Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

nikolasko
1. máj 2010

ahoj hlásime sa už ako 4ročný 😀 😀 😀 😀
Ninko si včerajšok užil a dnes pokračujeme rodinou oslavou 😉
cairka ešte že sme poistený 😀 😀 😀 😀 ale nie nešťastie sa rýchlo stane ☹
alžbetka dúfam že ste už OK
hani užili ste si?

michaela2410
1. máj 2010

tak hlasim, ze konecne sa Lukas odhodlal a dnes bicykloval odusu bez pomocnych koliesok!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Len lutujem, ze sme nemali so sebou fotak ani kameru 😒

alzbetka
autor
2. máj 2010

ahojte, betka je uz ok, ale zase to chytila klarka ☹
prajem peknu nedelu

hanka274
9. máj 2010

a

nikolasko
13. máj 2010

fúúú ha tu to žije 😀 😀 😀
baby náš Ničko má dnes vystúpenie ku dňu matiek dufam že to nedopadne ako minulý rok hlava dolu a nič 😀
hani čo ti prišli slová.... 🙂 🙂 🙂 😉
alžbetka dúfam že ste už fit
miši blahoželáme Lukimu 😉

alzbetka
autor
13. máj 2010

ahojte,
dakujem, uz sme konecne fit
nikolasko aj my sme mali vcera v skolke den ma tiek, vystupenie bolo super 🙂, detska sa snazili, boli velmi mile. iba som mala vcera zazitok, ja bravam betku domov na obed, takze poobede sme sa uz poobliekali a este som obuvala klarku a betka isla na dvor (vzdy ma tam caka). vyjdeme von a betka nie je na dvore a ani sa nehlasi, ked na nu kricim. tak som sa s klarkou vybrala rychlou chodzou do skolky (nemozem utekat) a pytala sa ludi, ci nahodou nevideli nasu betku, ked my povedali, ze ano, videli ju, ze isla do skolky, tak mi odlahlo. prisli sme teda do skolky a ona uz s detmi. ked som ju uvidela, tak mi tak odlahlo a ona mi len povedal, ze nas nemohla pockat, lebo by nestihla to vystupenie a ona sa uz nemohla dockat 🙂 Este ze mame skolku od domu asi iba 5 minut 🙂

michaela2410
13. máj 2010

ahojte, aj my sme mali vcera besiedku ku dnu matiek, Tomasko mal, a boli perfektni, su to uz taki mali skolacikovia, to normalne vidno 😉 ako sa snazia...
A problem mam s lukinom, lebo sa stale vypytuje, ze kedy bude on vystupovat a kedy budu mat besiedku, ale ucitelka mi povedala, ze ich strasne vela v triede chyba, tak vobec nevie, kedy to bude ☹ ☹ ☹ a pritom ten nas lukas je vyslovene herec, by ste sa nasmiali ako to vsetko preziva a recituje a spieva...a najlepsie je to uklananie sa a usmev od ucha k uchu... 😀 😀 😀

nikolasko
13. máj 2010

tak dopadlo to super detičky boli strašne zlatučké poplakala som si a dostala obrovskú papierovú kvetinku 😀 😀 😀 😀
Ničko tancoval ,spieval a recitoval z plného hrdla 🙂 🙂 🙂

cairka
13. máj 2010

ahojte.
baby, ako vám závidím, by som si zaslzila na takej besiedke 😅 😀 ja som vanesku odhlásila zo škôlky, zatiaľ do septembra a uvidíme, či potom ju dám, alebo až do predškolskej 😕

alžbetka, gratulujem k bábatku v brušku 😵

michaela2410
13. máj 2010

nikolasko, mne tiez tiekli slzicky a nechcem ani pomysliet, ako budem revat, ked bude vystupovat v kulturaku na konci roka, ked si uvedomim, ze tym uz definitivne konci era skolky a nastanu povinnosti...normalne mi je to luto ☹

hanka274
13. máj 2010

nikolasko, mne zmazalo vsetko a nehalo iba a. 😠
aj my mame po besiedke...och... 😵 😵 😵 😵 😵
a sme chore, teda Hanka 😔 😔 😔 😔
alzbetka, vy cakate 3tie babo??? oooooch? to ste si tak naplanovali ci?? 😅 😅 😅 ja teda mam co robit pri tychto dvoch...

alzbetka
autor
14. máj 2010

cairka dakujem
hanka neplanovali sme, podarilo sa 🙂 a sme happy a velmi sa tesime.

hanka274
14. máj 2010

aha, ja len tak, bo ja sa toho bojim, napriklad predvcerom som cikala na pruzok, nastastie len jedna palicka... no keby nahodou fuuuha, neviem, to by bol pruser, bo my teraz kym dostavame, tlacime sa tu v 1,5i byte, hanka ma svoju izbietku, my spalnu a obyvacku v jednom...konec...neviem co by som...a teda mam co robit ti poviem aj pri jednej a pri druhej, cas pre mna absolutne ziaden, relaxujem pri vysavani, umyvani riadu, nakladani pracky, vesaniu pradla a zehleniu a to myslim smrtelne vazne, ked chcem mat oddych, vymenim veskere behanie za stvornozkovou, miestami dvojnozkovou odvaznou padajucou simonkou, nervy uberajucou Hankou za sedenie pri zehlicke, triedenia pradla v klude v zavretej kupelni atd atd...fakt, bo mam vypnutu hlavu, no pri hentych dvoch ani nahodou... kadernicku tu mam vzdy pred dakymi oslavami, cca kazde 2mesiace a nist vac...kozmetika...hehe, naposledy slobodna bezdetna pracujuca, no, ale stiham sem tam pedikuru, to tak medzi tym ako nahanam simonku z jednej nebezpecnej strany obyvacky /kable, elektrika/ na druhu nebezpecnu stranu /akvarko, roldory vhodne na pricviknutie prstov, zaluzie na balkonovych dverach nevhodne na tahanie, trhanie/ a tak... takze absolut nist...
no a tymto vsetkym som vlastne chcela povedat to, ze zastanca UPT nie som v ziadnom pripade, no neviem...asi by som nedobrovolne s placom bez moznosti musela ist... no zily by som mala potrhane, ale neviem si predstavit tretie babo...

Och, ma teraz napadlo, ze miesto toho aby som ti blahozelala, som ti tu opisala moj hrozostrasny "pribeh" 😀 😀 , no ale to je moja situacia, a ty si v tej svojej, takze vlastne ti tymto BLAHOZELAAAAAAAAAAAAAM 😵 😵 😵 😵 😵 ....a je to nahodou strasne mile, pretoze o tretom dietati uvazujeme, no asi tak za takych 5-6 rokov, mozno...do domceka...na miesto maciek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chachachachachaaa.... a zlate, ze zacinali sme s temou april 2006 a bum, kolko veci /a deti 😀 / sa odvtedy udialo...zlate, blahozelam este raz...

tak, idem dat kafco a zrelaxovat trosku /sim zaspala/, takze hor sa do vesania pradla a pozehlim trosku, nemam toho az tak vela...a potom vybehneme von na postu a dake drobnosti do potravin... a mozno aj babku /svokru/ pojdeme mrknut...

mimochodom nikolasko, ako svokra????

no a uz koncim fakt.
😅 😅

alzbetka
autor
14. máj 2010

hanka dakujem 🙂

co sa tyka toho relaxu, to pomaly ani nepoznam, vcera vecer som konecne doprala nase pradlo (este nie je ani suche) a uz som dostala uteraky a obrusy zo skolky, takze pokracujem (keby aspon stale neprsalo), medzitym mi poslali este zo skoly jednu bakalarku na posudenie a 16. juna mam svoje obhajoby dizertacky ☹ takze mam co robit.
my sme dneska poobede doma, lebo tu leje a leje a leje, uz ked sme isli zo skolky, bolo hnusne.
pomooc, ja chcem pekne pocasie a slniecko

nikolasko
14. máj 2010

alžbetka wawawawawaw máš môj obrovský obdiv zo srdca blahoželám 😵 😵 😵 😵
hani svokrička robí z týždňa na týždeň pokroky snaží sa len sa dosť nudí lebo je celé doobedie sama.
cairka to mi je ľúto ale aspoň máte doma veselšie keď Veve nechodí do škôlky 😉

michaela2410
14. máj 2010

alzbetka, blahozelam 😀 😀 😀 manzel chce este dievcatko, ale ja uz nemam odvahu a ani energiu, a zda sa mi ze, uz mame aj svoje roky...

alzbetka
autor
15. máj 2010

baby dakujem 🙂

vroni
19. máj 2010

No teda takéto novinky, alzbetka, blahoželám.
U nás sa besiedky nerobia, takže sa nemám čím pochváliť (ale vlastnoručne urobený darček som tiež dostala). Naše dieťa je nejaké pomýlené, my sa jej ráno vyhrážame, že keď si nešvihne (nedoje, neuprace, neoblečie sa - podľa potreby), tak do žiadnej škôlky nejde. To sú potom fukoty.....
Hani, keď tak krásne relaxuješ pri upratovaní, nechcela by si prísť na návštevu? Ja ti detičky postrážim, ty zrelaxuješ a aj byt bude uprataný .... 😀 😀 😀

lubka78
19. máj 2010

ahojte,
aj my sme mali besiedku ku dnu matiek v piatok, dopadla super, aj ked som si myslela, ze Filipka do skolky ani nedostanem...vyberam ho naobed a vystupenie mali az o pol 4, samozrejme ked sme prisli domov, tak on spat nebude a potom zalomil o 3, skoro ma trafilo....tak po polhodine som ho zacala budit, ale vobec sa mu nechcelo, obliekala som ho este v spanku, a ked sa uz ako-tak prebral tak mi povedal, ze do skolky nechce ist, ze sa boji, zacal aj plakat...no vobec som nevedela co robit.....nakoniec sme sa poobliekali aj dosli do skolky, ale tam odo mna vobec nechcel odist...az ho ucitelka presvedcila, ze nech si maminka ide sadnut......a ked zacalo vystupenie, po placi ani stopy, aj ked tu jeho basnicku som viac pocula od ucitelky ako od neho, ale to vobec nevadi, lebo potom tak krasne tancoval, ze som bola z toho hotova, kde sa to v nom zobralo 😵 😵 😵

michaela2410
19. máj 2010

tak my budeme mat u lukaska besiedku zajtra...dozvedela som sa to dnes, je to narychlo, lebo od pondelka im prerabaju ich pavilon, takze uz potom nebude kedy...odkladali to, lebo mali vela chorych deti...tak sa velmi tesim 😀

kto relaxuje pri upratovani? moze prist aj k nam... 😎 ja radsej relaxujem pri telke, alebo pc, alebo len tak...

nikolasko
19. máj 2010

takže hani si pozvaná ku každej z nás 😀 😀 😀 😀

hanka274
19. máj 2010

och dievcence, nie nie nie nieeee... 😀 😀 😀 to je taky nedobrovolny relax...xixi
drzim palce na besiedkach!!!!!
baby! dostala som po 2 rokoch 1mesacne vyzivne na hanku, poslal... tak uz nie 24mesiacov dlhuje ale len 23mes...waw.
blbecek, bozinku, kde som ja nehala rozum vtedy... 😢
teraz ma uz stastie konecne stretlo...uz vyse 2r... 😵 😵 😵

nikolasko
20. máj 2010

zo srdca ti to prajem 😉
ako tak dnes pozerám u nás sa tuším to počko začína zlepšovať už mi ten dážď riadne lezie na nervy ,dúfam že nikoho z vás nevytopilo
baby ako dopadli besiedky?

michaela2410
20. máj 2010

nastastie byvame v cinziaku 😉 a po sieste poschodie to nenastupalo, ale svokrovci co maju chatu na Zelenej vode, tak vela nechybalo a mali skoro pivnicu pod vodou...niektore chaty vytopilo riadne ☹

hanka274
21. máj 2010

nik dakujem!!!!!!! 😔 😵 😵
no, s tymi povodnami je to hroza, to je nestastie 😒 😒
baby, dnes sme boli vo Mederi u Maaaaargit sa okupat, bolo fajn...a som off...a to vsetci, hanka mi zaspavala uz pri fukani vlasov... 😅
tak dobruuuuuuuuuuuuu 🙂

lubka78
26. máj 2010

ahojte 😉
v prvom rade alzbetke Gratulujeme k fazulke v brusku 😵
my sme boli teraz cez vikend na stretnuti z MK z oktobroviek....boli sme v Bojniciach.....super sa nam zlepsilo pocasie, tak bolo vyborne 😉

alzbetka
autor
27. máj 2010

lubka dakujem 🙂

nikolasko
27. máj 2010

baby ja som už s toho počka na bedňu vždy keď idem z práce začne pršať je jedno či idem skôr alebo normálne ,ale celý týždeň leje už ma majú kolegyne na posmech 😀

michaela2410
27. máj 2010

u nas je tiez otras, asi ako vsade ☹ uz ma to nebavi, ved z toho dostaneme depresie ☹

alzbetka
autor
28. máj 2010

baby u nas je to take iste, az konecne vcera vyslo slniecko a dnes zatial svieti tiez 🙂, ale ako pozeram predpovede pocasia dlho to nevydrzi, takze sup von a uzivat si slniecko 🙂
inak chapete, my sme pred dazdami nestihli nic zasiat (mame taku malu zahradku) a siala som konecne vcera, ked sa uz dalo zo zemou trochu hybat a nelepila sa, som zvedava ci nieco zide a kedy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre