Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

kvendolinka
4. apr 2007

Caveskoooooo 🙂 Dnes je u nas velka oslava 🙂 presne pred rokom sa nam narodila nasa princeznicka Natali.O takomto case mi uz plodova voda tiekla prudom 😀 😝 Idem chystat tak sa tesim.Zatial papa 😉

ivcap
4. apr 2007

Natalinke všeeeetko najlepšie, nech to zlé ju obchádza celý život a nech ju životom sprevádza pani Šťastena. Posielame so Saškou pusinku. 😲

cairka
4. apr 2007

Natálke prajeme všetko najlepšie, nech ju mamina s tatíkom počúvajú 😀 A hlavne veľa zdravíčka 😎

sweetienka
4. apr 2007

vseeetko najlepsie Natalke k narodeninkam 🙂
alita, aj my sa len chystame do toho senca, zatial sme neboli, ale pocuvame len same pozitiva, tak ma to tam velmi laka
a babulky, ani my este nechodime

anika
4. apr 2007

natali, krasne narodeniny 🙂

sweetie, chcem sa opytat nieco ohladom kocika. Ty mas myslim S4.Kamoska si nedavno kupila S6 a ma nejaky problem s kolesami.ma zadne kolesa plne napichanych kamienkov 😎 , tak som dostala za ulohu sa nato spytat niekoho, kto ma rovnaky kocik, ci aj druhy ma take nieco. 😉 🙂 Dik

hanka274
4. apr 2007

Natalke vsetko najlepsieeeee!!!! Vela vela zdravicka.
No teda janakl, to fakt pozeram, vy uz mate velku kocku doma. Fakt kukam. Ja som akurat vecer pri kupani, hlavne pri obliekani myslela na Barunku--Simi, ze ta nasa Hanka to je este take mrne aj vyzorovo. Ona je taka malunka a jemnunka, take male 8mesacne babo. No a kde by 8mesacne babo chodilo same??? No nie? Ale inak rozumovo je normal na rocne. Aj ked na mna krici, a ako meni intonaciu hlasu.....Ale na pohlad je mladsia....
dnes sa chystam ku strkovcu s jednou kockou-nepoznam, len mam par plienok, co su nam uz davno male a tak som dlho nevedela co s nimi, vsetci v okoli su uz tak ako my na 4-kach. No a jej to podarujem, ma malu dcerku. Tak uvidim, mozno sa skamaratime a budeme chodit kocikovat.....
A co Alita? Nepojdes dakedy k jazeru, chodime aj my na to ihrisko na hojdacky a pozerat "detiiii"-ako mala vravi....a kacky a samozrejme havov, z ktorych chyta amok a vyskakuje s kocika. Uz nastastie netreba fusak, tak ju mozem priviazat....aby som ju nestratila... 😀 😀 😀

sweetienka
4. apr 2007

anika, no veru neviem, co to moze byt, ja na kolieskach nemam ziadne kamienky, ani nic podobne, neviem, po akych cestickach kocikuje kamoska 🙂 ale je mozne, ze do dezenu sa usadili malinke kamienky, ale to ide vycistit
keby to bolo vaznejsie nech to ide ukazat do predajne, my mame kocik uz rok a zatial som maximalne spokojna, klop, klop, klop 🙂

hanka274
4. apr 2007

jani, nejak som sokovo zabudla napisat postreh z tvojej cesty do roboty. No vlastne neviem co by som napisala, len si davajte pozor. Ja by som im kazdemu ruky odtala a tak nech sedia doma, ho....da.
a ty chodis do roboty??

anika
4. apr 2007

sweetie, dakujem.

alita
4. apr 2007

NATALKE VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINAM,POSIELAME PUSINKU 🙂

Sweetienka ja niekedy cez tyzden skocim do toho Senca.Muz sa mi dnes vrati,tak pojdeme spolu to tam omrknut.Tamarka miluje vodu a viem si ju predstavit ako si to uziva.V DM som videla take jednorazove plienky do vody,nepoznate to?Alebo jej mam kupit plavky a kde?

Hanka mi to mame kocikom daleko na Strkovec,bola som tam s kamaratom a jeho synom,tak nas odviezol.Ale niekedy sa mozme dohodnut,zbalim lopatky a stretneme sa.Aj Sweetienka by sa hadam pridala,co ty na to?
My ideme na Velku noc k nasim a tam aj oslavime Tamarkine narodky,tak niekedy potom 😉

kvendolinka
4. apr 2007

Dakujemeeeeeeee vsetkym za krasne blahozelania 🙂 Baby 3torty kto to u nas zje? 😖 Taaaaaaak rada by som sa s vami podelila poslem netom? 😀 Akurat mam trosku cas lebo mi schne dlazba 😝

hanka274
4. apr 2007

a sweetienka byva blizsko??? to som nevedela, ja mam uz hokej, kde kto byva....

alita
4. apr 2007

Kvedni hod sem,dam si ku kavicke 😀
Hanka nebyva blizko,ale mozno by sa dopravila 😉

nikolasko
4. apr 2007

Natálke prajeme aj my s Ničkom vela zdravia štastia a spokojnosti poriadne oslávte a potom chceme fotočky 😉
baby ja nejak nestíham Niki sa už sám púšta chodiť a samozrejme nieje to bez úrazov zase má fasa hrču na čele ☹
inak behám po nete a hladám záclonu s mackom Pooh nemáte niekto nejaký dobrý link dakujem

anika
4. apr 2007
ivcap
4. apr 2007

Čaute. My sme mali blbý deň. V Poprade zima 3stupne a fúkal strašne studený vietor, ani von sa nedalo ísť. A Saša mi na potvoru spala len hodinu. Celé poobede bola hrozne mrzutá, tak som ju skúsila dať spať o piatej, spustila neskutočný plač 😠 . Bojovali sme do šiestej, potom som ju okúpala a o pol siedmej mi zaslala. Ani sa nestihla otočiť a už spala. Som zvedavá, o ktorej sa ráno zobudí. Dúfam, že to nebude o piatej. ☹

anika
5. apr 2007

kvendolinka, mala si to uzivala, na tych fotkach je zlatunka.Kocik je krasny.cmuk

kvendolinka
5. apr 2007

ahojte babulky 🙂 pridala som par foteciek zo vcerajsej oslavy 😉 mala bola strasne zlata,pekne vsetko predviedla co vie ale som ju dala predtym spat lebo to by s nou potom bola katastrofa 🙂

cairka
5. apr 2007

Ahojte, krásne fotky, krásna Natálka na nich 😉 A tá torta jej zjavne chutila 😎

cairka
5. apr 2007

Nám sa dnes darí, už sme mali vyhádzanú skriňu, rozliatu psicinu misku na vodu a ako bonus vysypané skoro celé kilo múky 🙄 Ak bude takto pokračovať do večera, tak neviem, či ešte budeme mať kde bývať. Ešteže za hodinku ideme plávať a potom máme službu v Centre. Prajeme vám pekný (opäť) slniečkový deň.

cairka
5. apr 2007

Tak a máme za sebou ďalší krvavý pád. Asi si ideme objednať prilbu. Ale malá by potrebovala takú brankársku. Neviem prečo, ale ona sa furt buchne do pier a zúbkov. ☹ Už nech poriadne chodí, toto je asi najhoršie obdobie na pády. Teda dúfam 😅

anika
5. apr 2007

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1028093
este som nasla toto, nikolasko 😉 to je peknunke
inak mi spinkame, je este dovaram obed pre Branka, boli sme na chvilku vonku, ale je zima a fuka, tak snad poobede bude lepsie.
Musim Branka pochvalit, zacal stavat vezicky z kociek, nie len burat 😉
cairka , ja to u nas vidim na hadzanarske chranice/musim vyhrabat svoje stare storocne/, po nozickach ma samu modrinku 😖

nikolasko
5. apr 2007

anika dakujééééém toto isté som našla zatial aj ja ale rozmerovo nám to nesedí ☹ 😢 😠 si zlatá 😉
kvendol vaša Natalka je krááááásna princeznička na fofočkách 😉 😀

ankejka
5. apr 2007

Ahoje aprilcata, my sme z konkurencnych tych utajenych, ale podarilo sa mi zabludit aj k vam. Mam maleho Martinka, nar. 27.4. a ako bonus k tomu ešte štvroročnú Natalku.Je take normalne babo, trosku zavisle od materskeho mliecka a bojujuce proti svojej starsej sestre, ktora mu pacha stale nejake zvesrtva. Zacal nam chodit asi pred mesiacom, urazy mame na kazdodennom púoriadku.
nikolasko - to som chcela, pozeram, ze si z Nitry, tam mali detske zaclony (aj poohove) na trznici na poschodi v zaclonovom obchode, blizko tych strednych schodov. A maju ich aj u nas v obchode, len to je v Bratislave. MViem, ze su dve vysky, jedna je 160CM a tadruha tusim 220 a je to metraz.

barunka
5. apr 2007

ahojte baby, trošku po dlhšej dobe, mám teraz púť po zubároch a hlavu v smútku. ☹

Takže oneskorene gratulujem našej Natálke, nádherné fotočky 🙂
alita, my sme mali tie plienky do vody od huggies, zháňali sme ich minulý rok snáď po celej BA a poriadne sme ich aj využili. Sú super, krásne obrázkové.

cairka
6. apr 2007

Ahojte. My máme tie plienky do vody z DM Babylove a sú fajn. A aj cenovo prijetelnejšie 😉 Aj inštruktorka na plávaní vravela, že sú kvalitou porovnateľné s huggieskami.

sweetienka
6. apr 2007

ahojte babulky,
v prvom rade zelame krasne velkonocne sviatky 🙂 dievcatka a mamicky nech su kvalitne vysibane, vypolievane a chlapciatka nech vysibu vela coko vajicok 😀
alita, hanka, dopravila by som sa 😉
a alita, barunka dufam, ze sa vidime na povelkonocnom stretku 🙂 majte sa krasne

janakl
6. apr 2007

ahojte... aj my sa pridávame sice trosku oneskorene, ku gratuláciam. Natalke prajeme všetko len to naj, naj, vela zdravíčka hlavne, nech ju mamina s tatinom posluchaju... natali, niečo ti pošepkám, zariad si to už teraz, lebo potom už bude neskoro 🙂 a tato s mamkou si budú mysliet, ze posluchat más ty.

pozrela som foto, teda toriet a toriet.. mala bola aká vyobliekaná, fakt modelka 🙂
Ja som konečne včera odovzdala papiere, tak si tu teraz môzem spokojne odfukovat, ale nie zase privela, aby som si nezvykla 🙂 už ma čaká zandbaná kôpka papierov, s názvom tá predsa môze pockat... hmmm este z marca. boze ja to fakt nestíham..
baby, bratislavcanky, neviete náhodou, či maju v ikei taku záclonu, bola medzi detskými vecami, je to cisto biela záclonka a na nej su nasite také farebné motýliky, krídla trčia do priestoru. Ja som ju tam videla este kedysi viac ako pred rokom a stále mam na nu chut, ale pred vianocami tam nebola.

kvendolinka
6. apr 2007

Ahojte 🙂 Jani 😀 😀 😀 Natali odkazuje ze o.k.a este raz dakujeme za gratulacie a prajeme krasne prezitie Velkonocnych sviatkov,babam vela vone a vodicky{ale s mierou}a chlapcom vela peniazkov a vselijakych dobrot.My ideme k nasim tak prideme az v utorok.Pa pa 😉

ivcap
6. apr 2007

Ahojte babenky,tiež Vám prajem krásne Veľkonočné svietky. Ja síce tieto sviatky nemusím, ale čo už. Konečne sme kúpili tú trojkolku, chceli sme so psíkom ,ale tie boli pokazené, pretáčala sa na nich rúčka, sú to neskutočné šmejdy. Za tie peniaze by mohli byť kvalitnejšie. Dúfam, že tá naša niečo vydrží. Pridala som nejaké nové fotečky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre