Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

hanka274
27. aug 2009

nikolasko 😀 😀 😀
jeeeezisi, to aj my take hlasky davame, ze cumim jak pako niekedy...
Inak som si kukala ten zdravotny preukaz Hankin a my sme tiez uz boli...v novembri!! dost skoro, tak preto ma to nenapadlo a som na to zabudla...

michaela2410
29. aug 2009

Fiha, tu sa uz nikto dlho neozval 😒 tak vas aspon pozdravim 😀

nikolasko
30. aug 2009

Ahoj baby skoro som nás nenašla kde ste všetky?
Ešte 3 dni a je tu školský rok ja mám aj obavy aj sa teším.Som zvedavá koľkokrát budeme zase marodi ☹ale zase teším sa na nové Ničkové zážitky vystúpenia....
tie hlášky má z rozprávok sranda je to že to použije vždy v pravú chvíľu 😀

myskapipiska
30. aug 2009

nikolasko, no, aj ja sa tesim, a tiez dufam, ze nebudeme chori. Ines ma tiez take hlasky, ze nechapem. Minule zapotila :podme si rozpravat nejake pribehy a ja jej na to, no zacni a ona: bol jeden raz zly vlcisko..... ale tak vazne to povie, az nechapem 😅

nikolasko
30. aug 2009

Niki poď papkať nejdem dovidenia dopopučia to je dnešná na obed 😀

michaela2410
30. aug 2009

jeej ahojte, tu to konecne ozilo? Pridala som nejake fotos 😉

cairka
30. aug 2009

baby, super hlášky 😀 😀 aj u nás je veselo, tiež občas neviem, kde na to chodí 😝 a nevie povedať "pol siedmej" to je pol smednej 😀 😀 a nech sa snaží ako chce, proste to vždy skomolí 😅

nikolasko
31. aug 2009

a ja že to jen u nás 😀 😀 😀 😀 potápač-topápač,dolámalo-domálalo....
miška foto 😵 😵 😵 😵 😵 😵

michaela2410
1. sep 2009

jeej, hlasky, nasich drobcov nikdy nemaju chybu 😀 len skoda, ze si ich nezapamatame vsetky 😅

nikolasko
1. sep 2009

baby zajtra čakám plnú stránku zážitkov a kľudne sa tu vyplačte aj so mnou 😀 😀 😀

cairka
1. sep 2009

a my zajtra plakať nebudeme 😎 uvidíme dokedy 😅 vo štvrtok ideme k tete doktorke a uvidí sa, čo dalej 🙄 totiž ako som písala nedávno, že mala veve salmonelu, tak chodíme stále na výtery a našli jej okrem salmonely aj nejakého streptokoka, pravdepodobne z hrdla, takže nemôže do kolektívu. vo štvrtok budú výsledky výterov zas, len je problém, že veve má zapálené hrdlo, takže ak sa potvrdí ten streptokok v hrdle sa asi ATB nevyhneme... tak si predĺžime "prázdniny" 😀 aj u vás je také, že musia deti nastúpiť do 15.9.? u nás mesto vymyslelo takú hlúposť, že dieťa môže nastúpiť len do 15.9. abo až o rok...
držím palce zajtra všetkým , aby bolo čo najmenej slzičiek, my sme dnes prechádzali kolo škôlky a mne vlhol zrak a to ani zajtra nejdeme 😅 už som šiši 😅

michaela2410
2. sep 2009

Hura, chalani uspesne nastupili do skolky. Mne to ani nepride luto (skor som si vydychla), lebo moji lapaji uz do skolky chodili predtym 😉

nikolasko
2. sep 2009

tak u nás des
Ničko zbadal medzi dverami učku a bol plač ,slzy ako hrachy ,nechápala som ☹ ☹ ☹
Ráno som ho musela z postele dokonca do slova a písmena vytiahnuť a postaviť na nohy, aby sa zobudil a potom bol mrzutý.Dúfam že zajtra to bude už fajn.
Cairka u nás môžu deti nastúpiť v každom mesiaci,držím palce aby ste boli do 15-teho fit a bola s Veve škôlkárka 😉
Miška a čo tvoji študenti?

michaela2410
2. sep 2009

nikolasko, s tym musis ratat mozno par dni, u nas to trvalo asi tyzden. 😖

Studenti zatial v pohode, ale este sa to zostra nezacalo. 😎 zaciname vlastne az zajtra, dnes boli len take organizacne veci

nikolasko
2. sep 2009

miši ale on už chodil aj minulý šk.rok nebolo mu tam nič nové tak preto nechápem tú scénu ☹

hanka274
2. sep 2009

ahojte, no drzim palce nikolasko a cairka aj vam na adaptaciu a nech stihnete ten blby vymysleny datum...aj u nas sa da nastupit tusim barsjaky mesiac...
U nas v pohodke, ako keby bol nejaky majovy den...nist...a ucitelka si aj zaklopala, ze je ina, hmmm a ze bola fajn...tak neviem co to boli za stresy v juli...stale mam zmiesane pocity...pamatate...
dufam, ze bude fajn.
Oh, dievcata, uz to zacina to stavanie ako som pisala...v utorok sme uz vrtali studnu, teda chlapi nasi, par technickych problemov, snad sa dokonci cez viken...
No a dnes dosiel projekt, dost necitatelny, ako keby to robili pochopitelne iba pre ich firmu a nie pre niekoho, kto si to chce stavat svojpomocne 🙄 🙄 🙄
A uz do 23h telefonaty s barskym o elektrike, jaky vykon, fazy a bla bla bla...a 2 telefony naraz, jeden cez druheho...hruza...A kde nejaky cas na to aby som si aspon nachvilku lazkala vedla mareka /nieto nejaky sex 😀 😀 😀 /, pretoze chytro som ho poslala spat, pretoze dnes siel z roboty o hodku skor, siel vybavovat rury na taky docasny plot pletivovy, takze zajtra o hodku skor do roboty, na pol 7...a tak...nahanacky...a to este je pozemok iba pokoseny...oh 😒 😒
🙂 , dobruuuuu, idem hajat, sak zachvilu vstavacka na kojenie...packo.

hanka274
2. sep 2009

nik, ty co tu o takom case preboha????? 😕 😕 🙂

nikolasko
3. sep 2009

hani nemôžem spávať 😀 😀 😀 alebo skôr ☹ ☹ ☹ ☹ a to som už bola o6tej hore mne stačí 4-5h.spánku a som OK
Držte sa začali ste bojovať tak treba zdolávať prekážky to je len začiatok 😉

a škôlka my zase plač,po ceste v pohode ale zbadá dvere škôlky a rev on ide domov môžem mu dohovárať blázniť ho podplácať nič nezaberá dúfam že to čoskoro prejde ☹

cairka
3. sep 2009

baby, dík 🙂

nikolasko, ako to preboha zvládaš? ja sa bojím, že ak veve bude cirkusiť, tak ju zbalím a ideme domov 😅 aj ked si plne uvedomujem, že potom by som ju tam už vôbec nedostala 😒 ale neviem, ako to zvládnem, ak bude tak revať ☹ abo jedna pani učiteľka vezme veve a druhá vyhodí mňa, ináč to nevidím 😅

myška, a ineska ako zvládla nástup do škôlky?

alzbetka
autor
3. sep 2009

ahojte, cairka dajte sa skoro do poriadku a nech vam to vyjde s tou skolkou. My sme vcera boli tiez prvy den v skolke a na moje pocudovanie betka vhupla do triedy, ani ahoj ani nic, no ale dnes sa na mna zavesila, ze ona tam nejde. Tak som na stole zbadala farbicky a som ju prehovorila, ze nech si ide kreslit a usla som. Ale dneska mali ucitelky co robit, kazde druhe im tam plackalo.

michaela2410
3. sep 2009

To u tych malych tak, je, ze jeden den v pohode a ked zistia, ze to musia chodit stale, tak konec 😒 uz je rev. Ale nebojte, oni si zvyknu a budu v poho.
Dnes sa uz Lukas neokunal a neprotestoval, ale uvidim, ci sa znova nepocika, lebo vcera vraj tak tuho zaspal, az sa pocikal. Doma sa to nestava, lebo dozriem, aby sa vycikal pred spanim, ale v skolke asi ucitelky nestihaju sledovat, ci sa deti naozaj vycikali. Nuz co, musim nakupit pyzamka, aby som mala do zasoby 😖

myskapipiska
3. sep 2009

caute. aj my v pohode, klop, klop, klop, chodi len do 10,00 dva tyzdne tak bude, akoze adaptacia. dnes tam tiez deti plakali, no ona v pohode, inak zevraj treti den byva najhorsi, tak uvidime zajtra.

hanka274
3. sep 2009

nik, a preco si smutna? sa nieco stalo??
a inac maly je tiez uz druhacik??? ja som bola v tom, ze budeme prvaci znova ked neodchodila cely rok...a ucky mame tie iste takze super.
misi, vy sa drzte, tiez aby sa "adaptovala"...
Ani tie decka nevedia jak im je dobre, slaka, sak sa len hraju, kreslia, jedia...oh boze...

michaela2410
3. sep 2009

hanka, hovoris mi z duse

michaela2410
5. sep 2009

kde ste vsetci zmizli?

nikolasko
5. sep 2009

tak u nás tretí deň najhorší nebol ,išiel bez plaču ale so zvesenou hlavou to považujem za úspech.A dnes ma dorazil ráno sa rozplakal že nejde do škôlky ja to už naozaj nechápem 😒
Ozaj 10.9 idem na moje prvé rodičko sa teším 😀
hani nie trošku perno v práci
inak fakt nejako to tu mrzne baby halooooooooooooooo 😲

michaela2410
5. sep 2009

nikolasko, aj my mame desiateho rodicko, ja pojdem uz treti rok stvrty rok 😀 dufam teda, ze to stihnem, asi budem musiet skoncit skor hodinu, lebo ucim do 15.35 a rodicko je o pol.

A este dufam, ze nezostanem doma uplne, nejako ma chyta chripka ☹

cairka
5. sep 2009

ahojte.
vaneske sa potvrdil ten streptokok v hrdle, takže máme ATB na 10 dní a potom na kontrolný odber...nástup do škôlky máme predbežne dohodnutý na 1.10.

michalela, pošli bacily ta het 😉

michaela2410
5. sep 2009

cairka, diky, rada by som ich poslala niekde... ☹

sidus
6. sep 2009

Ahojte babule, po sto rokoch sa hlásim, mali sme pokazený notebook, už som myslela , že sa ho opraveného nedožijem 😝 Čo nové? My sa sťahujeme po troche a tento týždeň som bola v škole, tak mám vo všetkom mierny chaos.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre