Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

hanka274
15. júl 2009

no hlasim sa z domu este...dosla som z poradne a ze teda mala by som akotak este ten tyzden vydrzat...takze drzim poctivo...
stale otvorena na 1 prst, takze tak ako pred tyzdnom, tak to do tej nedele minimalne musim vydrzat... 😠 😀

hanka274
15. júl 2009

sidus, pozerala som vas album...no maly je zlaty, taky mischelinko... 😵 😵 a pekna ta oranzova smyklavka ta postriekana...dobre to vyzera...a este jedna pochvala...pekna lopta v tom bazene...priesvitna a zaroven pekne obrazky...
a malu mas tiez pekne velku!

sidus
15. júl 2009

Hanka, dík 😀 Loptu malá vydrankala, mali v obchode poslednú nafúkanú, tak som ju musela zobrať, sa mi ju nechcelo ani vyfúkavať, tak som šla s ňou ako pako 😀

Hanka, no veď počkaj, keď sa Simonka rozhodne, že nechce vyliezť 🙂

michaela2410
15. júl 2009

Ahojte, trocha si tu citam a na tych hlaskach sa bavim 😀 Aj ja mam niekedy hlavu ako melon, ale skor od Tomasa, lebo on je uz naozaj taky mudrlant a tie jeho teorie o vsetkom...a neda sa presvadcit, ze to je trocha inak.

Hanka, drzim palce, aby ti to este vydrzalo. Mne tiez doktor v nedelu povedal, ze to tak skoro nebude a aby som este vo stvrtok isla normalne do poradne, no a v stredu rano sa Lukino narodil 😀

A co sa tyka toho Talianska, kedze ideme tam, kde sme boli vlani, mora sa nebojim, mame odskusane. A ked by sa more nepacilo, vyhoda je, ze tam mame bazen 😎

hanka274
15. júl 2009

aha, poznate...tak fajn...tak si to riadne uziteeeeee aspon vy ked uz ne ja 😠 😀 😀
sidus, no to fakt...hanku som prenasala...ale simcu vraj nie...

michaela2410
15. júl 2009

Hanka, diky 😀

hanka274
15. júl 2009

ja by som sa za normalnych okolnosti aj do kufra zmestila k vam...ale teraz tazko... 😀 😀

lubka78
16. júl 2009

sidus...pekne fotocky ste porobili 😉 pekne prostredie tam mate 😵
ja sa uz tesim, kedy uz aj my niekam pojdeme a budeme sa moct pochvalit nejakymi fotkami 😉
hanka..tak to som aj ja zvedava, ci vam Simca do nedele vydrzi 😉 a moze sa stat aj to, co napisala sidus, ze sa vobec nebude ponahlat von 😅

michaela2410
16. júl 2009

Hanka, asi by si sa nemestila, lebo ja ked zacnem balit, tak mam pocit, ze este mi stale neico chyba, tak mame auto plne doprasknutia. 😀 ale kludne by sme ta brali!!! ved ho nafukneme!

sidus
16. júl 2009

Lubka dík. To prostredie, no neviem, dedinská klasika 😀 Ale nemenila by som, máme veľkú záhradu, takže krpci sa môžu vyjašiť do sýtosti 😅 Len sa trochu bojím, ako zvládnu sťahovanie. 😝 Dúfam, že si rýchlo zvyknú.

Michaela, užite si dovolenku 😎

lubka78
16. júl 2009

sidus...no ved dedinska klasika je supeer, ale hlavne to tam mate pekne spravene pre deticky 😵 ...a kde sa budete stahovat, nieco mi uslo?

hanka274
16. júl 2009

dievcence, mam mile novinky...
samozrejme sme este 2v1...
ale, s hankou! tento tyzden ma svoje ucitelky, triedne...tak sa ich kazdy den pytame poobede, ze ako hanka a tak...kazdy den: "u mna v pohode, dobre"...a viacmenej akoze a naco sa to pytam, sak hanka je ok.
Tak som dnes povedala jednej z nich /ma dve triedne/, ze co a ako pred tyzdnom pred tou dovolenkou, co mi ucitelky z inych tried vraveli a aj riaditelka a hankina triedna na mna kukala jak na blazna, hrca v hrdle, ze coooo?? ze akoze hanka je cert, ale ze oni dve s nou nemaju absolutny problem, ze tomu nerozumie a ze "preboha, ved su tu ine horsie deti ako hanka"....chapete tomu?? bo ja ne!
takze cesta za riaditelkou ma neminie, pretoze blbecka zo seba a z hanky robit nebudem a teda triedne o nicom nevedia...a myslim, ze ak by sa predsa rodicia niaky stazovali, tak prva cesta riaditelky by sla predsa za triednymi, nie??? no ved uvidim... 😠 😠

lubka78
16. júl 2009

hanka..to som si aj myslela, ze to nemoze byt taky problem, podla toho co si popisovala...si to pekne vybav s tou riaditelkou 😠

hanka274
16. júl 2009

tak tak... 😠

myskapipiska
17. júl 2009

hanka, tie ucky asi hanku nemaju radi, jeeej, a uz zajtra mate tu svadbu, tak to uz dobojujes do nedele,
babyyyy, jake je horko otrasne, deti mi tu hole su, aj tak im je teplo, vcera sme boli na drazdiaku, ines to tam zase predviedla, furt nieco musela zle robit, najprv hadzala koleso do vody, potom si obula cudzie slapky, behala tam po dekach ludom naokolo, no des, a este aj anis zacal byt nervozny, chcel spinkat, ale bol taky unaveny, ze mu to neslo, tak tam plakal o dusu, no na nervy, este ze som bola s dvoma kamoskami, ze pomohli. ale ines sa strasne tesila, hned ako sme dosli, utekala do vody, uz sa davno nekupala, naposledy v tunise, to mala asi rok a pol

sidus
17. júl 2009

Čaute kočky 🙂

Lubka, nová foto 😅 Sťahujeme sa v septembri do nového domu. Na jednej strane sa už neviem dočkať, ale na druhej mám aj trochu strach.

Hanka, som vravela, že tie učiteľky sú trápne. 😝 Chúďa malá Hanka, očividne si na nej vybíjajú nervy
😠 A už máš predsvadobnú horúčku? 😀 😀 Možno ťa to chytí rovno tam 😀 😀 Sa mi smeje, čo? 😀

Myska, Aniskovi všetko dobré k pol rôčku 😵 Ako to letí. Strašne.

myskapipiska
17. júl 2009

dakujeme 🙂

lubka78
17. júl 2009

myska...jeeeeeej veru Anis ma dnes pol roka....tak vsetko naj, naj 😉

nikolasko
18. júl 2009

hnula na spoločnej ceste životom vám želáme všetko naj vykročte tou správnou nohou 😉
siduš peknučké fotočky 😵

cairka
18. júl 2009

hanka, držím palce, aby dnes dopadlo všetko podľa tvojich predstáv a do dalšieho života vám prajem, aby ste spolu ako rodinka prekonali všetky prekážky 😉

vaneska už od utorka horúčkuje, takže namiesto čľapkania vo vode ju drgľuje zimnica pod perinou 🙄 ale ked zaberie sirup a nemá takú vysokú horúčku, tak by nik nepovedal, že jej niečo je 😅

sidus
18. júl 2009

Ahojky,
Hanka, pekný svadobný deň a nech ste spolu šťastní 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Nik, ďakujem 🙂
Cairka, Vaneska nech je rýchlo zdravučká 🙂

myskapipiska
18. júl 2009

hani, pocasie vam nevyslo, ale snad vsetko ostatne hej, vela stastia prajeme
cairka, rychlo sa uzdravte
co sa mi dnes stalo v bille, som cakala na mamu v takom medzipriestore, a stale sa tam otvarali dvere a fukalo tam strasne, ines sedela v takom auticku, kde je nakupny kos, asi viete co myslim, proste je to vozik nakupny s autom, a zrazu taky rachot, zrutil sa strop a rovno na to auto, kde ines sedela, tak zacala hucat, sa zlakla, nic sa jej nestalo, no kedy nebola vnutri, ze by akurat nastupovala do auticka, tak neviem co by bolo, som zacala nadavat sbs-karovi, ten tam bol najblizsie z pracovnikov, ze jak to tam maju urobene, ze ju to mohlo zabit, a on ze ved to je lahke, blbec, ale hlavne ze to maju prerobene asi mesiac, nechapem jak sa to mohlo zrutit

vroni
18. júl 2009

Hanka veľa šťastia a nádherný svadobný deň!

Myska, to je iný zážitok! 😠 😠 😠 Musíš byť mierna povaha, ja by som po zdôvodnení, že veď je to ľahké už kúsky stropu otrepala tomu somárovi o hlavu 😠 😠 😠 Esteže sa malej nič nestalo.

Cairka, skoré uzdravenie.

lubka78
18. júl 2009

ahojte 😉
cairka...nech ste rychlo zdravi 😒 😉
myska...nooo, neviem..asi by som mu to otrepala o hlavu...nechapem, ako to mozu mat tak spravene 😠

hanka...dufam, ze vsetko dobre dopadlo a ze ste sa medzicasom nerozpadli, myslim, ze ste stale 2v1 😉 tak vam prajeme vsetko naj, aby vam to hlavne dlho vydrzalo a nech ste spolu stastni 😉 😵 😵 😵

myskapipiska
19. júl 2009

ako kedy som mierna, v podstate to jeho chyba nebola, ale blbe bolo to, ze nikto sa ma ani len nespytal, ci je mala v poriadku 😒

nikolasko
19. júl 2009

mysi čoooooo mňa by trafilo
hanula mladomanželka kde sííííííííííííííííííí chceme podrobnosti 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
cairka to je blbé skoré uzdravenie veve a nech si radšej vodičku užíva ako periny a tabletky 😉

hanka274
19. júl 2009

AHOJTEEEE!!!
tak za prve, este sme 2v1...bo som tu a pisem... 😅
misi...to je zazitok...stastie, ze je mala ok...
cairka, vam skore uzdravenie...
dakujeme vsetkym za blahopriania 😵 😵 , velmi ste ma potesili, ze ste nezabudli... 😵 😵 😵 fakt.
Svadba dopadla super, bolo uzasne, boli sme u nas po sobasi, ale do pol 9 nam nesla elektrika, takze po tme, tak sme sa presunuli k Marekovej sestre na dom kusok od nas a tam chalani /marek, svagor, oco moj/ piliiiii, spievali karaoke a bolo super, domov sme dosli o 3h rano...

Co sa tyka mna, uz by som strasne rada sla, uz mam niekedy cez den take stavy...krce v brusku a v krizoch ako ked vas prehana cely den na wc a dokonca nepochopitelne co som za 2 posledne mesiace mozno tak 3kg pribrala som teraz v stredu mala v poradni 52,5 kg a dnes, teda za 4 dni 54,7...2kg 😅 😅 , posledne tyzdne mam opuchnute velmi kotniky a nohy naliate...co som pri hanke nemala tak mi je to take smiesne pri mojej 44kg postave 😅 😅
Takze sme vydrzali a odzajtra zacinam umyvat okna, vysavat pravidelne kazdy den... 😀 😀 😀

dobru, dobruuu 😔

myskapipiska
20. júl 2009

hani, no super, ze vam to dopadlo dobre, az na tu elektrinu
ja som doteraz upratovala, teda do jednej som pisala s kamoskou a potom som sa pustila, umyt chladnicku, riady, vyvencit psa, odsat mlieko a naliat ho do polospiaceho anisa, snad sa zobudi az rano. a musela som to porobit, lebo od zajtra, teda vlastne uz od dnes mame odstavku teplej vody. takze som ko 😝
a dnes vecer dojde mm domov, tak sa moc netesim, ale tak snad to nejako prezijeme, dojde na nejake tri tyzdne, tak drzte palce, dobru noc

sidus
20. júl 2009

Hanka, tak super ste sa bavili 🙂 Dúfam, že budú fotky 😎 Inak ty si iný drobec 😀 Koľko meriaš? 🙂
Mysi, ešte dobre, že sa Ineske nič nestalo 😠 Inak ty stíhaš vecí 😉 Pozdrav manžela a nech poslúcha 😀 😀 😀

myskapipiska
20. júl 2009

sidus, mi ho ani nespominaj, volal akurat z letiska, on si nakupil vonavku a tenisky a co ja viem co, hlavne ze na najomnom mame nedoplatok 1000 eur, totizto vobec neplatime ☹ a este mi zacal do telefonu pindat, ze nech je cisto ked dojde domov, blbec, by som mu taku slahla a este mi oznamil, ze ked dojde, nieco pred 19,00 tak ze ideme pisat cez net ziadost na jeho viza, teda ideme, skor to ja idem pisat, lebo on je neschopny a ze potom "musi" ist von. k.... take nervy mam na neho, co si on mysli, som mu povedala, ze kym deti spat nebudu, nehrozi, ze budem sa zaoberat jeho ziadostou.jaaaaj, este tu ani neni a uz som vytocena 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre