Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

lubka78
15. apr 2010

a dakujeme za gratulacie 😉

alzbetka
autor
15. apr 2010

baby my sme v piatok skoncili na zubnej pohotovosti, Betka nam opuchla, tak nam to tam vycistili, dostali sme ATB a v pondelok sme isli ku svojej zubarke, zase jej to vycistila a dnes sme to boli trhat. este sa tam ideme zajtra ukazat, lebo jej musi vybrat este drenaz. chuda male, keby ste videli aka bola znicena. ja uz iba dufam, ze to bude bez komplikacii a ze sa to zhoji tak ako ma

hanka274
15. apr 2010

och joooooj !!!!! 😔 😔
a co to mala? len tak ju bolel zub ci???
chudatko male statocne!!!!!
😔

nikolasko
15. apr 2010

fuuuuu babulečka zlatá tak želáme nech to už nebolí 😉
hani kde máš fotku??? 😀 😀 😀 😀 😀
baby u nás od pondelka v kuse prší už som s toho na bedňu 😠 😠 😠 keď idem von vlasy ako ovca vrrrrr
Ľubka tak Filipko mal vééélku oslavu šup šup fotočky 🙂 🙂 🙂 a aj ostatné

hanka274
15. apr 2010

niki, ja ti neviem, mna vzdy mazu, asi im musim riadne tym dolezitym /ze tam mam muza a mna/ lezat v zaludku...
ser.em na nich, uz mi to tymto fakt trosku leze na nervy, co je na tom, co som daky zlocinec ci co?? ...do prde.le aj s ich vymyslenymi pravidlami, uplne otravnymi, taka som nasrata.

len ty bud tiez pst, radsej ani ziadne IP neposielaj adminom, nic sa nikoho nepytaj... chapes 😉 😔 😔 🙄

alzbetka
autor
16. apr 2010

hanka, prave ze zubok ju vobec nebolel, len v piatok podvecer na nu pozerame, ze co to ma v puse a ona, ze nic a uz tam mala vacok a dnes nas caka este ta zubarka a stale place, ze ona tam nechce ist a ja jej vysvetlujem, ze uz jej nic nebudu robit, ze uz to nebude bolet a tak

cairka
16. apr 2010

juj, alžbetka, to znie strašne 🤐 chúdatko betka, prajeme skoré uzdravenie 😵

alzbetka
autor
16. apr 2010

dik, prave sa obliekame a ideme na to, dufam, ze najskor tam pojdeme az o pol roka na preventivku

hanka274
16. apr 2010

no, sa jej ani necudujem, chudatenko male...
zasluzi si odmenu 😉 , len sladke asi nie 😔 ...
drzim palce!

alzbetka
autor
16. apr 2010

no tak uz je to ok, este jej to precistila, trosku si pokricala a sladke ju teraz moc netaha 🙂

lubka78
16. apr 2010

betka strasne 😒 chudatko moje...nas caka tiez zubarka, lebo Filipkovi sa urobil kaz medzi prednymi zubami, tak som zvedava, co mu s tym urobia 😒
a fotky pridam, ked stiahnem....uz take veci ani akosi nestiham...ale raz to urcite bude 😅 😀

hanka274
18. apr 2010

aj my mame zubarku za sebou, vo februari, ma kazy, no pokial nebolia, nebude jej vrtat, kvoli tomu aby ju neodradila a kvoli tomu, ze jej coskoro vypadnu. No mame prist ked budu bolet, inac v lete na prehliadku.

alzbetka
autor
18. apr 2010

baby, inak uz spravila prehliadku aj klarke, bola sou, pretoze jej nechcela otvorit pusu a ked sa tam uz nejako dostala, tak ju klara sekla zo dva razy, ale prehliadku ma za sebou 🙂 neviem si predstavit, ako robia prehliadku rocnym detom, asi iba co im kartu zalozia

hanka274
18. apr 2010

sekla? myslis kusla?? 😀 😀 😀

alzbetka
autor
19. apr 2010

presne tak, kusla ju 🙂

hanka274
19. apr 2010

😉 😀 😀

nikolasko
20. apr 2010

šikovné dievča 😀
baby šupla som pár fotiek prvej skúšky na korčuliach.Škoda že sa mi nepodarilo zachytiť ten výraz utrpenia čo prežíval.On je proste športový antitalent nuž čo musím sa zmieriť s tým že asi budem mať kockatú hlavu 😉
hani nič si s tej fotky nerob niekto sa tam odfotí so psom to je v poho ,ale keď s manželom to už vadí nerieš pobav sa a ideš ďalej 😉 😉 😉

hanka274
21. apr 2010

nikolasko, mileee...no co, ved mozno neskor sa na to chyti, ved tie korcule tiez neni sranda...
juj, tatka lubi, co?? 🙂 🙂

alzbetka
autor
21. apr 2010

nikolasko, pekne fotecky 🙂

lubka78
23. apr 2010

musim sa pochvalit, vlastne nie seba, ale Filipka...predvcerom sa naucil bicyklovat bez pomocnych, normalny frajer je to...som nanho taka hrda 😵 a kolieskove este nekupujeme....asi kupime vo vypredaji na jesen a bude mat na rok..uvidime 😉

cairka
23. apr 2010

ahojte.
ale sú tí naši škriatkovia už šikovní, čo? 😀
my sme teraz museli obmedziť športovanie ☹ vaneska má nejaké problémy, bola teda aj chorá, ale okrem iného doktorka naznačila, že sa zrejme jedná aj o alergickú astmu ☹ veve je relatívne v pohode, našťastie nemáva silné záchvaty, len ked poskáče, pobehá hned nevie lapiť dych a kašle 😒 že má tvrdé zimy som si už zvykla, to má od malinka chorobu za chorobou, ale jar ešte takúto ako teraz nemala. od decembra bola v škôlke 2dni vo februári... už ju (asi) nedám do septembra, možno ani vtedy, len snád sa dá do kopy, lebo ona miluje bicyklovanie aj korčuľovanie. možno bude stačiť, ked dokvitne to, čo jej vadí.

nikolasko
23. apr 2010

ľubka prvé korčule môžeš kľudne kúpiť niekde na bazáre tie naše sú po prvom pokuse o korčulovanie vyzerajú úchvatne ☹ ☹ ☹ a Filipko je šikula môžeme prísť na školenie? 😀 😀 😀
cairka to mi je moc ľúto držkajte sa skúste v lete more možno to trošku pomôže a ak má takéto problémy tak by mohla prispieť aj poisťovňa 😎
hani tata ľúbi moc moc hlavne keď mu robí otroka a všetko dovolí
dnes keď som bola po Nička v škôlke tak mi ho učka vychválila aký je šikovný a včera ráno druhá čo ich máva že je najmladší a strašne šikovný a vyrovná sa aj tým 5ročným a to som sa ani nepýtala tak nechápem čo sa deje či nebudú pýtať v blízkej dobe nejaký príspevok 😀 😀 😀

hanka274
24. apr 2010

nik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ... my sme zase skoro 2 tyzdne neboli v skolke a ked dosla do skolky, prve 3 dni ju rano len decka objimali, no hrdo drzala a istotne bola nadsena...
mne take voloviny ta hanka trepe, ze sa mi len kutiky trasu, co sa nechcem smiat... a to najma vtedy ak ma svoje dni... postavi sa na hlavu a ani za nic nepohnem s nou...taky priklad...bola podrazdena dnes a vravim, ze ideme domov po obchode, ze musim robit kiwovy kolacik...a ona, ze kiw....neviem to povedat, to neni dobry kolac pre dievcata, to je pra chlapov, ja taky nelubim...V zivote ho nejedla jedna vec, a druha, ze ona povedala iba kiw...nic viac...proste tak a basta...konec, byk jak hovado.
Tak ja doupratovane /komplet cely byt, skrine, vsetko.../, kolace hotovo, maso pripravene, ryza hotovo...rano len chlebiky a dokoncit maso...a my OSLAVUJEMEEEEEE... 😵 😵 😵 😵 😵

cairka, mala /a aj vy/ ste vyzrali tusim vsetku smolu 🙄 🙄 🙄 🙄 ☹ ☹ ☹ ☹

tak "dobruuuu" 😔 😔

nikolasko
24. apr 2010

hanula všetko naj naj naj hlavne to zdravíčko šťastíčko pohodičku a ostatné príde samo veľkú bočku od Ninkáča posielame 😉 😉 😉
my oslavujeme o týždeň 🙂 🙂 🙂
baby dnes sme boli na korčuliach chytila som Nička na ruky a nejako sme sa prevážili a on si tak trepol hlavu o zem normálne mi ostalo zle,začal plakať ale bez slz dosť sa zlakol a ako ja ani nehovorím je však OK o 10 min. už vyjednával či budem s ním pozerať Iromana tak uff vydýchla som si už nikdy viac ☹ ☹ ☹ ☹ neviem čo ma to napadlo Bože aká som sprostá 😠 😠 😠 😠

hanka274
25. apr 2010

nikolasko, aaaale, co sprosta... nevysli vam "kroky", tak ste spadli...no, dopadlo to fajn...
aj nasa oslava, bola tu familia do polnoci, sme sa nasmiali, bolo supis... 😵 😵 😵 😵 😵 😵
zajtra odchadzame do tatier a pc brat nescem, chcem mat 3 dni pokoja od vsetkeho, vo stvrtok sa vidime, caveste!
a to o 4h cestujeme, o 3h vstavame /mame vybavovacky rano na vychode/...teda, ja asi ako vidim nepojdem spat, bo pozrem particku, pobalim rodinu, spracem kuchynu, lahnem mozno na hodku...
papa

hanka274
25. apr 2010

a dakujeme 😵 😵

michaela2410
28. apr 2010

Tak ja som tu uz riadne dlho nebola, ale akosi som si nevedela zvyknut na toho noveho kona 😒 ale hanbim sa a dufam, ze ma vezmete späť 😎
Tiez zelam vsetkym narodeninovym oslavencom vsetko naj, aj my sme mali oslavu, ale len taku rodinnu 😎
U nas mame bojka na korculovanie, aj na bicyklovanie, hoci teraz ma bicykel bez pedalov ako odrazatko a super uz drzi rovnovahu, len sa bojim, ked sa ruti dolu kopcom so zdvihnutymi nohami a neviem, ako zabrzdi. 😖 ale nechce ani pocut, ze mu namontujem pedale...

nikolasko
29. apr 2010

miška zachovaj si dobré zvyky a aspoň 1 príspevok denne 😀 😀 😀 😀 😀
so športom sme na tom podobne a dokonca oveľa horšie jednoducho ho odmieta ☹
a kde ste všetky??????

alzbetka
autor
29. apr 2010

ahojte, tak aj my uz mame taku mini oslavu za sebou, pretoze nasa betulka si zmyslela, ze bude chora, tak sme sfukli sviecky na torte, potesili sme sa z darcekov a bolo po oslave, mala mala velikansku radost zo snehulienkovych navliecok na perinu 🙂

cairka
1. máj 2010

ahojte.
tak ešte raz spätne všetkým našim oslávencom aprílovým všetko naj 😵
nikolasko, mne sa včera podarilo podobné...sme sa boli bicyklovať a už ked sme sa vracali domov veve spadla tak dobre, že kolesom zhodila mňa rovno na seba, našťastie bez úrazu to dopadlo, ale rev bol dobrý 😅 úraz si spravila o 5 minút neskôr, si privrzla prst do vchodových dverí 😒 je fakt, že už bola veľmi unavená, lebo sme veľa a dlho bicyklovali, ale aj tak by ma nenapadlo, že ešte v 4. rokoch strčí prsty do dverí 😅 včera prst vyzeral kadejako, ale dnes už to je lepšie 😵
alžbetka, dúfam, že už je betka zdravá 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre