Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

cairka
7. júl 2007

No to bola pýcha nášho bývalého pána primátora. a teraz sme si zvolili nového a zistili, že Millénium (to sklenné čudo) možno budú musieť zbúrať, lebo nespĺňa nejaké bezpečnostné kritéria 😠
Aj ja som nejaký silvester strávila na námestí 😉

sweetienka
7. júl 2007

inac ten vas byvaly primator v ramci predvolebnej kampane rozdaval na namesti ruze, ked mi ju chcel dat, tak som povedala, ze nie som z MT, ze ziadny hlas odo mna nedostane, a on, ze nevadi, tak sa mi zdal mily 🙂
a ako tak rozmyslam, ten silvester bol asi v r.2001 🙂
a mimochodom, pozrela som si foto malej, Veve je krasna...my tiez pijeme z takej flasky, len niekedy mala potiahne a vodu vypluje a tak sa hra 😒

hanka274
9. júl 2007

ahojte!!! tak co ste vsetci na dovolenke??
barunka, no zlate, tak ste prve tusim medzi nami....neboj, aj mne by bolo smutno to si pis. No ale ked mala spokojne odfukuje....xxccchch...tak asi jej to nevadi....chichi...
papa

ivcap
9. júl 2007

Barun, tak ako malá spala? Prišla v noci ku Vám ? Ja by som Sašu tiež dala do druhej izby, ale teraz máme také rušné noci a zatiaľ ju nemám kde dať 😉 Minule som synovi zo srandy povedala, že Sašu idem presťahovať zo spálne do jeho izby. Baby mali ste vidieť ten vypleštený a šoknutý výraz na jeho tváry. 😀 Povedal, že v tom prípade sa okamžite sťahuje z domu 😠 Takže Saška si pri nás v spálni ešte nejaký ten čas pospinká. 🙂

cairka
10. júl 2007

Ahojte.
Včera ma neuveriteľne rozčuľovala moderátorka v rádiu, keď hlásila ako je vonku krásne, 27-31° 😖 U vás tak bolo? Tu u nás bolo od rána úžasných 18°a každú polhodinu prehánky. Dnes sa to zrejme bude niesť v podobnom duchu. 😢
Ivca, tak to si viem predstaviť 😀
My tiež od tej choroby spíme strašne, včera som kúpila ten sirup Sedalia, lebo už neviem, čo vyskúšať. Zatiaľ zabral len toľko, že sme ráno spali dlhšie, uvidíme za pár dní, či to bude lepšie. Teraz býva aj 5-6x za noc hore vôbec neviem prečo. Verím, že je to len dočasné, lebo už nevládzem. 🙄
Sweetienka, ďakujeme za pochvalu fotiek. A na to s tou fľaškou zatiaľ Veve neprišla, tak sa teším, kedy sa naučí 😉

barunka
10. júl 2007

baby, tak ja z tej mojej dcérky nemôžem. Celé dve noci som dúfala, že tam bude nariekať, plakať a vykrikovať, aby prišla maminka a ona nič. Tajne som dúfala, že to tak bude a obmäkčím chlapa a dáme ju späť, ale moje zlaté dieťatko namiesto toho už tri noci spí bez zobudenia. Takže nakoniec nespávala kvôli nám... 😢 😢

nikolasko
10. júl 2007

barun čo viac si môžeš priať 😉 možno sa zadarí aj nejaký braček alebo sestrička 😀
cairka aj ja som skúsila ten sirup Sedalia ale na Nička nezaberá ☹
začala som pracovať na samostatnom zaspávaní v postielke zaspí ale cirkus si neodpustí a samozrejme v noci ešte kojím asi 3-5x

hanka274
10. júl 2007

nikolasko ako? vecer das prso a ked ti pri nom nezaspi, tak ma smolu aj tak ide do postielky??
takto to robim aj ja, samozrejme cirkus pre vsetkych susedov a niekedy nevydrzim a lahnem si k nam do postele, ona vo svojej a je spokojna. Lenze to mienim co najrychlejsie zmenit, pretoze uspavat ju-to nechcem. Uz kvoli principu a aj preto, ze ak mame navstevu tak ja by som akoze mala ist na 20minut-pol hodku prec?? tak to nie! musi spat sama pekne poslusne.
Aj ked s divadlom.....
co pri tom praktizujes a ako??

barunka
10. júl 2007

nikolasko, nestraš 😲 😲 zatiaľ druhé dieťatko neplánujem, Simi ma naplno vyťažuje, je poriadne živá a prefíkaná, takže mám čo robiť, aby som ju ustrážila. Je to moje malé šidielko 😀

a čo sa toho zaspávania týka, kočky nevzdávajte to, on ich ten cirkus prestane baviť. Ja som Simi naučila zaspávať samú keď mala cca 4,5 mesiaca. Už ma prestalo baviť uspávať ju na mojom bruchu, pretože to bola jediná možnosť, ako bola ochotná zaspať. Tak som ju vždy dala do postieľky a nechala ju trošku jedovať. Jasná vec, že som k nej chodila každé cca 2-3 minúty, utešila, pohladkala, dala dudlík. A o nejaký týždeň dva to už išlo bez cirkusu. ľahla a spala. A tak fungujeme dodnes. 😀 😀

hanka274
10. júl 2007

to je fajn barun...
ja som tiez za.
Len my teraz len zaciname, lebo doteraz vzdy zachrnela pri prse, takze sme nemali ani co riesit, ale teraz uz niekedy nezaspi a tak berem tvoju radu. ideme dnes naostro... 😅 😅 to bude zase jedu vecer. Jej liter soplu vzdy vytece, spotena jak take hoviadko....

cairka
10. júl 2007

Nikolasko, tak to si ma nepotešila, že Ničkovi nezabral ten sirup Ja vkladám do neho veľké nádeje 😉 No uvidíme teda.
Mne malá väčšinou zaspí pro pití mlieka a ani nevie, že ju dávam do postieľky. Už som aj rozmýšľala jej dať fľašu do ruky do postieľky, ale ona si musí grgnúť. Keď si negrgne, tak potom tancujeme celú noc 😒 Tak ešte chvíľu sa musíme uspávať. Ale našťastie to je otázka 15 minút.
Barun, ty už dávaš Simi mliečko z pohára aj večer, abo ako?Ja si dakedy aj poviem, že už ju budem učiť nech zaspáva sama, ale potom si poviem, že ju radšej 15 minút políškam ako sa s ňou mám hodinu naťahovať 😅 Zrejme som na to lenivá a nechce sa mi kaziť pokojné večery 😵

barunka
11. júl 2007

cairka, mne simi z dudlíka vôbec nič nechce piť. Večer jej dávam mlieko cez ten zelený aventový sosáčik, ak sme vonku, tak cez taký pije aj vodu alebo potom cez pohárik so slamkou. Ak sme doma, tak pijeme z pohára.

nikolasko
11. júl 2007

hanka tak u nás je to takto Ničko sa odpojí od didi a šupnem ho do postielky asi 2x sa mu podarilo zaspať bez cirkusu ale to už bol takmer K.O.len sa usmial a buval častejšie je okolo zaspávania hukot ako...a ja zatial pozerám na hodinky a čakám kedy prejde aspom 5min. aby som ho šla utíšiť občas si poplačem aj ja ale dala som sa na boj tak bojujem 😖
barun jasné že žartujem mám také isté doma a fakt obdivujem mamičky ktoré majú detičky krátko po sebe no proste klobúk dole
baby a čo všetko blabo vaši drobci? mi zatial len taký asi základ mama tato baba dedo havo cici daj tam tuk brm

nikolasko
11. júl 2007

pardon blablcú 😉

barja
11. júl 2007

ahojte babulky, my sme boli cez víkend preč , včera mi zas nešiel dosť dlho koník tak som to vzdala a v pondelok som skoro celý deň prala, lebo mi aj keď niekam ideme len na 2-3 dni tak ja nás nabalím ako keby sme išli na celý mesiac a aj čo sa nezašpiní, tak operem, lebo mám takú úchylku.
Tak mi zaspávame uplne v pohode už sme si vytvorili ritual, že dostane napiť mliečko, položím ho do postielky, zhasnem svetlo a zavrem dvere. A krpec zaspí. Ale musí mať zavtreté- teda ticho, lebo akonáhle počuje niekeho rozprávať tak nezaspí. Keď už spí tak už može byť aj hluk. ale starší syn keď bol malý tak to tak nefungovalo a musela som ho všelijako uspavať. Jednu dobu som ho dokonca musela škrabkať na riťke 😀 On keď bol totiž malý tak my sme bývali ešte v jednoizbáku do jeho cca 7 mesiacov. Možno preto si niekde v podvedomí zvykol, že zaspáva s nami v jednej izbe a to mu trochu ostalo aj doteraz, že sa v noci zobudí a trieli za nami do spálne.
No a s tým rozprávaním sme na tom asi ako nikolasko , ale teraz začal tak ako keby trochu šušlať, ale myslím si, že preto, lebo mu lezú naraz všetky 4 stoličky a asi si potrebuje vytvárať viac sliniek v puske. dúfam, že to prejde.
Tiež cez deň doma pijeme z pohárika akurat, že mu nalievam len po troškách lebo keď mu dám plný tak vždy niečo skončí na tričku - ešte si to nevie tak dobre regulovať 😉
ježiši som sa rozpísala 😀 pa

hanka274
11. júl 2007

barja cau, kedy idete do toho talianska?? my nakoniec v septembri, kvoli fakturam, este maju dake prist, par prac sa spravit, tak aspon coto poplatim a pojdem kludna "oddychovat"...aj aj kvoli pocku. Predsa chceme zobrat svokru na vylety-Venezia...., a tak na to je lepsich 27-30st, ako takych 34stupnov...kvoli malej. Myslim, ze more bude ok-akurat teple...a pocasie 2.septembra by mohlo byt tiez este OK.
ale tesime sa jak hovado...
inak to sme uz dve-ja tiez perem ciste pradlo. Neviem preco, ale som uchylna, proste musi vsetko vonat a byt enonuno-ciste...
ale mam par oblubenych triciek, takych makuckych-ziadna klasicka trickovina, a aj pyzama take, ktore som schopna vyprat az po 2 tyzdnoch nosenia, asi az pokial neodpochoduju same do pracky.... 😀 😀 😀 😀 😎

nikolasko, Hani blaboce furt, ci mne, alebo inym, alebo sebe. Furt nieco, takmer vzdy uz ked nieco chce a nieco robi-ukazuje, tak pri tom hovori. Nespravi nic, bez rozpravania....

barja
11. júl 2007

Hani ahoj, tak my ideme teraz v piatok, už ma chytá nervozita, My moc neskor nemožeme kvoli manželovej robote, lebo od augusta chytá "sezonu" to znamená, že má vela roboty a tým pádom aj viac zarobí a tento rok už ide Majko do tej školy tak aj preto nemožeme v septembri. 😉 my sme už raz boli v IT na palmovej riviere a tam sa nám velmi páčilo, teraz ideme Lignano tak dufam, že aj tam bude pekne. inak ideme aj s Levou - myslím, že ste si na nejakej stránke vypisovali o Taliansku 😀
A stým praním je to u mňa to isté - u nás ide pračka denne (štedrý večer, silvester, velká noc...) a keď ju náhodou neviem zaplniť tak vyberám zo skríň čisté veci a hladám zámienku aby som ich mohla znovu oprať. A keď už fakt nemám čo prať tak postelná bielizeň to istí 😀 😀 No manžel mi už pohrozil, že ma dá na liečenie tak sa lepším. ale najlepšie na tom je , že absolutne neznášam žehlenie - to je moje nočná mora. Takže čo týždeń perem, potom vždy v pondelok 6 hodín žehlím a nadávam pri tom ako koň.

cairka
11. júl 2007

Pekný večer prajem.
Dievčence, nič v zlom, ale naozaj si nemyslím, že je to zdravé 😅 Ja teda s praním, tiež problém nemám, povešám, pozbieram v pohode, ale keď si predstavím to žehlenie, tak radšej ani neperem 😀 Ale aj tak žehlím len to, čo je ozaj nutné 🙄
Nikolasko, Veve tiež moc nebľaboce, to čo si písala + teta, , Veve a ešte nejaké citoslovcia a 3písmenkové slová. a mliečko je HA-KO, kde na to prišla netuším, ale už to používa dlhšie 🤐 a všetky zvieratá robia stále hav. aj ked čítame, tak zopakuje po mne správne, ale keď sa sama k tomu vráti, tak hav.

ivcap
11. júl 2007

Ahojte. Tak baby ja na rozdieľ od Vás žehlím rada. Neviem to vysvetliť, ale mne žehlenie nerobí problém. Pre mňa sú horšie práce v domácnosti :pranie v rukách, zaváranie a najhoršie obšívanie vecí. U nás sa zásadne ponožky neštopkajú - vyhodím a hotovo 😉 a keď mi niektorí z mojich chlapov povie, že má pokazený zips, alebo rozpárané vrecko ide ma porazíť 😠 . Čo nesúri tak je za dverami v spálni a kopa rastie a rastie 🙄 A na šijací stroj len sadá prah. 😒

hanka274
11. júl 2007

no caute!!
barja, krasnu dovolenku predom prajem!! oddychnite si a dufam, ze vam vyjde pocasie, stastnu cestu tam i nazad!! no jasne, Majko ide do skoly, tak to je ine, ma nenapadlo...
stryco s rodinkou idu do Lignana tiez. Ja som pocula, ze to je tam fajn...
a super pre deti prisposobene...
barja 😀 😀 😀 ved to co pises robim aj ja 😅 😅 😅 😅
no presne....ked uz nieje zaplnena pracka, tak to istia veci o ktorych sa sama presviedcam, ze su urcite spinave, zapotene a tak....pritom su poskladane v skrini....
a zehlenie....ja som to tu uz davno pisala....mozno neuveris, ale ja zehlicku NEMAM....a ani by som ju nemala na co mat.
za prve- muz nechodi v koseliach ale sportovo, a ja tiez.
malej som nikdy veci nezehlila, na zaciatku som si povedala, ze pokial sa vyhadze, tak budem zehlit, pokial nie NO PROBLEMO...
mame rovne veci, nic pokrcene....pretoze som expert a detailista chory na vesanie pradla. Mne nikto vesat (a aj umyvat riady) nesmie!!! fakt!
o 10 rokov sa vidim ako vesam s krajcirskym metrom...
ja to tak vyvesim, ze to je snad rovnejsie ako vyzehlene.

ivcap- a co peres v rukach?? myslis to rychle prepratie okakanych veci??

u nas doma sa chyta nite a ihly manzel, jeho to bavi a robi mu to radost mi nieco zasit...ja ani neviem ako to vypada....ale nie, iba mu to rada vzdy pripravim-myslim nit do ihly-to ma bavi....chichi 🙂 🙂

jej, zase idem spat rano....musim este vyplaty poslat a odvody nenormalne tym darmozracom....aj tak sa mi to na starobu nevrati....to je system 🙄 🙄

kvendolinka
12. júl 2007

Dobre ranecko 🙂 uf ale som tu dlho nebola a ste sa riadne rozpisali.Inak ani nemame nic noveho jaaaaaj mame,Natali uz prvykrat vyskusala svoj novy bicyklik s pomocnymi kolieskami a velmi sa mu tesi 🙂 ale skor ide dozadu ako dopredu 😀 Ako vidim rozoberali ste pranie 😅 no akurat som minule muzovi vravela,ze ked sme boli sami tak sme za mesiac minuli ledva 3kg pracieho prachu a odkedy je na svete mala tak 6kg a obcas sa mi stane,ze musime este dokupit.Ale aj ja som taka,ze co mam na sebe raz,to uz druhy raz na seba nedam,ani malej a muz si to reguluje sam ci je spoteny 😀
Baby buduci tyzden budu 36stupnove teploty,vsak mi tu v cinziaku pokapeme jak muchy 😝 tusim opat pojdem k nasim do domu tam je aspon chladnejsie.Si viete predstavit to teplo co mame ked sme na samom vrchu a este aj na rohu.Nas pekne krasne opeka 😠 Barunka tak Simi je uz samostatna jednotka?To je super,ze to takto pekne zvlada,aspon sa vybuvate obe.Natali je od narodenia vo svojej postielke a ani jednu noc nespala s nami v posteli comu som rada.Ona celkovo nema problem so spankom a tak ju planujem prestahovat do izbicky az o nejaky rocik,uvidime.
Barja prijemnu,slnecnu vydarenu dovolenku prajeme 😉

barja
12. júl 2007

ahojte babulky, ďakujem! 🙂 Hani už som si myslela, že nebude polnočné písanie na koníkovi 😀 Fakt ťa obdivujem ako dokážeš o pol druhej ráno logicky myslieť a ešte aj napísať niečo čo má hlavu aj patu.Ja som vtedy vačšinou mrtva, alebo sa akurat preberám pri telke, vypínam ju a idem drichmať do spálne 😀 😀 Sa tu šúlam a predstavujem si ťa ako vešaš s krajčírsky metrom 😀 😀 Tak táto úchylka ma našťastie obišla , ale s tým riadom to máme tiež spoločné. Keď k nám prídu naši tak oco ma vždy tendenciu po káve poumývať šalky a ja som mu už 100 krat povedala, že si to neprajem a on sa raz na mňa aj urazil, že som nevďačná tak odvtedy mu nehovorím nič, ale počkám kým odídu a umyjem ich ešte raz. 😉 😀
ivcap škoda , že bývaš tak ďaleko!! 😀 Každý pondelok ráno by som ťa pozvala na kávičku a pri tom by som ti nenápadne podsunula do ruky žehličku 😀 😀 😀 . ako vravím - škoda!!!! 😀 😀
Kvendolinka že bicyklík s kolieskami ja odpadnem. Vy ste ale šikulky!!! 🙂

barunka
12. júl 2007

kvendol, no veru, simi už spinká sama a tiež sa z toho teším. Niežeby mi jej postieľka zavadzala v izbe, ale už sa to nedalo zvládať vstávať k nej 20krát za noc. S nami tiež simi nespávala v posteli, možno tak 5 krát za celú dobu, keď ju niečo trápilo a chcela byť len pri mne.
čo sa rozprávania týka, tak Simi rozpráva veľa, ani to tu nebudem písať, lebo by som si veru na všetko nespomenulua.
a žehlenie, kočky, tak to ja takisto nemusím, periem statočne, každý druhý deň ale to žehlenie sa mi len kopí a kopí. Ale tiež som detailista na vešanie, takže to veľmi ani nie je pokrčené, niektoré veci len skladám a putujú rovno do skrine.

nikolasko
12. júl 2007

barja prajeme vám peknú dovču a užívajte ju naplno 😉
tak u nás trvalo včerajšie uspávanie 45min. a s revom ako hrom už som len čakala kedy nám niekto zabúcha čo robím s decom ale nakoniec po vyčerpávajúcom boji zaspal 😵
ja žehlenie zvládam v pohodičke lebo si to dobre povešiam nie s metrom ale podla seba a fakt sa potom moc nenažehlím
kvendol tak Natalka zvláda už aj byciklík no vav a o tých teplách mi volačo hovor nám taktiež praží a je tu na skapanie ☹

ivcap
12. júl 2007

Ahojte. Tak ja sa tým teplotám teším, lebo v sobotu ideme na chalupu. Aspoň si vyhrejem svoje staré kosti 😀 Jáj konečne teplo. Po tých 15tich stupňoch a silnom vetre 😉 čo tu boli to bude paráda.
Čo sa týka toho žehlenia, keď máš dobrú žehličku, tak je to hračka. Barja, žeby som prišla niekedy ku Tebe na kávičku? 🙂 Baby keď sušíte prádlo dnu, tak je to v poho, nepokrčí sa. Ale keď ho mám na balkóne a fúka tak vietor ,že prádlo mám trikrát obtočené okolo šnúry, tak neverím, že by ste ho nemuseli žehliť. A čo sa týka toho prania v rukách, moja mama ma učila, že jemné blúzky a pulovriky mám prať v rukách. 😠 No máš ho vidieť. Šupnem všetko do pračky a je to. 😉

hanka274
13. júl 2007

no kvendoli, ja odpadavam tiez...ze bicykel... 😕 😕 😕
my mame odrazadlo a este sa ani odrazat nevieme len tam sedime, alebo aj stojime niekedy...a mne potom kadernicka len zakazdym priratava k sedivym vlasom dalsie...
aj dnes...hucala na mna mala z obyvacky, tak doletim a ona stoji na smyklavke bez drzania...no koza 😅

barja....chi, presne s krajcirskym metrom. Ja to vesiam na susiach a tricka napriklad musia byt prelozene presne rovnako ako aj na druhej strane...neviem ci chapete ale to je jedno, proste vsetko rovno...uplne rovno a rovnako!!! 😀 😀 😀
barja, a to s tym riadom-no uplne ako ja. Ked nahodou mi niekto utecie a umyje-umyjem potajomky aj ja... 😀 😀 -to je dobre uchylne, coo???

to je ale zaujimave, ze perem mozno kazdy 3-4 den, kazdy druhy urcite nie. Ale zase niekedy 2xza den biele a muzove pracovne-tmave...
a to muz nosi kazdy den nove-ponozky, slipy, tricko, nohavice-pracovne....
a Hanka a ja nosime 2x veci, a Hanka aj pyzamo 2x...my pyzamo asi 4 dni-muz sa poti 😅
postelne-asi 2-3 tyzdne teraz, lebo sa moc neprikryvame....uteraky-my 1 tyzden, a mala 2xkupanie...
kolko prasku minieme, nemam predstavu, doteraz ma to nenapadlo sledovat...ale pre zaujimavost asi odsledujem 🙂

barunka, aj my tak so spanim-okrem vstavania. Mala chrni celu noc, tiez sama v postielke od narodenia, s nami tiez mozno 5-6 krat....ked mala "svoje dni"

nikolasko, aj ja som sa dala na boj ako ty! tiez mam strach so susedov, ale kaslem na nich, len muz je nervny, ze vecer nech nereve, ze nech idem za nou, tak ho hned schladim, ze sa otoci a ide k TV a zavre usi, usta....

ivcap-no jasne ked fuci tak je to ine, ale poviem uprimne, ani ked fuci, tak to nemam take dokrcene, ze by to potrebovalo vyzehlit, ale je pravda, ze tu na juhu ked fuka tak ze by to trebalo vyzehlit, tak to ide daka burka- a to zvesim donutra....a ked nejde burka, tak fuka max. iba tak trosku "juzansky"...chichi 😀 😀 😀 😀

utekam na postu....

cairka
13. júl 2007

Ahojte.
Konečne máme zasa pekné počasie a flákame koňa. Ja mám dnes asi osobný rekord, že som od včera nebola ani nakuknúť pri PC. To sa už asi dlho nestalo, normálne som už chytala absťáky 😀 Keď malá spala som jej tapetovala kútik a presťahovali sme PC, tak sa mi nedá, keď je hore, lebo by sme asi mali rozbitú celú obývačku 🙄
Hanka a Nikolasko, gratulujem k odvahe a trpezlivým susedom. Mne malá včera v noci plakala, teda vrieskala, asi ju bolelo bruško, abo niečo iné a oni nám hneď trepali na radiátor. Tak ma nas.... Keby to bolo každú noc, tak sa nedivím, ale keď raz za čas jej niečo je, tak si myslím, že nemusia hne´d reagovať. Ja tiež musím počúvať, keď si o osmej večer zapne mladý hudbu tak, že mne pomaly luster hrká 😖

hanka274
13. júl 2007

no ja kukam, listujem....ja pisem jak za troch....

cairka, no to mas pravdu, u teba je to nezvyk nenapisat kazdy den....vzdy ked si kliknem na spolocny termin a vyhladam april....tak vacsinou posledna si ty, ci uz kukam vecer a rano pises, alebo poobede...vacsinou si to ty....
🙂 🙂
no to je sila s tymi susedmi...to oni nevedia ze mate babo?? ved to sa nerobi ked ma niekto male babo. nikdy by som to nespravila takej rodine kde viem, ze maju male deti. Ine je ak su uz skolaci a robia zle. Ale dovtedy...su to stale len hrania sa....no a toto u vas, ved to je uplne male dieta este....to je sila vazne.....blbci !!!!

hanka274
13. júl 2007

inak baby, maju v tescu velke zlavy na hracky!!
a aj pre vacsie deti, barja....ja som napriklad kupovala veci pre synovca, ide tiez v septembri do skoly prvykrat....maju tam uplne nenormalne zlavy na fixky, farbicky....peracniky-taky vacsi 2 zipsovy za 100,- kupila som farbicky 185s balenie za 22 korun, potom fixky velke balenie za 30 sk a tak, uplne som padala na rit, tak kukni 😉 .

vroni, neuveris, toho maca co sme stratili, tak som ho dnes nasla v Tescu, dobre citas, v Tescu, skoro som padla na rit tiez. Lebo znamy ho kupovali v rakusku, a oni len tak hocijake veci nekupia 🙄 , takze som si bola ista, ze to je pomaly daky Gucci znackovy za nenormalne prachy 1000-2000 korun. Lebo to by sedelo na nich 😀 , no ale nie, bol tu v Tescu, kokso, stal 450,-, tiez trosku drahsi, ale skusala som ho ukazat malej, a nepamatala, lebo si akurat prezerala kuchynku detsku, tak ho slahla o zem. Tak sme nekupili, uz zabudla....ale mna tak ohrialo pri srdiecku ked som ho zbadala, ako keby som stratene dieta vlastne nasla.... 😀 😀 😀 😀

bozinku, zase pisem romany....

cairka
14. júl 2007

Ahojte. tak nech nekazím tradíciu zasa budem posledná ja 😀 Hanka, ja som mala väčšinou zapnutý PC stále a keď som šla okolo, tak som nakukla, prípadne niečo napísala 😉
My sme dnes boli na chate, malá sa čľapkala vo vode, tak bola happy a zaspala už o pol osmej, uvidíme dokedy.
Hanka, nechceš sa dať na spisovateľskú dráhu? Toľké romány 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre