to znasa najhorsie, Branko je plny energie, ja som sem len na skok, inak poletujem medzi sporakom a prackou 😉

atam
29. okt 2006

Ty sa ale máš,tak príjemnú nedeľu a neprežeň to,ja v nedeľu robím len nevyhnutné.pa-pa

barunka
29. okt 2006

ahojte... tak ja som teraz tiež dovarila, ale len pre simču a vyžehlila... ale môj manžel sa ochotne ponúkol, že plienky a také vyžehlí on, tak som skoro odpadla...

atam
29. okt 2006

Aj u vás tak strašne leje?Obedík je dávno za nami a moji hladoši chcú sladkô.Tak idem piecť len čo drobček zaspí. 😉

kvendolinka
29. okt 2006

caute babenky,prave som dofrcala od nasich tak mam trosku cas.To je ale pocasie co?A ked si predstavim ze bude aj horsie ako napr.navaly snehu ako pred rokom 😖 tak fakt neviem ako sa budeme brodit kocikmi co?Moja mala najradsej spi vonku takze dobre naobliekat 🙂

vandaa
29. okt 2006

Ahojte, prisla som Vas pozriet. Aj ja mam aprilca, Kubko sa narodil 1.4.. 🙂 Uz sa nam predrali kusok 2 zubky a momentalne prezivame placlive a nervne obdobie. Snad to uz coskoro prejde. Pekny vecer.

kvendolinka
29. okt 2006

ahoj vandaa.Ako vidim momentalne sme tu len my dve 🙂 My este nemame ani jeden zubok tak cakame a trosku mam aj strach lebo mala velmi zle znasa aj tu najmensiu bolest ☹ tak uvidime

vandaa
29. okt 2006

neboj, ked bude najhorsie das paralenovy cipok, ja som dnes uz musela dat a bol kludnejsi. Inak mame aj sukromne forum aprilovky, je nas tam cca 70 🙂. Je fajn si pokecat s maminami s rovnako starymi detmi, maju rovnake problemy 😉

kvendolinka
29. okt 2006

no cipky su pre kazdy pripad v chladnicke 🙂 a kde je to forum tu na modrom konikovi?

vandaa
29. okt 2006

nie, na http://frimec.sk/babatko/board.php , len sa treba zaregistrovat, trva to troska - robi to Verka osobne a potom aj prispievat.
Drzim palce aby to bolo bezbolestne!

anika
29. okt 2006

Ahojte kvendolinka a vandaa, aj ja som tu, ako ste zvladli zmenu casu?My celkom dobre, len rano sme skor vstavali, ale teraz sme isli spinkat ako vzdy.S tymi zubkami, ak trapia a nepomahaju na dasienka vsakovake geliky, velmi pomaha myrha. Poradila mi to detska sestra,pouzivaju ju na oddeleni, skuste sa na to spytat lekarky alebo najakej znamej sestricky, ak mate taku moznost.

kvendolinka
29. okt 2006

ahoj anika,zmenu sme zvladli celkom dobre ale cely cas ma len tahalo do spanku no hroza aj mala vela spinkala 🙂 Anika,vandaa hodtte vase deturence do fotoalbumu nech ich vidim 😀

anika
29. okt 2006

uz su tam

kvendolinka
29. okt 2006

Jeeeeeeeeej zlaty chlapcek ale to ide rychlo co?zachvilu nam chodit budu 😉

alzbetka
autor
30. okt 2006

ahojte, uz som konecne pri compe, vikendovali sme u svokrovcov. vcera bolo otrasne, celu cestu domov lialo, este ze mala spinkala v aute 2 hodiny. my sme zmenu casu znasali dobre, iba rano skorej vstavame. a atam dakujeme za blahozelanie. pekny den.

kvendolinka
30. okt 2006

ahoj Alzbetka,tak nakoniec ste tu cestu celkom dobre zvladli hm?Co budete porabat dnes?Ja sa chystam s malou von okolo 12-tej ked sa napapa a este idem vysavat blee 😝

alzbetka
autor
30. okt 2006

mne mala teraz zaspinkala a tiez chcem ist s nou von, ked sa napapka 😀

vandaa
30. okt 2006

Ahojte, no dnes bol Kubko hore uz o 4:33 takze uzasne rano, nastastie po 1,5 hodke zaspinkal a ja snim. Ja som skusobne dala fotecky na http://www.mojefoto.sk/index.php?lang=&page=lis...
Co je to ta myrha?

kvendolinka
30. okt 2006

jej Vanda to su krasne fotecky aj ja som sa pokusala dat ich do fotoalbumu mama a ja ale nejako mi to nejde 😠 aj my sme boli hore o 3:55 ale napapala sa a spala do siedmej.Baby ako odstranujete supinky na hlave[ak to vobec vase deturence maju}ja som jej to pred mesiacom vycesala olivovym olejom ale opat ich ma na hlavicke 😠

vandaa
30. okt 2006

Dakujem! No uz som fotky pridala aj sem.
Tie supinky som dostala prec pouzitim takej hnusnej gebuziny co mi predpisala dr., chudatko mal mastnu hlavu 2 dni. No neviem si spomenut ako sa ta mast vola, je zarabana. V sobotu som ju vyhodila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre