Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

dadka212
9. feb 2009

ahojte 🙂

tak ako ste si všimli tak som pridala už aj fotky 🙂 škoda, že sa mi vybili baterky vo foťáku som nemohla fotiť u MIrky ☹

Boli sme v tej cukriške a ako aj Mirka "bonzla" tak sa tam objavila Nastenka 😀 detičky boli dobré a aj ten môj 😵 bolo pár konfiktov, ale dalo sa to zvládnuť 😀
Miri no ja som si myslela, že budeš na nás nadávať, jaký bordel sme nechali a ty ešte chváliš 😀 takže aj u Mirky bolo super, aj nás nakrmila aj sa detičky pohrali akurát Maťo nechcel spať, ale bol celkom dobrý, ani nechcel ísť preč, sa mu tam velmi páčilo 😵
Nám krpec zaspal len čo sme ho pripútali do auta, ešte sme nestihli ani auto naštartovať 😀 a u Mirky sa tváril, že akože on nepotrebuje spať....bola u nás sestra a som jej hovorila ako bolo a aké hračky malého zaujímali a Maťko sa zobudil taký so zlou náladou tak ho zobrala do dráčika a kúpila mu buginu a krtka 😀 a stále sa pýta na Bibi, Sáru a Kaju 😵

Majus takže aj vy idete na ples 🙂 super, aspoň sa vyvenčíte 😀 a super, že nemáte také vzdorovité dieťa ako my poniektoré 😅

OSi ja som skúšala tie bio nátierky a vôbec mi nechutia som si ešte krava kúpila z každej jednu a aj Maťkovi to nechutí, tak som ich musela všetky povyhadzovať 😝
a pipulák veru stiahla som mu to na jednej strane a vyzerá to, že kebyže trocha potiahnem stiahnem aj druhú, len sa na to neviem odhodlať...teraz vyplachujem repíkom, hádam to pomôže 😒

natana
autor
9. feb 2009

mati snád to nič nebude, len mu niečo nesadlo. držim palčeky

dadi super fotečky, no a inak teraz si vážne budu všetci myslieť že si vymýšlame, ale ja ti verim, ved bola som aj svedkom, ako matuško urobil menšiu scenu u nas na chodbe (ale len dovtedy kym zbadal nove hračky. potom bolo už všetko ok)

karinke sa u nas spalo asi obre, lebo sa zobudila cela vysmiata a aj naša na počudovanie rýchlo poobede zaspala, len matušo nehajal, ale bol čerstvý ako rybička 😉

deni aj ja idem asi žehliť, aj ked sa mi strašne nechce 😝

dadka212
9. feb 2009

Jéj a Mati hádam to nebude s Kubkom nič vážne, tak prajeme skoré uzdravenie 🙂

dadka212
9. feb 2009

Deni veru musíme si to zopakovať 😵

Miri a to bola len taká mini scénička 😅 to väčšinou vyzerá inak - horšie 😝

natana
autor
9. feb 2009

dadi sme radi že sa páčilo, aj sára stale spomína deti a tety, a ja musim stale dokola, že už ste doma a spinkáte
a ani nám bio nátierky nechutia (ani natalke a ta zje skoro všetko a ani mne a tiež lubim zdrave veci, ale toto je silna kava aj na mna) 😀
takže ked budeš chodiť na poradne na antolsku, vieš kde bývam, radi vás prichýlime 😉

petra25
9. feb 2009

ahoooj
taakze, ja sa pridavam k pozitivnym reakciam na stretko- bolo supeeeer 😵 , deticky sa zahrali, nasa bola asi ako to pekne Drnda zaobalila "najakcnejsia" 😅 takze Dadke a Mirke naozaaaj neverim uz ziadne reci o neposlusnych detoch, mileni boli vsetci a som naozaj rada, ze som sla
Nastenka sposobila vseobecny sok - samozrejme pozitivny a ja ze co bola vcera ako partizan😀
Mirka, tebe zvlastne podakovanie, ze si nas prichylila - Deni, Karinka spala do 10 min, Sarka sla chvilu po nej a Matusko si spanok nechal az na doma 😉 Inak sa pekne hrali, Sara ani raz nepovedala, ze hracka je jej, vsetko krasne pozicala, no fakt boli zlati - Mirka, brajgel sme narobili teda riadny, mas bozske nervy, ale pri 2 deturencoch to uz asi ani nejde, vsak? 😅
my sme prisli domov o 19.30 zastavili sme sa totiz este u svokry, Karinka uz bola ale hotova, dnes uz o 20.30 zalomila 😅
vsetko bolo fajn, az na to, ze sa nam cestou tam povrackala 😔 chvalabohu nebolo to nic strasne, schytala to len deka a sedacka 😝 naspat nam uz Mirka dala Kinedril 😉
yesno, dufam, ze maly bude v poriadku 😔
Maji, takze aj vy sa chystate na ples 😉 tento nas bol chvalabohu taky lezernejsi, takze sa to zaobislo aj v gatiach 😉
Osi, u Mirky sme spali iba cez obed 😉 tato nas vyzdvihol o cca 16.30 ked isiel z prace 😉
Ozaj Deni, Ranena breza bola basnicka nasho mladi, Kaja recitovala Padla hruska a slimacik macik 😉 😀

dadka212
9. feb 2009

Á ešte musím pochváliť Natálku, bola hrozne zlatá 😵 prišla zo školy krásne pozdravila, a hovorí, že dnes bude maminka na ňu velmi hrdá, taká bola podarená, dostala 3 jednotky 😵 aj nám poukazovala šlabikár, zošity, no zlatá bola aj mala trpezlivosť keď jej Maťo montoval do jej hračiek 😀

natana
autor
9. feb 2009

peti, ten brajgel, či ako si to nazvala, bola slaba kava oproti tomu čo dokazali spraviť tato s malou za dve hodiny gazdovania. fakt som to bleskovo upratala. a už tolko neďakuj, však si podonášala sladkostí za 10 eur, to ja b som mala 100x podakovať. 🙂
no a stým požičanim hračiek ti deni neuveri, lebo sáre nič nechce požičat 🙂

maji, veru pekne plesajte aj za nas čo nikam nejdeme.

petra25
9. feb 2009

jeeezis, Natalka bola veru perfektna 😵 vobec sa nehanbila, je to velmi sikovne a mile dievcatko 😵
dadi, ty si sikulka, ze si uz aj fotecky pridala, ja hadam uz zajtra, kabel mam v spalni a nechcem uz buntosit, ked tam mala spi 😔

dadka212
9. feb 2009

Miri to ani nehovor, lebo sa ti jedného dňa stavíme pri dverách 😀 ale nie predtým by sme sa spýtali či môžeme 😉

Peti no počkaj, šak ja Maťka raz nakamerujem, keď bude mať výstup 😀 potom uveríš 😅
a veru Karinka a Jakubko boli dnes najakčnejší, aj keď ku koncu už to bolo všelijaké keď sa deti rozkokošili 😀 ...

natana
autor
9. feb 2009

ano nati dostala tri jednotky, musimju pochváliť, jestrašne šikovná a snaživá. ale až taka tolerantná k svojim hračkám nebola 😀

natana
autor
9. feb 2009

babule, ved to je jasne že hocikedy, u nás nie je problem s ničim, nič nemame take čo by sanado opraviť. pri našej sare všetko čo nemá chytať je uložene veľmi vysoko. a my budeme len radi ked nás niekto poctí návštevou.

dadka212
9. feb 2009

Miri náhodou bola, šak jasné, že si ich nenechá zničiť našim tornádom, ale bola zlatá...jedine, že nás "ohovárala" keď sme odišli 😅

petra25
9. feb 2009

no Dadi, to som zvedava!!!
Miri, no comment 🙄 myslim, tie sladkosti, aj tak dakujeme 😀
Deni, faaakt Sarka ani raz nemukla 😀 Karinka by uz s revom doma kricala mojeeee Kajineeee 😅

natana
autor
9. feb 2009

inak dadi zabudli ste si tu matúškou telefon, ale odložim ho aby bol funkčný, kým budeme spolu

dadka212
9. feb 2009

Miri aj my ďakujeme 😵

Peti veru pripájam sa Sárka bola velmi dobrá, vôbec nebola "majetnícka" na hračky, to skôr Maťo jej bral jej hračky a hovoril, že je to jeho 😅 teda hlavne tú buginu s krtkom....a keď sa tam niekto bil o hračky tak Maťo a Karinka 😀

dadka212
9. feb 2009

Miri nemusíš, kludne nech sa s ním hrajú a pokazia aj keď to pochybujem ja som ho aj hádzala o zem a stále funguje 😅, my máme ešte jeden a aj tak mi to leze na nervy jak to stále pipoce 😝

petra25
9. feb 2009

Miri, po nas si nic nenasla,lebo ja vzdy niekde nieco necham 😅 😀

natana
autor
9. feb 2009

peti zatial nie, ale možno ešte nájdem, dám vedieť 😉

inak aj ja hocikde pozabudam

natana
autor
9. feb 2009

naš tato je vonku a pozera mi autičko, vraj to nevyzerá ružovo, asi sa dostava voda do motora a to je nem dobre ☹ , to nebude lacná oprava ak je prasknuta hlava na motore alebo motor

drnda1
9. feb 2009

Peti - jáááj, hruška...pamätám si z jej ústočiek že: obija kojená...no hold, už si tie básničky nepamätááám... 😝 😉

natana
autor
9. feb 2009

ty si už požehlila? ja som ešte ani nezačala 😀

petra25
9. feb 2009

deni 😉 😀 a Sarka bude uuuurcite spevacka 😉 zlata bola, drobatko 😵
miri, no hadam to nebude nic vazne, lebo taka draha oprava moc nepotesi 😖

natana
autor
9. feb 2009

tušim ste všetky spoločensky unavené dnes. 😵 ja ešte tlačim jablka, čo dnes v cukrarni nik nejedol, tak nech nemusim vyhadzovať ☹

natana
autor
9. feb 2009

ja tiež obdivujem spevácke a recitátorske umenie niektorých detičiek, sárinka sa ani zdaleka nechytá. len spominam ako pekne spievala a basničky hovorila natalka ked mala dva ročky

dadka212
9. feb 2009

No ja mám o tú starosť menej nežehlím vôbec 😀

Miri no to teda nepoteší taká správa 😖 dúfam, že nebude oprava moc drahá 😝

a teda unavená som riadne, ale krpatý nie 😝 teraz sa len kúpe

natana
autor
9. feb 2009

dadi ved ja žehlim tak raz za tri mesiace ked sa mi nazbiera aspon 5 veci

juj a nasa už konečne drichme

dadka212
9. feb 2009

Veru ja som to hovorila tatovi aj sestre aké sú babizne šikovné v spievaní recitovaní, ale čo....Miri šak aj naši sa to naučia 😉 nemôžu robiť všetko naraz, čím by sme sa potom chválili 😀

dadka212
9. feb 2009

aha tak to je iné 😀 ja som žehlila jedine plienky na široké balenie, a keď ideme raz za rok na nejakú oslavu tak ožehlím košelu...

cia13
9. feb 2009

ahojte,
aj ja sa pridavam ku pozitivnym pocitom z nasho stretka. Bibi sa predviedla ako kliest, vacsinou taka nebyva, ale stava sa jej to. No teraz samozrejme si budete mysliet, ze ja mam doma najlepsie dieta na svete. To ste mali vidiet ako sa hadala s Barborkou vecer.
Celkom rychlo sme sa aj domov dostali, ale Bibi my uz tu u nas v dedine zaspala, potom v postielke mala trochu problem zaspat, ale zase potiahla dlhsie ako zvycajne.
Veru, najvacsie, samozrejme perfektne prekvapko bol prichod Nastenky s Kubkom. Ten je o hlavu vacsi ako ostatne deticky.

dadi - pekne fotky, hlavne ta prva 😉
mati - dufam, ze Kubkovi nic nebude, nech ste zdravi
miri - snad s tym autom sa to nepotvrdi. A super, ze Natinke to tak dobre v skole ide, dufam, ze aj Barborka nam bude robit radost

je a este som zabudla, jedina cierna chvilka dnesneho dna bola, ked som prisla do skolky pre Barborku a dozvedela som sa, ze ten chlapec co som pisala bude chodit do tej istej skoly, ze si to s tym odkladom rozmysleli. A verim, ze bude v tej istej triede ako my.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre