Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

anika
18. apr 2007

nikolasko, aj ja este pouzivam dojcensku vodu na mliecko a aj ju prevaram.
Na varenie som vzdy len z vodovodu.Ja moc mineralky nemusim a doma pijem vodu z tocky.
U nas tiez prsi.Nicko ma krasnu izbicku. 🙂

cairka
18. apr 2007

Ahojte. Aj u nás prší. A ešte nám majú odstaviť výťah kvôli kontrole, tak budeme určite doma. 😒 A aj tak sa ešte doliečujeme, ale už by som s ňou vybehlam keďže už nemá teplotu a doma sa už nudí 🤐
My máme vraj najlepšiu vodu v SR, ja pijem len čistú z vodovodu a malej ju tak, či tak preváram, takže tiež používam vodu z vodovodu. Ale je pravda, že keď sme chodili k tete do Prešova, tak tam sa čistá voda piť nedala, takže verím, že aj u vás je taká divoká. Tam by som tiež používala dojčenskú vodu.

kvendolinka
18. apr 2007

Ahojky 🙂 U nas je tak vselijako,vyzera to,ze bude prsat a von sa dnes tiez nechystame lebo musime na nakupy a mala bude s babinou.Ja pouzivam az teraz od roka vodu z vodovodu a prevaram ju 😉 Nikolasko kraaaaasna izbicka 🙂

kvendolinka
18. apr 2007

Ja pouzivam kremik na opalovanie sebamed OF50 ale aj tam je ta cena nehoraaaaaaaazna 😠 Ale pocula som za kremiky babylove z dm-ky su vyorne tiez OF-50 a tie stoja tusim 130,-

sweetienka
18. apr 2007

ahojte babulky,
ja som zatial stale pouzivala lucku, aj na varenie aj na pitie a stale ju prevaram, myslim, ze malej este dlho nebudem davat vodu z vodovodu
nikolasko, krasna izbicka 🙂 Nicko je urcite spokojnucky
no a Simonka v zoo bola rozkosna, je to kocka po mamicke 🙂 inac aj my sa v lete chystame do bojnic, tatino nam to slubil este minuly rok 😀

barunka
18. apr 2007

baby, tak v tých bojniciach spravíme v lete megastretko. A minimálne môjho manžela vystrie z toľkých detičiek 😀 😀 😀
nikolasko, tak to máš teda pravdu, tá nivea je nehorázne drahá, 500 korún za jeden krém je riadna šupa, ale oni to asi berú tak, že však to tak či tak musíme kúpiť, tak oni aspoň zarobia...
čo sa vody týka, tak ja už asi nejaké tri štyri mesiace používam len vodu z vodovodu, ale my sme na dedine a máme ju čistú. Dovtedy som dávala tatranskú vodu, lucku mi odmietala. Potom sa začala tatranská voda zle zháňať, tak som bola nútená prejsť na inú. A z vodovodu bola jediná, čo mi potvora vypila
počasie sa nám teda poriadne pokazilo, ja som bola ráno so Simi na pošte a ešte sme cestou aj zmokli. Ona sa vystrkovala z kočíka, aby bola mokrá čo najviac a Paťko vedľa mňa kričal, že kutná utekaj, lebo zmokneme. Musíme sa ísť skovať... 😀

nikolasko
18. apr 2007

babulky dakujem za pochvalu 😵 a verte že ja si to užívam viac ako Ničko 😀
to som rada že ste s tou vodou na tom podobne po včerajšku som sa cítila ako nejaká márnotratná matka ☹ a čo už papkajú vaši drobci Niki už ochutnal aj rajčinku a cibulku celkom mu bralo 😝

janakl
18. apr 2007

ahojte,
my niveu urcite používat nebudeme, mala ju neznása dobre, aspon čo sa týkalo krému do zimy... sestrine deti su dost silné alergicky a tá mi odporucila deylong a hned sme ho aj vyskusali 2x a nevadí nám, takze ideme na ten... je tiez drahy, stojí cez 4 stovky ☹
my vodicku z vodovodu zatial nepijeme, len lucku, malinká mala silný reflux, tak nám to ani doktorka neodporucala... napriek tomu som vyskusala 2 dni vodu z vodovodu a hups, zatazený zaludok a vrackala znova... takze máme nadalej Lucku, na tu je drobec zvyknutý, ine, okrem drobceka u nás ani nezozeniem..
no a keby ste vy vedeli, s kým si dnes písete 🙂 s cerstvou milionárkou s obrovitánskym uverom na krku ☹ dnes nám schválili uver a este dnes aj prisli korunky na účet... neviem či sa mám tesit, alebo plakat, mám obrovitánsky strach a od rána som mala krrrrrce a prehánacky na wc, čo som bola nervozna z toho jak pes. manzel sa na mne bavil, ze čo stresujem....
ani my dnes nepôjdeme von, je otrasne, a to sme cez víkend chceli íst do tych Bojníc, reku to bude asi posledný víkend, čo sa nám bude môct venovat aj tatino a este by sme si to tak bezstarostne uzili... 😕

hanka274
18. apr 2007

ahojte, no ja som mala papierovaciek kopu, a potom som kaslala na vsetko v byte a boli sme cele dni vonku. Dufam,ze ste uz ozdraveli kto bol chori, a oslavencom, vsetko najlepsie!!!!
My pijeme Tomu Natura, nemusi sa prevarat, takze tak, a z poharika-juchu!! po glgoch velkych-tesiiim sa! 😀
obliekame sa body s kratkym rukavom, ponozky, nohavice, sandale, klobuk. Dava dole, ale niekedy ju zabavim a nevsima...chvilku...uz som sa parkrat vracala po nho kusisko spat. ☹
😝 asi ho dam na snurku, ako vsetky "ozdoby" v kocari. Chodievame na korcule do Rusoviec-Cunovo. Parada.
Baby bola som v Avione v tom HM a CA. No ale v Cechach maju lepsi vyber! To som necakala toto. Ja som tam nic pre malu nevidela, okrem takeho trojbalenia za dobru cenu 379 sk, a jedneho krasneho klobucika ruzoveho, vzorovaneho, ktore mali iba male cislo. Nic ine, ja teda vyberava nie som, ale fakt som myslela ze to bude ako v Cechach, napriklad v brne, maju tam aj viacej toho, je to celkovo vacsie, vacsi vyber. A schvalne som potom pozerala iba po veciach pre mna, no a v HM a CA mozno po 1 kuse, viacej veci som si nasla v NewYorkeri, fakt. Nekupila (zatial), ale nasla viac. fakt som trosku sklamana. No a my sme kupili malej toho havina na tahanie v Draciku.
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
idem pozriet na foto. pridam aj ja nejake....
ivcap-ty si tusim pisala o praci, ty ides teraz v septembri do roboty? mozno som mimo diania....musis alebo ako? ved az po 3 rokoch nie?
Jani, a co chcete kupit byt alebo nieco take? Ako s podnikanim?

hanka274
18. apr 2007

baby, pridala som aj ja foto.
Pekne fotky mate, Nikolasko, pekna izbicka, Barunka pekne fotky zo Zoo, a super foto mate z oslav, no uvidime ako nasa dopadne. 🙂
baby-chcem sa este nieco opytat, potrebujem radu. Chceme si dat vymenit dvere za bezpecnostne. Poznate nieco dobre, financne lahko stravitelne a tak...
Inak chystam sa cez week okrem korculi, robit svieckovu. Snad bude malej chutit, ved tam je zeleninka, miesto smotany dam biely jogurt dobra mama (inak bananovu dobru mamu mame kazdy den na ranajky-to musi byt). No a masko moze, len co s knedlami. Co myslite? Moze to? Ved ma uz rok, neviem. co myslite?
A kolko mate zubov? Ja som minule objavila dalsie 2 dolu, okrem 1-tiek, skor take 4-ky az. No a vcera dvojky dolu. Takze dolu 6 ks, a hore 4, spolu 10. Kojime, takze uvidime...
Bola som u zubarky a ta uz len "ciha" kedy prestanem kojit, lebo musim ist na komplet RTG bo mi pusa vselijako vypada, len nie dobre a pekne a zdravo. Hruza, tiez si potrpim neskor...

to ja odoslem a potom si spomenem co som chcela, preto na dvakrat. A urcite si zase spomenem v posteli ked uz bude PC spat.
Inak bru noc, zase 1 hodina, ojoj. Robim do vecera DPH, tak potom neskoro dojde aj na MK... 😀

kvendolinka
19. apr 2007

Cauko 🙂 Hani dobiehas zameskane prispevky? 😀 Nikolasko presne nadtym som rozmyslala aj ja.Natalke uz moc nechutia tieto zel.prikrmy aj som rozmyslala ze uz bude papat to co my ale dnes mame francuzske zemiaky a zajtra chce manzel drzkovy perkelt tak to nehrozi lebo to je same korenie 😝 Hani ja by som po kuskoch malej davala knedlu ved aj chleba je kysnuty podla mna uz moze knedlu.Co myslite?Treba ich uz pomaly naucit asi na vsetko lebo ked nastupia do skolky aj tak ich to caka no nie?
Ozaj barun,vcera sme museli kupit na ten nas chicco kocik slnecnik kedze sa neda preklopit rucka tak mala bola zo slnka neskutocne nervozna a j ju dost opalilo 😒 Simi to nevadi?Ale ta cena za slnecnik.....ze500sk uz fakt niesu normalni 😲

anika
19. apr 2007

simonka a jej maminka, zelame vam k prvemu rociku vsetko, co si prajete, vela zdravicka a vela zabavy 🙂 Pusinku od Branka

kvendolinka
19. apr 2007

Simi vsetko vsetko naj najlepsie k tvojmu prvemu rociku,vela zdravia,stastia,milujucich rodicov a nech ta vzdy v zivote sprevadza teta stastena 😉

cairka
19. apr 2007

Pripájame sa ku gratulantom a prajeme Simonke všetko len to najlepšie, veľa šťastia, zdravia a čo najmenej úrazov. 😉

cairka
19. apr 2007

Hanka, mne dr. odobrila knedľu už okolo 10 mesiaca.
Baby, malej sa strašne zhoršil ten ekzém - úplne si škriabe až do krvi, zajtra ideme k dr., ale aj tak ma to štve. Nejedla nič nové 😖 ešte možno to bude s liekov (ATB), ale neviem isto 😒

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barunka
19. apr 2007

baby, ďakujem v mene Simi za všetky gratulácie. Oslavovať budeme až v sobotu, tak pridáme fotočky.
kvendolinka, čo sa slnka týka, tak Simi je z neho nehorázne besná. Vadí jej od narodenia, stačí, že na ňu sekundu svieti slnko a už jačí, že ju je počuť na druhom konci slovenska. Teraz si musíme dať tmavé folie na okná do auta, lebo rolety nám dáva dole. A ten slnečník sme hľadali aj my, ale všade majú vypredané. Už som z toho na nervy. Tašku zháňam už vyše dvoch mesiacov a teraz slnečník.

kvendolinka
19. apr 2007

Barunka aj my sme vcera kupili u nas v LV posledny cerveny.Skus mrknut sem:http://www.bonus-detom.sk/product.cgi?d=4953 neviem aku chces farbu ale nemaju tam vypisane ze vypredane tak by mohli byt.A madlo si uz zohnala?My sme to kupili hned aj s kocikom lebo ani to nemaju.Hroza 😠 uz sa tesim na fotecky z oslavy 😉

kvendolinka
19. apr 2007

alebo skus tuto:http:www.kocik.sk/oststne doplnky.php

barunka
19. apr 2007

no madlo sme tiež kúpili spolu s kočíkom, vzali sme vtedy asi jediný kus čo mali. Ja neviem či vlastne vôbec niečo zoženiem na ten náš kočík, lebo mrenka zháňala na slovensku túto našu farbu a vraj sa na Slovensko vôbec nedováža. Tak asi budeme improvizovať... Idem kuknúť ten bonus deťom. ďakujem za tip.

kvendolinka
19. apr 2007

www.kocik.sk som to nejak dodzubala 😀 ze to nejede otvorit

barunka
19. apr 2007

kvendol, ďakujem za tipy, lebo my sme už pobehali Blavu, Senec, Galantu a nič... Musím ukázať manželovi a asi nakoniec objednáme z netu. Dúfam, že budú mať.
ďakujem, si poklad.

kvendolinka
19. apr 2007

barun s taskou si vobec nerob tazku hlavu.Ja som malej kupila predvcerom tasku peknu cervenu za 190,-a to u cinana a je uplne ako origos ku kociku krasna.Ty by si chcela tyrkysovu?

barunka
19. apr 2007

kvendol no také niečo. ale môže byť aj žltá, sivá, modrá, čierna... Mne je to už proste jedno, len nech nejaká je. Nedáš foto tej tvojej??? Na inšpiráciu. My sme už chceli kúpiť minule v hypernove takú tašku cez plece, dalo by sa to nejako uchytiť na kočík, ale milý pán predavač tam nenašiel čiarový kod, tak nám ju odmietol predať. 😨

ivcap
19. apr 2007

Ahojte. Barunke prajeme všetko najlepšie a so Saškou posielame pusinku.Dnes sme boli so Saškou na kožnom, znova sa nám urobil veľký pupík na nose. Dnes jej ho vyškrabovali s lyžicou, nič príjemné , veď si aj poplačkala. Dr som sa pýtala na opalovacie krémy a dal mi typ: Daylong Kids 40, Bioderma SPF20 detský - v nej nie je žiadna chémia. Kúpim asi ten daylong, zisťovala som v lekárni, ten je lacnejší.Aj keď faktor 40 sa mi zdá zbytočne silný, keď nejdeme k moru. S tou stravou, ja si myslím, že pomaličky už môžeme dávať všetko a tú sviečkovú s knedlíkom ja by som dala. Keď nechceš dať knedlík, tak malej uvar cestovinku.

nikolasko
19. apr 2007

barun Simonke prajeme všetulinko naj naj naj aby vám bola zdravá štastná a robila iba radosť od Nička vééélku pusinku 😵
joj ivca tak to si Sašula riadne vytrpela zlatinko malé tak jej pofúkaj aj za nás

ivcap
19. apr 2007

Barun, samozrejme tá gratulácia patrila Simke. 😉

sweetienka
19. apr 2007

barunka, mne jedna kocikovacia kamaratka poradila, ze slnecniky maju v KIKA take, ktore sa daju uchopit na vsetky kociky, ja som nemala cas ist sa tam pozriet, ale videla som ho a vyzera perfektne
inac ako tak pozeram na cas, tak Simonka ma presne rok a hodinu 🙂

mrenka
19. apr 2007

barunka, aj my sme kupovali slnecnik na ten chicco, je univerzalny,pasuje mi aj na quinny a je tusim z babylandu, stal 600sk,skus kuk tam..

hanka274
19. apr 2007

barunka, prajeme malej vsetko najlepsie aj my!!! Velku pusinu! cmuuuk!
No jasan, som chcela dat knedlu, ved uz je velka, len som chcela pocut, ze ANO. Fajn.
Baby a co tie moje dvere? nemate dake tipy.
cairka-ja mam tiez taky divny flak od tehu na ruke, velmi suchy, pomaha celkom obycajna kozmeticka vazelina. Tesim, ked uz ani to nebude stacit a budem musiet calovat 2000 za malinkaty krem ako kamoska kupuje pre synatora. Trosku vacsi jak zovirax a za 2 litre!
My mame dnes za sebou streku, zase Avion, kika, Ikea, kupila som tu zabranu na otvaranie suflikov z Ikey, vyzera to pevne a dobre. Myslim, ze sa to nenauci, no ale deti sa rychlo ucia a su prefikane a vedia sa vynajst, tak neviem.
Bola som pozriet aj sandalky na leto v Protetike na Bojnickej, nemaju. Ak tam budete niekto chciet ist, ani nemusite. My tam pojdeme az na zimu, alebo na jesen kupit uzavrete. Stoja 600 sk, a su naozaj velmi pekne. malo ktore zdravotne su pekne. Su take s detkymi motivmy a aj pre chlapcov farby aj pre dievky. No ale skoda, ze nie sandalky a odporucila mi tie Kramare. A este jeden obchod je v BA, ked idete z Racka smerom do Race, tak prva ulica do lava, je tam taka obuv, sportovy obchod, a aj detsky textil (inak maju tam HaM veci uz vraj 3 roky!), no a kusok spat na hlavnej, teda za rohom je dalsia obuv a tam maju zdravotne pekne sandalky. musim porovnat s Kramarmy a uvidime.
Tak ahojte!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre