Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

myskapipiska
7. máj 2009

ahojte, tak vsetkym chorym prajeme rychle uzdravenie,
no nudim sa, lebo moc von nechodim, muz pinda, ze sa nemam flakat, lebo sak prasacia chripka uraduje a v londyne, ze su uz nejaki chori, a tu sa ani moc neda, je tu take shoping center, ale ked nemam prachy na rozhadzovanie, tak sa ani moc neoplati, ines furt za nieco mrnci, to mi kup a to chcem, dnes som vas docitala, ale zase fotky nestiham pokukat, takze to nabuduce, 🙂 tak sa majte

hanka274
7. máj 2009

no baby, ja vas obdivujem za tie skoly...ja aj ucitelia si myslim, ze su radi, ze som skoncila nejako a odisla...ja som sa so skolou nikdy nekamaraaaaatila...hehe
sidus? a ako vies, ze 28tt?? to ty podla datumu hned vies, ze co a jako?? ci si si vyratala?? noooo, krati krati, tesim sa hrozne na to malinke babatenko...hrozne! uz nech je leto... 😵 😵

hanka274
7. máj 2009

oh, nejako mi to odoslalo prispevok skor ako som chcela...
lubi, ahaaaaaaa, babky dedkov tam mate ahaaaa...a to potom ako ste sa ocitli "tu" v NZ?? 😵
misi, inac, chripka, to je fakt...ale davaj bacha, podla mna, skor to chytis niekde v shoping centrach ako vonku...si myslim...

my robime balkon...teda...my...no, marek. 😵

sidus
7. máj 2009

Hanka, nerátala som, ale podľa pasu 😉 Ja som bola takto pred rokom v tom istom týždni. Mala som termín 29.7.Malý si trochu švihol 🙂
No a napadlo ma, že sme úplne zabudli poblahoželať NICOLASKOVI. 😠 Tak aj keď neskoro, prajeme všetučko len to najsamlepšie 😵

sidus
7. máj 2009

No a práve som sa dozvedela, že ma na tú školu prijali. Tak som zvedavá, čo budem robiť. Ničoho sa nebojím, len matiky. To určite neprežijem 😝

hanka274
7. máj 2009

sak v pase mam len termin nie? teda ja to tak vidim aspon.

hanka274
7. máj 2009

blahozelam sidus!! 😵

sidus
7. máj 2009

Hanka, dík 🙂 Hore máš napísané 1d, 28 tt 😀

nikolasko
7. máj 2009

sidus Ď 😉 a 🙂 k 😉 u 🙂 j 😉 e 🙂 m 😉 e 🙂
a zároveň blahoželáme k prijatiu do školy
dnes mám o 10 šedivých vlasov viac ako včera učili sme sa bicyklovať moje nervy

hanka274
7. máj 2009

sidus, ver never, nic v pase takeho ja nevidim, vy asi vidite nieco ine...zvlaaastne...

baby! viete co mi povedala dnes ucka v skolke? som sa pytala, ze aka bola...a ze aj doobednajsia ucitelka povedala, ze dnes bola dobraaaaa...tak si ju poobede vsimla aj druha a mi povedala, ze ano, dnes bola dobrucka...och, to je pre nas taky uspech, ze si ani neviete predstavit 😵 😵 😵 😵

a hned mi hanka recitovala basnicku o mamicke co sa ucli a dala mi take srdiecko a taku kvetinku z krepoveho papiera na spajdli...joooooooooj, istenem uz to zacina o com sme pisali minuly rok, o tych prvych besiedkach, vystupeniach....joj, slzy v ococh... 😵 😵

a tak...xixi

hanka274
7. máj 2009

nikolasko, bez tych pomocnych????????????

sidus
8. máj 2009

Hanka, ja som zle napísala, že v pase. Ale hore nad tvojím príspevkom máš meno a potom 1d, 28tt a dátum a čas, kedy si písala. Tak som si tam všimla, že si 28 t. 😉 A super, že Hanka už poslúcha. Tešíme sa s vami.Asi mala len blbé obdobie. 🙂
Našej Tamke bicyklovanie zatiaľ nič moc nehovorí. Strašne ľutujem, že sme jej nekupili len tú 14. Ten čo má je pre ňu dosť veľký a ťažký 😝
Tak sa majte a pekný slnečný dník prajeme 😵

myskapipiska
8. máj 2009

baby, fakt, ze skola 😀 aj som ledva zmaturovala, a ako tak kumam, tak zatial mi je aj ta maturita na dve veci, kedze som na materskej a este budem. a vyska je dobra vec ale si neviem predstavit ucit sa bez deti a nie este pri nich.
joooj, a snivalo sa mi ze som zase tehotna, mi som si to hodit mohla, sa bojim, nechcem tretie dieta, teda mozno neskor a s niekym inym, tak drzte palce
hanka, mne tiez minule ineska, ked bola v detskom kutiku urobila taku papierovu kvetinku a tam bolo napisane ze pre maminku od inesky (pritom to vlastne ani ona nerobila, ale ta tetula, co ich tam ma na starosti) ale tiez ma to straaasne potesilo, a tesim sa ked uz bude do skolky chodit, teda dufam, ze nas zoberu. jejda, ten moj stary zamysla, ze sem mam zase dojst niekedy v septembri, brrrr, nechcem, mne je lepsie doma, nech mi len peniazky posiela a ja budem na slovensku, no nie
no bezim, este musim ist do tesca, zase nemam vodu na pitie, tolko jej spotrebujem, tak si uzivajte slniecko, tu sice svieti, ale fuka dost

sidus
8. máj 2009

Myska, o tých snoch mi hovor 😝 Prvé tri mesiace po pôrode sa mi stále snívalo, že rodím Tomiho a už zo dva razy, že som čakala tretie. Bola som šťastná ako blcha, že to bol len sen 😀
Myska, a prečo chceš tretie s iným 😀 Čo ťa chlap štve? 😠 Ja by som asi tiež chcela tretie, ale až tak keď bude mať Tamka devät-desať rokov. 🙂

hanka274
8. máj 2009

sidus, ahaaaa, tak to som si vsimla odkedy som zaregistrovana prvykrat...sranda...zase som o nieco mudrejsia...
baby, odpadam, spim, dovi...
😔

lubka78
8. máj 2009

ahojte 🙂
hanka..nooooooo, to tam mas pekne napisane, ze co, kedy, ako 😀
a ako sme sa tu ocitli?..no MM tu dostal pracu a ja som dosla za nim..to je vsetko 😉 😵
myska...ta chripka je des 😒, ale vonku by to malo byt v pohode...ci to vydrzis tak dlho dnu, ze ani nevyjst von? 😅...a co s tym tvojim chlapom? neposlucha? 😕

sidus
9. máj 2009

Hanka 😀

hanka274
9. máj 2009

oh, dievcence, dnes sme boli blahozelat na svadbu, och... 😵 😵 😵 tak som sa tam rada nosila s tym bruskom...nic ma nebolelo, netlacilo, v pohode sa mi chodilo aj v opatkoch, teplucko bolo, len hanka neposlusna a silonky nemusim, tak iba to ma skraaaabalo a padali mi furt...
marek viezol mladomanzelov, ja som zase inych povozila, takze sme trosku zodpovedni boli...hehe
no tak cafteeee

myskapipiska
10. máj 2009

sidus, a vcera vnoci som uz aj porodila 😀 inak super porod, a ten moj, no to je kapitola sama o sebe, keby sme nemali deti, tak sa s nim dasvno rozvediem, ani druhe sme neplanovali, bohuzial zlyhalo mi vnutromaternicove teliesko 😠
lubka, no chlapi su desni, ten moj si mysli ze je boh, ze ked zarobi par supiek, ze mu mam byt vdacna a to pracuje len necele dva roky, predtym som celu domacnost zivila ja a tak to aj vizera, same dlhy mame narobene, skoda reci
hanka, jeee svadba, aj ja by som sla, dobre sa napapat a potom zabavit 😉
ines je svetova, komunikuje tu s detmi, tie na nu kukaju, ze o co jej ide, nikto jej nerozumie 😀

floko
10. máj 2009

ahojte,
sidus ja si robim doktorat (PhD.) na ZU na prirodnych vedach, tam som vystudovala aplikovanu matematiku a teraz som sa dala este na toto, tak dufam, ze to dorobim, minimovky mam uz stastne za sebou a este mi ostava napisat velku pracu a obhajit ju. Takze tak. Inak gratulujem k prijatiu na skolu.

(Alzbetka - pisem od sestry)

hanka274
11. máj 2009

misi, aj ja by som sla...ale boli sme len blahozelat, na hostine nie...
tak to je super, ze ines sa zapaja...neboj, oni sa niako dohodnu...

och, dievcence, akurat som dosla z poradne...tak za prve, 2 tyzdne sa mozem na mareka len tak kukat...nist vaaaac, bo si musim pisulu liecit, och...som volala marekovi, ze ahoj, nesiem ti zazracnu tabletku /1 tbl si dava partner, to je take jednorazove/, a marek, ze co? naco? nech mi stoji pipik?? hovorim ne, nech ti 2 tyzdne praveze nestoji atd atd atd...och... 😀 😀 😀 😀

no a v stredu idem na tie odbery, neviem ci vam to vsetkym robili ked ste boli tehotne, mne to pri hanke nerobili...s tym cukrom, s tym napojom, to 2hodinove cakanie s prazdnym zaludkom...iba cistu vodu....och... ☹ ☹ ☹

noooo, a tak...
čaftee!

nikolasko
11. máj 2009

hanula to zvládneš 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aj absenciu aj cukor 😉 zober si so sebou citron bude ti to viacej chutiť.
alžbetka aplikovaná matematika?čooooooo
Myši Ines vie len po slovensky?Myslela som že aj AJ.
dnes išiel Ničko po 2 týždňoch do škôlky a neplakal sa teším ako malé deco 🙂 🙂 🙂 🙂išli pozrieť požiarnikov tak som zvedavá ako mi to všetko porozpráva 🙂 🙂

hanka274
11. máj 2009

hej, to mi vravela aj sestricka, ze citron...
z tej matiky si nic nerob, ja sa ani nezapajam, bo netusim co to znamena ani...ale asi sa tam nieco pocita, vypocitava....xixi... 😀 😀 😀 😀

sidus
11. máj 2009

Ahojte,
Alžbetka, ty kokso, aplikovaná matematika... 😕 Ja potrebujem doučko z matiky, lebo predpokladám, že z nej hneď vyletím pri prvej skúške 😝 A chodíš na Žilinskú univerzitu? Aj ja budem, len neviem koľko 😀
Mysi, tak to je blbé s tým tvojím chlapom. 😝
Ale Anisko je krásna "nehoda" 😵
Hanka, tú cukrovú vodu zvládneš, nie je to také zlé, ako to vyzerá. Ja som vtedy prišla taká smädná ku doktorke, že som to vypila na ex. Sestrička sa smiala, že už dávno nikomu tak nechutilo 😀 No a s tou abstinenciou neviem neviem 😀
A na svadbu by som si išla zatancovať, asi budúci rok sa bude vydávať Michalova posledná sestra, tak možno tam. 🙂
Nik, tešíme sa s tebou 😎
Baby, koľko máte rokov? Neviem ani odhadnúť 🙂

lubka78
11. máj 2009

Hanka..vsetko zvladnes, neboooj....aj ja som tak musela pri Miskovi abstinovat chvilu, ale vydrzali sme to....aj ten cukor bude v pohode 😉 a na svadbu by som isla tiez, aj ked len blahozelat 😵
myska....no, tak to ja mozem byt rada, ze mam takeho muza ako mam 🙂 ale sucitim s tebou 😒 my sme boli v lete v Berline a Filip presne tak komunikoval ako tvoja Ines a ze mu nikto nerozumel?...to vobec nevadilo, dohodli sa aj tak a boli kamarati 😉 😵
alzbetka..aplikovana matematika?...to moze byt zaujimave..aj ja som rozmyslala nad doktorandskym, ale potom som to zavrhla 😉
sidus..gratulujeme k prijatiu 🙂 a co sa tyka veku mam presne okruhle 3 desiatky 😉

hanka274
11. máj 2009

no uvidime v stredu...ale asi tiez na ex, nech to necitim moc...

ja mam 26, teda budem mat 4.jula 😎

sidus
11. máj 2009

Lubka dík 🙂
Hanka, ty si teda mláďa 😀 Ja som mala presne pred troma mesiacmi 27 😀

lubka78
11. máj 2009

sidus...inak, keby si u mna chcela odhadnut vek, tak to by som mala len 15 😀 😀 😀 mamina kamaratka mi to tak tipla...bol sme u mamy a mama sa hrala s filipom a akurat dosla jej kamaratka a pytala sa, ze kto je ten maly a mama na to, ze to je moj vnucik..najprv nechapavo pozrela a ze ktorej to je (mam 2 mladsie sestry) a ona, ze tej najstarsej....potom pozrela na mna, ze tejto, ved ta vyzera na 15 😅 😀

hanka274
11. máj 2009

sidus, źe ty pises, ze som mlaaada, sak ty tiez, len o rok starsie... 😀 😀 😀

sidus
12. máj 2009

Hanka, no veď, len niekedy si pripadám na 40 🙂
Lubka, šak to je dobré, nie? 😀 My sme boli v nedeľu v Carefoure, všetkým mamám dávali ružičky, len mne nie. A moja mama mi vraví, že čo sa čudujem, že aj keby som mala deti so sebou aj tak by mi neuverili, že sú moje 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre