• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätká apríl 2006

23. apríla 2012 
Baby ak tu niektora budete teraz v noci,napiste,ja sa sem priebezne pozriem.Kym tu nemam muzika,tak si tu po nociach surfujem :wink:
5. mar 2007 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, si tu?
tak dnes som sla na ten danovy na sevcenkovu, co ste z BA viete....isla som z mosta noveho. Boli do 16-tej, a ja som 15:56 stala na tej svetelnej krizovatke pri Shellke :sunglasses: :sunglasses: ....chytro dolava, dolava, zaparkovat a sup pomedzi skulinku dveri dovnutra...chichi, tak som prefrcala okolo straznikov, ze mi nestihli nic povedat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....no ale ja som vedela, ze len nieco odovzdam, ze baby tam zdrzovat nebudem. No a o 16:05 som uz urcite sedela v aute a startovala :sunglasses: ....do soc. idem v stredu, zajtra uctovnicku musim navstivit....to zase bude pojmov a cisel.... :frowning2: :frowning2:
6. mar 2007 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Baby, ja si tu čítam, čo ste popísali a Vaneska sa zatiaľ nakŕmila havovými granulkami. :confused: Bola podozrivo ticho, tak som kukla čo robí a ona sa kŕmi. :rolling_eyes: Tak som jej dala čajík, nech to zapije a dúfam, že to nebude mať následky :confounded: Veď to je tiež mäso a vitamíny :sweat_smile:
6. mar 2007 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
cairka, Brano zase zo zlosti, ze som sa mu opovazila ponuknut papat, mi vyhodil misku z ruky, takze som ho musela pichnut pod tocku :unamused: a komplet prezliect, teraz trucuje v postielke :wink:
mne mama stale pripomina prihodu, ked som asi ako rocna zjedla nasmu psovi z misky sliže-uz vtedy som bola pazrava- a vidis, som tu :grinning:
6. mar 2007 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera tu bolo riadne živo. Kittyna vitaj.
Barun, nech už sa vám dnes viac darí pri zisťovaní diagnózy, hlavne nech natrafíte na lepšie doktorku. :wink: A najlepšie by bolo, keby Simi už vyzdravela a nemuseli by ste vôbec behať po doktoroch :dizzy_face:
6. mar 2007 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Baby Vy ste ma tak rozosmiali :grinning: .My sme tiež mali psíka,8 ročnú fenku kokeršpaniela, ale museli sme ju dať utratiť, lebo vážne ochorela a hneď na to som zostala tehotná so Saškou.
Barun ako je malej? Baby spia vaše detičky na vankúši?
6. mar 2007 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivcap, Vaneska v postieľke nemá vankúšik, ale tým, že v noci spí so mnou, tak tam spí na vankúši. Ale ja mám len taký, možno centimetrový na výšku. Ja tiež nemôžem spať na vysokom - nikdy som nechápala, ako mohla moja starká spať na 3 takých veľkých :confused:
Ináč, my máme 8a pol ročnú fenku, tiež už sa správa ako taká staršia pani, ale zdravie jej zatiaľ našťastie slúži.
6. mar 2007 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Hani ja som okolo 12 isla spat,ty si teda nocny vtak.
Cairka nove fotecky nemaju chybu,malinka ma krasne oci.S tym zradlom to je sila :grinning: Aj u nas je podozrivo ticho,ked ma nieco v puse.Minule mi zjedla trosku rolky z toaletneho papiera.Inak ked si da nieco do ust,tak je strasny problem jej to z tadial vydolovat.
Ivca my mame uplne plochy vankus,ale kedze tiez spi so mnou,tak casto skonci na paplone a v roznych polohach.
6. mar 2007 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tak som natrafila na dve veľmi múdre a milé doktorky a každá má svoje vysvetlenie a veľmi logické. Jedna, u ktorej sme boli, zastáva názor, že to najskôr nebude potravinová alergia, ale skôr na vonkajší podnet a prikláňa sa k oblečeniu, lebo Simi má už vyrážky len tam, kde sa jej napríklad dnes dotýkal holého tela svetrík. Pod bodynkami ani pod pančuškami nemala nič...
alebo to môže mať zo zúbkov...
A vybaví nám ďalšie očkovania u jednej super doktorky a takisto aj alergologa, čo je jej kamarát a tí nám vraj určite pomôžu.

a druhá, mi dala vysvetlenia hneď dve.
1. že simi ma sklon k alergii a tymi dvoma ockovaniami DTP sa nadmieru
senzibilizovala a teraz stacila len stopa antigenu aby zareagovala. Je
mozne, ze ak by dostala klasicku DTP, bolo by to este hrozivejsie.
2. Alebo ide o spoluucast viacerych faktorov, ktore spustili takuto
neprimeranu reakiu. Jednak je to ta senzibilizacia klasickou DTP 2 x, potom
zubky, mozno nejaky virusovy infekt a uz je toho vela.

takže máme ešte zostať chvíľku na HA mlieku a postupne zaraďovať potraviny do simonkinho jedálnička, ale s trojdňovým odstupom. A máme sa vyhnúť mrkve, zemiaku, jablku, zeleru, petržlenu, lebo sú to silné alergény...

Tak snáď už budeme o.k.
A ozaj, môj nápad na narodeninový darček je v ťahu, dnes simonkin dedko iniciatívne privliekol domov odrážadlo a simi s ním už otrepala kus steny v dome... :confounded:
6. mar 2007 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barun, super, že už aspoň prišli na dôvod. Teraz len poslušne dodržiavať príkazy tety Dr. a budete OK :sunglasses:
Alita, ďakujeme za pochvalu fotiek.
Zajtra máme v centre karneval. Som zvedavá, ako malá zareaguje na toľko ľudí a ešte aj v maskách :confused: Vaneska bude niečo medzi princeznou a bielou pani :grinning: Potom pridám fotky zajtra.
6. mar 2007 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Barun, tak som rada, že ste sa dostali do tých správnych rúk. držíme palčeky, aby to zabralo a boli ste fit.
Cairka super fotečky. Vaneska je strašne zlaté bábo a vyzerá staršie aspoň na fotkách. :wink:
6. mar 2007 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka, vidíš, mňa sa dnes mamina kolegyňa pýtala, že kedy je v maďarskom kalendári vaneska, lebo v slovenskom nie je a nevedia, kedy oslavovať meniny. Kedy oslavujete vy????

a baby, ďakujem za držanie palčekov. Simi už nemá ani jeden ďubanec, vyzerá to, že konečne sme nabrali ten správny smer a môžeme skončiť hladovku.
6. mar 2007 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alita, hanka, ja uz som tu
6. mar 2007 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja,co nemozes spat?
6. mar 2007 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee, studujem nieco, citam si a tak
bdiem nad spankom mojich chlapov :grinning:
6. mar 2007 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vyuzivam nepritomnost mojho draheho,normalne to tu okupuje po 22
6. mar 2007 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tu normalne tiez nebola, ale dnes to moj muz vzdal uz o deviatej, ani futbal ho nebral a teraz chrape, pomooooc :angry:
6. mar 2007 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez ked si sadnem k internetu sa tu zapletiem do polnoci,ja len cakam kedy sa tami zobudi na mlieko a potom zalahnem
6. mar 2007 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanka to uz vzdala,takto v noci ma nenapada nic babatkovske,preto sme sa stretli na inej teme :grinning:
6. mar 2007 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz len sem tam papavame v noci, iba ak sa vecer menej napapa, inak pekne zacal v noci spinkavat.Teraz asi pred hodinkou sa trochu prebral, sadol si zmenil si polohu, opacne ako ho ukladam, tam, kde mava nohy, ma hlavu :wink:
6. mar 2007 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale coby, tusim je na navsteve v nemocnici :wink:
6. mar 2007 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mas fajn,spava ti v postielke?ja ju tam uz neviem naucit,lebo sa tam otlcie a to ju zobudi,jej je mala aj nasa obrovska postel :frowning2:
6. mar 2007 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto nas zanedbava,po navstevach chodi :grinning:
6. mar 2007 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: to bolo dobre v tej nemocnici anika,si predstav co si pomyslia ti co nevedia o com...
6. mar 2007 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja Branka uspavam vo velkej posteli, potom ho dam do postielky, ale v noci ho prenesiem k nam, ked zacne mrnkat a to ma celu postel len pre seba, my sme na krajicku :sunglasses:
6. mar 2007 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. mar 2007 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to poznam,mne pekne spinkavala do 6 tyz. a potom sme isli do nemocnice-nejaka crevna vyroza a ja som tam zo stresu uplne stratila mlieko,tak som si ju davala k sebe aby som si ho znovu rozbehla a takto to dopadlo :frowning2: uz ju nemozem dat naspat
6. mar 2007 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, uz som doma mama. Idem studovat co ste dnes popisala. O chvilu pisem....
6. mar 2007 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taketo spinkanie ma hlavne velke pozitiva/teda pre mna urcite/, spinka pokojne, nebudi sa tak casto, je hrozne zlaty,ked sa preguli a privinie ku mne -hovorim tomu, ze do lavorika/oprie sa o mna chrbatikom/
6. mar 2007 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my bez vankusa v postielke, my s manzim spolu zvlast s veeeelkymi vankusmi, teda s jednych poriadnym a potom kazdy zvlast este ma svoj milovany vankusik nekupovany, vyrobeny....usity...
Barun, no konecne. Som rada, ze ste konecne na nejakeho lepsieho natrafili. tej svojej daj okamzitu vypoved. A mrkva, zemiak je silny alergen? O tych dalsich som vedela, ale mrkva a zemiak? :unamused:

alita a teraz este kojis?
6. mar 2007 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok