Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

barunka
11. jan 2007

hanka tak vytvor...
baby, tu sú tie topánočky, už sú trošku špinavé, odreté, veď už majú čo to nachodené...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

nikolasko
11. jan 2007

hana ved stoja asi tak ako tie čo má Simča ,tiež som neni žiadny mamonár ale máme iba jedno dieta tak mu doprajem sebe kúpim a jemu nie?

hanka274
11. jan 2007

nikolas, ja som ti nevravela aby si mu nekupila, ja som len napisala moj nazor, ty to nosis neporovnatelne dlhsie ako on....iba tolko....neviem odkial si, ale v BA stoja detske znackove topky min. 1000ku.... 😲
to je uplne tvoja vec, takze ak ta to urazilo alebo dotklo, co som tak niak vycitila z tvojej odpovede tak sorry...

hanka274
11. jan 2007

z Nitry, som kukla.

nikolasko
11. jan 2007

nie v pohode ved každá máme svoj názor a za ním si treba stáť 😉
V BA je ovela viac obchodov ako v NR a eše máte aj bližšie Pandorf a teraz su aj akcie...

nikolasko
11. jan 2007

barun sú peknučké mrkla som 😉

hanka274
11. jan 2007

barunka take frajerske paradne....a pekna farba. aj ja som za zdravotne radsej. A ked bude uz chodit sama, tak vyskusam dake Scholl...aj to su zdravotne...takze ked viac penazi, tak aspon zdravotne nech su, fajku a ine si mozem dokreslit, to zdravotne nie su....Urcite aj v Nitre je Scholl....tie znacky mi pripadaju iba akoze na kukanie, ukazovanie a tak. Ale je dolezite, aby malo babo ked uz chodi dobre boty, tvarovane a tak a tam su take....v NR na namesti som take daco videla...neviem ci zrovna Schol ale zdravotne urcite.

nikolasko
11. jan 2007

V NR scholl 😀 to bol dobrý vtip v tejto dedine
a aj mne ide najviac o pohodlie a nie o fajku 😉

hanka274
11. jan 2007

no tak tomu neverim, minimalne zdravotnejsie ako znackove tam urcite mate, ved NR neni dedina a BA nie je Amerika....schvalne idem kuknut na scholl....

nikolasko
11. jan 2007

možno v nejakých zdrav.potrebách ale aj tých je tu málo ak najdeš daj vedieť dík

hanka274
11. jan 2007

joj, tak tom som ja z BA vedela ze minimalne jedna predajna tam je ale 4, nikolas tak tu su:
Adrika, Mlynská 4, Nitra, Tel: 037/6523209
Dami, Špitálska 13, Nitra, Tel: 037/6514472
Ideamóda, Štefánikova 14, Nitra, Tel: 037/6503703
Zols, Farská 10, Nitra, Tel: 037/6566006

alebo aj ine zdravotne, u nas napriklad z Lubici...

nikolasko
11. jan 2007

Tak hej to sú zdravotné potreby kde majú asi taký výber že dovidenia jedny červené a druhé modré ala komoši

hanka274
11. jan 2007

ala komosi, to je? ala kamosi, akoze to maju vsetci v NR?
ved mas chlapca, tak modre....
aj tak by som mrkla, fajkove mas tiez taky vyber....a su fakt kvalitne, myslim zdravotne kvalitne...A predajnu lubica tam nemate? alebo aj gabor maju zdravotne, ale to uz neviem ci aj detske...

nikolasko
11. jan 2007

hanah komouši-komunisti a zajtra mrknem a budem múdrejšia

hanka274
11. jan 2007

tak komousi, to viem, len ti uslo pismeno "u"....

nikolasko
11. jan 2007

hanka to som celá ja 😀 ja padám a ty by si mohla popracovať na tom albume 😉

barunka
11. jan 2007

baby sa nedohadujte. každá maminka má právo vybrať si topánočky, aké sa jej páčia a je na nej, či budú mať fajku, tri čiarky alebo nič...
Môj manžel chcel Simi kúpiť ferari tenisky, ale akurát mu ich vyfúkli keď to začalo byť aktuálne. My sme kúpili tieto, lebo ja som chcela. Ale ja som hľadala zdravotné a pekné, ale keď bude Simi väčšia, tak určite aj my kúpime krásne frajerské topánočky 😀 😀
a kým dieťatko nechodí, tak je to fuk, či má alebo nemá zdravotné topánky... toť môj názor...

anika
11. jan 2007

ahojte, aj my mame nove botky do robotky https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

hanka274
11. jan 2007

jejeej, aj my mame take, len biele s kacickou, ale taka ista podrazka, aj to sitie aj vlastne cely typ.
Baby, zajtra sa chystam kupit nocnik. Hej dobre pocujete. Zistila som kedy rano mala cika, a tak ju chcem zoznamit s nocnikom. Ale pozor, ja viem pomyslite si, jezisi, co blazni, to je skoro.....ja ju nejdem ucit, na to je asi naozaj skoro...na take riadne ucenie. Ja len chcem ju s tym zoznamit, a iba rano....akoze aby to bola pre nu potom normalka ze zaciname ranom a nocnikom....akoze ako normalka obed-obedovat, vecera-vecerat a tak.....viete ked to viem kedy...tak preco to takto pekne nenasilne nevyuzit, nie?
Podla mna je to uplne fajn....
joj....musim vybrat este tie fotky....sa mi nechce, mame ich toooolko, kazdu minutu snad fotime....

anika
11. jan 2007

hanka, ako zoznamka v pohode 😉
Ty si podla toho , co pises/ked sa papa-tak sa papa atd/, razna mamina,sa mi to rata

hanka274
11. jan 2007

ze, super, som rada, ze ste ma tu nezosupovali....
no razna, aj ja sa rada maznam, dnes sme mali taky barambarambuckovy den, tak sme sa nasmiali, mame modriny po celach..... 😀 😀
a dakujem za pochvalu, naozaj, dik!
joj, sa normal cervenam....chichi

anika
11. jan 2007

ked hovoris o tych modrinach-mali sme dnes unfall-narazil di stolika a bola hrca a aj skrabanec, chudatko moje

hanka274
11. jan 2007

no auauau....aj my sem tam "volame sanitku"....musim mat oci fakt vsade. zisli by sa mi aj na chrbte, aj po boku a tak.....

anika
11. jan 2007

ale ked ho lakaju tie najnebezpecnejsie veci

hanka274
11. jan 2007

...na svete....alebo aspon doma, ze?
kvetinace s hlinou, kabel od pc, susiak, momentalne stromcek, ale akurat ho uz "balim", DVD-cko, radiator horuci a podobne, ze?

barunka
12. jan 2007

baby, neviem či ste čítali, včera moje dve detičky dolámali postieľku... 😀

nikolasko
12. jan 2007

barun 😀 to už môžeš hned kúpiť takú normálnu ved pre Simču mriežky žiadny problém 😀 😀 😀

barunka
12. jan 2007

nikolasko, veru, musíme ísť kúpiť novú, ale najskôr sa dostaneme do obchodu zajtra...
asi si kúpim už takú, čo sa dá prerobiť na detskú postieľku, že sa dajú dať dole tie mreže potom... Len či mi ju zasa nedolámu... 😀 😀 😀
však popros chlapa, nech dá spať dieťa a takto to dopadá...

nikolasko
12. jan 2007

môjho ked poprosím tak je spánok v nedohladne jašia sa ako blázni čo na tom že sa ja snažím o nejaký ten režim ☹

alzbetka
autor
12. jan 2007

ahojte, ste sa riadne rozpisali. normalne som myslela, ze s tymi topankami to nedopadne dobre. my mame nieco take ako anika, len cervenej farby.

hanka274 ja davam malu na nocnik od jej 5 mesiaca, mala vie na co je. do plienky jej ujde len ked ju prezenie, ked jej idu zubky, inak kaka len do nocnicka (kazde rano), na obed a poobede si tam curkne.

barunka nezavidim ti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre