Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

hanka274
1. aug 2009

misi, dakujem, marek to zvladol perfektne!! a hanka je zatial ok, najradsej by jej do postielky vliezla...musim davat pozor...
misi, ak kojis...neviem, nepamatam, tak skus na to ocko taky mozno divny sposob, ale kvapku materskeho mliecka...ja som tiez davala asi 2 tyzden ophtalmoseptonex kvapky a nic a 1-2 kvapky som dala materskeho mlieka jej tam a hotovo, ocko vyliecene.

myskapipiska
2. aug 2009

hani, faaakt? to by ma teda nenapadlo. no skusim, vcera mal len jedno trosku a dnes rano obe oci plne karpin, chuda male, vyskuam a dam vediet
no to musis, ines uz anisovi raz do postielky vliezla, skoro ma slahlo,

sidus
2. aug 2009

Ahojte,

Myska, Tomi mal zapálené očko skoro do piatich mesiacov, 5 razy sme boli preplachovať slzné kanáliky, z toho raz obidve naraz 🙄 Vykvapkala som mu troje antibiotických kvapiek, ani jedny nezabrali, až ten posledný preplach.

O tom materskom mlieku som tiež počula, ale nám nepomohlo. 😝

Myska a chlap poslúcha? Dúfam, že si ho riadne zapriahla do "starostlivosti o deti a chod domácnosti" 😀 😀 😀 Aký vznešený názov 😀

nikolasko
2. aug 2009

hanula zo srdca blahoželáme k nádhernej dcérke a že ste všetko bravúrne zvládli 😵 😵 😵 😵 😵 je krásna dobrá práca 😉

myska moja jeden problém za druhým ☹ držte sa .Aj my ideme po švagrinú s partnerom v stredu na letisko pricestujú z UK (bývajú tam) tak dúfam že nám neprinesú nič prasacie 🙂

siduč no predsa všetko zléééééééé 😉 😉 😉 😀

mne ide dnes hlavu roztrhnúť včera som mala 38,8 teplotu po paraléne to prešlo ale hlava bolí stále 😖

myskapipiska
2. aug 2009

sidus, nestras ze 5 mesiacov, tak som mu kvaplaz mm ale co ja viem, ci mu to vsetko nevytieklo, no ved uvidime
nikolasko, liec sa, horucka a bolest hlavy v tomto teple, nic moc
cairka, a co ze sa malej stalo? som kukala fotky

hanka274
2. aug 2009

nikolasko, dakujeme !! 😵
no teba hlava, mna zuby...ale nevyriesim nic...pri kojeni.
😒
misi, daj vediet ako s tym mlieckom... ja som jej to asi 2x alebo 3x dala...a hotovo...nam pomohlo.

cairka
3. aug 2009

myška, dúfam, že už je lepšie s očkom.

my sme boli na víkend na chate a veve sa zgúľala zo schodov 🤐 našťastie si to odskákala len hrčou, lebo ked som videla tie kotrmelce, tak som očakávala aj nejaké zlomené končatiny, kaskadérka našťastie padala správne.

nikolasko
3. aug 2009

mne je už fajn konečne, bolí ma zase pre istotu hrdlo ale v poho
myši aj u nás mm do očka pomohlo vidíš na to som úplne zabudla za 2 dni bolo po probléme 😉
hani skús si zahryznúť klinček čo sa varí víno na to miesto kde bolí a drž aspoň 5 min.mne to zabralo a ked kojíš neškodné 😉
cairka jojojojoj moja zlatá Veve ešteže to dobre dopadlo a už je aká veľká na fotočkách

hanka274
4. aug 2009

Baby, poradte mi ako by som sa dostala k vydaniu dennika Pravda zo dna 30.07.09 /stvrtok/, konkretne k bratislavskej prilohe????? Fotili nam tam decka v nemocnici a ja som na to uplne zabudla to vo stvrtok kupit... 😕 😕 😔 😔

hanka274
5. aug 2009

uz nist zeny, uz som sa k tomu dostala...juchuuu 😀 😀

myskapipiska
6. aug 2009

no, aniskovi sa tiez polepsilo, klop, klop, klop, a to som dala len trikrat mlieko a dva krat mast,
hanka, super ze si zohnala, aj ja mam anisa tak odfoteneho, ma tam super nemocnicne oblecko 😀
sidus, ty vies tusim po nemecky, ze, prosiiiiiiim, nepomozes mi spisat reklamaciu, prosiiiiim, alebo niektora ina, kt. viete

sidus
6. aug 2009

Čaute,
Myska, nehnevaj sa, ale na tú reklamáciu si netrúfam 🙄
A to je dobre, že očko je už lepšie
🙂

myskapipiska
6. aug 2009

sidus, 🙂 pohoda, nejak to musim spackat,

michaela2410
9. aug 2009

Ahojte, dlho som tu nebola...teraz som uplne grogy, cely vikend sme malovali byt a upratovali. Bola to taka rychlovka. Vo stvrtok sme sa rozhodli a v sobotu sme sa do toho dali. 😉 Ale som rada, ze to bude znova aspon chvilu ciste.

To je super, ze sa marodkom polepsilo, tak nech sa vam dari. 🙂

Hanka, ked som bola v porodnici s Lukinom, tak tam prisiel taky pan z nejakeho noveho caspisu, ze ide fotit deti. A na moje prekvapenie o par tyzdnov mi prisla posta a vnutri ten casak. Nokdy som take noviny v stanku nevidela, boli to nejake regionalne, co co...ale bolo to mile, mam ich odlozene aj s Lukaskovou fotkou 😀

myskapipiska
10. aug 2009

michaela, vsetky to tu nejako zanedbavate 🙂 no hanke je odpustene, ma toho urcite dost 😉 aj my ideme malovat, konecne po skoro styroch rokoch, musim zaklopat. muz sa chystal tu izbu urobit, este jak som ines cakala no a doteraz este nie je, je to bordel izba, akurat v nej pes spi, ale uz sa na tom pracuje, dnes dojde znamy, a vyvezie nam stary nabytok a este tento tyzden by to mal muz malovat, neviem ako to chce stihnut, ked na stvrtok ma letenku, jupiiiiiiiiii, sa tesim ze konecne vypadne, len ma znervoznuje. inak ideme dat robit plastove okna, uz mam aj ponuky, je ich skoro 40, tak teraz si len vybrat, no blbe je, ze to nemozme zobrat v hotovosti, takze sme obmedzeny vyberom, lebo maloktora firma to robi na splatky. no ved uvidime. dnes pojdem s malym na klbyky, zato ani nespim, o piatej som kojila, vencila psa a radsej som si ani nesla lahnut, lebo by som sa potom nevycapala z postele. no, ale som sa rozpisala, idem este pokukat net a pomaly zacnem maleho budit, musim ho okupat, nech je vonavucky u lekara 😀

vroni
10. aug 2009

mysi, posli staznost, ja som profi hadavec 😠 😠 😠 (a nemecky viem tiez 😀 )

myskapipiska
10. aug 2009

vroni, a prelozis mi tu reklamaciu prosim ta 😉

vroni
10. aug 2009

hod do IP, i tak sa teraz nudim....

michaela2410
10. aug 2009

Myska, vidim, ze ty to tu udrzujes. Pokusim sa sem mrknut castejsie 😉 Dufam, ze klbiky dopadlo na jednotku 🙂 Ja tento tyzden mam tiez samych doktorov. Dnes nefrologia s Lukasom (pretahoval mu aj predkozku, lebo na takom kusku to este nemal dobre, tak mame nareky po kazdom cikani ☹ ), zajtra idem na alergologiu so sebou a v stredu na ocne s Lukinom, teraz kvapkam atropin, bude mu merat ocka. ale potom uz klud a buduci tyzden chorvatsko...huraaaa.

myskapipiska
11. aug 2009

michaela, mas toho dost, sak ale co sa nudit budes, ked si na tej materskej 😀 alebo, ty uz nie si? pracujes? my klbyky naprd, akoze su dobre, ale jadierka este niesu vyvynute jak by mali, takze kontrola o dva mesiace
a preve som sa dozvedela mooooc blbu spravu, muzovi zamietli viza a to ma letenku na stvrtok, som sa tak vytesovala, ze konecne vypadne a nic, neviem co budeme robit, budem musiet ja ist do anglicka a povybavovat tam, mna raz slak trafi, bolo mi toto treba
chuda Luky ☹ drzim palce, aby sa to rychlo zahojilo

sidus
11. aug 2009

Čafte,

myska, tak som rada, že ti vroni pomohla s tou reklamáciou 😉 Tie jadierka sa mu vyvinú, hlavne že kĺbiky sú OK.
Chlapa sa tak ľahko nezbavíš, čo? 😀

Michaela, to chodenie po doktoroch nezávidím. Neznášam to 😝

myskapipiska
11. aug 2009

sidus, este mi to neprelozila, lebo ja koza som neskoro zbadala, ze mi napisala, tak som to aj neskoro poslala, ale sak sa mi na to kukne, ked bude mat cas 🙂 raz ma z neho porazi, furt su nejake problemy s nim 😝

michaela2410
11. aug 2009

tak dnes som vsetko vybavila, dokonca som si bola dat pichnut aj tetanovku.
Myska, ja uz robim,ale som ucitelka, tak mam teraz dovolenku. Preto chcem toho vybavit co najviac teraz, co sa da.

myskapipiska
11. aug 2009

iiiha, ucitelka na strednej, ci ZS? no to mas nervy na detvaky? mna by utrhlo

sidus
11. aug 2009

Myska, súhlas, ja by som ich rovno postrieľala 😀

michaela2410
11. aug 2009

Niekedy aj ja 😀, inak ucim na gympli, ale mame tam aj malych, takze pestru paletu pubertiakov. 😀

myskapipiska
11. aug 2009

no zbohom, este tak zakladna, no ale zase gympel, tam su skor taky slusnejsi, jak napr na nejakej ucnovke

michaela2410
11. aug 2009

jeej, zeby som tu niekoho zastihla na diskusiu?

michaela2410
11. aug 2009

Ja sa inak nestazujem, odmalicka som chcela ucit 😎 a teraz som sa celkom tesila, lebo byt pat rokov doma je horor. Aspon podla mna. Potrebovala som vypadnut aj medzi ludi, hoci musim robit poriadky s tridsiatimi deckami, namiesto dvoch 🙂

myskapipiska
11. aug 2009

hej, ja som tu, ja to mam zapnute cely den, teda okrem toho ked som vonku, ja som zavislak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre