Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

alzbetka
autor
15. nov 2006

ahojte baby, mame uz treti zub 😀 a cakame, kedy sa prereze dalsi 😕

alzbetka
autor
15. nov 2006

nikolasko, nasej malej spenatik chuti, ale pri prvom pokuse bola mala cela zelena a zeleny bol aj stolik so stolickou 😀

nikolasko
15. nov 2006

alzbetka gratulujeme náš je ešte štrbavý ale ako sa tak pozerám tak mu pôjdu oba dolné nazaz niečo sa tam už konečne belí

nikolasko
15. nov 2006

alžbetka a ako si ho robila ?

alzbetka
autor
15. nov 2006

nikolasko, malej vysli oba dolne tiez naraz. drzkajte sa anech to je bez teplot, hnaciek a podobnych neprijemnosti

nikolasko
15. nov 2006

mal aj teploty aj hnačku a ešte sa vyhádzal a zuby nikde ☹

alzbetka
autor
15. nov 2006

to my sme mali nastastie bez problemov a teraz ju sem tam prehnalo

nikolasko
15. nov 2006

tak to je super 😉

nikolasko
17. nov 2006

ahojček tak ten špenát u nás nedopadol moc slávne ☹ bol všade a čo vaši drobci ako sa darí?

kvendolinka
18. nov 2006

ahojte babule 🙂 Nikolasko nam sa dari moc dobre.Natalka sedi uz bez opory tak sa vytesujeme ale ten zubok nie a nie vyjst a tak chudatko slinta ale nervozna nieje takze prvy zubok nam vyjde ked budeme mat asi rok 😀 Nam spenat chutil ale spravila som jej zeleninove rizoto a tak pri tom plakala ako keby sme ju z koze drali.Napinalo ju tak odvtedy som jej to nedala.Mozno ani Nikolaskovi spenat nechuti 😉

nikolasko
18. nov 2006

Ahojte no z toho špenátu zledol asi 3 lyžičky a potom začal robiť také niečo ako púúú a lietal všade naokolo ☹
Tak už aj Natalka sedí to je super aké su tie vaše baby šikovné.Náš Ničo len na nohy a sedieť sa mu moc nechce no chlap čo už 😒

atam
18. nov 2006

Nikolasko,nebuď ☹ ,možno bude skôr chodiť,ako sedieť.U nás špenát celkom frčí,ale len zo zemiakom a zmixovaný na jemno.
A nám sa darí,len ja som max. vyšťavená-asi týždeň sa plazíme a lezieme po rukách a sem tam použijeme kolená vpred ako strela.Ja nestíham. 😨 Sám sa neposadí,ale dokáže sedieť bez opory,tak mu to na chvíľu doprajem.

nikolasko
19. nov 2006

ahoj atam k tej únave ja sa cítim už ako vyštavený pomaranč 😢 ten krpko dá riadne zabrať klobúk dole pred tebou ked zvládaš 3 detičky to si neviem ani predstaviť musíš zrejme fungovať na 110% 😉

alzbetka
autor
20. nov 2006

ahojte, tak my uz mame stvrty zubok. co sa tyka sedenia, mala sedi sama uz asi dva mesiace, lozit sa jej nechce (sem - tam sa odraza, ale len dozadu), zato sa stale berie na nozicky.

atam
20. nov 2006

Čauko,baby,drobec mi práve odkvecol,dnes bol šialený deň...Nikolasko,niekedy mám pocit,že idem na zotrvačník,ale inak v poho,staršiaky pomáhajú.
Alžbetka,blahoželáme k 4 zúbku!

kvendolinka
20. nov 2006

juj baby aj my uz chceme zubok 😒 no snazime sa byt trpezlive ale akosi nam to nejde ☹ prihodtte aj nam nejaky 😀 bambulka uz zaspala tak mam trosku veget.Ozaj baby ked vam babo zaspi dost tvrdo a naposledy papalo napr.okolo piatej budite ho este na papanie alebo to nechate na neho.Teraz neviem mala uz spi a okolo deviatej by mala papat ci ju budit hm?Pytam sa lebo vacsinou spi az po papani ale dnes to ma trosku poprehadzovane a sa nam to este nestalo 😒

barunka
20. nov 2006

ahojte... Tak aj mne Simi konečne zaspala...
má novú mániu, od rána do večera tlieska, vyhádže hlinu z kvetináča, usmeje sa na mňa, keď ma vidí prichádzať a začne tlieskať, uvidí ako nesiem jedlo a tlieska, niečo vyvedie, tlieska...
neviem načo som ju to vlastne učila... ale konečne aspoň robí niečo iné okrem toho, že si hádže plienku či podbradník na hlavu a kričí... (aby som ju hľadala...)
a najnovšie sa postaví na nožičky, vytiahne sa za niečo a ak sa nestrieska tak roztiahne rúčky a chce aby som ju chytila, nech môže pochodovať...

a chcem sa pochváliť, že konečne máme sedačku, síce len objednanú ale máme 😀 😀

nikolasko
22. nov 2006

Ahojček tak my sa trápime so soplíkom minulá noc komplet prebdená a táto bola trošku lepšia.Neviete mi poradiť alebo vysvetliť prečo zrazu ten náš krpko nechce papať s lyžičky ked mu to už tak pekne išlo bude to tou chorobou?Som už zúfalá ☹

kvendolinka
23. nov 2006

ahoj Nikolasko 🙂 Z vlastnych skusenosti viem ze ked bola mala chora tiez mi nechcela papat s lyzickou pretoze jej to pripominalo lieky.Uvidis ked vyzdravie 😉

nikolasko
23. nov 2006

kvedol Dakujem dnes je to s tým soplíkom zase o niečo lepšie a s lyžičkovaním sa ešte trápime ale asi to pojde 😒

alzbetka
autor
23. nov 2006

ahojte, aj my sme dnes zacali trosku soplit 😢

nikolasko
24. nov 2006

Tak my sme na tom už celkom dobre.Tomu nášmu sa nejako rozuzlil jazyk kričííí hrdlové rarara potom hatata bababa len žiane mamama to si mam ako vysvetliť 😠

barunka
24. nov 2006

nikolasko, u nás sa zasa kričí mamamama, a ňam ňam ňam a ham ham ham...

nikolasko
24. nov 2006

To máš O.K.ale ja sa oneho starám prebalujem perem varím žehlím... a on bababa tatata to čo je ☹

alzbetka
autor
24. nov 2006

nikolasko ja som na tom podobne ako ty, mala krici tiez babababa a najcastejsie tatatata a mamama sa jej podarilo len zoparkrat atop vtedy ked bola hladna a mne to trosku trvalo 🙂

nikolasko
24. nov 2006

alžbetka pekná odmena za starostlivosť však 😖 teraz tu kričííí dadada

barunka
24. nov 2006

baby, aaaaaaaale tešte sa, mne osobne to mamamama a ňam ňam ňam trošku lezie na nervy, lebo posledné dni máme nočné koncerty postojačky v postieľke... aj som pridala pár fotiek...

u nás sa zasa hnevá tatinko, že on sa s ňou hrá a ona vykrikuje mamama (ale to je raz za rok, lebo on večne nie je doma...)

nikolasko
24. nov 2006

barun už som pozerala a poviem ti zíííram zachvílu ju neustrážiš prajem ti svatú trpezlivosť 😉

barunka
24. nov 2006

nikolasko, ja som zasa práve obdivovala krásne vlásky tvojho drobčeka a modré očičká... paráda 😀 😀

kvendolinka
25. nov 2006

Cafte baby 🙂 aj nasa Natali vydava take zvuky ako dadada,ajeje,hajada a mama nic.Takze Nikolasko sme na tom rovnako 😀 ale je to hrozne mile hlavne ked papa v stolicke tak vresti dadada.Ideme ju s manzelom zozerkat vtedy.Ako vidim uz mate aj nove fotecky v albumoch 🙂 mate fakt zlate babiky.Musim aj ja daco prihodit lebo tam mam dost stare foto 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre