Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

alita
3. mar 2007

Barun plienky??No ja by som si to radsej dala dobre zistit,to sa mi nezda.Ved bola vyhadzana na tvaricke?Ci mi nieco uslo?

alita
3. mar 2007

Baby mala ma dnes terorizovala.V noci bola hore snad kazdu hodinu a cez den sa len jedovala a vesala na mna.Odstvornozkovala sa do sprchoveho,sadla si tam a nie a nie ju odtial dostat,aj sme tam papali 😒 .Vecer mi este vysypala surove spagety na zem.Ked konecne zaspala,isla som do sprchy a uz len pocujem rev,tak som bezala s jednou nohou namydlenou a druhou oholenou.Som s nej uplne vystavena a muzik sa vrati az v stredu ☹ ,Cairka ako to zvladas sama.
Hani tvoja mala aka bezproblemova,zavidim.

kvendolinka
4. mar 2007

Ahojky 🙂 My mame dnes 11mesiacikov 😎 asi sme najstarsi z aprilcatiek 😅

cairka
4. mar 2007

Natálke všetko najlepšie prajeme 😀 Už je veľká dievka.
Alita, malá bola včera taká istá. Ináč to zvládame, tak, že máme stále nabitý program, doma sme maximálne 2-3 hodinky denne (času, čo je hore) a to sa dá zmáknuť. ale teraz sme 2 týždne nikam nechodili, najprv som bola chorá ja, potom malá, tak sa z nej stala taká opička - stále na mne visí, abo vrieska 🙄
Naučila sa si zapnúť CDčko, tak už mi v hlave Ťuki, ťuki z toho. 😅

barunka
4. mar 2007

Všetko najlepšie natálke.
alita, nie len na tváričke, Simi je vyhádzaná po celom tele. a vôbec sa to nezlepšuje, ani podávaním HA mlieka, dokonca vyrážky pribúdajú a pribúdajú

cairka
4. mar 2007

Barun, ja by som skúsila zavolať priamo do nemocnice, kde ste ležali, že čo s tým. Ešte keď to tak vyšlo, že je zrovna víkend a na pohotovosť mám dosť zlý názor. aspoň na tú našu. 🤐

barunka
4. mar 2007

no baby, ja teda nie som lekárka, ale našla som u sestry v knihe aj na nete vyrážky, aj priebeh choroby, ktorý úplne presne sedí na simonku... takže sa asi budem pýtať rovno na to, nech neskúmajú kadejaké alergie ale nech uvažujú aj nad možnosťou, že má chorobu, ktorej priebeh očkovanie len zhoršilo...
cairka, u nás na pohotovosti robia aj tí lekári, čo sú hore na detskom oddelení v nemocnici a aj tak by nás poslali na pohotovosť, takže by sme tým nič nevyhrali. Ja celkovo neznášam túto nemocnicu, mám k nej odpor, nedôverujem ani jednému lekárovi čo v nej robí, takže by sme to asi skúšali v BA.

ivcap
4. mar 2007

Ahojte. Všetko naj. Natálke 🙂 . Barun, ja by som tiež išla rovno do nemocnice, kde ste ležali. Podľa mňa je to tiež nejaká alergia, ktorú vyvolalo to očkovanie. Keď máš možnosť ísť do BA, tak choď. Ja by som neváhala.Alebo sa skús spojiť meilom, alebo telefonicky s detským lekárom v BA.Držíme palce, aby ste boli čím skôr fit.

sweetienka
4. mar 2007

Natalke aj od nas velka gratulacia, jeej ale to leti o mesia uz mame rok, neuveritelne

barunka velmi na vas myslime, nech uz ti lekari zistia z coho to Simonka ma, ved chudiatko malinkate, cim vsetkym musela prejst, dokonca ani papkat nemoze to, na co si uz zvykla....barun vela sil, ved to najhorsie dufajme bola nemocnica a tu mate za sebou, keby si cokolvek potrebovala kludne daj vediet

sweetienka
4. mar 2007

este som chcela ku spanku, mala tiez zvykne spat uz len raz, okolo 12-tej obycajne, nejaku tu hodinku, niekedy, ked, sa mi ju podari uspat o desiatej, tak mame naordinovane spanky dva, lebo okolo stvrtej uz nevladze a zaspinka a tym padom sa posuva vecerny spanok, teda rezim ziadny 😒

barunka
4. mar 2007

no baby, ja mám pocit, že to decko si robím zo mňa prdel. dnes sme chceli ísť na pohotovosť do BA na kramáre a ako na potvoru, všetky vyrážky jej zmizli a začali sa objavovať zasa až teraz.
ale zajtra ideme k dr. a snáď nám niečo múdre poradí....

ja som si tiež až teraz uvedomila, že vlastne o mesiac budeme obe, aj ja aj simi o rok staršie. čo kúpite detičkám na narodeniny???

sweetienka
4. mar 2007

no barunka vidis to, ako to leti, este nikdy mi takto rychlo nesiel cas ako s malou 🙂 na narodeninky som rozmyslala, ze jej kupim nejake take auticko, alebo trojkolku, nieco, na com bude sediet a ja ju mozem tlacit, zatial som na nic mudrejsie neprisla 🙂
ozaj a vy ako? to auticko ste vybrali?

barunka
4. mar 2007

sweetie, my vieme aké chceme, ale nikde také nemajú. V tescu sme nejaké našli, ale to len chytila simi do ruky a už ho rozobrala na kúsočky, takže musíme hľadať niečo čo jej odolá.

sweetienka
4. mar 2007

😀 Simi konstrukter, musela zistit vsetko do detailu...aspon odskusate s nou, ze ake kvalitne su najnovsie hracky 🙂
ja neviem, ale my mame napr. aj postelne obliecky, ktore su take stare ako ja a vyzeraju ako nove a tie najnovsie, ktore maju pol roka sa rozchadzaju...no ako je toto mozne?

barunka
4. mar 2007

sweetie, vtedy si asi na všetko viac potrpeli. Však aj tie detské šaty za moc nestoja, a nezáleží na obchode, kde ich kupuješ. Mne sa po jednom praní rozsypali bodynká z mothercare a teda cena nebola najnižšia... 😖

alita
4. mar 2007

Ahojte,ste tu este?Drobci vam uz spia?

sweetienka
4. mar 2007

barun ked si spomenula ten obchod, nam sa tiez tam kupovane tielocka po dvoch praniach poskodili, na jednom zapinanie a druhe sa roztrhlo, tiez som si myslela, ze za taku cenu to vydrzi....
a zase jedno body z tesca som kupila este ked bola dianka v brusku a teraz ho ma tiez na sebe 🙂 rastie s nou 😀

sweetienka
4. mar 2007

alita ahoj 🙂 dianka este nie, tlapka ma po chrbte

barunka
4. mar 2007

sweetie, to je sranda, aj my máme inak body z tesca a radšej si zaklopem, ale držia pohromade, odolávajú aj simonke a dokonca sa ani nenatiahli a to sa priznám, niekedy ich musím prať na poriadnej teplote, nech zmiznú fľaky...

alita
4. mar 2007

To je asi prvy krat,co tu niekoho stretavam live.

alita
4. mar 2007

Moja uz spi,lebo spala len okolo obeda,ale cakam kedy sa zobudi.Inak aj ja som rozmyslala,ze co kupit na prvy rocik a tiez asi nejaku trojkolku.

barunka
4. mar 2007

mne už simi spí, mám podozrenie, že aj manžel už zachrnel, takže tu už budem asi jediná hore... ale ja študujem, chystám sa na dr. a čím ďalej tým viac zaujímavých vecí sa dozvedám.

alita
4. mar 2007

Skoda,ze to tu treba tak preklikavat.O akom auticku to Barunka hovoris?Mozno poradim.
Sweetie uz viem ake stretko si to myslela,konecne som si tu kukla aj ine fora.Ak budeme zrovna v Ba a mat cas tak sa pridame.

sweetienka
4. mar 2007

barunka veru, drzime palce zajtra, vyzbrojena informaciami hor sa na doktorku....ale vazne, mali by ju poriadne vysetrit a to uz len bude sila, ked na tu diagnozu prides ty sama
u nas sa tatino s malou hraju a spievaju si, to tu uz dlho nebolo, ze mam chvilku klud 🙂

alita
4. mar 2007

😀 davaj pozor,aby si nevymyslela nejaku novu chorobu.

barunka
4. mar 2007

alita, takéto nejaké odrážadlo... http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
ale chcela by som ho kúpiť a nie objednávať, nech vieme odskúšať pevnosť, lebo tie tesco odrážadlá nevydržali...

sweetie, super, že sa takto zahrajú. 🙂 u nás keď tatinko spieva, simi sa chytá za hlavu. neviem či to nejako súvisí, alebo je to náhoda, ale vždy sa na tom zabávam.

alita
4. mar 2007

Ja som v novembri kupovala pre segrinho syna na 1 narodky toto

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

na odporucanie bab z Babetka.Poviem ti,ze on je KAZISVET a hracka stale ako nova.

alita
4. mar 2007

My si ho teraz len zdedime 😀

sweetienka
4. mar 2007

barunka 😀 to musi byt rozkosne...nasi sa uz dohrali, ale hraju hru ako mame znemoznit pisanie 😀 mala je uz unavena, ale nie a nie zaspat...uz zase spievaju, ale za hlavu sa chytam ja 😀
alita to stretko bolo fajn, bude dobre ak si spravime aj nejake aprilciatkove stretko ak sa podari 🙂 alebo sa stretneme na tom spolocnom, je dobre pokecat aj nazivo

barunka no nieco take sa paci aj mne, preco sa to vola odrazadlo?

alita
4. mar 2007

No nieco vymyslime 😉
Lebo dieta tam sedi a odraza sa nohami.Ale je to blbe slovo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre