Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

nikolasko
31. dec 2006

barun pravdu máš 😉
baby prajem vám perfišného Silvestra a všetko dobré do Nového roku

barunka
31. dec 2006

ahojte... ja som tu len medzi pátraním po mojej bankomatovej karte, včera mi ju Simi niekam odpratala a doteraz som ju nenašla.
Prajem vám všetkým krásneho silvestra a nový rok oveľa oveľa lepší, ako je tento končiaci.

nikolasko
2. jan 2007

Tak ako prežili drobci ten novoročný rachot?Náš to prespal a ani len nezaplakal o pol 12 sa nacuckal a spal do 2.30h.

kvendolinka
2. jan 2007

Ahoj Nikolasko 🙂 Vsetko dobre do noveho roka prajem 😉 No nasa bambulka sa zobudila o 23:35 a oslavovala spolu s nami.Drzala som ju na rukach pri okne a ona sa rehotala ako blazniva ked videla tie svetielka 🙂 potom som jej dala kasu a zaspala jak drievko.No tak si neviem predstavit ze co bude robit buduci rok.Hadam petardy mi bude hadzat pod nohy 😀

nikolasko
2. jan 2007

joooj tak to je zlaté čo iné môžeš od aprílčatka čakať 😉

hanka274
2. jan 2007

Ahojte maminy, tak som si vsimla ze tu je aj "april 2006".
Aj my sme !! Aj my!!!
A co tu preberate, sory, je toho dost, aby som si citala vsetko.... 😎

kvendolinka
2. jan 2007

Ahoj hanka274 a kedy ste sa narodili?Chlapcek alebo dievcatko?

nikolasko
2. jan 2007

ahoj hanka vitaj,čo preberáme no všetko 😉 a kolkáteho sa narodilo tvoje bábo v pase nemáš uvedené ?A pohlavie meno ...?

hanka274
2. jan 2007

Mame Hanku a narodili sme sa v 27.
Co dalej, pytaj, pytaj.....bo ja chytim slehu, sa rozpisem, tak pisem a pisem...vam to tu vsetkym zrusim....sa nahnevate.... 😀
?????

nikolasko
2. jan 2007

Takže vitajte tu aj s Hankou. Poznačilo to aj ju že je aprílová? 😀

hanka274
2. jan 2007

😀 akoze ci je taka blazniva????

nikolasko
2. jan 2007

jasné 😀 a aké pokroky robí?

hanka274
2. jan 2007

aky pas si spominala?
Co robi?
Prave mi vytahuje sanony z policky...sakra...pockaj....
No, tak teda 27.12 sme mali 8 mesiacov...
Od zhruba 7-mych sa sama postavi, posledne 2 tyzdne sa uz aj presuva kam chce, teda myslim po vlastnych a samoska ked ju nieco isti, teda sedacka, stol....Tiez asi len 2 tyzdne ako tak sedi. Teda ja som ju nedavala sediet do ziadnych paplonov a tak, ani nestala...vsetko sama sama, uplne sama spontanne....mam taky nazor...
Co sa tyka rozpravania, tak mam strasne iniciativnu maminu, takze stale babababababa....ale! Co nepocujem...ked je zle, tak aj mama, napriklad pri placi a tak....
A co sa tyka papu- celych 7 mesiacov som len kojila, nic ine. No a teraz v decembri, asi v polke, mrkvicku, zemiacky, karfiol, cierny chlebik, kuracie mesko, jablcko....Tento tyzden vyskusame brokolicu...uvidime...
co este?

hanka274
2. jan 2007

este k tomu ci je blazniva...uplne normalka...skor taky klidasek...Spinka v pohodke, dokonca od jej 3-tieho tyzdna spi celu noc, ziadne budenie, ziadne kojenie...som na to doplatila na zaciatku...zapal....40-tky teploty....potom sa to prisposobilo malej....Len teraz dako trosku vymysla, nechce ist vecer spat (okolo 21 hod.) 😖

hanka274
2. jan 2007

4 zubky mame....

nikolasko
2. jan 2007

tak s tým blabotaním sme na tom rovnako 😉 náš sa stále dožaduje aby sme ho chytili za ruky a chodili s ním a papá pomerne všetko čo zatial môže a brokolicu má velmi rád
pas je to kde máš fotku aj s manželom a malinkou hned pri mene a dá sa upraviť na hlavnej str.v nastaveniach 😉

nikolasko
2. jan 2007

spí celú noc 😕 ?tak to závidím my sme bez zubov

hanka274
2. jan 2007

aha, tak toto este neovladam.....ani fotky este nemam....musim najst cas a pochvalit sa aj ja...no nemam cas...musim pisat....manzel o chvilu dojde....ma dovcu...potom zmiznem do vecera, bo sa hneva trosku a smeje sa mi, ze som zavislak...no neviem. chacha...o com to hovori...ja? zavislak???? Takze respektujem, tiez by sa mi nepacilo kebyze som na dovke doma a on pri PC...chapete. Ale zatial je prec, tak rychlo, rychlo.....
som zvedava na tu brokolicu, ja nemusim....

nikolasko
2. jan 2007

ani mne moc nebere ale drobcovi áno ja dám variť zemiaky a ked sú už skoro makké tak tam šupnem pár ružičiek brokolice a dovarím rozmixujem a chutí 😝

hanka274
2. jan 2007

aha, super dik za tip.
Ja zase nemixujem, aby sa mi potom z malych kuskov "akoze" nedusila....Ja to len vsetko vidlickou pomackam.
Ani flasu ani cumel nepoznam.
Zubky neva ze nemate, do toho 11-teho mesiaca v pohodke. Ja mam kamosku, ma 14-mesacne a len teraz jej vysli, teda nieco take spominala. To uz je trosku neskoro. Potom si vraj mozu najst zubky inu cestu a mozu krivo rast....ale to este mas cas....

nikolasko
2. jan 2007

náš také potlačené vidličkou nechce a tiež ani dudlík z flašky sa už trošku naučil piť je to super už ho kojím len asi 3x

hanka274
2. jan 2007

joj, ja kojim....ani neviem kolkokrat...hocikedy, nema to predpisane ze kedy.
Ale ja som zase rada, ze nemusi dudel a flasku, o chvilu mozno prejde rovno na ten poharik s tym cucacikom....
Inak mam trik na to aby ti spinkal...teda aspon za pokus to stoji.....
?

nikolasko
2. jan 2007

no daj
náš zaspí iba pri prsníku a aj máš na mysli hladkať až ku korenu nosa u nás nezaberá 😖

hanka274
2. jan 2007

odkial ste mimochodom?
nie, nie, ziadne uspavacky, ziadne hladkanie....ja som bola "tvrdas"
Lubim nadovsetko, ale poradek musi byt!
Ja som od narodenia ju kojila akoze posledny krat okolo polnoci, predtym jasne kupel, aj to uspava...Lebo vies, do polnoci mi nerobilo problem vydrzat hore, sak TV, manzel.... a potom sa budila az okolo 5-tej. Takze teoreticky ziadne budenie o 1,2,3...vies...No a potom sa jej to predlzovalo asi do 6-7. A potom som zacala ja skracovat: Kupanie o 10, spinkala uz o 11-tej, a pomaly po pol hodke som z toho uberala, az som skoncila na tom, ze okolo 20,30 uz spinkala a budila sa okolo 6,30 - 7,00 hod. Uplne super. Mam super mamku, ta mi radi ako len moze vo vsetkom. Ona tiez pochytila od kazdeho rady, tak vsetko dame dokopy a dari sa nam...zatial....nemame s nicim problemos...len teraz vymysla, ako som pisala...je 9 hodin vecer a ona nic, okupana, napapana a kuk take velke az by jej vypadli....neviem, asi uz nieje take babo uz....a este rozmyslam problem mame len v tom, ze je hakliva na zvuk. Ale to asi casom kazde babo. Nikdy som nikoho ani navstevy neucila ze pssst, mala spi, teraz ticho. Nie, normalka...Ale teraz len suchnem, prejdem okolo a uz je hore....no ved, uz to neni take male babo...asi...

hanka274
2. jan 2007

odkial ste mimochodom?
nie, nie, ziadne uspavacky, ziadne hladkanie....ja som bola "tvrdas"
Lubim nadovsetko, ale poradek musi byt!
Ja som od narodenia ju kojila akoze posledny krat okolo polnoci, predtym jasne kupel, aj to uspava...Lebo vies, do polnoci mi nerobilo problem vydrzat hore, sak TV, manzel.... a potom sa budila az okolo 5-tej. Takze teoreticky ziadne budenie o 1,2,3...vies...No a potom sa jej to predlzovalo asi do 6-7. A potom som zacala ja skracovat: Kupanie o 10, spinkala uz o 11-tej, a pomaly po pol hodke som z toho uberala, az som skoncila na tom, ze okolo 20,30 uz spinkala a budila sa okolo 6,30 - 7,00 hod. Uplne super. Mam super mamku, ta mi radi ako len moze vo vsetkom. Ona tiez pochytila od kazdeho rady, tak vsetko dame dokopy a dari sa nam...zatial....nemame s nicim problemos...len teraz vymysla, ako som pisala...je 9 hodin vecer a ona nic, okupana, napapana a kuk take velke az by jej vypadli....neviem, asi uz nieje take babo uz....a este rozmyslam problem mame len v tom, ze je hakliva na zvuk. Ale to asi casom kazde babo. Nikdy som nikoho ani navstevy neucila ze pssst, mala spi, teraz ticho. Nie, normalka...Ale teraz len suchnem, prejdem okolo a uz je hore....no ved, uz to neni take male babo...asi...
tak co povies?

hanka274
2. jan 2007

jezisi, sa mi to skopirovalo 😲 😲 😲 😲 😲 ....je to to iste !!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

barunka
2. jan 2007

ahojte baby...
vidím, že máme nové aprílovčatko. hanka vitaj 😀 😀

hanka274
2. jan 2007

ahoj, dakujem!!!!
trosku vam tu uberam z "papiera" s tymi mojimi novinarskymi clankami.

nikolasko
2. jan 2007

hanka chod šipkou na pas a dozvieš sa odkial sme,náš je okúpkaný napapaní spokojne zaspí ale budí skúšala som už všeličo ale utíši ho len cuckanie je to maznak

barunka
2. jan 2007

hanka v pohode, aj ja sa často krotím, aby som tu nezapísala rovno celú stranu... 😀 😀

baby, ja dnes idem skúšať na simi paradajkovú polievku. V staršom mamaaja som našla, že sa to môže a v hami jedálničku, že od šiesteho mesiaca, tak uvidíme... 😀 😀 (nie či jej bude chutiť, lebo určite to zje ako ju poznám, ale či sa neosype...)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre