Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

petra25
13. feb 2009

ahojte babule, muzik doteraz okupoval pocitac, tak som prisla nakuknut az teraz
okacka, ako vzdy tvoj muzik je prototyp toho idelaneho- a tiez ako vsetky najviac odcenujem to zehlenie 😵
chripky sa tiez velmi bojim, zrovna dnes som pozerala,ze najviac je toho v TT a NR kraji-teda u nas ☹ juj, dufam, ze to vsetky marciatka preziju v zdravi 😔 a krasne fotecky si pridala, najviac sa mi paci s tymi zehliacimi doskami 😵 😀
miri, no chvalabohu, ze to s tym autom tak dopadlo 😅 a Sara je bohova, ako papa tu palacinku 😀 😀 😀 aj ja sa ich akurat zajtra chystam robit 😀
maji, no vidim, ze ty mas tiez takeho romantika doma ako ja 😅 som zvedava, ci mi aspon nieco da 😀 a tiez to na zaciatku vyzeralo saaaaakra inak 😠 😅

petra25
13. feb 2009

erosko, tak z toho tvojho linku mi sanka padla, ved ani na 13 nevyzera, kriste... 🤐
sleni, ved hod link na obchodik, si nieco u teba objedname 😉 a neboj, casom to zvladnes, zaciatky su vzdy tazke 😔

majussa21
13. feb 2009

Miri skvele tak uz sa tesim 😀 Jeezis a ja som zabudla ze som chcela reagovat k Sarinke to mala mokre vlasy ked papala tu palacinku??Ake mas uzasne kucery no skvela je.. 😀 A my sme dnes mali palacinky aj na slano aj na sladko..

Peti no treba im asi narovinu vyklopi tak ja mu zajtra napisem ze ,,hypernovu mas pod nosom a kvety tam maju tak??!!!

petra25
13. feb 2009

no maji, na take sa mozem vykaslat - ked ho to nenapadne sameho, tak to voooobec nechcem 😖
dadi, to chce trpezlivost 😀 si viem Matuska predstavit 😀 zaciatky boli veru aj u nas tazke- ja co som alergicka na kazdu kvapku mimo- ale zvykla som si a casom sa to zlepsilo 😉 😀
miri, veru, to iste ma napadlo ako majussu, perfektne ma Sarinka tie mokre vlasy, ale ved aj Natinka mala bozske 😵

natana
autor
13. feb 2009

maji hej trochu si ich vo vani predtým namočila, lebo plavala ako delfín, skákala tam ako o život. aj nati mala presne take iste vlasy ked bola mala, a vlnité až do minuleho roku, ked sa dala ostrihať, bolo po kučerách, neviem prečo.

peti, slenka tušim písala, že český mmb (asi spolupracuje s niekým z rodiny čo má v čechách a od tial by bolo drahe poštovne a aj bankove prevody)

natana
autor
13. feb 2009

ja sa tiež nebudem ničoho doprosovať, my so sarinkou sme mu už dnes kupili a rano dostane sladkosť. ale nečakam žeby sa naštartoval a kupim mi aspon jeden cukrik tobož nie kvet

natana
autor
13. feb 2009

peti ty si alergická? tak to u nás si sa musela dobre zapierať, ked som hned po obede nedrhla kuchyňu 😀

majussa21
13. feb 2009

Peti a ked chcem musim mu vsetko naznacovat a potom to uz pojde 😎 Este aj romanticky mozno bude hehe.. 😀 😀

Miri ved aj Sandrus ma vzadu take vlnite a nema mat pokom tak si tiez myslim ze ked ju ostrihame tak bude mat po nas rove☹ Ale mne sa to velmi paci skoda ze potom budu mat rovne po nas..

A kedze ste dnes nejake akcne s fotkami tak som pridala aj ja uz som davno nie 😲

majussa21
13. feb 2009

Miri ty po obede no ja este po veceri ma stolik zabryzgany zajtra ked pojde jest ho suchnem hehe 😀

natana
autor
13. feb 2009

ozaj teraz ma napadlo, že ked sa pomýlim v tom texte nad fotkami už mi to nejde opraviť, teda ono sa to tvári že to ide aj sa to odošle, aj to tam vidim v albume že je to opravene, ale ked z neho vyskočím a pozriem za chvilu už je tam zase povodný text. stáva sa to aj vám?

eros
13. feb 2009

Ahojte

majuss krasne fotky ako sa tma mala rehoce fesanda 😉 a o tom chlapcovi bolo to hned tusim do oka vrazajuce tak preto...

miri super foto mala je perfis musim to ukazat adkovi jemu sa tak viac menej pacia gulatejsie teda dobre zivene dievcatka 😀 😀

madmazelka supis foto 😵 no adkovi najprv vysvetlim co a ako ked sa bude nato pytat a budem chciet mat chorobopis doma tej zienky 😀 😀 ja ho naucim.idem setrit na kondomy 😀 😀

dadi uz som chvalila a j tvoje fotky???asi nie su spis.este kdo pridal???
mne predchvilkou dnes deti zaspali hadam rano nepotiahnu do 10 bo musime ist aj do obchodu hrosika budeme mat na rannej a v nedelu na 24ke 😠 😖 ☹

ochvilku asi este dobehnem tak moc tu nenacrbite

este sme dnes kupili malemu dazdnik wall-e tak sa teskal,ze malej asi este skusim kupit v draciku ten bublinkujuci vlacik Thomas

petra25
13. feb 2009

nooo, miri, zasa pozor, nie alergicka v tom zmysle, to ja len na Karin, lebo ona to hneeeed rozprple vsade dookola a mozem jej dookola vysvetlovat, ze to nemoze, ma ma na haku 🙄 neumyte riady mi voooobec nevadia a hracky upratujeme tiez az naraz-zasa som neni otrok 😠 takze pohodicka😉
maji, aj Karin ma spodok vlasom uuuplne vlnity a horne zasa rovne, som si ista, ze kucerava nebude,hoci by som veeelmi chcela, jeeezis, maji, mala je strasne zlata 😵 a tusim uz aj frajera ma 😉

petra25
13. feb 2009

erosko, vidis, ja som wall-eho videla prvykrat u Mirky 😀
miri, no to som si nikdy nevsimla 😕

majussa21
13. feb 2009

Miri ja som este nic neupravovala ja pisem aj s chybami 😀 no co niesom ucitelnica a tak neviem poradit 😕
Zuzi ty si teda akcna..ked uz ches setrit ale veru ved 13 bude mat co chvila 😎
Aj my mame zajtra mm v praci ale nam zajtra zatvaraju obchod o 11h.tak sa musim poponahlat uz ma aj mamina upozornila teraz ked tu bola ze kedze je tooolko snehu sa ludom nebude chciet ist do mesta tak budu vybrakovany aby daco mali si mam svihnut 😀

majussa21
13. feb 2009

Peti no to keby si videla ta po nom ociividne sla ho za ruku vzala prec od nas z izby a tam ho stiskala no chudacik ale dobre si vybrala teraz je v mode mat mladsieho 😀
A ja som toho walleho este nevidela to co , kto je?? 😕

petra25
13. feb 2009

maji😀 😀 😀 vidis, som to dobre odhadla a o kolko je mladsi 😉 a ten wall-e je taky robot, co upratuje odpadky na planete Zem, ale to by ti uz baby mohli povedat - ja to mam len prerozpravane od Mirky 😀

majussa21
13. feb 2009

Peti o pol roka..Ahaa no tak o takom som veru este nepocula ale takeho by som chcela doma mat.. 😎

petra25
13. feb 2009

maji 😀
no nic babule, mne uz nejako oci krizi, sa lucim 🙂 bru nocku

natana
autor
13. feb 2009

jej ja idem na balkon a vy pišete ako českí žandári

majussa21
13. feb 2009

Baby aj u vas nakydalo tolko snehu vsak my tu uz pomaly kalamitu mame 😒

majussa21
13. feb 2009

Peti tak dobru nocku 😉

natana
autor
13. feb 2009

maji ani tak veľa ale akosi primrzla cesta, tak andy to v robote nedobrzdil napalil do živeho plotu

peti dobru aj ja sa už chystam, ešte dam malu cik

natana
autor
13. feb 2009

a pekne fotečky, maji, fakt je mala fešanda, no ved o frajerov časom nebude mať nudzu najde si aj staršieho 😉

majussa21
13. feb 2009

Miri tak u nas teraz snehu po konena nadherne ako na vianoce kedze vtedy nebol ale to zas bude ked sa bude topit.. Fuu esteze bol zivy a nie kovovy..
Tak vsetky uz pomaly idete tak pojdem aj ja tak dobru vsetkym aj ked sa mi este nechce lebo som poobede zaspala pri malej..A davas este Sarinke plienku preventivne na noc??nejak neviem..

petra25
13. feb 2009

jeeezis, este som zamrzla zasa pri tortach, toto vam sem este musim hodit a uz padam 😀
erosko-pre teba
http://www.haveyourcakeandeatit.org/#/childrens...
a ako z tejto stranky mi stacilo- nechaaapeeeem
http://www.colettescakes.com/book_cc_drm.html
no a tato uvodna na tejto stranke je moj favorit 😅
http://www.pinkcakebox.com/
ale uz padam 😅 😀

natana
autor
13. feb 2009

nie maji nedávam už od novembra a pocikala sa tušim len dvakrát a aj to raz z toho bola chorá. ale musim ju dávať v noci polospiacu, lebo možno by nevydržala do rána, aj ked ona sa zobudi, že jej treba, lenže potom aj 2-3hodiny nechce spať, takže riskovať vstávanie o piatej ráno nebudem 😵

eros
13. feb 2009

No teda fakt pisete ako dablice.

kitty super veci ja som nasla minule na nete kitty kufricek.mohla som ho ja tapa okopcit

miri ma tu nehas samu???? 😀 😀

a wall-e je super robotko sa aj zamiluje do lepsieho a modernejsieho robotka.aj mala si ho oblubila len teraz aj tak ficime na Fifi 😀 😀

majussa21
13. feb 2009

Miri ja mam z toho oavy ze ked ju zobudim cikat lebo uz viac menej vstava so suchou plenkou len sem tam ma cvrknute ze mi bude ziapat a potom dlho zaspavat a uz vidim mm ten jeho ksicht ze co ju budis??
Tak to uz dost dlho jej nedavas a skvele ako si to zvladla a vycika sa ti vzdy?
Peti idem kuk tie torty ja zas pozeram ze co zajtra uvariim..

majussa21
13. feb 2009

Zuzi to mne musis polopatisticky to co je rozpravka ci nejaka hracka ci co??

eros
13. feb 2009

majuss pockaj najdem ti nieco ale to by si skor tu rozpravku vidiet.ukazem ti ake povliecky som kupila malemu mozno budes vediet oco asi ide len pokaj idempohladat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre