Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

myskapipiska
21. máj 2009

lubka, no u nas je to na psychiatriu, sa divim, ze to zvladam nejako, babka sa na nu tak tesila, ale uz po pol hod na letisku prevracala oci, ines bola jak vystrelena, furt niekam behala, anis plakal lebo chcel mlieko a chudera moja mama, (uz chodi bez palicky, ale aj tak sa jej zle uteka) ju nahanala po letisku, ja som tam po nej vrieskala, no hrozne, ti ludia tam museli na nas kukat, ze hen slovaci - sedlaci,
nikolasko, chudatko male, to ako na potvoru ☹
ozaj a nam vcera doslo rozhodnutie, ze inulu beru do skolky, sa vytesujem 😵 len mi to pripada ze to je este daleko, a ineska kazdy den spomenie skolku, tak by strasne chcela ist

hanka274
21. máj 2009

nikolasko, oh, tak to ma mrzi, take prve vystupenie... no ale nic sa neda robit, treba byt fit...

cairka
21. máj 2009

ahojte. nikolasko, tak to je pech 🤐 skoré uzdravenie

mne dnes veve v meste urobila taký cirkus, ako už dávno nie 🤐 už 2 dni je strašne umraučaná, ako pred chorobou, ale dnes to teda zaklincovala 😖 tiež si okoloidúci asi mysleli svoje 😅

lubka78
21. máj 2009

nikolasko...to je skoda ☹ , ale hlavne nech ste zdravi, to je dolezitejsie 😉
ja som dnes ukladala Filipa poobede spat, ale neslo to lahko, tak som parkrat zvysila hlas, lebo lozil kade tade, odkryval sa prikryval atd....a on mna potvora pozrie tymi betarskymi ocami a uplne s kludom mi povie...."mamka preco na mna kricis? ved na mna nemusis kricat"...vtedy neviem ci sa mam smiat, alebo dalej kricat 😅

hanka274
21. máj 2009

lubka, aj mne to hanka vravi, ze nemam kricat a hnevat sa...jak keby sa nic nedialo...zasrani mali... 😅 😅

nikolasko
22. máj 2009

tak a máme angínu ☹ ☹ ☹ berieme ATB+Nutrolin-B Ničko je urevaný v noci nonstop hore všetko chce len od maminky a ja padám dole nosom,teplotu sme skresali na 37,3 tak sa to lepší a už ani nevracal.
U nás padne zase veta mami nekrič ved ja ťa ľúbim 🙂
a na margo tých okoloidúcich nech si každý myslí čo chce ,raz sa mi Ničo hodil v obchode o zem a hučal .Ja som nad ním ticho stála kým ho to prejde.Okolo išla taká babka a začala sa miešať do nás tak som jej venovala úsmev a pár milých slov o tom že si svoje dieťa poznám a budem vychovávať tak ako si myslím že je to správne.
Ozaj zdravia vaši drobci automaticky ked niekam prídete alebo susedov?
Ničo áno občas mu to musím síce pripomenúť ale keď počuje mňa pozdraví aj on.Až na našu susedu tú nejako nemusí opýtam sa ho prečo si nepozdravil tetu a on Nemám čas 😖

myskapipiska
22. máj 2009

nikolasko, no pekne, anginu mala aj ines v january, tiez stale plakala, ze ju boli hrdielko, tak nech ste rychlo zdravi.

hanka274
22. máj 2009

nikolasko, tak sa chytro uzdravte!!!! posielame pusinky s vitaminmi 😵 😵

no Hanka zdravi aj toho koho nemusi a nepozna...ale stane sa, ze jej zase musim pripominat aby pozdravila... 🙂

a rano zacina revat v skolke...neviem co sa deje, sakra. 😖

myskapipiska
22. máj 2009

baby ☹ ja som smutna, mi muz volal, ze budem musiet zase dojst do anglicka ☹ som kukala na letenky a nastastie sa mu zdaju drahe, tak ze budeme este cakat, ale taaaaaak strrrrraaaaaaaaasne tam nechcem ist, lebo ani neviem na kolko. neviete ako je to, ak by som chcela vycestovat na obciansky preukaz? ako deti legitimujem? rodnymi listami? neviete ako to funguje?

hanka274
22. máj 2009

misi a doteraz si ako chodila???
decka su v pase zapisane.

lubka78
22. máj 2009

nikolasko, tak sa rychlo uzdravte 😉
myska...na rodne listy to urcite nepojde, ak nebudes mat pas so zapisanymi detmi, tak potrebuju pasy aj oni 😉 detom do 5 rokov sa da vybavit na 2 roky 😉

lubka78
22. máj 2009

hanka....pozeram, ze uz sa krati cas 😉 ..ako sa dari Simonke?

myskapipiska
23. máj 2009

hani, pasom a tam mam aj deti, dokonca ines ma aj svoj vlastny pas,ale teraz tam musim ist kvoli jednej ziadosti, do ktorej musim pridat aj svoj pas, a ktovie ako dlho bude trvat, kym ho vratia, tak pri najhorsom by som domov sla na op, no lenze teraz je to take cele domotane, lebo tam mam na jednom urade obciansky, musim cakat kym mi ho vratia, (uz je tam vyse mesiac a pol) zasielku si vyberiem pasom a potom na druhy urad poslat pas a ked aj ten tam bude tak dlho, tak cele leto stravim v uk ☹ doprdele, este som aj rozmyslala, ze dam anisovi urobit pas, len ked som tam bola minule tak mi ho ledva zapisali do pasu a tetula, co mi ho zapisovala povedala, ze pochybuje, ze mi ho urobia bez op. takze som nahrata a to som sa tak vytesovala, ze som doma.
inak som si pospala poobede, ines je u baby, tak mam klud. sice som planovala upratovanie, ale nejako to nevyslo 😨 budem musiet aspon troochu popratat a utekat pre nu
no fakt hani, ty uz za chvilu rodis 😵 jeeee, take male mimco, ten moj je uz velky chlap, uz mal 4 mesiace, jak to rychlo leti

myskapipiska
23. máj 2009

sidus, ty tusim vies po nemecky, ze? prosim ta, posielam ti IP, nekuknes mi na to, prosim ta. je to malinky kusocek, sa aj hanbim, som im minule pisala, ze hned ako dojdem domov, ze to zacvakam a posledny termin som mala predvcerom a som to aj isla platit, no neviem ani za svet najt grid kartu a keby som to platila prikazom v banke, tak tam je poplatok skoro 20 eur, co je dost, tak som sa na to vyprdla a nevedela som, co im mam napisat, tak som to nechala tak. ☹

hanka274
24. máj 2009

noooo, simca sa ozyva, cim dalej, tym prudkejsie a necakanejsie a zakernejsie...au 😀
som zvedava co to bude za dieta, ci bude ina ako Hanka... 🙂 🙂

lubka78
24. máj 2009

hanka..to je super...ja si uz ani nepamatam, ake to bolo, ked som bola tehu 😅 😀 ....a nas Misko uz bude mat 7 mesiacov, ako ten cas leti....v stredu som bola u kamosky, ta ma 6tyzdnovu dceru..to je take este babatko, nie ako ten nas maly, co sa mi tu stavia a obuchava si hlavu kade tade 😵
myska...to mas teda tazke 😒 dufam, ze sa ti to nejako podari vybavit 😉

nikolasko
25. máj 2009

myši držím päste
náš Ničko bol po dvoch dňoch už fit pochybujem že to bola angína vyšetrovala nás zastupujúca lekárka a to taká...takže už zarezáva v škôlke,dnes idú do bábkového divadla na Palculienku 🙂
baby chystáte sa niekam aj na dovču dajte nejaké typy

myskapipiska
25. máj 2009

no tak uz mam aj letenku kupenu, idem 8,6, ☹ ale aspon tentoraz z blavy, tak sa nemusim trepat do viedne, ale aj tak sa mi taaaak nechce,
nikolasko, no ale super, ze ste zdravi, niektori lekari su divni, moja obvodacka, je tiez nejaka divna, ale ked k nej ani moc nechodim, tak nemam dovod ju menit a vlastne ani neviem, komu by som sla,
na dovolenku by som hned isla, akurat som kamoske pisala, ze len tak si lezat na nafukovacke a nechat sa hojdat vlnami, no na to mozem zabudnut, aj ked muz vymysla, chce ist domov do tunisu, ukazat syna musi, neviem kde chce vziat peniaze na to,

lubka78
25. máj 2009

myska...tak tvoj muz je z Tunisu? to som netusila 😕
naa dovolenku by som aj niekam isla, len netusim kam...mozno sa rozhodneme len tak zo dna na den 😉

hanka274
25. máj 2009

no u nas hanca ide na moje narodky 4.7. do talianska s nasimi a so strykom, tetou a sesterkami... no a ja posledny mesiac by som nesla a zase prvy-druhy mesiac s tym mrnuskom tiez nie...Takze odlozime do sporkasky a snad to vyjde buduci rok ale myslim, ze hej, bo uz sme aj minuly rok chceli ale nakoniec sme skoncili len v tatrach...

lubka78
25. máj 2009

mozno mi tento rok skoncime v tatrach, ale clovek nikdy nevie 🙂

nikolasko
25. máj 2009

ja neviem stále mám strach ísť s krpom k moru predsa iné podnebie iná strava tá cesta....asi budeme aj my len tu
a akože len v Tatrách veď pobyt v Tatrách je super 🙂ak by sa niečo stalo je to na na skok domov.My sme také vodný typy tak niečo musím vymyslieť a nevylučujem že skončíme zase v Štúrove 😎

hanka274
25. máj 2009

no ze len tu na svk som myslela...jasne, taky tyzden v tatrach vyjde to co pri mori niekedy v septembri...
a mozno, ze by sme tiez sli do toho sturova, niekam k vode...hmmmm
uvidime...

hanka274
26. máj 2009

ahojte baby, tak mi znova drzte palce...opat som chora... 🙄 ved uz 3 tyzdne ubehli od poslednej choroby, tak uz bolo na case... uz 5ty krat pocas tohto tehu... odpadavam, nechapem... idem lezat.
a dnes mame rodicko o 16tej, marek robi do 16tej, takze ja sa isto nezucastnim, pojdem potom za riaditelkou, ze co bolo...oh... 😔 😔

lubka78
26. máj 2009

hanka..tak drzime palce, rychlo sa vyliec 😒 😉

hanka274
27. máj 2009

kocky, dnes som bola na sude, konecne nas rozviedli...na Hanku ani ň sa nepytal...co mi vyhovuje samozrejme...
blb jeden...

myskapipiska
27. máj 2009

hanka, to aj ja som mala take zavrate a odpadavala som, a to aj ked som nebola tehu ☹ tak sa drz
ja mam zase dnes migrenu, blee, blvem od rana, najradsej by som zaliezla do postele, ale nemozem, ines nespi, anis nespi a ja musim varit, a taaaak sa mi nechce

hanka274
27. máj 2009

misi, ja som myslela, ze som normalka chora...ze ma to polozilo, ze odpadavam...ale nie tak, ze zavrate...aj ked aj tie su semtam ci som tehu ci nie...

nikolasko
28. máj 2009

hanula to čo tam je zase za čas ?nemôžeš spávať? gratulujem k slobode 😉 a skoré uzdravko
baby čo plánujete na MDD?

lubka78
28. máj 2009

hanka....tak gratulacie k slobode, to je super, ze to nenatahovali, lebo potom je to o to horsie 😉
my ideme na MDD k nam na kupalisko, mesto tam organizuje program pre deti 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre