Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

eros
18. feb 2009

Dadi pekna foto bruska nemas tam fakt slona ci 2????

my sme boli skoro na 2hod vonku boli by sme aj dlhsie len moja mala krpana sa vykakala na sneh a nemala som servitky tak sme utekali domenko.sme sa ja posanovali aj kacicky nakrmili.maly sa tiez vyblaznil uz aj bez kamosa.

teraz sa tu somrcham aj v kuchyn. a ochvilenku deturence dam ulozit.hrosikovi periem veci na zajtra aby mal ked ide na nocnu.

idem k detom nemate niekdo daky carvony prsten alebo palicku????? 😀

dadka212
18. feb 2009

Erosko 😀 no pokial viem tak je tam jedno 😀

eros
18. feb 2009

a este som zabudla,ze ako spravna psickarka so si to hovinko odpratala bo to bolo pred brankou do skolky 😅 😀

tak potomje to slon ked tam je 1 a to druhe nemoze dako prelinat ???

natana
autor
18. feb 2009

ahojte

peti, krásna pozvánka, kde na to ten tvoj chodí? aj tortička je úžasná, to je poschodová?

kati, normálne zíram, že simka držala u alergologičky, natinke to robili, ked mala 5 a veru aj sa parkrát mykla ked to ihlou pichala pod kožu.

my sme boli dnes s malou pre natalku, tak sme sa trochu aj na dvore pohrali, najskor sa jej moc nechcelo, ale ked nati vymyslela super zabavu, pichanie palice do ľadu na jazierku , tak už nechcela isť ani dnu. samozrejme nechýbala scena pri obede, nakoniec s polievky aj tak nedotkla. potom poobede zase scena s palacinkou, lebo ona chcela jesť len rozbalenu a olizovať granko, tak oko doma čo som ju cvakla (lenže to som ju vtedy nechala, kym som bežala po foťák, ale dnes sme boli už nachystaní na odchod, tak som nechcela aby sa celá zašpinila) to bolo revu, kým sme odišli 😠
no ale zajtra sa tešim, nakoniec pojdeme na tu Zochovu chatu, lebo su tam lepšie pomienky pre začiatočníkov a my chceme hlavne natinku naštartovať. dufam, že tam bude aj nejaký inštruktor voľný a dame ju aspon na hodinu, nech sa zacviči. no a ked sa bude dať, tak si tato vezme dovolenku aj v piatok a to by sme išli už aj s krpcom. Hadam tam nebude milion ludi.

petra25
18. feb 2009

endy, to nieee ja, to moj muz 😉 😀
dadi, fakt ma to brusko velke 😵
erosko, tak to ti kvitujem s tym hovienkom, tak by to mali robit vsetci 🤐
miri no nete 😀 akurat mu citam vase pochvaly 😉 a ta torticka-nemyslim si, ze je poschodova,len ze taka platna je na spodku, ale ja by som chcela len tu Minnie, nemusi tam mat meno
tak nakoniec ste sa rozhodli na Zochovu, dufam, ze muzik si bude moct zobrat tu dovolenku, nech si to poriadne uzijete 😵 a co sa tyka malej a palacinky - ja som jej dala holu, tak nemala za co pistata nebola ani spinava 😀
no nic, padam do hajan, ak tu niekto este je, tak prajem bru nocku

petra25
18. feb 2009

jaaaj, a este som vam sem chcela hodit link na tuto stranku
www.docsimon.sk
prave som odtial robila objednavku - Bebu, caje, kefky... su tam dobre ceny a pri objednavke nad 74Eur mate postovne zdarma - opalti sa uz len ta Beba, objednam vzdy viac krabic a mam na chvilu pokoj, dodavka je cca 2 - 3 dni, tak len to 😉

eros
18. feb 2009

kitty vsak kdo vie ci s aniekdo aj nekukal z baraku co tam je tak preto som ho zobrala a vyhodila az u nas len som rada,ze som mala sacik co mi mala roztrhala ked sme sli krmit labute a kacenky.a to este 15min stala ako stony stlp bo nechcela ist ani na boboch ani po svojich 😠

eros
18. feb 2009

pridala som zopar foto 😉 🙂

eros
18. feb 2009

Vidim,ze nikde nikoho tak idem do hajan

miri uzi si Zosku my sme tam boli bolo nam super 😵 😉

bru 😀

drnda1
19. feb 2009

Ahojte,
Peti - krááásna pozvánka...už som sa pýtala: v akom programe to vytvára?

Zuzi - no malá sa ti, vidím, zmestí všade... 😀

Endy - fajná zmena. 😉

No inak ani včera (streda!) mi tá súprava neprišla, tak pochybujem, že ju posielala, ako vravela, v pondelok! 😠
Nechápem, nezodpovedná a ešte super klame!!! 😠 😠 A to má výborné hodnotenia, tak sa divím...no čo už, mala som jednoducho smolu.
Ale už som Sáre objednala novú Princess tepl.súpravu. 😉

Miri - super, tak sa polyžujte. 🙂

Ja som mala hrooozne veľa robotky, tak som sa sem nedostala...boli sme aj v tej Ikei, kúpila som si vytrínku, Sáte tie plytké misočky a príbory (videla som ich u Mirky), Simonke klipy na fotky, už som kúpila tmavé vešiaky do novej skrini, čo nám prídu robiť budúci týždeň na chodbu. 😵

Erik došiel v pohode do Švajčiarska, tak so rada, lebo počko bolo všelijaké... 😝 Tak teraz len nech sa im darí v hre. 😉

Simi ide dnes na alergológiu na injekciu.

Veru , uteká to, už budú mať krpci 2 rôčky...Jakubko v nedeľu asi oslavuje, že Mati? 🙂

Náš tato ide zajtra na čunder, na chatu pri Piešťany, tak budeme 3 baby doma. 😎

okacka
19. feb 2009

Ahojte,
tak mne Simonka spinka, ja som sa naobedovala a pijem kafe a oddychujem. Robila som vcera tekvicovy privarok sozemiakmia jelenie masko dusene k tomu./ Este ze je ocko polovnik, zasobuje nas pravidelne 🙂

. Boli sme doobeda u kadernicky, tak mame obe nove ucesy 😀 . Simonka bola zlatucka, sedela tam, citalaknizky zakaznickam, vsetko komentovala. Myslela som si, ze sa nebude chciet dat ostrihat, ale pekne si sadla, dala jej plastenku a len hovorila, KRASNE NOVE BLASKY, COPIKY NECHAT 😀 .
Mohla jej to trosku menej ostrihat,ale mala take dost riedka hore vlasky, tak kadernicka mi povedala, ze lepsie to je preriedit, prestrihnuta ze oni jej do jari krasne zhustnu potom a budupekne rast. Ale je zlatunka a aj copiky stale mozeme robit 🙂 . Vsak pridam potom foto. Mna nafarbila, podstrihla. Potom sme sa este zastavili v Bille na nakupe, skoro ma tam porazilo. Milion dochodcov, ja neviem, co ich tam dnes tolko bolo, hrozne nervozni boli, kricali na kazdeho a dvaja sa na mna osopili, ze co beriem kosik, ze oni su snad starsi. Tak ja s malym dietatom cakam skoro pol hodinu na kosik v rade a oni do mna potom zacnu, ze ziadna usta k starsim. To len prisli a isli dopredu radu. Ja som takmer odpadla, coho su niektori ludia schopni.

Erosko - mala je podarena ako sa Ti vsade nasuka 🙂

Miri - krasnu lyzovacku prajem, ja sa snad cez vikend dostanem trosku s kamoskami. Uz sa neviem dockat, kedy sanauci aj mala, nech mozeme chodit 🙂

Luci - tebe vsetky zavidime, uz si vegetite v Tatrach. prijemnu dovolenku.

Tu je hrozna zima, stale fujaci, fuka, snezi, mrzne. Sme aj dnes aj vcera vymrzli.

okacka
19. feb 2009

chcela som samozrejme napisat KRASNE NOVE VLASKY, NIE BLASKY 😔

osickad
19. feb 2009

ahojte babenky moje,
ja len tak na skok, ale nedá mi nenapísať vám a pozdraviť Vás. 🙂 🙂 🙂

ja som doobeda uvarila pórkovú polievočku so zemiakmi, vajíčkom a teraz robím zapekaný baklažán so syrom, cottage syrom, cibuľkou a paradajkami.

ešte bežím vystrieť prádlo a jedno pozbierať kým Adam spí.

o 5 idem s kolegom na návštevu ku kolegynke a jej priateľovi do nového bytu. Adamko bude so starkou Evkou.
teším sa, lebo normálne potrebujem vypnúť. dnes som vstala ako časovaná bomba, nervózna zo všetkého a hlavne zo seba. ani vonku som nebola schopná s Adamkom ísť, musela som riadiť, hýbať sa, vydať tú negatívnu energiu zo seba, lebo by som asi fakt explodovala.
tiež poznáte takého stavy, či to len mne burcujú hormóny???? ☹

Včera sme boli v škôlke, ale boli sme len 3 maminy.... škoda. neviem ako to ďalej bude, lebo za chvíľku idú do škôlky aj tie detičky, s ktorými sa stretávame teraz každú stredu pravidelne a potom verím maminám, že sa im už večer o 5 do škôlky chodiť nebude chcieť. 😢

prajem vám pekný zvyšok dňa. 🙂 🙂 🙂

petra25
19. feb 2009

ahojte babule

erosko,no som sa nasmiala na fotkach, vlacik bublifukovy mame aj my, ale nie taky pekny Thomas, volaky obyc. a schovavanie miluje aj Kaja, Nunka bude asi hadia zena, ohybna je 😀

okacka, tak ste obe kocky,a stymi blaskami som myslela, ze je to narodcky, ze to tak Simonka hovori, lebo nasa hoc co skomoli 😅
ku kadernicke idem aj ja konecne zajtra, naj melir (Drndi, zas budem chvilu prava blondina 😉 😀 ) a hlavne ostrihat, lebo to mam uz otrasne dlhe a nic sa s tym neda robit, Karinka bude s babkou

osi, no tak mozes byt kludna, aj som niekedy pekne nervozna, ale to skoro asi vsetky, a ty mas na to dvojnasobny narok teraz 😉 cez tehotenstvo som bola veru nervoznejsia 3xviac 😝

deni, no tak ta z toho MMB, to je sila, som velmi zvedava na datum na oblake, ked ti to pride, daj vediet 😖 a ten program, uuuf, to sa musim Erika opytat, ja tomu velmi nerozumiem, to nejako kopiruje a vykresluje do fotky 😝
erosko, este nieco pre teba
http://www.babyparty.sk/index.php?main_page=ind...

yesno22
19. feb 2009

ahojte ja len na skok, lebo mame o chvilu navstevu tak este nieco upracem a nachystam pod zub 🙂

Jakubko ma veru v nedelu oslavu, ale najhorsie je, ze nemame pre neho poriadny darcek...vobec netusim, co mu mam kupit...oblecenia ma kopec, hraciek tiez a aj tak sa hra dookola len s vlacikmi a autickami...asi mu kupime obycajnu motorku odrazadlo, ked sa otepli a zacne castejsie chodit s tetou vonku, aby sa mal na com vyblaznit ...takze asi budu darceky az dodatocne 😅 ale balony nakupene, bublifuk tiez , kolace objednane, tortu urobi moja starka 🙂 ...

eros
19. feb 2009

Ahojme

kde ste kdo???? 😲 😕

dadka212
20. feb 2009

ahojte 🙂

ja iba na skok, lebo som unavená jak hovado 😝 malý celú noc nespal mal soplík, teraz neviem či to má zo zubov čo mu idú tie zadné stoličky, alebo mu začína choroba 😔 už som poprosila sestru nech mi kúpi pre malého ten oscciloccoctinum či jak sa to píše 😅 skúsim ten nový otrivin do nošteka, lebo nasivin je dosť agresívny...tak hádam to neprerastie do ničoho vážneho 😝 zatial ani teplotu nemá iba ten sopel....

natana
autor
20. feb 2009

ahojte

tak ja sa hlasim, že včera bolo dobre aj mala to u babky zvladla bez revu. Moc som si síce nepolyžovala ale ved preto som tam nešla. išlo sa hlavne kvoli natalke a tej sa páčilo. a mali sme šťastie v nešťasti, lebo ked sme chceli inštruktora, tak že všetko je plne, ale na svahu sme odchytili jednu a tej neprišli objednaní, tak ju vzala. a bolo to dobre, lebo už to uplne zabudla. my sme sice s andym medzitým lyžovali, ale na tej Zoške je to fakt, len pre začiatočníkov. teda okrem tých vlekov. strašne pomy, že sa na ne ťažko naskakuje. ked potom chcel isť andy s natinkou že si ju dá pred seba, tak sa vyviezli len raz a aj to na tretí pokus. ale našťastie tam mali pre deti aj katý dopravníkový pás, tak na tom sa potom vozila a spušťala. a to sa jej páčilo, lebo robila aj taký pomalší slalom a darilo sa jej tak bola celá hrrrrr, že ani domov sa jej nechcelo. No ale najhoršie čo tam bolo, že na požičanie lyží pre natinku sme si odstáli frontu (teda nebola až taka dlhá, ako dlho to trvalo.- vyše hodinu 😒 )
ale so sárou tam nemá význam isť, lebo naš tatonie je schopný sa vytrepať ráno, a na to poobedne, to zase sára má svoj spánok, tak ked bude dobre počasie, pojdu na buduci týžden sami hned po škole, lyže požičiam den dopredu tu v BA a pojdu len oni dvaja a tiež jej dopredu zarezervujem inštruktora. nech sa trochu rozbehne, lebo vidim, že ona nie je ten typ že by sama od seba chcela, ju treba nakopnúť 😀

no a večer som aj chcela dojsť, ale mala mi spravila škrt cez rozpočet, nechcela zaspať, plakala, tak že jej idem zaspievať ale nepomohlo, vypýtala sa ku nám, ale aj tak zaspávala 1,5h a ja som tam zalomila s nou.

dadi, hadam sa to nerozbehne. inak aj sara má už asi týžden taký huhnavý noštek, ale ani nesmrká, len počijem že jej tam občas zachrapoce, ale ani povysavať jej nejde, tak len morskou vodou vystriekavam.

yesno ani ja neviem čo našej malej na narodky, ona sa aj tak hraje najviac s natalkiným domom a barbinami, pollypocketami a prislišenstvom k nim.

dnes musim vybehnuť do elity, nejakí tlačivá a bločky a Eur nakupiť a aj šanony na nový rok, moc sa mi nechce ale musim ☹

natana
autor
20. feb 2009

malo tam byť, že tatik sa nie je schopný doobeda vyteperiť z domu 😉

drnda1
20. feb 2009

Ahojte,

tak nám tato pred chvíľou odišiel na čunder, Simi šla na kozmetiku a Sára robí binec v obyvke. Ja som už bola ráno na sono prsníkov, tak je to ok, nejká cysta maličká tam je, ale bude sa to len sledovať. 😝

Dnes našťastie nechty nemám, aj tak som toho mala dosť do včera. 😝 Dnes mám ale stretko s tou pani zo salónu, tak už sa napevno dohodneme a možno zbehnem kuk na pokladňu euro blízko, kde býva svatka. 🙂

Máme obed zo včera, vyprážané kur.stehienka a ryžu. 🙂

Musíme ale vysávať, je to tu už otras a ešte musím dnes žehliť, ale to až večer pri Eurovízii a samoška - prať. 😝

Malej prišiel už vankúš a paplónik, aj s Disney Princess návlečkami. 😵 Už len postieľku čakáme, ale tá dorazí zrejme budúci týždeň.
Inak som jej dnes kúpila v Carefoure ešte k narodkám DVD Teletubies, čo sme nemali. No tá má bohatšie narodky, než keď mala prvý rôčik. 😀 😝

Dnes došla tá Adidas súprava, ser...m na ňu, nechám si ju...posielala ju fakt v pondelok a mne sa ju už nechce posielať nazad. Ale viem, že už od nej nikdy nič nechcem! 😠

Osi - ja nie som tehu a vieš aká som niekedy nervóz? 😀 😀 ty máš na to teraz aj nárok. 😉
Miri - super, verím, že sa Natinke páčilo. 🙂
Dadka - no len zasa ty nechyt dáku galibu... 😝
Peti - potom hoď foto po kaderníčke. 😉
Kati - už si pridala foto Simi? Som ešte nekuk... 😝
No ok, idem dopiť café a idem povysávať.

okacka
20. feb 2009

Ahojte,
tak my uz dnes aj hajame od pol 12, bola dnes nejaka uskriekana, umrncana, tak som ju dala skor spinkat. Doobeda sme poupratovali cely bytik, tak mamuz veget. Ja pijem kafe a idem sa trosku namalovat a zuslachtit, poobede pride kamaratka so 4 mesacnym chlapcekom, najskor pojdeme von a potombude do vecera u nas 🙂

Mati - my mame rovnaky problem soSimonkou, tiez jej nemame co kupit na narodeniny. ma vsetko od vymyslu sveta, fakt ma nic nenapada. Jedine coviem nejake DVD rozpravky, ale co dalej neviem. U nas ani bicyklik ani odrazadlo nehrozi, po prve odrazadlo ma aj vlastne od vlanajska, dalej sestra ma 5 rocnych chlapcekov a tak je zbytocne kupovat nove, ked dostane vsetko od nich. Tak ja neviem, mozno nejake Lego, nemam vobec premyslene zatial. A my este ani vyzdobu nemame, akosi mi tento rok nezapaluje, ze sa to blizi.Nic nechystam, akurat svokra viem ze dala objednat tortu, moja mamina urobi, v sobotu oslavime s mojou rodinou, v nedelu dojdu asi svokrovci a podvecer kamarati nasi este. So Simonkinymi kamosmi malymi potom cez tyzden niektory den.

Miri - tak fajn, ze sa Natalka chyta, treba to veru vyuzit. a aspon si stala na lyziach 🙂
Deni - nepridala som este, idem pozriet do fotaku, co tam mam.

petra25
20. feb 2009

ahojte
prisla som k vam naskok kuknut, kym mi schnu dlazky o hodinku odchadzam ku kadernicke a este som v teplakoch a naokolo povykladane stolicky a pod, fuj od rana som makala doteraz, prach utierala, vysavala, polievku navarila, kupelku umyla a teraz tie dlazky - konecne mam frei 😝
nati, tak to vam nakoniec super dopadlo to lyzovanie a vidis, aj Sarka to zvladla 😵
dadi, co maly? ste bez teploty? dufam, ze to budu len zuby
drndi, aj ja idem 6.teho na to sono, tak hadam to bude dobre 😝 a s tou supravou ti verim, ze sa ti uz nechce "ondiet", Sarka bude mat toho tento rok pozehnane
ja som akurat vcera nejake balony este odtialto objednavala- mozno to niekomu pomoze
www.elian.sk
okacka, u nas lego velmi frci, myslim, ze to je dobry darcek 😉
no nic padam, nech to positham, zatial papa

endy
20. feb 2009

Ahojte,Dadka prajeme skoré uzdravenie.To Ti verím,že si unavená.

My sme dnes boli u svokry na oslave.Nikolka je celý deň mrchavá.Taká je vzdorovitá.Nbormálne mám zo seba v poslednej dobe pocit,že som zlá matka a nezvládam materstvo.

Stále po malej ziapem,ale naozaj to niekedy nezvládam.Aj si vravím,že dnes sa budem snažiť ísť na ňu inou metódou,ale vždy vo mne vyhrá cholerik. 😠

No čo Vám budem hovoriť...jeduje ma,keď neustále zapína a vypína televízor,dvd-čko,berie ovládače,mobil,uteká z domu...zabudnem zamknúť dvere vchodové a len sa otočím už je na poslednom schode.

Vraví sa,že keď prijímajú deti veľa cukru sú hyperaktívne.Nikolka je asi nastavená inak 😀 😀 😀 ,tá sladkosti odmieta,sladím minimálne,skôr je taký mäsový typ.

No o nervy. 😠 😠 😠

Už len nech je jar a teplo,nech sme na vzduchu,to je hádam jediné riešenie na zamestnávanie detí. 😀 😀 😀

dadka212
20. feb 2009

ahojte 🙂

Miri tak ste si zalyžovali, teda hlavne Nati 😵 super 😉

Deni tak držíme palce aby to so salónom dobre dopadlo 😉

Peti tak si dnes vykočkovaná 😵

Endy ani mi nehovor, ja som taká nervózna jak hovado 😔 a po malom tiež len hulákam, ale proste ja neviem čo mám robiť, keď je zlý a on si nedá vysvetliť, plieska sa o zem, zjape, tak musím aj ja aby ma aj počul cez ten rev 😀 ale možno je to aj z toho, že sme stále vnútri a sme z toho nervózny, ako hovoríš keď bude vonku teplo tak to bude asi iné, lebo budeme stále na vzduchu 🙂

No zatial malý nemá teplotu, len ten soplisko 😝 aj cuckal ten oscillococcinum, aj som mu dávala kvapky do nosa, tak hádam sa z toho dostane 😝

natana
autor
20. feb 2009

ja som na dnes skončila a došla som nakuknúť a vidim, že tu je akosi mrtvo. tak padam aj ja do postele.

endy, aj ja na malu kričim, ale u nás to proste bez toho nejde, ona je malý nervák a ja nemám nervy z ocele.

dadi, tak nech sopel rýchlo prejde, držime palčeky a myslíme na vás 😉

osickad
21. feb 2009

ahojte babenky,
tak to nie je možné, od včera tu nikto nebol??? 😕

ja dováram kuracie pečienky, ryžu. chcem dať aj Adamkovi, ale asi to je nebude. mám takú predtuchu. už ste deťom takéto niečo dávali???? ja ešte nie a trošku sa aj bojím. 😖
tato dnes robí, ale za chvíľku vraj príde.
doobeda sme boli s mojou maminou pozrieť moju starkú a prišli aj tety z Martina a z B. Bystrice, tak sme sa u nich zdržali.
večerom pôjdeme k svokre. švagrinka bola v Maďarsku, vraj sa tam veľmi oplatí ísť. je to tam aj o polovicu lacnejšie, tak nám kúpila nejaké veci.

ani som vás nečítala, prepáčte. skúsim večer.

Dadi:
vám prajem skoré uzdravenie. s tou nervozitou to poznám. niekedy by som sa sama zaškrtila, idem si na nervy a to je Adam dobrý. aj predvčerom som vstala ako časovaná bomba............. to bude tými hormónmi. 😝

veru, už sa nám blíži narodeninové obdobie, oslavy.
zdravím vás, pekné poobedie. 🙂 🙂 🙂

drnda1
21. feb 2009

Ahojte,
tak my sme od včera samé tri baby doma, ako je nám fajn. 😉 😵

Dnes som varila len ,,kráľovskú cesnačku,, s krutónmi a objednali sme si pizzu. 😝

Bola som v tom salóne, tak sme sa s tou pani dohodli, je zlatá, ústretová, tak snáď to pôjde fajn. 🙂 Od marca som teda tam. 😉 V utorok ešte idem na kurz manikúry (suchá mokrá, parafín...atd...).
Ešte mi chýba registračná pokladnica a hotovo.

Dala som dnes do marinándy mäsko, zajtra upečiem na panvici s ryžou a zeleninkou. Tato dojde zajtra, ale asi až póbede, lebo v piatok šli tiež tak pred obedom.
Erik príde buď zajtra večer, alebo až v pondelok. Záleží vraj, ako budú hrať.

Teraz som bola s malou aspoň troška vonku, aby tato nepovedal, že som nebola...aj keď sa mi moc nechcelo. 😖
Nám by mala dojsť tá Sárina postieľka už v pondelok, návliečky sa jej už oprané sušia. 😵 Sa teším, keď to už bude mať tip - top. 🙂

Popíjam teraz kávičku, veľa ste nepopísali... 😝

Včera som žehlila pri Eurovízii, no toto kolo bolo o dačo lepšie...mne sa lúbili tí prví ( z Fontány...) a huslistky. Mária Čírova - som bola šoking, ako strašne falošne spieva svoju pesničku...minule ráno spievala tiež v rádiu falošne, som si myslela , že asi je skoro ráno na spev, ale aj večer ju spievala falošne... 😖 no tu ak by vybrali, nás moc neporeprezentuje... 😖 ale lúbil sa mi Marcel Palonder, má super farbu hlasu. 🙂

no ideme volat tatovi. 😉

endy
21. feb 2009

Ahojte,Osi,keďže je pečienka mäso,moja ju zje.Vllastne zje všetko čo je slané aj keby som jej dala posolený štrk 😀 😀 😀

Neboj,v pohode Adamkovi daj.Veď pečienka prešla varom,tak sa nemáš čoho báť.

Drndi tak veľa spokojných zákazničiek. 😉

natana
autor
21. feb 2009

čafte, tak ja som vyslala rodinu k svokre, nech mam klud na robotu, ale doteraz som spratavala kuchyňu a ešte musim obyvačku, lebo tie moje deti, vedia narobiť binec ☹

osi ja som skušala pečienku aj kuracie aj bravčovu, ale náš krpec sa nechytil, ale u nás nič výnimočné. zato parenú buchtu včera sprášila celú (minule to nechcela, tak som ani nedufala, ale ked som jej to posypala grankom, hned jej oči zažiarili) a potom mi napiš prosim, či sa ten celer tam dáva celý, aj s tou vňaťou, alebo len tie pahýle, diky

deni 😉 , ty s malou nechodiš von? naša by sa vnutri zbláznila, keby sme jeden den nešli, my musime aj doobeda aj poobede a tiež sa mi veru častokrát nechce, hlavne ked viem ako poslúcha 😒 . a dnes sme zobrali podritníky, že sa ideme spúšťať. ale sara tomu moc nedala, len vymýšlala, trucovala, že chce ten druhý lopár a ked som jej ho dala, tak ten prvý..., potom že nechce, potom že zase so mnou a nakoniec, že ideme domov zahlasila. ale potom zbadala vodu v chorvatskom ramene, tak sa chcela isť člapkať, zase scena, ked som nedovolila, tak som ju odvliekla k domu, ale tam zase že nie domov, tak na ihrisko, no poviem vám aj ma zmordovala. a ešte ktomu som dala natinke moje rukavice, lebo ona si svoje premočila hned po 5 minutach, tak mi bolo aj trochu zima (ešteže nemrzlo)

no idem dokončiť upratovanie a potom hor sa do roboty. ale prídem ešte večer nakuknuť

😵

drnda1
21. feb 2009

Miri - občas s ňou idem do obchodu, ale ja doobeda väčšinou upratujem, periem a varím, lebo potom od 15-tej až do večera mávam nechty, to by sa nedalo buchotať, keď už spí...tak to ostáva na Peťovi, v podstate veľkú väčšinu s ňou on chodieva von denne a cez víkendy sa snažíme spolu, občas zájdeme aj svokrovi, v lete na chalupu do Lakšár, na Vojku a tak...Vieš? 🙂
Ale von chodieva denne, teda ak neleje alebo neni víchrica.
No ale od septembra asi pôjde do tej škôlky, dokonca som sa dozvedela, že tá Kvetina mama je tam riaditeľka, tak snáď to výjde. 😝 Už sa nudí ona sama doma, keď nemá nikoho na hranie...akurát Erik sa s ňou vie vyhrať, no Simi ťažko...tá ju skôr zasa aspoň postráži, nakŕmi, utrie ritku... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre