Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

sweetienka
12. máj 2007

jeej, nikolasko, hanka, dakujem za pochvalu 🙂
hanka my mame zlte dierkovane ponozky, ale maju volnu gumicku, tak si ich sama lahko stiahne, betarka mala
teraz mi tu akurat robi diskoteku 🙂 pusta si pesnicky na tej noemovej arche, co dostala a tancuje 🙂 skoda, ze ich je tam len sest 😀 dost casto sa pristihnem, ze si ich sama spievam
bryndzu zatial tiez neplanujem davat, pazitka je super, tiez som pocula, ze treba pridavat do natierok, my sme uz vyskusali a chutilo 😉

cairka
12. máj 2007

Ahojte. Dnes tu bolo dáko ticho. My sme sa už mali celkom fajn, tak sme nakoniec išli prejsť "Míľu pre mamy" a tak fajne sme zmokli, že som zvedavá na výsledok. Keď sme odchádzli z domu bolo pekne, ale došla búrka, aj hrmelo a sme len pod stromom boli skrytí a žiadna reakcia na hrom. Dala som nejaké nové fotky, ale moc sa mi fotiť nedalo, lebo sme mali "prácu" a potom došla tá búrka.
Hanka, pažítka ti na okne v pohode bude rásť, my máme stále, aj žeruchu. Vy už máte 75 cm? To sme tu teda asi najmenšie, ale najľahšie nie 😎
My máme biele dierkované ponožky a už jej samé padajú - nedržia gumičky. 😒

barja
12. máj 2007

Ahoj babule. Konečne som zas pripojená 🙂 Normálne ste mi za tie dva dni chýbali 😉 čítala som čo ste popísali a nás teda tiež čapala strašne silná nádcha. Tak tiež uspávame na fit lopte. A keďže obidvaja nie sme zrovna pierka tak len čakám kedy pod nami vybuchne 😀 Keď je Maťulo zdravý tak zaspáva sám v postielke- to je tak 1 týždeň v mesiaci- a keď je chorý tak sa musí pomojkať. Len moja chrbtica je v keli 😀

vroni
12. máj 2007

Aj ja sa hlasim, boli sme dnes pozriet svokru, ta si hned zobrala dieta na starost, tak sme mali skoro cely den pokoj. Ale svokra moze asi najblizsi tyzden upratovat 😀 Inak, tu vobec neprsalo....
Hanka, Neusiedler See je ok, na kupanie by som to nebrala (i tak by bolo este skoro), ale na bicykle (alebo korcule) je fajn, krasna rovina a mozte si pendlit medzi Rakuskom a Madarskom. Len tam chodi dost vela ludi a ked fuka, tak to stoji zato 😒 Ale z Bratislavy to nie je daleko a dobra cesta... A ked mate radi studensiu vodu, je tam aj fajn kryta plavaren...

barja
13. máj 2007

dobré ránko 😀 😀 Pozerám, že dneska sem ešte nikto nenakukol. My sme sa prave vratili z Majkom z plavárne. Normálne sa cítim chudšia 😀 😀

barja
13. máj 2007

Tak som pre istotu ešte pred obedom do seba natlačila 2 rožky 😀

cairka
13. máj 2007

Tak teda dobré ránko 😉 Obed máme ešte v rúre, tak môže byť ráno 😎
U nás je dnes krásne, tak sme boli dlho vonku, až kým malá nezaspala, preto až teraz robím obed. Ale hladná už som poriadne - tu vyjedám malej piškóty z misky 😅

cairka
13. máj 2007

Už sme napapané. Idem sa vám trošku posťažovať. Som robila také pečené zemiačky s bazalkou, tak som čakala, čo na to malá povie, a keďže som jej nestíhala dávať zemiačky do pusy (dokonca jej šli viac ako mäsko), tak som sa blbá spýtala, či navarila maminka mňamku a tá malá opica začla s úsmevom na tvári krútiť hlavou nie nie nie. Tak tomu sa hovorí vďaka 😠
Ešteže jej to tak chutilo 😉

nikolasko
14. máj 2007

cairka 😀 😀 😀 veve je zlatáááá 😉
baby dnes je tu mrtvo u nás je poriadne teplo tak sme boli trošku vonku ,teraz sa spí a poobede sa ide zasa tak vás chcem len pozdraviť popriať pekný dník a užite si slniečko 😎
a skoro som sa zabudla pochváliť Niki si vie pekne oprášiť ručičky od piesku ked mu poviem a ukáže aký bude veliký ked sa napapá.V sobotu poobede normálne sám zaspal vedla mna na vankúšiku bez kojenia až som nechápala, žeby nastávali lepšie chvíle? 😀

ivcap
14. máj 2007

Ahojte, tak aký ste malí víkend? My fajn, v nedeľu sme boli na chate variť guláš. Saška bola super, dokonca mi tam dvakrát zaspala, tak ju tá príroda a čerstvý vzuch zmohli. No zato večer sa špekulovalo nad spaním.A ja som bola táááka unavená, už o deviatej som bola v posteli. Dnes soplavá bola hore už o 05:15, bože tak nemám rada tie rána, keď sa skoro zobudí a potvorka malá vôbec sa nechce hrať, len by sa po mne vyvalovala a ja by som ešte tak podriemkala. Dnes je u nás tiež pekne, len fúka vietor. Saška sa zobudí a tiež pôjdeme von, alebo pozrieť do obchodov nejaké sandálky.

cairka
14. máj 2007

Ahojte. Aj u nás je teplúčko, tiež sme sa len prišli domov vyspať a napapať a ideme zasa von.
Baby, mám na vás jednu intímnu otázočku, hlavne pre tie, čo máte dievčatká. Vaneska sa pri prebaľovaní hrá s dupkou (pišulkou atď. 😀 ). Viem, že je to normálne, ale vyzerá to dosť nebezpečne. Aby si neublížila. Už som aj pozerala, či nemá červenú, ale nemá, ani zaparené, ani nijak inak "divné". Robia to aj vaše slečny?

sweetienka
14. máj 2007

cairka, super fotky 🙂
my sme dnes uz absolvovali jednu prechadzku, teda skor nahanacku, mala utekala a ja stale za nou 🙂 teraz doma spinkame a poobede ideme znova, ale dufam, ze uz nebude tak brutal teplo
teda Nicko je sikulka, my si utierame rucky do oblecenia 😖 nikolasko, dufam, ze nastanu lepsie casy, ale Dianke idu zubky a mliecko by chcela stale 😖
juuj, baby, to mate tazke, ked vam drobci vstavaju tak skoro, my v priemere vstavame o osmej, ja by som to skor asi ani nezvladla

sweetienka
14. máj 2007

cairka, nemyslim, ze je to nebezpecne, alebo divne, u nas sa mala pri prebalovani hra s bruskom, sama seba stipe, alebo hladka po brusku 🙂
keby to mala zaparene, alebo by ju nieco bolelo, tak to robi stale, nielen pri prebalovani, myslim, ze mozes byt pokojna

kvendolinka
15. máj 2007

Ahojky a dobre ranecko prajem 🙂 Cairka presne tak ako hovori sweetinka nemusis sa obavat pokial je to len pri prebalovani tak je to uplne v poho.Aj Natali sa omakava brusko,nohy,cikusu ale to je uplne normalne neboj 😉 vraj nebezpecnejsie to bude v starsom veku ked si tam budu vediet nebodaj nieco strcit 😲 ale to snad nie.Boze to je nenormalny hic ze 31 stupnov som skoro umrela pri kocikovani tak sme isli s tatinom na kofcu a dnes ma byt tak isto a poobede ma burkovat 😖 Uz dlho som tu nevidela Barunku 😕

cairka
15. máj 2007

Dobré ránko. Ďakujem za ukľudnenie, ja viem, že to deti robia, ale ona si úplne ťahá , ale zrejme je to OK.
Kvendolinka, tak u nás to našťastie také strašné nie je, u nás je len kolo 28. Nad 30 stupňov máme tak 7 dní v roku 😀
Včera sme kúpili odrážadlo, tak dnes sa už o šiestej ráno Veve motorkovala. 🙄 Už jej to vcelku ide, zachvíľu ju asi budem naháňať 😔 Normálne sme ho museli kúpiť, lebo keď videla a presne tento typ, tak som ju nemohla odtiaľ dostať. Našťastie sa jej páči tan najlacnejší 😅 Ale nie, ostatné sú jej ešte veľké. Môjmu drobčekovi.
Barunka sa tu veru dlho neukázala. 😕

vroni
15. máj 2007

Ahojte, mna skolila na dva dni taka fajn zaludocna chripka, dobre mi veru nebolo, ale dnes som sa postavila na vahu a hned mi bolo lepsie 😀 Cairka, moja mala sa tiez s nadsenim hladka a potahuje pri prebalovani, myslim, ze to robia vsetky deti. Len sa opica rozhodla, ze v tomto pocasi nepotrebuje spat!!! Ale je fakt, ze aj v noci je tu na umretie a my sme toho tiez moc nenaspali. Celkom som sa tesila na to dnesne ochladenie a nic 😠 😠 😠 Tak ideme poobede aspon plavat, dufam, ze dieta znicim a pospi si aspon trochu.....

barunka
15. máj 2007

ahojte baby, veru máte pravdu, poriadne dlho som tu nebola. Manžel menil prácu a tak mi tu týždeň otravoval vzduch, tak som sa mu musela venovať. Navyše Simi zasa lezú naraz štyri zuby, očné, tak mám o zábavu postarané. Len samé mami, mami, nemôžem ísť ani na WC bez toho, aby nerobila cirkus 🙂

Baby, ako riešite toto teplo s drobcami??? Mne Simi včera nechcela ísť vôbec von, vnútri sme mali "len" 25,5 stupňa a dovtedy si trhala tričko, kým som jej nedala dole aj to. Potom tu behala naboso len v plienke a jasné, že opaľovala suseda čo bol akurát na dvore. Najhoršie bolo, že potom večer si dala dole aj tú plienku a zistila, že tak jej je ešte lepšie a nechcela si ju nechať dať nazad ani za ten svet...

cairka
15. máj 2007

Vroni, nedala si si s Natálkou farby? 😀 Hlavne, že už vám je lepšie.
Barunka, vitaj 😎 Aj nám idú očné zuby a do toho to teplo, tak je malá nervná, urevaná, vymýšľavá a tak. A včera, aby toho nebolo málo vypila čaj, čo sme mali von, tak som jej len Lucku naliala a ani za svet to vypiť 😠 a skončilo to HODINOVÝM plačom. Potom si povedala, že stačilo, usmiala sa, dala som ju cikať, že už chystať na noc a ešte skoro hodinu tu tiež behala nahá. A mama utierala mláčky 🙄

navik
15. máj 2007

awojte baby..
som tu prvy krat mozemn sa v vam pridat 😉 🙂

cairka
15. máj 2007

Ahoj Navik. Vítam ťa a myslím, že píšem za všetkých, že sa môžeš pridať. 😎 Napíš niečo viac o sebe. Pozerám, že máš dievčatá rýchlo po sebe, máš môj obdiv 😅

navik
15. máj 2007

dakujem pekne 🙂
cairka Vivka bola planovana neskor ale akosi to prislo skor 😉 Zozaciatku to bolo dost na mna ale ked vivka podrastala a Natalku som dala do skolky je to teraz fajn 😀
byvam v kosiciax uz tri roky som vydata a mam taky pocit ze je tomu 20 rokov 🙂 😀

navik
15. máj 2007

som zavisla na internete 😀 a potom to u nas vyzera ako po vybuchu 😎

cairka
15. máj 2007

Švagrina má 1rok a 4mesiace rozdiel a to teda bola samovražedná kombinácia 😅 Ale je pravda, že teraz, keď už sú väčší, tak sú pomaly ako dvojčatá - a to sú chlapec a dievča. A majú malého brata a majú ho radi, ale je vidno, že není "v parte".

cairka
15. máj 2007

nechci vidieť, čo mám za chrbtom 😅 Samé hračky a v kuchyni v drese kopa riadov, lebo slečna by sa zobudila, keby som šla umývať 🙄

navik
15. máj 2007

wau .... u nas doma to mame podobne medzi mnou a bratom je jeden rok rozdiel obdivujem mamu ako to vsetko zvladala a nemal jej kto pomoct z rodiny.moja zlata mne pomaha dost pretoze mangela vidim dve hodky denne ☹

navik
15. máj 2007

tak ako u nas 😀 hucim do starkeho nech donesie umyvacku..Vivka mal do troch mesiacox krasnz spanok a potom keniec cez den tri krat po pol hodke a teraz dakujem bambule ze ju to preslo spinka mi hodku a pol po dvakrat 😵

cairka
15. máj 2007

My už spíme len raz, 2-3 hodiny. ale len v kočíku. Moja malá má alergiu na postieľku. Aj v noci spí so mnou, v postieľke ani za svet. No čo s ňou, do 18 ju to snáď prejde. Už sa dáko vrtí, ale ešte by mohla polhodinky zdriemnuť.

navik
15. máj 2007

cairka urcite ju to prejde raz drz palceky nech je to skoro 🙂 natali je spaxtoska aj styri hodky jej nerobi problem uuf idem umyt riad a idem balit vecer cestujeme za braxom do CZ nexce sami v takej horucave 🙄

cairka
15. máj 2007

Tak príjemné balenie 😀 Aj my máme rodinu v čechách, vlastne okrem najbližších už len v Čechách 😒
Idme aj ja poupratovať, už sa nič nestane, aj ak sa zobudí. Maj sa

navik
15. máj 2007

vdaka pekny dnik prajem
v nedelu sme spat tak sa ozvem pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre