Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

hanka274
22. sep 2009

aj my furt, ze co, co, co??? ale pocut pocuje, testovala som 😉 😀

michaela2410
23. sep 2009

To je asi nejaka vseobecna choroba: neposluchanie!
Cairka, aj tak to mas dobre, ze ti vydrzi na tej stolicke sediet. My mame kut, ale u Lukasa nemam sancu, aby tam zostal (jedine ze by som ho tam drzala) a Tomas zacne tiez robit cirkus, akoby ho drali z koze. Ta socialka skor pride k nam, lebo niekedy nepomaha nic ine, len riadna po zadku. 😢 ☹

marekovci
24. sep 2009

maminka nasa ked tu budes tak si daj bacha uz som tu aj ja tatino 😀 😀 😀

hanka274
24. sep 2009

istenem a ty nepoznas pravidla, ze mas mat foto inak ti ju zmazu!!!

hanka274
24. sep 2009

baby, to je moj...a mam po ptakoch 😠 😠

nikolasko
24. sep 2009

hani 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak ťa tu tatinko pekne vítame 😀 😀 😀 😀
baby dnes sme vyrezali z tekvíc niečo ako strašiakov a neublížili sme si 😀 všetko sme to nechali na schodoch škôlky a bolo to fakt pekné

hanka274
24. sep 2009

nikolasko waw...to mate teda akcie...a neviem, asi si zabudla napisat alebo si pisala?? to vy s detmi? to kedy? doma? v skolke?? ako? my sme este nic spolocne s deckami v skolke nemali...

hanka274
24. sep 2009

nikolasko, to v robote sa takto pekne potajomky zaregistroval a teraz mi tu bude hundrat do vsetkeho, uvidis...xixi 😀 😀 😀

nikolasko
25. sep 2009

hani no čo spravíš 😀 😀 😀 😀 😀 chlap 😉
vyrezávanie tekvíc bola akcia organizovaná škôlkou rodičia a detičky vyrezávali tekvice kto chcel zobral si ich domov a kto chcel nechal ich tam dnes ráno to tam zapálili v takom tmavom kúte a bolo to fakt pekné deti sa strašne tomu tešili

hanka274
25. sep 2009

hm, my sme take akcie este nemali s detmi...

cairka
25. sep 2009

ahojte.
nikolasko, to je super taká akcia. 🙂
veve ak sa nič nepokazí bude od štvrtku škôlkárka 😎 sa teší, tak snád zvládne nástup bez problémov...len dúfam, že ju nevyradia kvôli kašľu, ked som čítala barunkinu story...veve má teraz svoje alergické obdobie...

hanka274
25. sep 2009

cairka, tak vam moc drzim palce, nech sa adaptuje bez problemov a ostala tam. 😎

nikolasko
27. sep 2009

cairka držíme moc moc palčeky
baby pridala som foto 😉

myskapipiska
27. sep 2009

cairka, no super, neboj, zvladnete to, my sme uz tyzden doma a asi ani zajtra nepojde, stale kasle a anis tiez zacal 😠 no co uz narobim,
dnes sme boli v zoo, som pridala fotky do vsetkych troch albumov

cairka
27. sep 2009

baby, ďakujeme 🙂
super fotky všetky 😵 akí sú už veľkáči všetci...

nikolasko
28. sep 2009

myska aj my sme tam včera boli 🙂 🙂 🙂 škoda že sme to tu nespomenuli mohli sme sa stretnúť

hanka274
28. sep 2009

pekne fotky mate z tej ZOO...nik, maly jaky je uz velkyyyyy 😵 😵

marekovci
28. sep 2009

nikolasko dakujem za privitanie 😉 ja tu budem len trosku potichucky ocumovat a potom nejak budem ohurovat moju mangelku ze jaky som ja sikovny sikovnicek ze o detoch viem ako vela.... 😀 😀 😀... ale neeeeee... sak ona to vie... len na nich nemam cas teraz trosku..... ked staviame... ze maminka???? 😅... no ale uz bolo mna dost tu... uz budem radsej 🤐

hanka274
28. sep 2009

tatinooooooo 😵 😵 😵 😵 , pracuuuuj, simonka spala, vytriedovala som veci, pekne nam uz rastie...tooolko veci malych ale uz si pomrnkotava, tak sa asi coskoro zobudi...paaa

nikolasko
28. sep 2009

hani to v rámci obedňajšej prestávky koníková kontrola 😀 😀 😀 😀
je už veľký a huatýýýý ani nehovorím.Dnes ráno si zobral do škôlky plyšového potkana ,dal mu meno Emil ,má taký dlhý chvost za kt.ho vždy chytí a točí si s ním.Učka mu ráno hovorí Niki a čo sme si povedali že sa hračky nebudú nosiť a on jej to neni hračka to je Emil.
Alebo vždy ked ideme tak sa hráme čo všetko napr. pláva, lozí ,lieta...a Nino lieta vtáčik,lietadlo,mucha Herry Pottelr 😀 no mám dosť

hanka274
28. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobreeeeee, ze mucha hery poter, hehehehe

michaela2410
29. sep 2009

Ahojte, ja len na skok. Vitam novych clenov 😀 😀 😀 ma to pobavilo, Hanka mas tu kontrolu.

Myska, tebe zelam vsetko naj k meninkam.

hanka274
29. sep 2009

no misi, mam po paraaade a po ohovarackach...uz musim pisat jedine akeho mam ja bomboveho najsamlepsieho najposlusnejsieho najochotnejsieho a najurobvsetkejsieho muzika 😵 😵 😵 ale ne, sak on taky je...

no baby, co noveho??

nikolasko
29. sep 2009

Miškám želáme aj my všetko naj naj od Nikuša posielame bočky a poriadne to oslávte 😉

hanka274
29. sep 2009

aj my sa pripajame, takto dodatocne!! 😵

hanka274
30. sep 2009

no, my mame uz prechadzku rannu za sebou, a mam sto chuti zalahnut do postele...no kopec roboty caka, takze asi e-e ☹ ☹ ☹

michaela2410
30. sep 2009

dakujem, a hned sa chcem postazovat, dnes mi poobede vytrhli osmicku a teraz to zacalo boliet ako slak a stale vypluvam krv, fuj! A to som sa isla povodne len objednat 😢

myskapipiska
30. sep 2009

aj ja gratulujem miske a dakujem, aj ked ja som neni miska, ale tiez som mala meniny tento mesiac, tak to beriem 😎

hanka274
1. okt 2009

misi, mne bude 21.10. trhat 8. skor som nechcela, lebo sa bojim. 😒

michaela2410
1. okt 2009

Hanka, ja som aj celkom rada, ze to bolo ako bolo, lebo cakacie doby su tu dva mesiace a mna to sem-tam bolelo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre