Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

myskapipiska
7. jan 2010

inak kamoska sa pytala nasej dr. na to ineskyne pocikavanie, a dr. povedala, ze to je psychickeho razu ☹

michaela2410
8. jan 2010

Hanka, možno by to Simonka teraz znašala lepsie, než ako keď bude staršia, hoci by som sa tieť bala, keby to mal mať niektorý až taký malinký. Ja by som tiež bola najradšej, aby sme to mali s chalanmi už za sebou. Vždy sa len "modlím", aby to nechytili v lete, keď máme ísť na dovolenku.

hanka274
10. jan 2010

cairka, jaj, akoze, ze u deti to ma lahsi priebeh hej?? no ano, to je pravda, ale predsa len pre klud mojej duse, 5.mesacne babatenko...hmmm, radsej nech to ma v tom skolkarskom obdobi, chapes.

mysi, aj ja som sa zacala pocikavat, ale ked sa bracho narodil...tiez to bolo zrejme toho psychickeho razu, ziarlivost a tak...asi...ale tak Anis ma uz rocik, teda skoro, tak neviem... ale ved utekaj za psychologickou si pokecat, podla mna budes kludnejsie a nieco aj vybavite...a ked teraz znova Ines nabehne do skolky po prazdninach, tak sa to mozno ustali...uvidis, drzim ti palce!!!!! a co muz??? co noveho?

misi...mozno...ale dako mi to neda...taka malililililililinkaaaa... 😔

hanka274
10. jan 2010

hehe, pozeram svoj album, simka ma uz uuuuplne vypadane vlasky, uz ju mame taku blondavoplesatu...xixi...
musim hodit foto dake...ale teraz aspon jedno vam tam dam.
tak mrknite 😉

cairka
10. jan 2010

hani, asi píšem ako tatár 😅 myslela som, že simonke prajem, aby kiahne nedostala. A že ak by ich náhodou od hanky dostala, tak jej prajem, aby mala ľahký priebeh 😉

hanka274
11. jan 2010

a mozno mi zase prave ty sedis ne kabli a ja furt nem a nem pochopit 😀 😀 😀 ale uz som pochopila 😉

nikolasko
12. jan 2010

Ahoj baby musím sa vám tu trošku vykecať ☹ ☹ ☹ ☹ som K.O. tento rok začal úplne na .....Mojej dobrej kamarátke zomrelo 2 týž.bábätko neskoro jej spravili cisársky a malinký mal poškodený mozog a vzdal boj o život ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Včera svokra dostala mozgovú porážku a je ochrnutá na celú pravú stranu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ všetci sme total na dne do toho sa nám pokazila nejaká lamela na aute oprava 500-1000 E.ale to je teraz zanedbatelné.
Ničko zase chodí po prázdninách s revom do škôlky ale dodáva mi strašnú silu.Ďakujem Bohu že ho mám.
Baby nech vás všetko zlé obchádza

myskapipiska
12. jan 2010

nikolasko, to mi je luto, smutne, ze take male babatko a len kvoli lekarom 😢 aj svokra, to je hrozne, ☹ a auto, pravda, ze je to proti tomu ostatnemu nic, ale aj tak, ked sa serie, tak sa serie vsetko ☹ tak drzime palce, nech sa zase rychlo aklimatizujete v tej skolke,a drzte sa, ines tiez vcera slzy na krajicku ale len za to, ze tam bronka nebola (jej kamoska) ale dnes uz dosla

hanka274
12. jan 2010

oh nikolasko ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ to ma byt co toto??? to je jaky zaciatok roku??? mrzi ma to velmi. Hm, svokra ma kolko rokov??? to je hrozne, je na vozicku teraz? to je strasne, pisat nemoze zrejme, to je otrasne, nieje nic na svete co by som chcela viac ako zdravie pre seba, moju rodinu a blizkych...hrozne. Mrzi ma aj kamaratka, prepac, moc nad tym nechcem sa zamyslat, pretoze mi ide puknut srdce, clovek je uuuuuplne ale uplne iny ked ma deti na take veci, velmi som citliva na to, co sa tyka hanky, ta vobec nebyvala chora, zato sa o nu strasne bojim ked pojde na zakladku, ci ju niekto neunesie spred skoly alebo z dakeho kruzku ked bude chodit...to je uplne hrozne, absolutne nepredstavitelne, ze by som mala dojst o jedno zo svojich deti. Clovek ked to nosi a porodi, ten vztah je neopisatelne pevny. Simonka dost teraz kasle uz tyzden, nevieme co je s nou, aj sa sem-tam dusi...a tiez, mozno jak sprosta, ale fakt nechtiac sa mi take myslienky dostavaju pred oci, ze dovidopo...keby sa jej nieco stalo, pluca, dychanie...toooooo, mna ide roztrhat od strachu...

asi pred tyzdnom som pozerala v noci film Human Trafficking /Obchod s bielym masom/, malu rolu si tam zahral aj Marek Vasut, ale inac v hlavnej role jedna mne neznama herecka a Donald Sutherland....no stacilo mi, musela som si prepinat dokonca a ked isla reklama, tak som si vzdy vydychla, pretoze som ten film pozerala asi na 1 dych vzdy medzi reklamami....bolo to o tom ako je uz zrejme z nazvu, ako unasaju male dievcatka, co s nimi robia, ale aj baby s vychodu ako sa daju nalakat...a tak...no tuhla mi krv v zilach, a poviem vam pravdu, ked som si spomenula, ze mam Hanku, ktora bude rast a rast a ja sa budem strachovat a budem musiet ju ustrazit, potom do toho Simka sa mi dusila...no tak som si pomyslela, ze ci som vobec neurobila chybu mat deti, pretoze ten strach je fakt fakt obrovsky, radsej nemat dieta ako myslet na to, co preziva ako sa boji to dieta v dakom ohrozeni, unose, nebezpecenstve...ooooojojooooj...
asi mi fakticky normalne hrabe... 😔 😔

nikolasko, drzim ti palce, aby ste to zvladli vsetko!!!!! aj skolku a aj auto nech fici, hroza.

ahojte! 😔

nikolasko
12. jan 2010

baby ďakujem za podporu 😔
svokra má iba 53 rokov stále je vo veľkom ohrození a leží v nemocke,je ochrnutá na pravú ruku a nohu a nemôže rozprávať, moc sa o ňu bojíme ale veríme moc chcem aby to bolo dobré.
Muž je úplne hotový a svokor, takto som ho ešte ani nevidela ☹ ☹ ☹ snažím sa ich podporovať ale som už na dne a teraz ešte aj v práci je to blbé.

hani nie nehrabe ti aj ja mám občas čierne myšlienky a rôzne predstavy myslím že každá ktorá nesie titul mama tým trpí

hanka274
12. jan 2010

a co mas v praci takeho? vykecaj sa kludne!
to ti verim, chlapov taketo nieco polozi hned...chudacik, a takisto chudasko tatino vas! oh ☹
mrzi ma to hrozne!

dakujem za sucit aj tebe 😉

drzte sa, nikolaskovci!!

alzbetka
autor
13. jan 2010

ahoj, nikolasko, drzte sa!!!

hanka274
14. jan 2010

asi ma kiahne aj simonka, do paze...to znamena, ze aj marek a ten je dospely.... drzte palce aj nam, nam sa sere tiez vsetko.

cairka
14. jan 2010

júj, baby, nikolasko, hanka, držte sa

my sme tiež teraz mali veselo, veve mala zasa zápal pľúc, ale už je lepšie, ešte nie dobre, ale lepšie 🙂

hanka274
14. jan 2010

no jasne, sa zoudila a ma to vacsie, pluzgieriky....oooooooooooooooooooooooh.
uvidime ako to bude znasat a aj tatino...bojim bojim...

myskapipiska
14. jan 2010

no zeny, drzte sa ☹

nikolasko
15. jan 2010

hani bude to dobré musí 😉 držte sa
svokru previezli z JSK-y na neurol.odd. a je to o kvapku lepšie trolinku pohne aj s rukou tak verím že to bude dobré

baby dajte niektorá už aj nejakú dobrú správu na plac 😉

hanka274
15. jan 2010

drzime jej palce nikolasko!!!

hanka274
16. jan 2010

ty vole, my sme kiahnovyyy...straaasne moc 😔

myskapipiska
19. jan 2010

tak ja nieco veselsie, anis mal v nedelu narodky, tak sme mali taku malilinku oslavu, kuk par fotiek, a anis sa presne na narodky prvykrat sam bez pridrzania postavil, skusa to ale chodit zatial ee

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

hanka274
19. jan 2010

vsetko najlepsieeee!!!!!

myskapipiska
19. jan 2010

dakujeme, my prajeme skore vyzdravenie

alzbetka
autor
19. jan 2010

myska, prajeme vsetko najlepsie

nikolasko
19. jan 2010

myši aniskovi všetúčko naj naj naj nech sa mu darí a poslúchajte ho 😉 krásne foto 😉
hani ako ste na tom?
ahoj alžbetka čo nové u vás?

hanka274
19. jan 2010

no, nikolasko, vsade ich mame, na pisulke zvonku, v podpazuske, no viecku, pri pusinke, v usku....co ti poviem 🙄 ☹

a vy ako so svokrou??

alzbetka
autor
20. jan 2010

ahoj,
nikolasko, u nas vsetko po starom akuratze betka je akasi nachladena, vcera mala teplotu, ale tiez neviem, ci to nie je nahodou nabeh na kiahne, pretoze ich maju v skolke, uvidime, co sa z toho vyvrbi 🙂

a vy ako so svokrou?

hanka skoro sa uzdravte

hanka274
20. jan 2010

dakujem.
alzbetka, my sme mali zase kasle ako predzvest, pri oboch, pri simke dusivy hrozny.

nikolasko
20. jan 2010

svokra je trošku lepšie aj jej rozumieť keď rozpráva z rukou pohne máličko ale z nohou lepšie,dnes však bola nejako moc smutná ☹ prišla aj švagri z Londýna bude jej robiť spoločnosť tak dúfam že to pomôže
hani držte sa

hanka274
21. jan 2010

Nikolasko, dakujem, je to hruza u nas...
a drzime palce svokre.

michaela2410
22. jan 2010

juuj, ako tak citam, same choroby a trapenia...tak vsetkym drzim palce 😉

aniskovi vsetko naj, idem mrknut fotos... 🙂

mna obchadza nejaka brusna viroza, alebo co, vcera ma prehanalo, dnes ma boli zaludok, mam pocit ako pri teplote, ale mam len vyssi tlak, co je u mna nezvyk, lebo normalne ho mam nizky 😒

klop, klop, chalani su zatial zdravi, a s Tomasom pojdeme prvy februarovy tyzden na zapis do skoly... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre