Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

kvendolinka
2. máj 2007

do Ba chceme ist cez leto tak preto sa pytam lebo mne sa to tu zdalo akesi suche.Alebo je to tym ze som uz stara tapa a az tak ma to nenadchlo?Ale kedysi bolo v Bojniciach viac zvieratiek aj tigre aj pumy a teraz nic.A malej sa aj tak najviac pacili slony.Tam sme stravili aspon hodinu co sa nevedela odrapit od zabradlia.Ale najlepsi bol zaver vyletu ked nam chcel ktosi na parkovisku gumy na aute 😠 totalne pouvolnovane.Ked si predstavim ze sme sa mohli zabit 😕

kvendolinka
2. máj 2007

vstupne je 70sk

barunka
2. máj 2007

hani, aj ja som bývalá BA, len posledný rok žijeme mimo... Ale celkovo tá zoo má viac bavila, v bojniciach som sa tiež nudila. V BA sú bohovsky spoločenské opice, v bojniciach simi zaujímali jedine slony...
vstupné do bojníc je 70Sk + 30 za foťák, ak si dobre pamätám...

kvendol, aj ja som sa v Bojniciach nudila, v BA sa mi páči zoo viac, aj napriek tomu, že som tam bola už sto krát...

hanka274
2. máj 2007

dik za info, a v bojniciach nie su tigre a pumy, no tak to tu su, to otvorili minuly rok, tie selmy... tak si to dobre premysleli, ak chceme ist do Zoo, musi ist clovek do Bojnic aj do blavy, na slony, tigre, prasiatka. Hm, to sa asi dohodli, sme my ale obchodnici!
kvendol, dobreeeee tie gumy, kokso, esteze ste to zbadali....ty brdo! boze aky je ten svet zly, velmi zly!!!
akurat papam Milku karamelovu, baby, ochutnajte, to je parada, ako sa natahuje ten karamel, mnam! Potom si prihrejem spenat, pojdem do obchodu si kupit Burizony biele, lebo mi muz zabudol kupit ku Salku! 😠 😀
a hlavne uz si nebudem vsimat co pisete, lebo chcem dat foto. Tak uz neodpisujem.
Inak aj ja mam hrozny net, od T-Mobilu, ale ten prvy, pomaly, obycajny, ty kokso, ja odoslem, pozriem co pisete, a ked chcem znova napisat, uz mi ale 2-3 prispevky medzitym prisli. No hruza. Som bola v T-come- spytat sa na to Magio, vyzera to dobre, za liter a pol bez DPH mate kablovku, vysokorychlostny neobmedzeny internet, podobne nieco ako Skype, a v tej kablovke-je vsetko: od Discovery, cez STV, Primu, Jetix, Zone Reality, Spektrum........Joj, Vsetko! a teraz mame za tisicku toto tu hrozne.
Tak neni o com....len to mame do marca 08 ten t-mobile, tak to potom zrusime a v lete dame maggio.

barunka
2. máj 2007

hani, aj ja mám od T-mobilu, ale mne to fičí jedna radosť... 😲 😲 😲

kvendolinka
2. máj 2007

ja mam dnes neskutocne pomaly net 😠 😠 😠 my mame mikrovlnny internet

hanka274
2. máj 2007

baun, ale mate ten Rychly! a to je uplne ine ficanie! Ja som az teraz dokoncila tie fotky, to mi pridavalo kazdych 5 po 5 minut asi. Hruza.
Pozrite!
Pozerali ste vcera niekto Reflex?

barja
2. máj 2007

My sme si spravili výlet do Bojníc minule leto a ja som tam bola po neuveritelných cca 20 rokoch. A bola som trochu sklamana, lebo keď som bola malá tak sa mi to tam zdalo všetko také obrovské a velikánske a proste perfektné.A teraz nič. Také velkosťou asi ako v Blave. Takže ja asi nabudúce tiež radšej do BA aj keď tam som bola už vela krat. Ale zas keď sme išli z Bojníc tak sme sa aspoň zastavili pred Pieťanmi v Čertovej Peci na vyprážaný syrík 😀 😀 To bolo na celom výlete najlepšie 🙂

cairka
2. máj 2007

Ahojte. Ani mne podvečer nešiel net. Mám mikrovlnku a nezvykne haprovať.
Ste tu toho dnes popísali 😨
My sme mali službu v centre, tak sme sa nemohli pripojiť. PO dlhej dobe sme tam boli, kvôli tým chorobám, tak som ani nevedela, že mám Vanesku sebou - sa hrala pekne 😎
Pekné fotky ste popridávali všetci.

barja
3. máj 2007

Dobré ránko.Kávička uvarená, Matko obí "poriadky v skrini" no dufam, že je pred nami pekný deň 🙂

cairka
3. máj 2007

Dobré ránko. Aj mne už rozvoniava káva, Vaneska pije čaj, tak mám chvíľu času 😵 Potom sa chystáme von.

cairka
3. máj 2007

Barja, pekné fotky. kedy sa malý narodil, keď ste išli 13. domov z nemocnice?

nikolasko
3. máj 2007

dobré ránko,baby mrkla som fotočky a sú parádne 😵 😵 😵
a chcem sa spýtať či tie vaše pokladíky majú tie klobúčiky tak poslušne na hlavičkách stále alebo to bola len náhoda lebo Niki ho má aj na gumke a aj tak ho dá dolu ☹
a už mi vie aj podať to čo si vypítam(loptu,maca,panáka...) už sa teším ked ho budem posielať do obchodu 😀 😀 😀 😝

barunka
3. máj 2007

nikolasko, aj my sme sa cez víkend bavili s manželom, že ako nám bude dobre, keď budeme posielať Simi na nákupy a ona sa bude musieť tlačiť v tom obchode 🙂

inak Simi je posledný týždeň taká zlá, že už by som jej niekedy mala sto chutí capnúť na riťku. Dnes je už zasa od rána uvrešťaná, upišťaná, trieska sa o zem keď niečo nie je tak ako ona chce, musím ísť kam ma ťahá a stáť jej za zadkom aj pol dňa a božechráň ísť na WC alebo niečo jesť. To je potom taký cirkus...

barja
3. máj 2007

Cairka ďakujem, narodil sa 3.4. čiže boli sme tam 10 dní ale keďže skoro všetky mamičky odchádzali po 4 dňoch tak sa mi to zdalo ako večnosť.

kvendolinka
3. máj 2007

Nikolasko v poho,Nati v Zoo vyhodila 450 korunovy klobucik a ked som to zistila isli sme tou cestou naspat a uz tam nebol ☹ ale to nieje prva vec co vyhodila z kocika a preto tam uz nic nema a musi cusat s holymi rukami a max.s piskotou.
He he s tymi nakupmi no dobry napad len aby nam ich neokradli v tomto hnusnom svete na nich budu len nebezpecenstva cihat 😕

cairka
3. máj 2007

Ahojte.
Nikolasko, klobúčik máme na hlave, len keď je niečím zaujatá. Akonáhle má desať sekúnd voľna, letí klobúk na zem.
Barun, kvôli takému správaniu som od vás pýtala rady predvčerom 😖 Ale musím ju pochváliť, teraz sa celkom snaží, je zlatunká, len dúfam, že to nezakríknem a ostane jej to ešte dlho 😅
Barja, to ste tam dosť dlho pobudli.
Z nákupmi ja moc rátať nemôžem. Všetky obchody v okolí sú cez cestu, takže si na to ešte počkám 😒

sweetienka
3. máj 2007

ahojte, barunka, ta rucka na trojkolke je nastavitelna a pre mna je ta vyska super, cize pre Teba bude este lepsia, vobec sa nemusim sklanat, predklanat ci inak naklanat 😀 jedina nevyhoda, ktoru som postrehla je, ze zo zaciatku sa Dianka nechcela naucit mat nozky na tom stupadle a hocikedy ich zlozila a brzdila sama o cestu, kedze dociahne na zem, som sa bala, ze jej prejdem po nozke, alebo si inak ublizi, ale uz na druhykrat nozku zlozla mozno raz, cize rychlo sa naucila ako ma bezpecne sediet...o tom, ze obcas sa za jazdy postavi ani nebudem obsirnejsie pisat, ale je to v ramci normy a vzdy si opat sadne
co sa tyka klobucika, my mame taky na gumicku, ktory pevne sedi na hlavicke a netlaci, ma kryt na uska a aj sa zavazuje, ten este z hlavky dolu nedala, aj ked sa snazi 😀

hanka274
3. máj 2007

jasan, vsetko, vratane klobuka chodi dolu, a hned sa za tym potvora obzrie, ze ide vyletiet z toho kocika a ciha ci to zdvihnem!! 😠 😠 🙄 🙄
Baby kukali ste ten Reflex? To babo co nemalo ocka? ja taka citlivka sa vzdy rozrevem jak hovado. A hocikedy ked si spomenem, napriklad na tu kocku zo Skalice co bola po porode v kome a po mesiaci odisla do nebicka. a mala aj starsie, tusim chlapca. baby, boze je ten zivot niekedy velmi kruty, zly. Ja dufam, a aj vsetkym ostatnym prajem aby sa nic podobne nestalo nikomu. Ja uz nejdem mysliet na take, idem radsej spat.

kvendolinka
4. máj 2007

Dobre ranecko 🙂 dnes sme si privstali o 5:45 😠 hani ani nevrav aj ja ked vidim osudy takychto deticiek tak tiez furt revem pritom a vzdy silno objimem Natalku a dakujem bohu ze je zdravucka.Ale najviac som plakala pri tom ako tej rodine vybuchol dom a mamina s dcerkou zomreli 😢 😢 😢 a ostal len ten otecko so synom.No ale radsej uz nebudem o takych veciach pisat.
Co budete dnes robkat?My asi pojdeme k nasim ale ze vraj ma prsat 😒 aj vikend ma byt uprsany.Sice co cakame ked leto si to odkrutilo uz v aprili.

cairka
4. máj 2007

Dobré ránko. Dnes ráno sa nespí?My tiež strašíme už hodinu.
Ja som tiež taká citlivka, ale cez reflex sa kúpeme väčšinou, takže maximálne vidím nejaké "úryvky". To dievčatko som videla v ukážke, ale zabudla som na to, že to chcem kuknúť. 😕
My dnes nemáme nič extra v pláne, ideme na nákupy, kým je pekne. A do tej lekárne, tak som zvedavá, aký krém mi tam ponúknu a aký RH faktor. Potom dám vedieť, čo sme kúpili.
A ideme botky popozerať, už musíme ísť na 19 veľkosť. Kuknem ceny, ale potom asi kuknem na mimi bazar, lebo kupovať zasa botky za pomaly 1500,- na dva mesiace 🤐 (Potrebujeme aj sandálky, aj na von)

barja
4. máj 2007

Dobré ránko, reflex tiež ak sa mi podarí tak pozerám ale fakt je to dosť silný nápor na moju psychiku ☹ Tuším predvčerom bolo s Kullym ako spieval pre toho chlapčeka ktoremu zomrela mamina a sestrička pri tom výbuchu plynu a to som prerevala celé. Je to hrozné.... Tak včera ráno mi muž zapojil šporák - robili sme kuchynu tak bol odpojený - ale ja som sa celý deň neodvážila ho zapnúť lebo som sa normálne bála. Počkala som kým príde z roboty a keď ho teda on išiel zapnuť ja som sa s deťmi pre istotu schovala do skrine 😀 Keby niečo..chápete 😀

kvendolinka
4. máj 2007

barja 😀 ale plne ta chapem ja by som reagovala asi tak isto 😕

barja
4. máj 2007

Veď práve on ma aj životnú poistku keby niečo... 😀 😀 😀

kvendolinka
4. máj 2007

Cairka vy mate taku drobnu nozicku? 😅 moja ma teraz 20-tku ale pomaly ideme na 21-tku.Veru drahe su tie topanocky ja som malej kupila take traktorecky a stali 980sk 😕 sialene ceny na to ze to budu mat ani nie 2 mesiace ze?ale radsej kupim kvalitne,predsa sa im ta nozicka len vyvija.Ja som malej kupila cez mimibazar nike botasky a adidas sandalky za dobru cenu a som spokojna 😉

kvendolinka
4. máj 2007

😀 😀 😀 vsak treba sa istit no nie?

barja
4. máj 2007

My už máme 21 asi od marca a nielen, že máme takú velku nohu , ešte ju ma aj strašne tučnučku.Ledva sa naprace do papučiek. Tenisečky máme kvalitné tak tam je to v pohode ale tie papučky su všetky akési tesné.

cairka
4. máj 2007

No Veve je celá drobná 😀
Barja 😀 😀 😀

kvendolinka
4. máj 2007

papucky mas tie so snurockami tie vyssie?Natali ma zas uzucku nozinu tak som jej kupila papuckove sandale aspon ich nerozvazuje kedze to ma sponu 😅

cairka
4. máj 2007

my sme mali predtým tie sandálky od Raka, teraz máme klasické ortopedické sandálky ako papučky. Malej sa strašne potí noha, nemôže mať zavreté papučky
A máme na suchý zips a stále si ich vyzúva 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre