Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

cairka
10. jún 2007

Dobré ránko.
Barja, držíme palčeky, nech to zvládnete najlepšie, ako sa dá. Ak si ešte doma, tak vyskúšaj si vybaviť, že nastúpite len papierovo do nemocnice a naozaj sa vrátite ráno. Sestra si to tak vybavila s neterou, tiež kvôli mandliam išli, že boli sa zahlásiť deň dopredu,ale prišli až ráno kolo šiestej už tam mali byť. To mala Sisa asi 5 rokov. Minulý rok bola v nemocke týždeň a dobrá rada, ktorá vyplynula zo skúsenosti, hlavne mu nedávaj mobil - robilo to len neplechu - vždy sa strašne rozľútostila, keď volala a sestričky z toho mali nervy. Dni zvládala vcelku v poho, ale večery 😢 . Držíme palčeky nech to Majko zvládne.
My sa ideme pochváliť, nie len, že malá nevstala skôr kvôli hladu, ale spala do osmej 😨 To je asi o 2 hoďky viac, ako zvykne. Tak som oddýchnutá 😀

cairka
10. jún 2007

Barunka, aj ja som prečítala o čertíkovi a (ne)poriadku a je to veľmi pekne napísané. Myslím, že každému to niečo povie a skoro všetci tam spoznajú seba svoj (ne)poriadok 😀 Teda aspoň ja určite. a len tak mimochodom, ja už ani neviem, ako vyzerá žehlička 😅

barunka
10. jún 2007

Barja, držím palčeky, aby všetko dobre dopadlo. Inak s tou nemocnicou, ono asi závisí od toho koľko majú momentálne miesta alebo ochoty personálu, lebo keď sme boli mi so Simi, tak tam boli rodičia aj s 10 ročnými deťmi. Asi závisí od možnosti danej nemocky, ktovie...

cairka, anika, som rada, že sa vám to páči a že nie som sama... Ja mám niekedy pocit, že to u nás vyzerá ako keby nás práve niekto bombardoval, všade samé omrvinky, chuchvalce chlpov z plyšákov, samé hračky, samé lego aj keď som práve išla len odložiť vysávač... Kríza...

anika
10. jún 2007

barja, nech vam to dobre dopadne, Majkovi slub, ze po OP dostane kazdy den od teba nanuk, aby sa mu to lepsie hojilo/teda, ak mu budu vyberat krcne 😉 /

barunka, ak by ste potrebovali maliara-natieraca, jedneho mam doma, postaral sa nam o originalnu malovku,pri jeho stolicke v kuchyni, je snad cely jeho doterajsi jedalnicek 😠

ivcap
10. jún 2007

Ahojte. Barja tiež držíme so Saškou päste, nech Vám to dobre dopadne a nech ste čím skôr doma. Baby, chcela som sa Vás opýtať, dávate deťúrencom ešte VIGANTOL? Ja som sa zabudla opýtať dr. keď sme boli naposledy v poradni a máme ísť až v júli. Spotrebovali sme balenie a teraz neviem či si mám ísť pre recept.
Barun, super článok. 😉

hanka274
10. jún 2007

ivca, davam este. Este to nema asi tak na 100 zrastene na hlavicke... 😒

Barja, drzte sa, hlavne drobec...Nech to je co najskor a co najmenej bolesti. Moj maly.... ☹ 😔
posielame antibolestickovu pusinku na celo...cmuuu... 🤐 😵

dnes som objavila dalsi kocik v All Toys...Baby Point, vypadal dost dobre, len bol bledomodry, a taky urcite nechcem. Mal dost dobry material, z boku bol pevny a aj celkovo, a super nadstavenie rucok, nie len hore-dolu ale aj dopredu. Len bol polsky....neviete? Su to smejdy?? Stal 4500, pevnu striesku, kosik, nanoznik, madlo pre dieta a to je tusim vsetko.

cairka
11. jún 2007

Dobré ránko.
Ivca, aj my ešte dávame, hoci priznávam, že už nie pravidelne. Tiež ešte nemá úplne zrastenú fontanelku, takže dávame ďalej. Máme ísť teraz v júni do poradne, uvidíme, čo povie potom.
Zatiaľ sme stále zdravé, tak už hádam nič nezabráni našemu zajtrajšiemu výletu. Sa vytešujem ako malé dieťa 😅 Už som dlho nikde nebola, hoci mám nervy, ako zvládneme cestu. Či nerozobere Veve vlak za tú hodinu a pol 😀

vroni
11. jún 2007

Ahojte babenky, my tiez este davame, tuto tvrdia, ze do dvoch rokov...
Pridavame sa k cestujucimi do Talianska, my tak zlozito, lebo nase "trpezlive" dieta neobsedi v aute dlhsie nez dve hodiny, takze my baby ideme vlakom a tatinko vezie auto, ale nema dovolenku, takze naspat ide vlakom aj auticko (vlastne aj tatko, ale on o tyzden skor 🙂 )
Hanka, my mame na cesty youpa-la kocik, vazi len styri kila a da sa zbalit do ruksaku. Stoji necele dve tisicky a kedze nie je polohovatelny, dieta v nom zvlast dobre a rado spava 😀 (doma mame polohovatelne PP, v tom nezaspi za nic na svete)

hanka274
11. jún 2007

opravujem...chybaju mi % 😅

vroni, tak som z toho mimo, som si to dvakrat precitala...ako idete?
Ty ides s malou vlakom jeden den, ten isty ide zaroven ocko s autom na aute. A potom pojde naspat o tyzden skor ocko s autom na aute. A vy dojdete na vlaku??
To je dost zlozite nie?
Preco tak? A kam idete?? Ako prestupujete a kde? Neni to lepsie autom?? Si neviem predstavit vo vlaku, na jednej ruke malu, v druhej cest. tasku, tasku jej veci, kocik, moju tasku...majn got. A drobec nespi v aute??
A tato preco ide spat vlakom s autom??

Alebo som to cele domotala ja 😅 ??

Daj mi naky link na ten pekne volajuci sa kocik youpa-la...to teda spi po sediacky?? Neviem, hani zaspi tak, ale potom vystrem a chrni dalej, a lepsie sa jej tak spi, urcite. 😎

vroni
11. jún 2007

No, nie je to s nami take zlozite 😀 😀 😀 Tatko sadne v sobotu rano do plne nalozeneho auta a fici do Talianska. Ja s Natalkou si sadneme do vlaku, mame kupak pre deti, takze mala moze behat, spat, hrat sa a nie je "priviazana" v aute. Ale hlavne ma netrapia potencialne zapchy na cestach. V Benatkach sa stretneme a dojdeme spolu tych 20 km do Bibione. Tatinko nema dovolenku, takze ide v nedelu vecer vlakom zase naspat a auto (plne nasich veci) ostane s nami. No a o tyzden v sobotu sa damy (cize my) odvezu na vlakovu stanicu, nalozia do vlaku najprv autisko (plne nasich veci a uz aj piesku), potom seba a vezu sa naspat. Bez prestupovania. 😀 😀 😀 Nakolko cesta trva len nejake 4,5 hodky, staci nam jedna taska pre malu, dokonca ani kocik netreba. No, sialene jednoduche. 😀 Alebo naopak? V kazdom pripade mala spi tak maximalne hodinu, potom este hodinu odsedi (ak mame stastie) a potom uz len jaci. Bez ohladu na prestavky.
V kociku naozaj mala rada sedi a spi. Mne sa to zda o hubu, ze spi posediacky, ale jej to evidentne vyhovuje... Na kocik mozes pozriet tuto: http://www.mimishop.cz/promimi/detail.php?zbozi... alebo na www.malvik.cz (tam maju dobre obrazky, inde dostanes ten kocik lacnejsie, je to vybehova seria, teraz zacali robit stvorkolesovy - za dvojnasobnu cenu a o tri kila tazsi 😲 ) Ked som ho prvykrat videla, uplne ma vydesil. Ale in natura vyzera lepsie nez na obrazku, je s nim vynikajuca manipulacia a hlavne je lahucky.

hanka274
11. jún 2007

joooooj, no ozaj to je sialene 😀 😀
Takze si budete dovolenkovat vlastne same baby. Nebojis sa? Ja som taky strachoputko, by som nesla bez mojho tatu /manzela/. A to o tyzden po vas nedojde? Pojdes sama na stanicu do Venezie a odtial domov? Kedy idete? Budeme mozno susedky chvilku...my asi 15 alebo 16 uvidime. Ideme na blink, takze mi to je suma-fuk. A do Caorle, alebo Jesolo, pravdepodobne Caorle.
idem pozriet na ten kocik.

vroni
11. jún 2007

No, k nam sa pripoji este kamoska s detmi (tiez bez chlapa - teda na tej dovolenke), takze nas bude viac 😀 Ale ja zase nie som prave bojazlivy typ, neoplati sa do mna vyryvat 😀 😀 😀 Ideme od 7 do 14 jula, ale veru sme mali problem cosi zohnat (ale je fakt, ze sme hladali apartman pre 6 ludi), tiez sme chceli Caorle, ale len s bazenom no a mali sme smolu... Ja sa skor obavam toho, ze nikto z nas nehovori po taliansky, tak to bude asi tiez vesele. 😲

hanka274
11. jún 2007

aha, jasne, som myslela, ze same...
No ja som tiez furia niekedy, za volantom, pokial nevyskoci daka gorila na mna....joj, keby bol moj muz daky....no to, vies co myslim....nerobil by on poriadok na cestach....mal by problem so mnou, ani gorilu by som nepotrebovala, tak by som im tie packy na smerovky, spatne zrkadla poodtrhavala, naco im su, ked ich nepouzivaju. A aj plynove pedale by som im urvala niektorym, naco ich maju, ked sa len gulaju....snad nikoho neurazim. ale neuveris, nenavidim zeny za volantom, to je hotova pohroma. Paradox ze? to vidis na jazde, ze tam vpredu sa niekto boji a gula a gula agula. A prave takyto zvysuju nehodovost 😕 😕
A aj v restike si poviem svoje, alebo hocikde inde na uradoch , no problem. Len akoze takto prec na vylet, dovolenku by som nesla. Tam by asi ma aj mravcek ubil... 😀 😀
este som nekukla na ten kocik. stale prispievam....
neboj sa o rec, taliani su veseli sami od seba. Rukami nohami, to je pre nich nieco, tam taka diplomacia neexistuje...

hanka274
11. jún 2007

samozrejme su veseli sami o sebe, nie sami od seba 😀 😀 😀 😀

vroni
11. jún 2007

Aha, kolegyna. 🙂 Jo sa vzdy ide usulat, ked sa zacnem rozculovat, ze zenska za volantom. A otec sa mi zvykol vyhrazat, ze raz dostanem pokutu nie za rychlu jazdu, ale za prilis nizky let 😀 Tiez si zvyknem povedat svoje, ale moja dcera ma silnejsie hlasivky ako ja (po tatkovi), takze jedine, coho som sa bala, bolo jej jacanie po ceste 😎 A k tym Talianom - no, spolieham sa na to, ze krpata konverzuje s kymkolvek (len jej nikto nerozumie) 😀 A je ukecana ako jej tatko, no snad z toho nieco bude. My ideme na "rodinnu dovolenku" az v auguste, takze to Taliansko mame ako babsku jazdu vopred, tak sa uz stasne na to tesim...

hanka274
11. jún 2007

kto sa ide usulat???
Jo? to je....??? manzel?
ty chodis pomaly...???

hanka274
11. jún 2007

co sa nam dnes stalo...
uplne som zabudla sa "pochvalit". Hani spi od pol 8, ked ju nasi doniesli, dala som len prso a zaspala, spi oblecena v sukni, body...a cakam kym sa aspon trosku prebudi...a tak som uplne zabudla...boli nasi s nou vonku, a isli po schodoch, lebo hanka rada chodi po schodoch...no a nejak sa mu vysmykla ci co, ani som dobre oca nepocuvala, lebo som sa sustredila na Hanku, ma modrinu na licku a aj medzi pusou a noztekom a este aj kusok na druhe licko. Ani si nechcem predstavit ako spadla na schodoch. Uplne som z toho taka dost mimo, asi to je bezny uraz. Ale ma to patricne prekvapilo a som 😔 😨 Otca to vzalo, este mi volal o pol 11 teraz ze ako, a ze rano mi zavola ake to ma. No ale som aj na nho nahnevana, samozrejme. Nedal pozor, mohlo sa stat hocikomu. Stalo sa jemu-tak som na nho. Mama sa s nim vraj nebavi, sla spat. Nasi su totizto chorobne "mimi" zo svojej vnucky prvorodenej. A to myslim vazne, to su same hadky s mamou, lebo vsetko jej kupia o par dni skor ako my, odrazadlo, skoro topanky, maca noveho. A potom si pripadam dost blbo, lebo od nas "nic" nema. Uz som povedala aj muzovi, ze uz im nic nepoviem. Som chcela malej kupit tenisky a sandalky, no mas ho videt. Sandalky som si vybojovala. A tenisky nie, lebo uz su jedny u nasich...a to je so vsetkym. my ideme von, ideme jej kupit hento tamto aby mala. a take dolezite veci, zimna bunda a tak. Taketo veci su na rodicov, co jej mam kupovat vzduch a mat. mlieko moje len ci co?? Ma to hneva.
No a bola som pozret teraz malu a sa jej to stale zfarbuje, tak som smutna. Rada by som to zastavila, neviem ako. Posielam vam moju jednu kvapocku slzy aby ste vedeli ako ma to trapi. joj, fakt! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

hanka274
11. jún 2007

vroni aha:
http://www.hotelroyalcaorle.it/

tam sme splodili a chystame aj teraz...budeme spat oddelene, medzi nami ostnac, pre istotu...nieze poletime domov 4.
😅 😅

a kukni webcam:
http://www.caorle.com/webcam/webcam_centrostori...
a
http://www.caorle.com/webcam4.php

si porovnam s nasou SK panoramou co tam ukazuju strediska... 😀 😀 😀 😀

no slintam...

cairka
12. jún 2007

Dobré ránko.
Tak my sa pomaly chystáme na výlet.
Hanka, čo by som ja dala za to, keby nám niekto niečo kúpil 😉 Určite by som sa nenahnevala, že ma predbehol 😅
Ináč, aj Veve má buchnutú pusu, ale už jej to skoro nevidieť. Sa včera v meste hodila o zem z trucu a neustála to a spadla až na pusu. 😖 Aspoň dúfam, že si to zapamatá a nebude sa hádzať o zem 😠 Ale to asi môžem len snívať 😔
Prajem vám všetkým pekný deň.

vroni
12. jún 2007

No dobre ranko, nie hanka, ja praveze chodim velmi rychlo, teda nemyslim 100 v obci, ale plazit sa neplazim, nejaka ta pokuta za rychlu jazdu by sa u mna nasla 😔
Nam sa dieta zadarilo v Parizi, tiez sme tam odvtedy radsej ani neboli 😀
Jo je moj akozemanzel. Dieta sa, ako hovorim, zadarilo a ze ja som bolo este vydata, bolo treba narychlo vybavit rozvod a so svatbou sme to akosi este nestihli... 😎 Inak je Jozef, ale to je tu kazdy treti, tak sa mu usla prave tato varianta oslovenia 😀
Hotel je super, aj ja som si poslintala, ale ved uz to mame za par. Inak nam vcera dovliekol kamarat plazovy stan pre dieta, to mi teda nenapadlo, ale super. Mame podobny problem so starymi mamami. V nasom pripade je to posledna vnucka a tiez kupuju ako utrhnute z retaze a nevieme ich zastavit. A z padania zo schodov si nic nerob, aj nam sa slecna zosypala minuly tyzden, tiez sme sa na smrt vydesili, ale odvtedy je zase opatrnejsia. Nic sa neboj, az budu mat damy sestnast, budeme sa o ne bat podstatne viac 😀 😀 😀

ivcap
12. jún 2007

Ahojte. Joj baby, čo by som ja dala zato, keby mi niekto kupoval veci pre malú. 😉 U nás je to tak, že čo jej nekúpim, tak to Saška nemá. ☹ .Babenky, takže do Talianska sa chystáte? tak to Vám strašne závidím. Boli sme na Garganskom poloostrove - ostoha z čižmy a je tam prekrásne. To sa nedá porovnať so severným Talianskom. More nádherné čisté, veľmi pekná príroda, morské jaskyne, no proste super. My tento rok ideme iba na chalupu na Ružinú. Nejak som sa neodvážila ísť s malou k moru. Dnes by som sa mala stretnúť s Cairkou, tak dúfam, že nezačne pršať a pôjdeme von do Bambina.

vroni
12. jún 2007

No, ivka, ved vam je tiez dobre. Ja sa tu veru s Cairkou nestretnem a mc tu tiez nemame. Keby nebolo tot hanky, este aj po slovensky zabudnem 😀 😀 😀 Juh Talianska je krasny, ale trosku daleko. Lietadlom by to bolo fajn, ale to spojenie!!!!! Tiez som vzdy tvrdila, ze sever Talianska je len pre menej narocnych a ja by som nikdy.... Ale dieta mi zrazilo hrebienok a ja sa tesim ako mala, ze ideme k moru. Fuk, kam 🙂 A ze chalupu nemame, tak sa vyberieme este v auguste tuto za roh do Korutanska, je tam babyhotel, robia program pre deti od troch mesiacov do 14 rokov, tak dufam, ze sa na chvilu tej mojej certice zbavim. Ale nie je to chalupa, takze vecery pri ohniku a opekacke sa veru konat nebudu a to ma veru mrzi....

hanka274
12. jún 2007

juj, hej, za par to mame...
cairka, ivca, ja viem, ze niekto nema to co mam ja (rodicov takych). Ale aj to je extrem, aj to...teda myslela som, ze ked niekto ma, a kaslu na vnucata...Ak niekto nema tak to je potom smutne.

Bozinku, sa tu teraz pred balkonom stala nehoda, niekto sa otacal na kolajniciach na Ruzinovskej a nepozeral sa do spatneho na elinu. A bum, som to pocula. Mam taky blby pocit, ze to nedopadlo stastne, bo to bol naraz z boku, a tam hned za dverami su nohy, telo ☹ ☹
a sanitky su 2, potom dosli hasici, a potom jedna sanitka odisla s hukackou, tak asi....boze, snad iba nieco lahsie. Pevne dufam 😔

ivcap
12. jún 2007

Vroni, jasné že aj chalupa je dobrá, keď nie je more.
Takže počasie nám dnes vyšlo, nepršalo a s Cairkou sme sa stretli. Sympoška baba a Vaneska - no proste úžasná. Ten jej šibalský kuk a jamky na líčkach, keď sa smeje, tak to sa nedá prehliadnuť 😅 .Cairka urobila aj zopár fotečiek, tak dúfam, že keď prídu domov, tak to hodí do albumu. Ja som na foťák zabudla. 😔Takže sme trochu pokecali, vyhrali sa s deťmi. Saška bola tak unavená, že večer hneď zaspinkala, ani sa nestihla v postieľke obrátiť. 😉

hanka274
12. jún 2007

ivca, tak u nas bolo ine pocko, ze baby z BA??? to bolo. V tom "najlepsom" som soferovala Vajnory-Ruzinov....som myslela, ze mi tie krupy prerazia strechu auta a celne sklo. a tak strasne husto prsalo, ze to som este asi nevidela. Som nevidela na 15 metrov viac...vsetci sme sli 30-tkou...v jednom pruhu po Roznavskej, bo druhy bol zaliaty. Vela naprsalo za kratku chvilu. Potom som na parkovisku pred domom cakala kym prestane krupobitie aby som mohla utekat domov...
no a potom ta nehoda....tak viem blizsie, vodic je asi na tom dost blbo /uz kvoli hukacej odchadzajucej sanitke/, ale aj to, ze ten predok eliny bol cely v aute-teda u vodica, takze nohy boli minimalne v cudu, manzel to videl z boku...takze prvych 5 minut dosla 1 sanitka, potom hned druha. na to 3 minuty asi hasici a az ty vybrali toho vodica-to som videla a zrazu kopec ludi okolo, taka kopka, dovtedy sa vsetci kukali iba z dialky. Takze ten vodic tam bol az do prichodu hasicov, do prcic, asi nedopadol dobre, dlho tam bol a naozaj nohy boli na tom asi dost zle...ak nie on cely, pretoze ten predok elektricky-to za co sa taha v pripade, ze je 2.vozen, tak to je dost vysoko, to bol uder rovno do hrude ☹ , boze furt na to myslim. Chvilu predtym som pocula ako ide elina, a potom len bum a 5-7 sekundove tlacenie a skripanie plechov o kolaje....jezisi, ako by som to vratila...
ja teda cumim hore-dolu ak idem na kolaje, a on sa otacal, to kukam do spetneho aj v aute, aj do bocneho...a niekedy uz aj takych 50 metrov pred otacanim a vstupom na kolaje, to aby som mala prehlad. Spataky pouzivam casto, potrebujem vediet co sa deje aj za mnou...a to je velka chyba ze vela ludi zaujima iba co bude a dojde zpredu. Vraj sa treba pozerat do spatneho kazdych 5-10 sekund-to je take nepisane pravidlo.

Barunka, tak ten chicco nakoniec nie, odraduju ma zbytocne siroko nasadene kolieska...a rozhodla som sa pre ozaj golfacik, taky fakt jednoduchy...lebo Hani mi uz vobec nechce byt v kocari, okrem spania...Chodime uz von peso, ked ideme iba na hodku...
tak si vyberam medzi tymito, ak niekto mate rady, varovania, napiste, nech to nekupim zle. dakujem!!!
chipolino:
http://www.aliza.sk/alba.htm

cam flip:
http://www.babydirekt.sk/images/produkty/kociky...

barunka
13. jún 2007

hani, teda, ty máš inú výdrž (myslím tým čas príspevku)
ja som niekde na nete našla diskusiu na ten cam flip, vraj nie je dobrý, ale čo sa tam bližšie spomínalo si nespomínam.
ale tá alba vyzerá pekne, šikovne....
a ani ja na tvojom mieste by som tú c4 už nekupovala, ak by som mala kupovať kočík teraz, tak namiesto c4 by som vzala c5 alebo niečo podobného malého. Nám v kočíku spanie nehrozí, ja som mala do ľahu sklopené operadlo len raz, keď sme to skúšali. Simi v ňom nespala a spať asi nikdy ani nebude...

hanka274
13. jún 2007

aha, tak dobre. Tak pozrem tu albu, lenze kde ju kupim?? nevies?? okrem Trnavy...
ale mi bude smutno za tymto teraz nasim, on je tak siroky perfektny....no co, uz je velka, cloveku je smutno za obdobim postoliek, prvym chodenim po 4, najmensim bodyckam, tak aj za kocikom ☹ 😢

hej, mam vydrz, a to este nepisem o vsetkom a snazim sa to skracovat, aj ked je pravda, ze co mam na jazyku, to napisem, nemazem...potom to tak vypada, niekedy to myslim miernejsie ako napisem a uz su hadky medzi "kolegynami" z MK 😅 😅 😕

hanka274
13. jún 2007

jejda barun, ta Simi je jak 2 rocne dieta. ze ti to kazdy vravi??? a v tej vode je perfektna!!!! no ako dake 2-3 rocne dieta keby si drzala.

nikolasko
13. jún 2007

aj ja som práve pozerala na Simonku a je zlatučkáááááá

barja
13. jún 2007

Ahojte babulky, tak nás dnes pustili domov. ďakujeme vam velmi pekne že ste na nas mysleli. Tak nakoniec ja som tam bola s ním a úplne bez problemov som tam mohla zostať. Spala som s ním síce na jednej posteli, ale aj keby mu pridelili zvlášť postielku aj tak by bol na mne nalepený.Akurat som nemala nárok na stravu , ale to nemal žiadny rodič. Smola bola, že bufet bol hneď oproti tomu oddelenie , tak som tam bola skoro častejšie ako na izbe 😝 .
My sme totiž povodne chceli mu dať vybrať len nosnu mandlu, ale v pondelok pri nejakom vyšetrení nosa s kamerkou zistili, že ta nosná neni taký problem pri dýchaní , ale že to on zle dýcha kvoli krčnej, tak nakoniec mu operovali tú, ale nedala som mu ju zobrať celu ale mu ju len zmenšili. Tak teraz musím aspoň 2 týždne kašičky. 😉 Najviac ma dorazil Maťko, že keď som došla tvaril sa ako keby som bola preč len 5 minut. žiadne velke zvítanie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre