Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

anika
7. dec 2006

kvendolinka, u nas v okoli patri k tym drobnejsim, tu su same chlapiska, aaaale nic mu nechyba.Najlepsie je, ked ho vyzliekam, ked prideme zvonku, vylupne sa len taky dlhy slizik 😉

kvendolinka
7. dec 2006

😀 😀 😀 slizik ake zlate 🙂 A co porabas?Mne mala spi ale kazdu chvilu bude hore a bude si pytat svoju kasu 😅 a ja cakam manzelika kedy pride z dennej 😖

anika
7. dec 2006

trocha bludim po nete, moji chlapi uz spia, nas tata prisiel skor, dal malemu papat a aj ho uspal, som rada, lebo moc si ho neuzije, stale do vecera v praci.Mala by som upratat kuchynu, ale taaak sa mi nechce.
Chcem sa spytat, neviem, ci to tu uz bolo, ako spite, paplonik alebo spaci vak?my sme zacali skoro dva mesiace dozadu s vakom, lebo sa bojim paplona, hlavne, ked sa zacal krutit a prevalovat.Ked byvalo teplejsie, a prikryvala som dekou, zacal hlavu pod nu pchat.

kvendolinka
7. dec 2006

Anika presne dnes som vytiahla paplonik lebo mala nejake studene rucicky ale som ho prehla na polovicu takze hlavicku a pliecka ma vonku tak v pohodicke 🙂

barunka
9. dec 2006

kvendolinka, presne si to vystihla, Simi je špekulant... Všade len hľadá, kde by čo vyviedla... najhoršie je, že sa na mňa moc naviazala a teraz nemôžem ísť bez nej ani na záchod bez toho, aby sa mi niekde nerozplakala...

anika, Simi je zakrytá paplonom,ona tiež v noci veľa lezie, ale ešte sa mi nestalo, že by skončila pod ním, lebo vždy keď sa už zamotáva, tak začne kričať a ja ju vyslobodím...

anika
9. dec 2006

ahojte, aky ste mali dnik? My vesely, uz od rana sme sa vytesovali z detskych pesniciek, co nam vcera tatino doniesol.Sice vacsinou uz vsetky pozname, ,lebo ich vyspevujem a recitujem dokolecka.Ale neuveritelne spravia dobru naladicku 🙂 Boli sme raz vonku a poobede sme si obidvaja schrupli na dve hodinky, zaspali sme v takom klbocku, az nas tak nasiel tatino, ked sa vratil z roboty.

babulky, ake kupujete drobcekom hracky pod stromcek?

nikolasko
10. dec 2006

Ahojte barun u nás je to s tou naviazanosťou rovnako ako sa hovorí do slova a do písmena mamin cecek 😉
anika ja kupujem všetko čo sa mi páči nehladím na to či má na to vek ved dorastie tak my sme kúpili napr. trojkolku,autíčka,det.knižky ...mysím ale že ho poteší najviac ten papier a stuhy v ktorom je to zabalené 😀

alzbetka
autor
11. dec 2006

ahojte. vidim, ze mate dost vela noviniek. aj ja mam doma malu maminkinu slecnu, ktora bez nej nemoze byt.na vianoce sme jej zatial kupili nejake hracky, ale to sa chystam este ja nakupovat, lebo muz ma brzdi, to este nie, na to ma cas, na to je este mala a tak.este musim zistit co kupili babky, aby nedostala rovnake.prajem pekny dnik.

pipo1777
11. dec 2006

ahojta my sme narodené 8. apríla a tiež som dlho rozmýšlala čo pod stromček.nakoniec som kúpila látkovú bábiku a hrkálku.som zvedavá na jej reakciu lebo bábika je velká skoro ako ona 😅

kvendolinka
11. dec 2006

Ahojte babky 🙂 vidim ze tu rozoberate darceky tak my sme nasej babulke kupili taky hraci bubon,je farebny vydava zvuky a melodie takze je to ako stvorene pre nasu malu a este knizky,oblecenie leporela a take male blbosticky.Ale jedno viem urcite ze bubon obstoji 😀

nikolasko
12. dec 2006

pipo vitaj
kvendol to určite obstojí aj u nás vedú hračky ktoré blikajú spievajú ja z toho síce šediviem ale krpko je vytešený
alžbetka to isté hovorí aj môj muž ale ja neodolám a kúpim ved ho to počká a zatial sa zahrám ja 😝

barunka
12. dec 2006

kvendolinka, ešte povedz, že ten z TESCA... 😀 😀 aj my ho máme, Simi sa s ním hrá o dušu, ale mne s tým teda lezie pekne na nervy... to sa máš na čo tešiť...
My už máme aj bábiku, čo sa smeje nahlas, takže ani to sme jej nemohli kúpiť... ďalšiu jej kúpila babka s dedkom, plus ešte štekajúceho psa a druhí dedkovci tiež nejakú hračku čo vydáva zvuky, takže po vianociach pôjdem rovno do blázinca...

pipo1777
12. dec 2006

ja najprv počkám čo kúpia babka dedko krsný.......a potom aj u nás pribudne ešte nejaká zvučná hračka.len neviem čo susedia na to 😅

kvendolinka
12. dec 2006

Veru veru Barunka blazninec nas caka po Vianociach.Mala sa s nim uz aj hrala ten z Tesca mame ale po polhodine uz hlava rastie do neskutocnych rozmerov 😀 😀 😀 a este ma registracnu pokladnu ktora tiez kvili tak co ti budem hovorit 😒 Pipo caf medzi nami 😉

barunka
12. dec 2006

pipo, ahoj... vy ste tu tuším nový... máš chlapčeka či dievčatko??? na susedov kašli, veď aj oni určite mali deti, tak snáď pochopia...
kvendolinka, veru, ja si preto prajem na vianoce štuple do uší, keď už každý ochotne nakupuje takéto hlučné hračky... ten kto ich vymýšľa sa asi vyžíva v trýznení mamičiek....

baby, a čo kupujete svojim chlapom???

nikolasko
12. dec 2006

na ten bubon som pozerala aj ja ale nekúpila som ho tuším som dobre spravila,náš má spievajôceho a hovoriaceho psa volant ktorý nenormálne hučí a bliká...
a milá svokra my hovorila že kúpila nejakého hovoriaceho slimáka tak nebudem len šedivá
barun a chlapom no to netuším

kvendolinka
12. dec 2006

Ja mojmu asi len nejaku mikinu lebo on sa oblieka vylucne sportovo a tam som tusim aj skoncila 😖 a parfemov ma s prepacenim plnu rit 😲 a to je taky vdacny darcek takze len mikina 😀

pipo1777
13. dec 2006

ano sma tu nový a mema dievčatko Mišku malú čerticu 😅

alzbetka
autor
13. dec 2006

ahojte, ja som malej predvcerom zase kupila hracku pod stromcek, este jej chcem kupit nejaku mikinu, ja som tiez rozmyslala nad tym bubnom, ale kedze sme v jednoizbaku a nemala by som kde ujst pred hlukom zvitazili tichsie hracky. mala dostane aj sane, uz sa tesim, ked budem s nou chodit von so sankami 😀 . a muzovi, ja neviem, asi najskor tiez nejaku mikinu a nejaku somarinku (motorku, aspon hracku, ked nie ozajstnu, tu svoju predal par dni pred svadbou 🙂 )

barunka
15. dec 2006

alzbetka, aj my už máme sane nachystané, aj ked to tu moc nevyzerá, že tento rok by mohol byť aj nejaký sneh...
a to sme Paťkovi (krstňa) kúpili na vianoce boby... 😖

nikolasko
15. dec 2006

barun pozerala som fotky a tá vaša simča je malý zázrak ak bola taká akčná aj v tvojom brušku tak 😲
alžbetka len aby ho neinšpirovala na kúpu tej ozajstnej 😉

barunka
15. dec 2006

nikolasko, no akčná bola, veď ja som rodila až v 42tt a to som sa bála, že si zmýlila cestu a chce sa prekopať smerom hore, cez ústa 🙂
inak aj ja som manželovi na jedny vianoce kúpila maketu motorky... lebo o nej stále básni... 😀

alzbetka
autor
15. dec 2006

ahojte, ten moj aj mal motorku, taky pekny jogurtik, a teraz by si najradsej kupil dalsiu, ale najskor treba prerobit dom a potom budem vymyslat nove vyhovorky 😅

nikolasko
15. dec 2006

alžbetka super 😉

barunka
16. dec 2006

alzbetka, potom bude treba malej šetriť na školu, tebe na dovolenku, lebo to potrebuješ a tak podobne 😀 😀
aj môj manžel si jednu dobu chcel kúpiť motorku, ale to jedine cez moju mrtvolu. tak sme si kúpili auto a zatiaľ je ticho 🙂 a keď začne zasa, kúpime si ďalšiu hračku 😀

nikolasko
18. dec 2006

babulky dávate aj nejaké vitamíny vašim drobcom okrem D-čka?A Aké pokroky robia?
To naše čudo sa nejako rozpapalo najviac mu chutí brokolica a vlasne všetko kam mu ju dám.

kvendolinka
18. dec 2006

Ahojky babulky a aprilciatka 🙂 Nikolasko ja davam len Vigantol nic ine mi Dr.nespominala ze mam davat.Aj ty davas Vigantol?Som citala ze tu poniektore baby davaju aj Kanavit.A ake pokroky robime?Velmi je Natali v poslednom case ublabotana a spekuluje.Nieco ako Barunkina Simi ale nie az tak 😀 😀 😀 nic v zlom.Vsetko vyhadzuje z kocika,z postielky,vsetko stiahne na seba a tak.No neviem ci sa teda da hovorit o pokrokoch 😒 pre nu supis zabava a pre mna blazninec 😀

barunka
18. dec 2006

kvendolinka, my dávame kanavit od narodenia, raz za tri týždne dve kvapky... vy nedávate?? ja som myslela, že to dáva každý, podľa mojej dr. je to nutnosť... a inak tiež len vigantol...
ja sa o pokrokoch radšej vyjadrovať nebudem, my máme posledné dni veľmi úspešné, vysypala mi hlinu z troch kvetináčov, vyliala na dlážku a na seba celý kýbel vody a podobné hlúposti mi tu stvára... a takisto zje, čo vidí.
včera večer prenasledovala hodinu tatinka, lebo jej dal chrumku, tak potom za ním behala a robila ňam ňam.. 😀 😀

nikolasko
19. dec 2006

aj my dávame iba Vigantol,barun pogratuluj simonke k 8 mesiačikom
pokroky nášho drobca máme aj v albume,baby zamýšlate sa aj vy občas ako to strašne letí ešte len prednedávnom sme ho priniesli z nemocnice a teraz už len stresujem kde sa buchne a z kadial zletí...

barunka
19. dec 2006

nikolasko, ďakujeme za gratuláciu 😀 😀
inak, presne viem, na čo myslíš. ja teraz keď na ňu tak pozerám, tak len rozmýšľam, kam sa stratilo to malé bezbranné bábetko. Niekedy mám taký pocit, že mi ju niekto cez noc vymenil a podstrčil malého čertíka. Veď sa ani nenazdáme a budú mať naše detičky rok, dva a pomaly prestanú byť na mamičkách závislé a utečú nám niekde do sveta.... 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre