Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

michaela2410
27. feb 2010

Hanka, tak uz ich mame 😀 😀 😀 tie kiahne u Tomasa... a aj som rada, hoci mi konci dovolenka (prazdniny), takze tyzden pred prazdninami sa tu striedali stari rodicia pri Lukasovi a teraz sa budu pri Tomasovi 😎 esteze Lukas uz moze ist do skolky...

myskapipiska
28. feb 2010

caute, tak som tu po sto rokoch, teda chodim na kona ale k januarovkam, a vidim ze ste toho ani moc nepopisali
hanka, taky kocik som uz ja videla, ale nie v akcii, iba v obchode, haluz
a co vam napisem, my sme tiez furt chori, teda nic strasne, ale take ze sople a kasle, to dost casto, jeeej a konecne sa oteplieva, aj ked viem ze este sa ma ochladit, ale aspon sa nam jar trosku pripomenula
michaela, tak nech ste rychlo fit z tych kiahni a teda vsetci co ste tu chori, rychlo sa vyliecte

alzbetka
autor
1. mar 2010

ahojte baby,
tak my sme uz po prazdninach, baby cestou k babke boli vo vlaku zlatucke, az mi to bolo divne a aj cesta spat usla, ale uz to s nimi od Trencina silo 🙂. pocasie nam vyslo, bicyklovali sme, kolobezkovali a jazdli sme na trojkolke, super, ze je uz konecne pekne pocasie 🙂 skoda, ze sa to ma pokazit.
tym co prazdninuju prajem pekny tyzden a aj tym co su uz po prazdninach 🙂

hanka274
1. mar 2010

misi... no to je chytlave jak hovado 😀

hanka274
4. mar 2010

mame nove foto 😵 😵

hanka274
4. mar 2010

len cez novu verziu treba ist... tu je max. 50foto na album 😔
🙂

michaela2410
4. mar 2010

Hanka, a ty menozes spavat? 😀 😎

hanka274
4. mar 2010

fuuuu, ani mi nehovor...rano som nevedela vstat, do skolky na slepo, odtial rovno do postele...och...
a zacalo to vecer tak nevinne, jednou umytou dozou...fakt...tak ma napalo, ze dake dozy by som mohla pozret v obchode...tak ma zaujimala ikea, tak som tam prevetrala oddelenia od kuchynskeho nacinia, cez dekoracie az po detske izby...ved zachvilu tu su oslavy 4r...potom ma tak napadlo pozret mobelix dake dekoracie, ozdoby, koberceky male detske...idu aj sviatky...tak som sa tam rypala asi 2 hodiny, potom daco tu...nakoniec este fotky...no a bum pol 4 bolo... 😔

nikolasko, svokra ako??

inac, sme mali v piatok normalne ze vsi!! horor...tak tato chytro utekal vecer do lekarne, vyumyvali, vycesali...a bolo po... to sme si vsimli tak nenapadne, sme sli hanku strihat a ako sme robili cesticku tak...
a simka ma od piatku uz nausky konecne... 😵 😵 😵

cairka
5. mar 2010

hanka aká lyžiarka, wou. a simonka je už riadne veľká 😵
vší sa veru bojím, bojím, vyčesávať to z vaneskiných vlasov bude zážitok 😝

hanka274
5. mar 2010

my sme to hanke nastastie skratili po plecia...zlatunka je strasne...
no vaneska ma ine vlasy... to by bolo...
simca velka?? fuuu, ani nevrav, teraz som tu pisala ako som grcala a ako mi bolo zle v tehu a bum, uz ma vyse polroka, zachvilu rok v lete...och, ten cas leti a najviac to je vidiet na detoch, ked ma clovek deti...uz ani mne neni 18r...hehe...

nikolasko
6. mar 2010

hani 😀 😀 😀 😀 😀 😀 normálne stará vražda 😉 😉 😉 😉 😉
svokruš je na tom už relatívne dobre pohybuje sa po byte s pomocou palice s rukou pohne veľmi málo a schody jej robia problém,ale poctivo cvičí pod dozorom rehabilitačnej sestričky tak to dúfam rozhýbe a rozpráva normálne všetko jej rozumieť.
hani a o 10-15 rokov ti nezávidím tato bude mať čo robiť,aby odohnal potencionálnich zaťkov 😀 😀 😀
cairka ako si tu dlho nebola už je Veve OK?
alžbetka hmm aj my už máme takmer po prázdninách a Ničko práve začal sopliť a kašlať mám pocit že si ich chce predlžiť ☹
miška kiahne paráááááda tak sa držte nech to moc nesvrbí a rýchlo ste fit 😉

hanka274
8. mar 2010

nik 😵 😵 😵
to je fajn, ze to svokruse ide...ruku vyrehabilituje, neboj...
no so vzduchovkou ich bude na dialku strielat jak vrabcov...bozinku, uz si to viem predstavit tie ksichty...a ne a ne si dat povedat, ze henten a ten je blb... 😀 😀 😀
dufam, ze sa mi podari u nas tam na dedinke kde budeme byvat robit niekde na miestnom urade...nech ma tam vsetci poznaju a maju ich deti-chlapci respekt voci mne a mojim detom...aaaaa ich bodyguardovi-tatinovi...xixi 😀 😀
no, idem ja nieco zmysluplne robit, dosla som zo skolky...ako tak vidim v posteli tatina so simkou, idem sa im tam supnut asi aj ja... 😵 😵
tak páááá

nikolasko
8. mar 2010

baby aaaaaach len čo Ničko dosoplil a draplo to mňa s mužom tak sa doplňame pri fúkaní až mi je to smiešne
raz zima potom teplo vrrrr nech už je tu jar 😎 😎 😎 😎
inak všetko naj naj zeny k MDŽ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

hani hmmm ranné leňošenie 😀

zuzana76
8. mar 2010

ahojte, prepacte ze vam sem skacem, len som zazrela Nikolaska, ty si chodievala kedysi do diskusie NR a potom si sa vytratila, dufam,ze sa mate dobre, uz asi pracujes, vsak?

hanka274
8. mar 2010

nikolasko, to dnes co??? waw...tak ja nasucho... 😔
ale zato my neoslavujeme valentin, ale asi oslavujeme, len som si myslela, ze neoslavujeme... 😵 😵
chapete ma??

nikolasko
9. mar 2010

hani ty maska 😉 😉 😉 😉

ahoj zuzka máš pravdu ale tam to ide takou rýchlosťou že nestíham.Pozerám že čakáte druhé bábenko tak gratulujem a nech všetko dobre dopadne 😉

hanka274
9. mar 2010

ahoj!!! aj ja som chodila k augustovkam 2009 /mala som termin 1.8...a narodila sa 23.7./ a tiez som to vzdala, bo tam absolut nestihacka 😀 😀 😀 😀 toto tu je pianko, ked tak si vezmem polstrany a zapisem...hehe

alzbetka
autor
9. mar 2010

ahoj
jej, hani, ze rano zo skolky naspat do postele, aj ja by som to niekedy brala 🙂
baby pomoc, baby si nasli super hracku, pistalku, som ju asi slabo schovala ☹

nikolasko
9. mar 2010

alžbetka fúúúúúúúúúú a stereo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ?dokúp bubon husle.... 😀 😀 😀

hani tak daj 😉

hanka274
9. mar 2010

ty vole alzbetka...nikolasko,pockaj na 3h v noci,dojde na mna cas,xixi

alzbetka
autor
9. mar 2010

baby prezila som, ale budon a husle nekupujem, stacia k tomu rumba gule 🙂

hanka274
9. mar 2010

baby,my mame doma karaoke a nas tatino sa s nim strasne kamarati...xixi

alzbetka
autor
10. mar 2010

hanka nezavidim

michaela2410
10. mar 2010

fuha, aki muzikanti tu!!! 😉 nas Tomas k tomu bude hrat na klavir... 😀 ale som rada, ze uz to nieje len brnkanie, ale vie uz Kohutika... a Malicka som...Tak som na neho hrda a dufam, ze mu to dlho vydrzi a bude trocha po mne 😀 😀 😀

hanka274
10. mar 2010

misi,zlate... 😵

nikolasko
16. mar 2010

ja chcem už konečne jar 😎 😎 😎 😎 😎 😎 s tejto zimy už mám normálne depku včera som si musela od jedu kúpiť jarnú bundu 😉 .Večer pozerám počasko a že od stredy 15 st. tak som bola happy a v noci aspoň u nás padal sneh ,tak sme zase ráno naťahovali do škôlky zateplené gaťuše. ☹
Baby o chvíľu naši drobci oslavujú aké darčeky ste vymysleli?Ničo dostáva každý deň niečo a tak nemám šajnu.Šup sem s typmi 😉

alzbetka
autor
16. mar 2010

ahoj,
nam zase navalilo snehu ☹
nikolasko, ja som prave dnes objednala v skolke knihu, takze jeden darcek je a este nieco na oblecenie a povedala som, ze hracky nekupujem, pretoze to isto dostane od ostatnych a mam taky pocit, ze nas tu tie hracky pomaly ale isto zavalia 🙂
a este musim upiect tortu, betka si vymyslela kabelku, tak neviem, neviem, ci sa nieco podari, ale este predtym nas cakaju este jedny narodeniny (klarka) 🙂

michaela2410
16. mar 2010

ja to budem mat trojmo, chalanom sme kupili hned po vianociach transformerov a manzel bude mat 40, tak jemu som u kamosky vymyslela tortu, pecie ich perfektne, tak asi s ymsou a počitacom navrchu, kedze je programator 😀

hanka274
17. mar 2010

nikolasko 😔 aj u nas snieeezkalo trochen... 🙄 🙄 🙄

darceky?
ja mam zatial taku detsku vonavku Chupa Chups v takej krasnej ruzovej plechovej doze /to sa vyuzije na sponky a gumicky 😀 /, inac z DM-ky 😉 . Ked niekam ideme tak mami aj mna, tati aj mna, ked sa malujem, aj mna, tak sa potesi z JEJ vonavky..no dam jej tak jedine balzam, chce aj na oci, no to ale fakt ma este minimalne tych 10rokov cas...snad mi to vydrzi takto hovorit statocne aj o 8-9 rokov...hehe a odolavat jej pubertackym napadom a manierom...
no a este k vonavke mam taku skladacku jednu, potom taku blbosticku taky stojancek pekny na fotku /nie fotoramik/, zvieratkove masky na gumicke /mali v kauflande za 1e asi 10 ich tam je, neviem/, tricko s dlhym rukavom, sampon taky daky zase princeznovy 🙄 😅 😀 😀 -to bude radosti...u nas sama princezna doma...hehe...celenku do vlasov tam mam aj so stipcom takym, a jedny pancuchy, ale tie jej dam mozno uz aj dnes...hm, alebo pozrem este tu dlzku, porovnam ked budu dlhsie ako co nosi, tak si to odlozim na vianoce, ved na leto jej budu na prd, ale vlastne mozno ked sa ochladi niekedy este v maji....hm, uvidim, a to tricko je este trosku velke, tusim daka 134 az...tak ked nieco este najdem zajtra /chystam obchody/, tak jej ho dam az k vianociam...a ked nic, tak ho tam k tomu zabalim...xixi
inac, neviem ci ste videli, v carrefoure mali za 500sk supravu korculiarsku- korcule s 3 kolieskami, prilbu, chranice a to cele v ruksaku, no zial tie kolieska boli z PVC, takze hrkotajuce korcule by ju len spomalovali v pripadnom uceni...no cena ma tam ohurila, ale teda upustila som od toho... a neviem korcule este asi predsa len pockam, chcem aby jak sa otepli sla na bicykel, ma taky klasicky s pomocnymi a ma taky bez slapania a udrzi rovnovahu uz aj na kopci, spusta sa...tak tento rok chceme dat dolu pomocne na tom klasickom bicykli...tak korcule pockaju rok-dva...aj tak si myslim, ze sportom napreduje, vo februari stala prvykrat na lyziach a hen /vid album/, sama si jazdi, aj na vleku detskom /nielen na tom posuvacom koberci/...a dokonca minuly vikend na zoske bola druhy krat na lyziach a uz si robila oblucik ako sa jej chcelo, takze mozno sa uberieme smer-lyzovanie, ved trener by aj bol, my dvaja s muzom, nasi, svagrovci...lyzujeme takmer vsetci...jedine co este nevie je brdit, inac mam hroznu radost...fakt, obluciky parada, zvrtne ritku a uz ide obluk...xixi...a oco moj vravi, ze za den dakych 30 jazd na detskom vleku hore dolu...no parada...som rada.
och, no stacilo chvaly...

😅 😅
no a hodte inspiraciu aj vy.

vroni
17. mar 2010

Jej, no ja mám dnes po mesiacoch konečne čas (oficiálne tomu nadávam, že robím cesťáky 😀 😀 😀 ) a reku, už budete mať povymýšľané, čo detičkám na narodky..... A tu nič! 🙄 🙄 🙄 My zatiaľ rozmýšľame nad bábkovým divadlom. Takéto niečo by sa mi páčilo, ale za inú cenu......http://www.babkovedivadlo.eu/babkove-divadla/53...
U nás by boli lyže hit, malá lyžuje už super (naposledy ju zaradili do skupiny 12-ročných. Zhodou okolností to bola čisto chalanská skupina s inštruktorom - chlapom. Sledovať ich ako krpaňa s nimi sviští dolu kopcom bol pohľad pre bohov. Ich "mužskú" česť zachraňovalo len to, že jej solídnych 13 kíl nevedelo vyvinúť takú rýchlosť ako ich "nepatrne" rozmernejšie a ťažšie telá 😀 😀 😀 ) Ale lyže v apríli nie sú to pravé orechové.... Tak, a už som sa pochválila aj ja. Aj fotky snáď nejaké prihodím, keď už sa tu tak vyťahujem sťa malé tričko 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre